Jump to content

הפועל חיפה - מכבי ת"א, לקראת המשחק.

מנש שער 11

Recommended Posts

למי שיוצא לו לבקר הרבה בקריית אליעזר - מה הצפי להגעה לפתח תקווה, בערך, אחרי המשחק? כולל יציאה מהאצטדיון, הליכה לאוטו, פקקים וכולי.

צריך להגיע עד 20:40, אפשרי?

כן.

המשחק אמור להגמר בסביבות 18:50. צא ישר בשריקה, ולא אמורות להיות לך בעיות.

נסיעה מחיפה לפ״ת זה בערך שעה ורבע, ואין סיבה שתתקע יותר מרבע שעה בפקקים ביציאה מהעיר.

למי שיוצא לו לבקר הרבה בקריית אליעזר - מה הצפי להגעה לפתח תקווה, בערך, אחרי המשחק? כולל יציאה מהאצטדיון, הליכה לאוטו, פקקים וכולי.

אפשרי מאוד.

• מפגשים בליגה הראשונה: 101. מכבי ת"א מובילה 28-43 בניצחונות, עוד 30 משחקים נגמרו בתיקו.

כשהפועל חיפה מארחת: היא מובילה 16-18 בניצחונות, ועוד 16 משחקים נגמרו בתיקו.

מכבי ת"א ניצחה ב-3 המשחקים האחרונים מול הפועל חיפה. מאזן השערים במשחקים האלה: 3-11.

הניצחון האחרון של הפועל חיפה על מכבי ת"א בבית היה לפני שנתיים, בדצמבר 2011, 0-2.

מכבי ת"א מגיעה למשחק עם נקודה מ-6 אפשריות, דבר שלא קרה לה מאז תחילת דצמבר 2012, ואז היא התאוששה עם ניצחון בית 1-2 על נתניה.

רק שישה שחקנים כבשו את 18 השערים לזכות מכבי ת"א העונה. לאף אחד אין שער בודד: זהבי עם 6, דאבור ופריצה עם 3, יצחקי, טל בן חיים ומיטרוביץ' עם צמד כל אחד.

במוצ"ש הרבה פעמים יש פקקים בכביש החוף לכן כדאי שתפעיל את הווייז.

היה לי חלום נוראי. שיחקנו מזעזע ואז בפתיחת המחצית השנייה ייני שם גול די יפה אבל משום מה ביטלו אותו והחליטו להעביר אותו להפועל חיפה.

וככה נגמר המשחק. 1:0 הזוי וארור!

היה לי חלום נוראי. שיחקנו מזעזע ואז בפתיחת המחצית השנייה ייני שם גול די יפה אבל משום מה ביטלו אותו והחליטו להעביר אותו להפועל חיפה.

וככה נגמר המשחק. 1:0 הזוי וארור!

וואלה חלמתי שאני בהתרסקות מסוק אבל נראלי שניצחת

מקווה שיצחקי יפתח מאחורי דאבור\פריצה וגאל וטבח באגפים

וואלה ספורט:

הקפטן המורחק שרן ייני ייעדר וכמוהו גם הקשר גאל מרגוליס, שסובל מפציעה בכתפו.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.