Jump to content

הפועל חיפה - מכבי ת"א, לקראת המשחק.

מנש שער 11

Recommended Posts

בגללכם אני בדרך לשמש עכשיו

עשיר חרא.

אני קונה גביע קוטג' בשבוע ואוכל ממנו כל יום כמה גולות כדי לחסוך.

הרגע ירדתי על גול.

עשיר חרא.

הרגע ירדתי על גול.

http://www.youtube.com/watch?v=XQn_6yyvHdI]http://www.youtube.com/watch?v=XQn_6yyvHdI

עשיר חרא.

הרגע ירדתי על גול.

עזוב אותך ריפליי בזכותך ברלין ניהיה עשיר.

סתם שכל אוהבי השווארמה ״פרגית״ שתדעו שאולי 30% מהבשר זה פרגית, השאר זה שומן, שוק מפורק, עור, חזה, גרונות, וכל מה שטיפה שמנוני (חוץ מחזה) ויכול לתת נפח נמצא שם, אז פשוט תפסיקו לרמות את עצמכם, שווארמה יש רק בהודו.

למען האמת, שווארמה באמת יש רק בהודו, זה בעצם הירך שלו, בניגוד לתרנגול רגיל שאצלו אין שווארמה, יש פרגית, והיא יקרה, אף אחד לא יכין מזה גלגל וימכור לכם 250 גרם ב33 שקל.

טיפ נוסף, כשאתם הולכים למקום שלא הייתם בו והשווארמה היא הודו ואתם מרגישים נוח בלצאת טיפה פדחנים תשאלו אם זה זכרים או נקבות, במידה וזה נקבות והוא לא משקר אין יותר איכותי מזה.

סתם שכל אוהבי השווארמה ״פרגית״ שתדעו שאולי 30% מהבשר זה פרגית, השאר זה שומן, שוק מפורק, עור, חזה, גרונות, וכל מה שטיפה שמנוני (חוץ מחזה) ויכול לתת נפח נמצא שם, אז פשוט תפסיקו לרמות את עצמכם, שווארמה יש רק בהודו.

למען האמת, שווארמה באמת יש רק בהודו, זה בעצם הירך שלו, בניגוד לתרנגול רגיל שאצלו אין שווארמה, יש פרגית, והיא יקרה, אף אחד לא יכין מזה גלגל וימכור לכם 250 גרם ב33 שקל.

טיפ נוסף, כשאתם הולכים למקום שלא הייתם בו והשווארמה היא הודו ואתם מרגישים נוח בלצאת טיפה פדחנים תשאלו אם זה זכרים או נקבות, במידה וזה נקבות והוא לא משקר אין יותר איכותי מזה.

מה יש לך לומר על שווארמה כבש?

9-10 זה גם יציעים של אוהדים שלנו?

כן, זה גם "יציע ג' ".

נמכרו קודם כל הכרטיסים ל11-12 (איפה שהקופים הירוקים יושבים) שזה משהו כמו 200 מקומות, ועכשיו התחילו לשערים ליד.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.