Jump to content

החרמת הדרבי

eliran ben ezri

Recommended Posts

יש לי רק שאלה לאלירן ולכל היורדים והמזלזלים בארגון, איפה הייתם במשחקים נגד אשקלון, גליל בחוץ?

אתם מתעדכנים בתוצאות בכלל (לא מדבר אפילו על לבוא למשחקים)??

אני בטוח שאני יכול לנחש את התשובה של כמעט רובכם

אתם לא חיים את הקבוצה ומה שמסביב 24\7 כמו האנשים בארגון, קצת תמוה לי איך אתם מבקרים את הארגון שאפשר לספור את המשחקים שהגעתם בכמה שנים האחרונות על יד אחת.

אז וואלה, להתעורר כשיש דרבי והחלטה קיצונית הכי קל נכון? תאמינו לי לנו קשה פי אלף מכם לא להגיע, אז כנראה שההחלטה באה ממקום מסויים ויש לה איזהשהי הצדקה לא?

תחשבו פעמיים לפני שאתם כותבים דברים כאלה.

לא זלזלתי באירגון אלא להיפך מכבד החלטתם ובלי קשר מעריך את העבודה שלכם לאורך השנים, מותר לי לא להסכים עם ההחלטה ואני מבקר את ההחלטה של מכבי לא שלכם, הכרטיסים הם לא מונופול.

לא הבנתם למה מכבי לא לקחה כרטיסים? כי המטרה של מכבי היא שהפועל לא יבואו לדרבי ביד אליהו, זה למה....

ברור שזה מה שהם היו רוצים, בטח לאור אירועי הדרבי הקודם בהיכל.

אבל אסור להם לא לתת כרטיסים ליריבה והם גם לא יעשו את זה, וואינט כבר יצאו במתקפה מטומטמת יחד עם הפועל ואפילו לא ביקשו תגובה מהמועדון.

זה שהם לא לקחו את הכרטיסים לדרבי חוץ זה דבר אחד, הם לא יכולים להחליט שהם לא נותנים כרטיסים להפועל ביד-אליהו,

המנהלת לא תתן לזה יד בחיים (ובצדק).

אין לי איך לתאר את ההחלטה הזו חוץ מבושה .מרגע ששמעתי שאתם מחרימים עשיתי הכל כדי לנסות להשיג כרטיס .זה מבחינתי כאילו הפקרתם את הקבוצה בקרב . הלוואי שההחלטה הזו תגרום ליותר אוהדי מכבי להגיע ליד אליהו ולהפוך אותו לקמצוץ ממה שיש מבלומפילד .פשוט כואב לי .

אני לא מבין את הקטע שאי אפשר ללכת.

אם היה משחק של מכבי (כדורגל) ולא היו לוקחים תכרטיסים (מכל סיבה שהיא) הייתי רוצח את מי שצריך עד שהיה לי כרטיס.

זה נשמע לי ממש מוזר.

לא מובן בעליל.

בכדורגל בחיים זה לא היה קורה כי זה הפנאטיקס...הם לא הגייז 11 האשכנזים האלה,עושים לנו בושות

בכדורגל בחיים זה לא היה קורה כי זה הפנאטיקס...הם לא הגייז 11 האשכנזים האלה,עושים לנו בושות

יא חתיכת מפגר בוא נראה אותך נוסע עכשיו להדר יוסף וקופץ על אולטרס הפועל.

כולם גברים מאחורי המקלדת.

חייב להבין משהו שמטריף אותי. אילן והשועלים שלו החרימו את הקבוצה עד לפני פחות משבוע.

היום הם ביציע למשחק שכל הכרטיסים אליו נמכרו לחברי עמותת הפועל חוץ מ-20 הזמנות שניתנו למכבי. מאיפה הכרטיסים? אני מאוד מקווה שהמחרימים האלה לא קיבלו כרטיסים מהקבוצה כי אם כן אני מצפה לראות מישהו מפוטר.

חייב להבין משהו שמטריף אותי. אילן והשועלים שלו החרימו את הקבוצה עד לפני פחות משבוע.

היום הם ביציע למשחק שכל הכרטיסים אליו נמכרו לחברי עמותת הפועל חוץ מ-20 הזמנות שניתנו למכבי. מאיפה הכרטיסים? אני מאוד מקווה שהמחרימים האלה לא קיבלו כרטיסים מהקבוצה כי אם כן אני מצפה לראות מישהו מפוטר.

מה הסיפור?

מה הסיפור?

הסיפור ידוע ומוכר. עד המשחק מול פאו הם החרימו את כל משחקי הקבוצה בדרישה לפטר את בלאט. מול פאו ראיתי אותם וגם היום הם נראו בטלוויזיה והשועל התראיין ברדיו ואמר שיש לו 3 כרטיסים.

אני שואל מאיפה הם השיגו את הכרטיסים.

יא חתיכת מפגר בוא נראה אותך נוסע עכשיו להדר יוסף וקופץ על אולטרס הפועל.

כולם גברים מאחורי המקלדת.

תאמין לי שאם הפאנטיקס כביכול היו הולכים אז הייתי הולך בעיניים עצומות,הדבר האחרון זהשהם יפחדו מאאולטראס הפח שלהם

ואי ואי אתה כזה גבר.

איפה היו כל הגבר-גברים האלו במשחק הקודם בבית מכבי?

הדר יוסף זה לא אולם שמתאים לארח משחקים עם אופי כזה כאשר 2 הקהלים אחד על השני בלי שום הפרדה רצינית, כאשר הכמויות לא מאוזנות.

אני גאה שהארגון המוביל של הקבוצה אותה אני אוהד הוא GATE11, ארגון שמציב מעל לכל ערכים, אני אומנם כבר לא בארגון מאז 2008 אבל אני מכיר את הנפשות הפועלות ואלו האנשים שהייתי רוצה לראות מובילים את הקהל הזה ולא חבורה של ילדים חסרי אחריות.

אם מנהלי הארגון לא יכולים להבטיח את ביטחונם של כל האוהדים טוב עשו שלא הגיעו למשחק.

נכון, דבר כזה לא היה קורה בחיים בכדורגל, אבל אני רוצה לראות מה היה קורה אם היו אומרים לכם שיש 100 כרטיסים לדרבי בתוך שער 5 בלי הפרדה בלי כלום.

כמובן גם שהאוהדים בכדורסל הרבה פחות פנאטים מבכדורגל, יש הבדל גדול בין הפאנטיקס לבין גייט11 ונכון הפאנטיקס יכולים יותר לשמור על עצמם ולעמן האמת אני לא בטוח שזאת מחמאה.

אין לי בעיה לתת פה את דעתי על כל הנושא אבל יש לי שאלה אחרת:

למה אנשים שלא רוצים להסתבך באלימות נקראים קוקסינלים? בשביל מה צריך את זה?

כמו שאמר עודד וייס בן אדם חכם שלמדתי ממנו המון: "לדמעות של אמא אין צבע"

אם כבר פתחת את זה פה

למה לאנשים שלא רוצים להסתבך באלימות יש אלבום של פירו מרחבי הארץ

למה אנשים שלא רוצים להתסבך באלימות שולחים תמונות שלהם לאולטראס טיפו/שלל עמודי אולטראס למיניהם ומפרסמים את התמונות אחרי שהם עולות לשם (עם פירו וכו')

למה אנשים שלא רוצים להסתבך באלימות לובשים כובעי ברברי פרד פרי ושלל מוצרים שמושכים אש?

והכי הכי הכי הכי חשוב,

למה לעזאזל ארגון ש"לא רוצה להסתבך באלימות" מטשטש פנים ומחזיק כרזות כמו זאת למשל:

1383102_10151934662974738_141339284_n.pn

עכשיו אתה מבין למה אומרים שאתם קוקסינלים? או שצריך להמשיך להסביר?

מי שיוצא החוצה כשיש גשם, שלא יתפלא שהוא נרטב.

אל תעשה פה דמגוגיה בשקל ארז.

אם כבר פתחת את זה פה

למה לאנשים שלא רוצים להסתבך באלימות יש אלבום של פירו מרחבי הארץ

למה אנשים שלא רוצים להתסבך באלימות שולחים תמונות שלהם לאולטראס טיפו/שלל עמודי אולטראס למיניהם ומפרסמים את התמונות אחרי שהם עולות לשם (עם פירו וכו')

למה אנשים שלא רוצים להסתבך באלימות לובשים כובעי ברברי פרד פרי ושלל מוצרים שמושכים אש?

והכי הכי הכי הכי חשוב,

למה לעזאזל ארגון ש"לא רוצה להסתבך באלימות" מטשטש פנים ומחזיק כרזות כמו זאת למשל:

1383102_10151934662974738_141339284_n.pn

עכשיו אתה מבין למה אומרים שאתם קוקסינלים? או שצריך להמשיך להסביר?

מי שיוצא החוצה כשיש גשם, שלא יתפלא שהוא נרטב.

אל תעשה פה דמגוגיה בשקל ארז.

אתה מסתלבט?

זה שהם הולכים עם כובע מסויים זו סיבה להסתבך באלימות? זה שהם מדליקים פירו בחתונות של חברי ארגון או פה ושם באירועים פרטיים זו קריאה לאלימות (בתוך המגרש לא מדליקים כבר שנים)?

יצאת פה ממש דביל בהודעה הזאת וזה לא מתאים לך

אתה מסתלבט?

זה שהם הולכים עם כובע מסויים זו סיבה להסתבך באלימות? זה שהם מדליקים פירו בחתונות של חברי ארגון או פה ושם באירועים פרטיים זו קריאה לאלימות (בתוך המגרש לא מדליקים כבר שנים)?

בסוף זה לא שנציגי האוהדים החליטו שהכובע הזה יפה ומתאים ללכת איתו למשחקים.

לא מתכוון להיכנס לזה לעומק, אבל הם לא קונים אותו סתם, במיוחד כשהילדים האלה מסתכלים על תמונות של פירמות בעולם ורואים שהכובע הזה נפוץ אצל אנשים שכן מחפשים אלימות.

אתה מסתלבט?

אין ספק, הם הולכים עם הכובע הזה כי הם לא יכולים ללכת בהיכל עם כיפה (נאמר במקור, לא בדיחה שלי).

כמה תמים אפשר להיות?

לא מחפשים אלימות? תשנו את הכרזה לסופטקור.

ואי ואי אתה כזה גבר.

איפה היו כל הגבר-גברים האלו במשחק הקודם בבית מכבי?

הדר יוסף זה לא אולם שמתאים לארח משחקים עם אופי כזה כאשר 2 הקהלים אחד על השני בלי שום הפרדה רצינית, כאשר הכמויות לא מאוזנות.

אני גאה שהארגון המוביל של הקבוצה אותה אני אוהד הוא GATE11, ארגון שמציב מעל לכל ערכים, אני אומנם כבר לא בארגון מאז 2008 אבל אני מכיר את הנפשות הפועלות ואלו האנשים שהייתי רוצה לראות מובילים את הקהל הזה ולא חבורה של ילדים חסרי אחריות.

אם מנהלי הארגון לא יכולים להבטיח את ביטחונם של כל האוהדים טוב עשו שלא הגיעו למשחק.

נכון, דבר כזה לא היה קורה בחיים בכדורגל, אבל אני רוצה לראות מה היה קורה אם היו אומרים לכם שיש 100 כרטיסים לדרבי בתוך שער 5 בלי הפרדה בלי כלום.

כמובן גם שהאוהדים בכדורסל הרבה פחות פנאטים מבכדורגל, יש הבדל גדול בין הפאנטיקס לבין גייט11 ונכון הפאנטיקס יכולים יותר לשמור על עצמם ולעמן האמת אני לא בטוח שזאת מחמאה.

אתה נותן לי פה תיאוריות שבחיים לא יקרו,אבל בוא נגיד שאם הפאנטיקס היו הולכים להדר יוסף היה הולך שם בלאגן של החייםם,אבל זה לא יקרה גם כי הכדורסל לא מעניין אותי לפי מה שנראה לי... ואם הגייט 11 היו כאלה ארגון טוב שאכפת לו מהקבוצה אז הוא היה בא למשחק הזה,בשביל זה ישנאת המשטרה שתעשה את העבודה שלה. בקיצור עשו פאדיחות לעצמם ואוהדי מכבי בפרט.!

אין ספק, הם הולכים עם הכובע הזה כי הם לא יכולים ללכת בהיכל עם כיפה (נאמר במקור, לא בדיחה שלי).

כמה תמים אפשר להיות?

הנושא הזה כבר דובר כאן. אני אכתוב את אותה תגובה שכתבתי אז:

זה שאתה שר "מוכן למות למענך" אומר שאתה תהיה מוכן למות בשביל הקבוצה?

אלה סיסמאות של אוהדים והכובעים האלה הם בסך הכל אופנות. לטעון שהגייט מושכים אש ממש מראה על חוסר הכרת הארגון והחברים בו.

אתה נותן לי פה תיאוריות שבחיים לא יקרו,אבל בוא נגיד שאם הפאנטיקס היו הולכים להדר יוסף היה הולך שם בלאגן של החייםם,אבל זה לא יקרה גם כי הכדורסל לא מעניין אותי לפי מה שנראה לי... ואם הגייט 11 היו כאלה ארגון טוב שאכפת לו מהקבוצה אז הוא היה בא למשחק הזה,בשביל זה ישנאת המשטרה שתעשה את העבודה שלה. בקיצור עשו פאדיחות לעצמם ואוהדי מכבי בפרט.!

ראית פעם איך נראים חברי הגייט ואיך נראים החבר'ה של הפנאטיקס?

אצל הגייט כולם ילדים בני 15, לא שאני מזלזל או משהו, אבל הם לא בדיוק האנשים שהולכים מכות והם לא בכיוון הזה בכלל.

הפנאטיקס ארגון שונה לגמרי ובגלל זה לאולטרס הפועל אין ביצים לירוק לכיוון שלהם והם ינסו לפגוע דווקא בגייט.

אלה סיסמאות של אוהדים והכובעים האלה הם בסך הכל אופנות. לטעון שהגייט מושכים אש ממש מראה על חוסר הכרת הארגון והחברים בו.

הכובע הוא לא חלק מהגוף, אתה מודע למה הוא מייצג. אתה לא מחפש את העניין, אל תנסה להתחכם.

לגבי השורה האחרונה. בתכלס, אתה באמת חושב שזה שמעניין את אולטראס הפועל ואת האולטרה טויז מחיפה?

זה המצב שנוצר, אם כל הרצון שכל העניין יגדל ויצמח לרמה של אירופה, זה חלק מהדברים הנלווים לכך.

טוב,

מודה לך שבחרת לסיים את הדיון בטענה המוחצת שאני לא מכיר את הארגון ואת החברים בו.

חבל שאין לך מושג על מה אתה מדבר.

לרשום את זה בצורה שונה אולי תבין?

מי שמשתין נגד הרוח שלא יתפלא שהוא נרטב.

אתה רוצה עוד קלישאות כאלה כדי שתבין?

יש לי הרבה במלאי

כמה תמים אפשר להיות?

מבחינתי מה שרשמת עכשיו זה להצדיק גבר שאונס בחורה בגלל חצאית קצרה.

הגייט 11 זה לא ארגון אולטראס, אתה יודע את זה וכדי שאתה תרגיש יותר טוב עם עצמך וגבר לשלוח חבורה של ילדים לתוך שער 5 בדרבי חם זה חוסר אחריות.

אם אתם רוצים שדברים כאלו לא יקרו בכדורסל אתם מוזמנים להגיע כארגון \ כיחידים לכדורסל, אבל אני בטוח ש90% מכם לא עושים את זה וצר לי, אבל עד שזה לא יקרה אין לכם בכלל את הזכות להעביר ביקרות.