Jump to content

ליאור אליהו חתם בהפועל ירושלים

DoW

Recommended Posts

"חלמתי להגיע להפועל ירושלים"

מה אתם אומרים עליו? היה הקפטן שלנו עד לא מזמן.

באופן אישי, מפריע לי יותר ההגעה של הלפרין לירושלים (וכמו שחשבתי בטרום העונה, הוא שחקן נהדר, למרות שאוהבים לרדת עליו), אבל החתימה הזאת של אליהו שם צובטת ונותנת הרגשה לא נעימה.

קריאת תיגר על האליפות?

זה מה שהוא אמר ? חחח

טיפס על עץ גבוה והיה בטוח שיקבל חוזה גבוה בקבוצת יורוליג, ברגע שרצה לחזור מכבי כבר סירבה.

וכל עוד אין סדרת פלייאוף גם נס ציונה קריאת תיגר על האליפות.

לא יודע איך אפשר לחלום על מקום עם 0 אליפיות ומשחקים בליגה זניחה באירופה, מול קבוצה עם 50 אליפיות ו40 גביעים ו5 אליפיות אירופה

אליהו יצאת הומו אחושרמוטה, במכבי הרווחת כל הזמן כסף טוב, היית קפטן וגם בימים הכי רעים קיבלת תמיכה, היית שחקן בינוני לפני שבאת והפכת במכבי לשם ולדבר, תלמד מבורשטיין....שהיה על סף חתימה בירושלים בזמנו ובסוף הבין איפה טוב לו......

שחקן שהוא ההפך הגמור מהמנטליות של מכבי,שחקן שלא מתאמץ,לא משתפר בכל השנים למרות הפוטנציאל הגדול שיש לו.

בלאט פעם דיבר עליו בראיון ואמר שאם הוא יתאמץ יותר הבחור יכול להגיע רחוק יותר ממכבי.

ולסיכום: מ

ברגע זה, ירושלים הגדילה את ממוצע ספיגת הנקודות שלה ב 8-10 נקודות למשחק.

מקווה מאוד שסמית' ובלו יחגגו עליו מעמדה מס' 4.

כזה אפס, לא יאמן שאת הסכום שדרש ממכבי לעונה, הוא הולך להרוויח ב-3 עונות בירושלים.

שיהנה ביורו-קאפ מול קרשיאקה, א.ק איגוקאה ופלוישט האימתניות.

אגב, לאור התקציב הגבוה, הלחץ על ירושלים, שכבר הספיקה לקבל תבוסה בכ-30 נקודות מול נס ציונה, עצום.

כעת, לאחר ההחתמה של הגויבה, כל דבר חוץ מזכייה באליפות יהיה כישלון טוטאלי.

בליגה שליאור אליהו הוא הישראלי הכי טוב בעמדתו זאת ליגה חלשה.. דרכו ככל העודד שעשוע, גוני יזרעאלי, אפיק ניסים והחבורה החלשה הזאת של הישראלים.

מצא את מקומו, קבוצה שתמיד תהיה שניה למכבי, גם אם תיהיה ביורוליג וגם אם תיקח אליפות.

מאזן הכוחות בכדורסל הישראלי משתנה לנגד עיננו, וזה לא משנה אם הפועל ירושלים יקחו השנה אליפות או שהם יסיימו במקום ה-8.

אורי אלון לא פראייר, והוא כאן כדי להשאר. את הכסף הוא כבר עשה (רק שבוע שעבר הגדיל את הונו במעל 100 מיליון דולר עקב ההנפקה של טוויטר), ויש לו ניצוץ של אוהד.

מכבי מהצד השני בחילופי משמרות, ובאופן אישי (וממעט היכרות אישית שיש לי) אני לא סומך על דני פדרמן (ולראיה מה שקורה בשנתיים האחרונות בקבוצה).

אני לרגע לא טוען שמכבי תעלם מהמפה, אבל ימי השליטה האבסולוטית בדרך להגמר.

מאזן הכוחות בכדורסל הישראלי משתנה לנגד עיננו, וזה לא משנה אם הפועל ירושלים יקחו השנה אליפות או שהם יסיימו במקום ה-8.

אורי אלון לא פראייר, והוא כאן כדי להשאר. את הכסף הוא כבר עשה (רק שבוע שעבר הגדיל את הונו במעל 100 מיליון דולר עקב ההנפקה של טוויטר), ויש לו ניצוץ של אוהד.

מכבי מהצד השני בחילופי משמרות, ובאופן אישי (וממעט היכרות אישית שיש לי) אני לא סומך על דני פדרמן (ולראיה מה שקורה בשנתיים האחרונות בקבוצה).

אני לרגע לא טוען שמכבי תעלם מהמפה, אבל ימי השליטה האבסולוטית בדרך להגמר.

טוב לליגה ולכדורסל הישראלי בסה"כ, לא אבכה אם תהיה יריבה ראויה ולא איזו 'אלופה' פעם בכמה שנים שלוקחת אליפות במשחק אחד ועונה אח"כ נעלמת.

ולנושא - ליאור אליהו באמת לא שחקן כזה טוב ולא שווה חצי מהסכומים שמשלמים עליו. הגנה נוראית ומאוד מוגבל בהתקפה (אין קליעה משום מקום מעבר לגויבות המוזרות), לא סתם בכל משחק רציני הוא לא מגיע לסל אפילו. צופה לו עתיד בינוני מאוד כיאה לקבוצה בה בחר.

רוב הסיכויים שהאליפות לא תהיה שלנו העונה.

יש לנו סגל ישראלי חלש מאוד לעומת חיפה ואולי עכשיו גם לעומת ירושלים

החלום שלו? הוא לא חלם על 800 אלף דולר בעונה? הוא לא היה בטוח שכל קבוצות היורוליג הולכות לשחרר שחקנים כדי להחתים את הכישרון העצום שלו?

מגדל, תמיד חלמו להיות מכבי, עכשיו הסגל הישראלי שלהם מורכב משחקנים שנפלטו ממכבי.

ביורוליג הם לא יהיו בזמן הקרוב, אז למרות כל ההצהרות על שיני מאזן הכוחות ורעידת האדמה של הכדורסל, אין לזה באמת השפעה, רק כמה נקודות במשחק לכאן או לכאן.

ועדיין, הפסד קטן שלנו.

רוב הסיכויים שהאליפות לא תהיה שלנו העונה.

יש לנו סגל ישראלי חלש מאוד לעומת חיפה ואולי עכשיו גם לעומת ירושלים

החלום שלו? הוא לא חלם על 800 אלף דולר בעונה? הוא לא היה בטוח שכל קבוצות היורוליג הולכות לשחרר שחקנים כדי להחתים את הכישרון העצום שלו?

מגדל, תמיד חלמו להיות מכבי, עכשיו הסגל הישראלי שלהם מורכב משחקנים שנפלטו ממכבי.

ביורוליג הם לא יהיו בזמן הקרוב, אז למרות כל ההצהרות על שיני מאזן הכוחות ורעידת האדמה של הכדורסל, אין לזה באמת השפעה, רק כמה נקודות במשחק לכאן או לכאן.

ועדיין, הפסד קטן שלנו.

כשמדובר על סדרת גמר (העונה הטוב מ-2, מעונה הבאה הטוב מ3) הסיכוי לקחת אליפות למכבי נע בין אפסי ללא קיים.

כשמדובר על סדרת גמר (העונה הטוב מ-2, מעונה הבאה הטוב מ3) הסיכוי לקחת אליפות למכבי נע בין אפסי ללא קיים.

זה נכון לעונה שעברה ולשאר העונות שאיבדנו בהן אליפות

העונה הסגל הישראלי שלנו באמת נראה רע כרגע, אולי זה ישתפר בהמשך, אבל נכון לעכשיו גם בסדרה אנחנו עלולים להפסיד.

ומה זה הטוב מ2? אליפות על הפרש סלים? איזו בדיחה גרועה.

זה נכון לעונה שעברה ולשאר העונות שאיבדנו בהן אליפות

העונה הסגל הישראלי שלנו באמת נראה רע כרגע, אולי זה ישתפר בהמשך, אבל נכון לעכשיו גם בסדרה אנחנו עלולים להפסיד.

ומה זה הטוב מ2? אליפות על הפרש סלים? איזו בדיחה גרועה.

בית-חוץ, על הפרשים.

בהחלט גרוע אבל לפי מה שהבנתי זה רק השנה ככה, ומשנה הבאה עוברים לסדרה של 3.

הכל יותר טוב מפיינל פור

חבר'ה אפשר להרגע.

למרות שני ההפסדים, מכבי היא הקבוצה עם הסגל העמוק בליגה. אז כן, אין יותר מדי ישראלים צברים, אבל לא רואה ישראלים טובים יותר מלנדסברג, טיוס, בלו אוחיון ופניני.

עכשיו זה זמן חארטה. בסדרות חצי גמר ובשני משחקי הגמר מכבי תגיע לשחק ואין לשום קבוצה את העומק שיש למכבי(עם כל הכבוד למנקו שמנקו והאריאלים שעל הספסל בירושלים).

לגבי ליאור אליהו - אני מקווה קודם כל שיש מקומות בילוי ומועדונים בירושלים.

לאיש כישרון (התקפי) נדיר , אבל הבחור לא ספורטאי.

לעומת חבר'ה שעובדים ומשתפרים כל שנה כמו מקל וכספי - אליהו לא שיפר שום דבר ושום חולשה במהלך השנים. הוא נהנה מהמסביב במקום להיות מאה אחוז בכדורסל. אז הנה , ליאור שוב כוכב. ליאור שוב בכותרות. "רעידת אדמה" בכדורסל הישראלי וליאור אליהו שם.

עוד מעט יתחילו לדבר על החורים העצומים בהגנה, החגיגות בצבע של ירושלים שישחקו כדיר\גרין\דאנקן ואליהו ביחד בליגה וכו'.

יצא אהבל אחושרמוטה.

אגב, מה עם לנדסברג?

אם בלאט ימשיך לדחוק אותו לקצה הספסל. זה יהיה פספוס אדיר.

הוא נתן משחקים מעולים בגביע ווינר ושוב העלימו אותו.

למען האמת זאת קבוצה עם שאיפות רציניות ביותר.

אני לא אומר שההגמוניה בסכנה בטווח הקרוב, אבל עם התנהלות נכונה יכול להתפתח פה קרב מעניין.

בשנה הבאה הם יכנסו לאולם של 11,600 מושבים , 100 פחות מביד אליהו.

לאחר מכן יכנסו משקיעים, ספנסרים ואוהדים חדשים שינפחו את תקציב הקבוצה פי 2-3, כבר כיום מדברים על משקעים וספנסרים עתידים.

הם כנראה הולכים להשיג מקום ביורוליג שגם כן ינפח עוד יותר את התקציב, בזכות מענקים שמנים, מנוים וכרטיסים.

הם יודעים את זה ומתכוננים לזה כבר שנים מכל הבחינות, והצעדים הראשונים כבר רואים היום עם ההחתמות של יותם הלפרין וליאור אליהו.

למען האמת זאת קבוצה עם שאיפות רציניות ביותר.

אני לא אומר שההגמוניה בסכנה בטווח הקרוב, אבל עם התנהלות נכונה יכול להתפתח פה קרב מעניין.

בשנה הבאה הם יכנסו לאולם של 11,600 מושבים , 100 פחות מביד אליהו.

לאחר מכן יכנסו משקיעים, ספנסרים ואוהדים חדשים שינפחו את תקציב הקבוצה פי 2-3, כבר כיום מדברים על משקעים וספנסרים עתידים.

הם כנראה הולכים להשיג מקום ביורוליג שגם כן ינפח עוד יותר את התקציב, בזכות מענקים שמנים, מנוים וכרטיסים.

הם יודעים את זה ומתכוננים לזה כבר שנים מכל הבחינות, והצעדים הראשונים כבר רואים היום עם ההחתמות של יותם הלפרין וליאור אליהו.

אתמול ג'ורדי ( heartyellow.gif ) ברתומיאו אמר שיקח כמה שנים עד שיהיו לישראל שתי נציגות ביורוליג.

לא ברור לי למה, כאשר מחלקים מקומות חופשי לגרמניה וצרפת. לכל הפחות אפשר לתת לקבוצה שנייה מישראל להשתתף במוקדמות.

וירושלים באמת יכולה להפוך ליריבה שקולה. יש להם כרגע ישראלים לא פחות טובים לדעתי (בעצם אולי יותר טובים אפילו), ומבחינת זרים הם רק צריכים להשתדרג באיזה שניים תותחים (ההוא מחיפה עם הפה הגדול מתאים להם בול לדעתי, אבל כנראה שהוא יגיע לאירופה, אולי עוד השנה אפילו)

סוף כל סוף יש קבוצה בארץ חוץ ממכבי שמבינה את הקונספט,לא להתבכיין כל הזמן "מכבי הורסים את הליגה" "שמעון מזרחי מושחת" ובלה בלה בלה .

אני בעד שיהיה פייט בליגה,שלקחת את האליפות יהיה קשה יותר,זה יוסיף לריגוש החסר למשחקי הליגה של מכבי,זה יעשה לנו רק טוב.

אבל שעדיין מכבי תזכה כל שנה באליפות מן הסתם :)