Jump to content

החרמת הדרבי

eliran ben ezri

Recommended Posts

המנהלים ימחקו קרוב לוודאי כל דבר אבל לא מעניין אותי לפחות כמה אנשים יקראו, לא ייתכן שגייט 11 שאמנם עושים עבודתם נאמנה אך בוחרים להחרים את הדרבי מול הקוקסינלים של הUH, עם כל הכבוד יש אוהדי מכבי אחרים שכן היו מוכנים לנסוע למשחק ולעודד ופשוט לא לספור אותם. העצמה והאדרה שלא לצורך והפרזה בכוחם. מי הם בכלל? מה גם שתיהיה הערכות בהתאם,משטרה ואבטחה והכל טוב.

האמת שכן, חיפשתי בכל האינטרנט כרטיסים ושמעתי על עוד לא מעט. ולא בקטע של" וואלה אני גבר" רוצה לעודד את הקבוצה אם אחרים לא מוכנים בשל חשש לביטחונם,נו בחייאת.

מסכים בכל מילה..דעתי האישית אם ההנהלה חושבת שלא בטיחותי לאןהדים להגיע (ומאחורי הקלעים גם משכנעת) ורוצה לעשות צעד דרסטי - מצפה שהשחקנים פשוט לא יעלו למגרש אין יותר נחרץ מזה!

לתת לשחקנים לעלות לאולם מלא נטו באוהדי הפועל זה הפקרה שלנו האוהדים!

נ.ב אם מישהו מתארגן על כרטיסם בקשה שיעדכן אותי

מישו יכול להסביר מה הולך פה למה הגייט מחרים ולמה מכבי לא משכו כרטיסים לכאלה שכן רוצים לבוא?

בתקופה האחרונה התרחשו מספר אירועים במפגשים עם הפועל, הן לאחר הדרבי חוץ בבית מכבי והן במהלך הפגרה. בעקבות האירועים אושפזו אנשים בבי"ח ונגרמו נזקים לרבות פגיעה ברכוש וחבלות גוף חמורות.

לאחר פגישה עם הנהלת הקבוצה, ולאור המקרים הקודמים תוך התחשבות במצב הנוכחי - החלטנו שלא להגיע לדרבי בהדר יוסף.

זוהי החלטה קשה מנשוא. כארגון היחיד אשר מוביל את אוהדי מכבי תל אביב בכדורסל, אנו רואים עצמנו אחראים לחייהם ובטחונם של האוהדים. משלא מתאפשר לנו לעשות כך, לא נקח את הסיכון המיותר.

המצב כיום גרוע, וההרוג הראשון בדרך. הגענו למצב שאב ובנו לא יכולים להגיע למשחק כאשר הם יודעים בודאות שיחזרו הביתה בבטחה.

אדישות וחולשה של כלל הגורמים הם שנותנים את האישור להמשך התופעה. החל במנהלת ובאיגוד שמסרבים להפגש ולדון בנושא, במשטרה שמטפלת בנושאים בצורה רדודה ובמשרד הספורט. אבטחה במשחק עצמו היא לא הפתרון לבעיה.

אנחנו רוצים לבוא לדרבי, אך לקחנו החלטה אמיצה זו על מנת לגרום לשינוי במצב הדברים וכאמור, לשמור על אוהדינו. אנו מקווים שאי הגעתנו לדרבי תהווה נקודה רצינית למחשבה לכל הנוגעים בדבר. הכדורסל הוא בשביל האוהדים, ואם האוהדים לא מגיעים למגרש - יש לבצע בדק בית עמוק. כנראה שאנשים שכחו בשביל מה משחקים, וכמה חשובים הם החיים של אותם אוהדים.

זה מהפייסבוק של הגייט.

בקשר לכרטיסים אין לי מושג.

אני בטוח שכולם פה הולכים ועוזרים לגייט כשתוקפים אותם. פיזית - לא על גביי הפורום כמו שכולכם פה גיבורים גדולים.

לכל דבר יש סיבה. הכי קל לתקוף אותם, אין ספק, אבל הם לא שעירים לעזאזל ולא נקיים מאשמה. תמכתי בצעד שלהם לא להגיע כארגון, אבל כשהבנתי שמשמעות הדבר היא שאף אוהד מכבי תל אביב לא יכול להגיע למשחק, כאן הבנתי שכל אחד דואג רק לעצמו ולא לקהל. לדעתי החלטה מחפירה של מכבי (שהתקבלה עוד טרם הודעת הגייט)

כל הכבוד לגייט

לא מדובר כאן בבלומפילד או בהיכל, בהדר יוסף זה 100 אוהדים שלנו שיושבים בתוכם

להאשים את הארגון שנוסע עם הקבוצה לערים לא קיימות בכל משחקי הליגה בהפקרת הקבוצה, נו באמת...בטח כשהם כתבו בהודעה שהיו מקרים שהביאו למצב הזה.

אני לא נכנס לפוליטיקות של ההיכל ושל הנהלת מכבי, שאתה יודע שבכדורסל אני לא מסכים עם הרבה ממעשיה.

אני נוגע אך ורק בזה שנכנסים בגייט כאילו לאנשים פה אין זיכרון בכלל. הם נוסעים עם הקבוצה הזאת לכל מקום [ובניגוד לכדורגל, שם באמת אפשר לספור את מי מגיע גם למשחקי חוץ הנידחים והלא מעניינים] והם קיבלו לא פעם ולא פעמיים מהפועל בראש באירועים שלא היו קשורים בכלל לכדורסל. הם זה לא הכדורגל, לטוב ולרע - ונמאס להם לקבל מכות מבלי שאיש יזיז אצבע. אז כן - שכל הגיבורים הגדולים שכותבים פה יגדלו ביצים ויבואו לעזור פיזית כשנכנסים בארגון באלימות, כי קל לדבר מאחורי המסך.

זיגפלד, איך הגייט קשורים לזה שמכבי החליטה לא להעביר כרטיסים לאוהדים שלנו?

ההחלטה של מכבי התקבלה עוד לפני הודעת הגייט. ברור לי שאם הגייט לא היה מחרים, זה היה משתנה.

ובכל זאת כי טענתי לקשר, אני חושב שבפגישות עם מכבי היה צריך לדאוג שכן יתאפשר לאוהדים להגיע. הארגון ידע שמכבי לא תאפשר לאוהדים להגיע, לדעתי כתוצאה מכך היו צריכים לעמוד על הרגליים האחוריות ולמנוע את זה. יכול להיות שכארגון הם לא יכולים להגיע, אבל הם צריכים לדאוג שאני ואתה כן נוכל. אני חושב שאלו דברים באחריות ארגון אוהדים מוביל (ויחיד?).

מתן, בשביל לא לקבל מכות צריך קודם כל לטפל בבעיות מבית, אחר כך לצאת בהודעות על ההרוג הראשון בדרך. מעדיף שלא להיכנס לזה יותר מדי על גבי הפורום.

אני לא הייתי מגיע לדרבי הזה גם אם היה לי כרטיס חינם כי מבחינתי אם הארגון לא מגיע - שאר האוהדים לא צריכים להגיע.

מבחינתי לא לתמוך בארגון כמו הגייט (שהוא הארגון היחיד שמגיע גם לליגה וגם למשחקי חוץ בליגה ולזה גם הכוונה שלהם) זה גובל בכפיות טובה מבחינת שאר הקהל.

עד היום לא שמעתי על אף אוהד חיצוני שבא לעזרת הגייט כשהיו מכות וכארגון עם אחריות על שאר האוהדים הם לקחו החלטה שמטרתה להגן על החברים בארגון וזה מבחינתי ראוי להערכה. לא צריכים לסכן ילדים בגלל אגו מזויין ובגלל סיסמאות של "להפקיר את מכבי". איפה היו כל אלו שאומרים שהם "מפקירים את מכבי" כשהם נוסעים לכל משחק חוץ במקומות הזויים או שהכדורסל מעניין אותם רק כשיש דרבי או יורוליג - זו ההפקרות האמיתית. עד אז - מהלך מבורך.

אני לא הייתי מגיע לדרבי הזה גם אם היה לי כרטיס חינם. מבחינתי אם הארגון לא מגיע - שאר האוהדים לא צריכים להגיע.

מבחינתי לא לתמוך בארגון כמו הגייט (שהוא הארגון היחיד שמגיע גם לליגה וגם למשחקי חוץ בליגה ולזה גם הכוונה שלהם) זה גובל בכפיות טובה מבחינת שאר הקהל.

עד היום לא שמעתי על אף אוהד חיצוני שבא לעזרת הגייט כשהיו מכות וכארגון עם אחריות על שאר האוהדים הם לקחו החלטה שמטרתה להגן על החברים בארגון וזה מבחינתי ראוי להערכה. לא צריכים לסכן ילדים בגלל אגו מזויין ובגלל סיסמאות של "להפקיר את מכבי". איפה כל אלו שאומרים שהם "מפקירים את מכבי" היו כשהם נוסעים לכל משחק חוץ במקומות הזויים או שהכדורסל מעניין אותם רק כשיש דרבי או יורוליג - זו ההפקרות האמיתית. עד אז - מהלך מבורך.

אם זה היה מכוון אליי, כתבתי שתמכתי בצעד שלהם. הם כן היו צריכים לדאוג לכך שיתאפשר למי שרוצה להגיע, כי יש אוהדים שלא מפספסים דרבי ואין סיבה שהם יפספסו את של מחר. אני לא חושש להגיע מחר וייתכן שאעשה זאת, לא מוצא סיבה שלא - כי אני לא חלק מארגון שלמעשיו יש השלכות.

אני אוהד מכבי תל אביב, לא אוהד גייט 11, לא השחקן ה-12 ולא הפנאטיקס. את ההשלכות למעשיהם הם סופגים ובאותה מידה גם מרוויחים מפעולות אחרות שלהם. אני עומד מאחורי הארגונים כשאני יכול או כאשר מתאפשרת לי ההזדמנות, אני לא חושב שיש כאן מישהו שיעיד אחרת, אבל משחק זו חובתי ומתוקף היותי אוהד אני לא מוצא סיבה שלא להגיע, גם אם הארגון המוביל דואג לביטחונו האישי (וזה לגיטימי וצודק)

הטענות פה הם לא נגד הארגון שמורכב ברובו מילדים

הטענות הם ששאר ההאוהדים שרוצים לבוא לדרבי (בשביל הרבה אוהדים שלא מעניין אותם כדורסל זה לא משחק בכלל זה דרבי על כל משמעויותיו) לא יכולים לבוא פשוט כי ההנהלה שלנו החליטה שהם לא יבואו

וכן יש הרבה אוהדים שכדורסל בכלל לא מעניין אותם ומחכים רק לדרבים

אני לא הייתי מגיע לדרבי הזה גם אם היה לי כרטיס חינם כי מבחינתי אם הארגון לא מגיע - שאר האוהדים לא צריכים להגיע.

עד היום לא שמעתי על אף אוהד חיצוני שבא לעזרת הגייט כשהיו מכות וכארגון עם אחריות על שאר האוהדים הם לקחו החלטה שמטרתה להגן על החברים בארגון וזה מבחינתי ראוי להערכה. לא צריכים לסכן ילדים בגלל אגו מזויין ובגלל סיסמאות של "להפקיר את מכבי". איפה היו כל אלו שאומרים שהם "מפקירים את מכבי" כשהם נוסעים לכל משחק חוץ במקומות הזויים או שהכדורסל מעניין אותם רק כשיש דרבי או יורוליג - זו ההפקרות האמיתית. עד אז - מהלך מבורך.

מסכים עם כל מילה.

יותר מזה, מכביסט חולוני לכתוב "יש הרבה אוהדים שכדורסל בכלל לא מעניין אותם ומחכים רק לדרבים" זאת בדיוק הסיבה שאם גייט 11 לא יכול להגיע אז צריך לתמוך בהם. ההנהלה לקחה אחריות על ארגון האוהדים ועל האוהדים המסורים שמלווים את קבוצת הכדורסל לכל משחק וחור, והחליטה שזה לא בטיחותי עבורם לבוא. ההנהלה ממש לא צריכה לקחת אחריות על אנשים שמתעניינים במספר קטן של משחקים "מגניבים" (אגב, אנשים כאלה עשויים ליצור סיכון גדול יותר מבחינת מכבי, בטח ובטח ביחס לאוהדים ולארגון שההנהלה מכירה).