Jump to content

שופט בן זונה על זה להרחיק את שרן? (קריאת שפתיים בפנים)

Recommended Posts

אתה חתיכת דמגוג שלא ייאמן.

בשלושת המשחקים הראשונים שציינת לא היו פנדלים והשריקות היו טעויות שיפוט חמורות. אתה מוזמן ללכת לראות ת'תקצירים במקום לכתוב שטויות בפורום.

ראיתי את התקצירים, לא אמרתי שום דבר על טעויות שיפוט, אמרתי ששרן גרם לפנדלים האלה מנגיעות יד, עזוב רגע אם הייתה טעות שיפוט או לא, הנגיעה נשרקה לחובתו של שרן.

חלילה שלא יבינו אותי לא נכון, שרן שחקן מעולה ואני מאוד מעריך אותו, יותר מזה, הוא אחד השחקנים הכי אהובים עליי, אבל קשה להתווכח עם סטטיסטיקה, היו 6 פנדלים (אאל"ט) שנשרקו לחובתנו בעונה וחצי האחרונות, 5 מהן היו של שרן, 4 מהן על נגיעות יד (היו או שלא היו).

Fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me.

ראיתי את התקצירים, לא אמרתי שום דבר על טעויות שיפוט, אמרתי ששרן גרם לפנדלים האלה מנגיעות יד, עזוב רגע אם הייתה טעות שיפוט או לא, הנגיעה נשרקה לחובתו של שרן.

חלילה שלא יבינו אותי לא נכון, שרן שחקן מעולה ואני מאוד מעריך אותו, יותר מזה, הוא אחד השחקנים הכי אהובים עליי, אבל קשה להתווכח עם סטטיסטיקה, היו 6 פנדלים (אאל"ט) שנשרקו לחובתנו בעונה וחצי האחרונות, 5 מהן היו של שרן, 4 מהן על נגיעות יד (היו או שלא היו).

Fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me.

שרן לא גרם לכלום

השופטים הפילו אותו פעם אחר פעם לאחר שהוא נגע בכתף או בגב. איך לעזאזל אתה מאשים אותו בטעויות של השופטים?

פשוט ערימה של שטויות

שרן לא גרם לכלום

השופטים הפילו אותו פעם אחר פעם לאחר שהוא נגע בכתף או בגב. איך לעזאזל אתה מאשים אותו בטעויות של השופטים?

פשוט ערימה של שטויות

בפעם המליון,

לא מאשים אותו, רק מציין את העובדות בשטח, גם אם היו טעויות שיפוט, הן נשרקו לשרן, בין אם התכוון ובין אם לא.

כל ההודעה שלך היא כשל לוגי אחד ארוך ומייגע.

60% ממה שכתבת הוא טעויות שיפוט. אתה לא יכול לשים את זה לחובת שרן בשום צורה שהיא מלבד בדמגוגיה כושלת.

60% ממה שכתבת הוא טעויות שיפוט. אתה לא יכול לשים את זה לחובת שרן בשום צורה שהיא מלבד בדמגוגיה כושלת.

מה קשור דמגוגיה?

ציינתי נתונים, הבאתי רק את מה שרשום, זה ויכוח סרק.

תשתו מים.

אני באמת לא מבין מה אתם ממשיכים את הדיון המעיק הזה. אני מסתכל על הדרבי בכדורסל ואני לא מזדהה עם אף שחקן מכבי. אף אחד לא עושה לי את זה ברמה הרגשית - בטח לא ישראלי. ואתה סול בוי מעז לבלבל לנו ת'מוח על טעויות שיפוט שדפקו את שרן? אתה אמיתי תגיד לי?! מגיע לך אליהו, אוחיון ועוד שחקן אמריקאי שאין לי מושג איך קוראים לו.

מה קשור דמגוגיה?

ציינתי נתונים, הבאתי רק את מה שרשום, זה ויכוח סרק.

תשתו מים.

שאתה לא יכול לכתוב שהשריקה הייתה כי שרן נגע בכדור בידו כשהוא נגע בכדור בכתף, בגב או בחזה. זה שהשופט עיוור לא הופך את הסיטואציה למצב שבה הוא השתמש ביד כדי לגעת בכדור. זה שיש לו 60% נאחס בשיפוט גרוע לחובתו לא הופך אותו לגורם פנדלים - זה הופך את רמת השיפוט בארץ לבדיחה אחת גדולה. לא מעבר.

אני באמת לא מבין מה אתם ממשיכים את הדיון המעיק הזה. אני מסתכל על הדרבי בכדורסל ואני לא מזדהה עם אף שחקן מכבי. אף אחד לא עושה לי את זה ברמה הרגשית - בטח לא ישראלי. ואתה סול בוי מעז לבלבל לנו ת'מוח על טעויות שיפוט שדפקו את שרן? אתה אמיתי תגיד לי?! מגיע לך אליהו, אוחיון ועוד שחקן אמריקאי שאין לי מושג איך קוראים לו.

מה שתגיד.

שאתה לא יכול לכתוב שהשריקה הייתה כי שרן נגע בכדור בידו כשהוא נגע בכדור בכתף, בגב או בחזה. זה שהשופט עיוור לא הופך את הסיטואציה למצב שבה הוא השתמש ביד כדי לגעת בכדור. זה שיש לו 60% נאחס בשיפוט גרוע לחובתו לא הופך אותו לגורם פנדלים - זה הופך את רמת השיפוט בארץ לבדיחה אחת גדולה. לא מעבר.

תקשיב,

מה שבסך הכל ציינתי הוא ששרן היה מעורב (מילה יותר מקובלת?) באירועים שהובילו לשריקת פנדל נגד מכבי (מנוסח יותר טוב?) אלה היו טעויות שיפוט, מסכים איתך, עדיין נשרקה שריקה נגד שרן.

בנוסף לזה, שים לב מה רשמתי בנתונים, את היריבה, התוצאה, מה קרה בפנדל ועל מה הוא נשרק (תתעלם מהעובדה שאלה היו טעויות שיפוט).

לא אמרתי ששרן הוא הנק' החלשה שלנו כשהוא על המגרש ושכל נגיעה שניה שלו זה פנדל, אלה שבכמות נכבדת של פנדלים שנשרקו נגדנו, השריקה (בין אם נכונה או לא) הייתה לחובתו של שרן.

ואתה צודק, רמת השיפוט היא בדיחה בארץ, אבל זה כבר עניין אחר.

תעשה מה שבא לך עם טעויות שיפוט. אם בא לך להסתכל על זה כסטטיסטיקה אתה מכשיל לוגית אך ורק את עצמך. שרן היה מעורב בפנדלים האלה בדיוק כמו שקרלוס היה מעורב בפנדלים האלה. אם השופט מחליט שהוא ממציא עבירה ברחבה, הוא היה יכול להגיד גם שקרלוס תפס שחקן דמיוני באותה מידה ולשרוק על זה לפנדל.

שרן אחראי לשני פנדלים בשנתיים האחרונות. אחד מהם טיפשי להחריד (נגד באזל) והשני נבע מטעות בהערכת הגובה של הכדור (הפנדל מול פרנקפורט). טעויות שקרו, קורות ועוד יקרו להרבה שחקנים.

באמת שאכלתם את המוח עם הטעויות שיפוט. זה לא מעניין.

אתם רוצים ששנה הבאה שוב לא תהיה לכם יכולת התקפית מהמגנים? תשאירו את שרן כמגן ימני בהרכב.

אחרי שבאזל ופרנקפורט זיינו אותנו באספקט הזה, זאת עמדה שחייבים לשפר ולצערי ייני לא מסוגל לעשות את זה ברמה שאנחנו רוצים.

תקשיב,

מה שבסך הכל ציינתי הוא ששרן היה מעורב (מילה יותר מקובלת?) באירועים שהובילו לשריקת פנדל נגד מכבי (מנוסח יותר טוב?) אלה היו טעויות שיפוט, מסכים איתך, עדיין נשרקה שריקה נגד שרן.

בנוסף לזה, שים לב מה רשמתי בנתונים, את היריבה, התוצאה, מה קרה בפנדל ועל מה הוא נשרק (תתעלם מהעובדה שאלה היו טעויות שיפוט).

לא אמרתי ששרן הוא הנק' החלשה שלנו כשהוא על המגרש ושכל נגיעה שניה שלו זה פנדל, אלה שבכמות נכבדת של פנדלים שנשרקו נגדנו, השריקה (בין אם נכונה או לא) הייתה לחובתו של שרן.

שכחת לציין שכל הפנדלים קרו כשיופיטר היה בנסיגה ושכחתי להדליק את האור 50 פעם בבוקר. לא אומר שזה קשור או משהו, אבל אלו העובדות.

באמת שאכלתם את המוח עם הטעויות שיפוט. זה לא מעניין.

אתם רוצים ששנה הבאה שוב לא תהיה לכם יכולת התקפית מהמגנים? תשאירו את שרן כמגן ימני בהרכב.

אחרי שבאזל ופרנקפורט זיינו אותנו באספקט הזה, זאת עמדה שחייבים לשפר ולצערי ייני לא מסוגל לעשות את זה ברמה שאנחנו רוצים.

אני מכיר את MaTa

הוא לא קובע את ההרכב

תנסה לשלוח את ההודעה הזאת לכאן, אולי הוא ישתכנע

שאלה קשה השאלה הזאת על הזהות או על הצלחות, הקבוצה שהכי הזדהיתי איתה בעשור האחרון חוץ משל האליפות היא הקבוצה של הכהנים מישאלוף קובי מוסא ארז מסיקה וכל אלה, פייטרים

אבל אז אמרנו שזה כדורגל ולא ג'ודו וכל מני דברים אחרים, תמיד יהיה לנו מה להגיד בקיצור

האידיאל זה שחקני בית מספיק טובים שיפתחו בהרכב, אם אין כאלה אז צריך לבנות כאלה, זה שייני אחלה בן אדם ומכביסט זה לא אומר שהוא צריך לשחק (הרי לא היית שם אותו בלם לפני טיבי או גרסיה)

לא צריך לחפש איפה שאין, אחלה שרן שבעולם, מת עליו, כרגע בלם שלישי הכי טוב מבין ה2 וחצי בלמים שלנו (אין דרך אחרת לנסח את זה)

שהפסדנו לעכו 4:0 ב2007 שיחקנו עם שפונגין סטרול אבו סיאם תמיר כהן ליאור ז'אן לירן כהן ורועי דיין בהרכב, כולם שחקני בית זה גרם לנו להרגיש יותר טוב עם ההפסד?

האידיאל זה שחקני בית, אם אין אז מביאים שחקנים מבחוץ ונותנים לשחקנים הצעירים ללמוד מהם ולהשתפר לידם (כמו שאבי למד מאורי מלמיליאן)

הכל טוב.. לאט לאט יהיו גם שחקני בית

מה שתגיד.

תקשיב,

"שרן מעורב בטעויות שיפוט יותר מאחרים"

אני לא מבין מה האנקדוטה הזו באה להראות בקשר לשרן

אני זוכר גם לפחות 3 נגיעות יד שלו ברחבה שלא נשרקו,זה מתאזן..

מאתא פלג תרדו מילד נשמה

סך הכל הוא צודק.

זה שזה טעויות שיפוט ידוע לכולנו אבל 3 פעמים זה כבר בעיה רצינית.

סך הכל הוא צודק חוץ מהחלק שבו הוא טועה

שרן ייני לא מעניין אותי ספציפית ותאמין לי שאני מת עליו

מה שמעניין אותי זה כל הזיוני שכל הריקים מתוכן על השחקנים שלנו שבסופו של דבר מובילים לקללות ולחוסר סבלנות במגרשים

כל פעם מחדש מחפשים את השרמוטה התורנית בקבוצה כדי לצאת עליה ולהוציא עליה את כל החרא והפורקן שעבר על אותו אוהד במהלך השבוע. פעם זה בן חיים, פעם זה אלברמן, פעם זה יואב זיו, פעם זה שרן, פעם זה מרגוליס, פעם זה ניקולה והרשימה לא תיגמר אם אני אמשיך. עונה שעברה השרמוטה התורנית הייתה יואב זיו וגל אלברמן והוויכוחים היו אותם הוויכוחים עם אותם האוהדים הקבועים שיודעים לזרזר במוח כאילו הם סר אלכס פרגסון. אז אני לא סובל את הדברים האלה כי זה מחלחל ובסוף מגיע גם למגרשים. אין שום בעיה עם נושאי ביקורת, אבל שהביקורת תהיה עניינית ולא סתמית כמו "הוא נוגע ביד" בלי להסתכל על התכלס ולהבין שהשופטים זיינו אותו, או לומר ש"טל בן חיים מוכר אותנו" סיסמא מוכרת בסביבה שבה אני יושב ב11. אז כן, עניינית יש מקום להעיר לכל שחקן, אבל עניינית!

כשטיבי החליק פעמיים ובגללו סכנין ובאר שבע כבשו נגדנו לא שמעתי שום ביקורת עליו (וטוב שכך!). ולמה בעצם שנבקר את טיבי אם הוא החליק בגלל הנעליים. זה לא שייך ליכולת שלו ואם היו רושמים פה משהו על זה שטיבי לא טוב בגלל שהוא החליק הייתי עונה באותה הדרך - זה לא שייך ליכולת שלו. בדיוק כמו שטעויות השיפוט לא מעידות על היכולת של שרן.

ובכל הנוגע לפן המקצועי - אני לא מת על התפקוד שלו כמגן, הייתי מעדיף אותו כקשר אחורי ולדעתי הוא יפרח שם, אבל זה מה יש וכרגע אין שחקן במכבי שהוא יותר מתאים ממנו לעמדה הזאת, אז בשביל מה כל החפירות האלה שיובילו בסופו של דבר לכל מיני אהבלים חסרי הבנה שיקללו אותו - את קפטן מכבי ת"א - במגרשים? במקום לחפש איך לבקר שיחפשו איך לתמוך, כי מי שחושב ששחקנים מרוויחים משכורת יפה והמשכורת הזאת עושה אותם חסינים לקללות כנראה לא מבין שהם בני אדם בדיוק כמונו וקללות וביקורת יכולות להוריד להם את כל הביטחון ואם בזה מתעסקים כל היום - שידעו שהם פוגעים בקבוצה במקום לקדם אותה. רק שיהיה ברור.