Jump to content

שופט בן זונה על זה להרחיק את שרן? (קריאת שפתיים בפנים)

Recommended Posts

אם המאמן היה חושב ששרן לא שווה הרכב, שרן לא היה משחק בהרכב. כל זמן ששרן בהרכב הוא מבחינתי שווה הרכב.

מה שאני מתקשה לקבל זה אוהדים כמוך, או כמו אלה שעשו לך לייק. בקטנה. תעשה בינתיים חימום לכתפיים שלא יתפסו לך לקראת סוף העונה שתרים אותו בחגיגות אליפות.

אם מישהו צריך לעשות פה חימום לכתפיים זה אתה אדוני.

חברים יקרים, בוא אני אסביר לכל הקשיי הבנה דבר אחד ופה נסגור את העניין הזה: שרן משחק לא בגלל שהאוהדים אוהבים אותו. הוא משחק בגלל שסוזה רוצה שהוא ישחק. אם הוא לא ירצה - הוא לא ישחק. אני לא מבין מה הבעיה המזורגגת שלכם שאתם דואגים להבהיר לנו בכל פעם מחדש כמה הקפטן שלנו, שלהזכירכם - המלכתם אותו בשנה שעברה ועשיתם ממנו שחקן טוב - לא מתאים. אני מסכים שאפשר להביא שחקן טוב יותר ממנו, זה ברור לא? גם אפשר להביא שחקן יותר טוב מזהבי אתם יודעים. אבל כרגע אני לא רואה שחקן טוב יותר ממנו במכבי בעמדה הזאת אז בחייאת ראבק, תפסיקו לזיין לנו במוח ולהוציא את החשק להיכנס לפורום הזה. תתמכו בפאקין קפטן שלכם! כי אם אתם מאדירים שחקן שהביא דאבל להפועל (ומגיע לו כל הכבוד, שלא תבינו אותי לא נכון) ומזלזלים בקפטן שלנו על ימין ועל שמאל, אז אל תבכו אחר כך שהזהות של המועדון נחלשת, אל תבכו שאנחנו "בדרך למכבי כדורסל" ובכלל - די לזיין במוח. גלשתי קצת, כן אני יודע. אבל בכללי הגישה הבכיינית שלכם מעצבנת אותי בטירוף כי הפורום משפיע גם על היציעים ואם בכל נושא אני רואה ביקורת על שרן וניפוח טעויות שלו אז אתם עושים יותר נזק ממה שאתם חושבים ותבדקו שוב את מי אתם אוהדים ואיך מתבטאת האהדה שלכם חוץ מלזרוע רעל ואנטי, כי לזה בדיוק אתם גורמים. שורה תחתונה - יש בעיה עם טל בן חיים? עם מיטרוביץ? עם שרן? עם זיו? עם אלברמן? ואללק סבבה, תפסיקו לאכול לנו תראש יותר מידי ותשלחו מייל לסוזה כי בחייאת ראבק, מפורום אוהדים עשיתם את זה לפורום של בכיינים ונמאס כבר להיכנס לכאן. ואין לי בעיה שתמשיכו באימון הקבוצה שלכם במנג'ר או בהאטריק, אני מפרגן. אבל תנו לצוות המקצועי לעשות את העבודה ודי לאכול את הראש. די. נחנקנו.

חברים יקרים, בוא אני אסביר לכל הקשיי הבנה דבר אחד ופה נסגור את העניין הזה: שרן משחק לא בגלל שהאוהדים אוהבים אותו. הוא משחק בגלל שסוזה רוצה שהוא ישחק. אם הוא לא ירצה - הוא לא ישחק. אני לא מבין מה הבעיה המזורגגת שלכם שאתם דואגים להבהיר לנו בכל פעם מחדש כמה הקפטן שלנו, שלהזכירכם - המלכתם אותו בשנה שעברה ועשיתם ממנו שחקן טוב - לא מתאים. אני מסכים שאפשר להביא שחקן טוב יותר ממנו, זה ברור לא? גם אפשר להביא שחקן יותר טוב מזהבי אתם יודעים. אבל כרגע אני לא רואה שחקן טוב יותר ממנו במכבי בעמדה הזאת אז בחייאת ראבק, תפסיקו לזיין לנו במוח ולהוציא את החשק להיכנס לפורום הזה. תתמכו בפאקין קפטן שלכם! כי אם אתם מאדירים שחקן שהביא דאבל להפועל (ומגיע לו כל הכבוד, שלא תבינו אותי לא נכון) ומזלזלים בקפטן שלנו על ימין ועל שמאל, אז אל תבכו אחר כך שהזהות של המועדון נחלשת, אל תבכו שאנחנו "בדרך למכבי כדורסל" ובכלל - די לזיין במוח. גלשתי קצת, כן אני יודע. אבל בכללי הגישה הבכיינית שלכם מעצבנת אותי בטירוף כי הפורום משפיע גם על היציעים ואם בכל נושא אני רואה ביקורת על שרן וניפוח טעויות שלו אז אתם עושים יותר נזק ממה שאתם חושבים ותבדקו שוב את מי אתם אוהדים ואיך מתבטאת האהדה שלכם חוץ מלזרוע רעל ואנטי, כי לזה בדיוק אתם גורמים. שורה תחתונה - יש בעיה עם טל בן חיים? עם מיטרוביץ? עם שרן? עם זיו? עם אלברמן? ואללק סבבה, תפסיקו לאכול לנו תראש יותר מידי ותשלחו מייל לסוזה כי בחייאת ראבק, מפורום אוהדים עשיתם את זה לפורום של בכיינים ונמאס כבר להיכנס לכאן. ואין לי בעיה שתמשיכו באימון הקבוצה שלכם במנג'ר או בהאטריק, אני מפרגן. אבל תנו לצוות המקצועי לעשות את העבודה ודי לאכול את הראש. די. נחנקנו.

!

יש מגן ימני בכלל בקבוצה חוץ מייני? ולא, לא יואב זיו גם לא מגן ימני ראינו את זה נגד רמה"ש.

ייני בתפקיד הזה כי אין ברירה.

מה שאתה אומר זה ששרן שווה הרכב.

מעולה! מסכים אתך.

הבנתי, אז בעצם בפורום הזה צריך רק ללקק לשחקנים ולשחק אותה שהכל מושלם בכל מחיר.

כלומר ביקורת (גם אם היא עניינית ונטולת קללות) היא מילה גסה.

וואו זה יכול להיות פורום ממש מעניין ככה. בלי דיונים חס ושלום, בלי הבעת דעות מגוונות על שחקנים. יפה יפה.

מה שאתה אומר זה ששרן שווה הרכב.

מעולה! מסכים אתך.

אתה מעוות את המציאות, שווה לא מבחינת יכולת אלא כי אין משהו אחר.

מת על שרן, הוא יותר מאח לסמל.

אבל ביקורת צריך לדעת לתת ולקבל.

יאללה מספיק אכלנו ת'ראש העונה עליו יותר מדי.

וואו זה יכול להיות פורום ממש מעניין ככה. בלי דיונים חס ושלום, בלי הבעת דעות מגוונות על שחקנים. יפה יפה.

זו לא את שהייתה נגד נושא ביקורת שהוצג בצורה לגיטימית וללא התלהמות?

לא שאני חש צורך עז לענות ליצור שאני מקווה מאוד שהוא פיקטיבי למענו, אבל יש ביקורת עניינית ויש לשמוח שהקפטן שלך הורחק כי אתה לא מעריך אותו מקצועית. חופש ביטוי אולי מאפשר כפיות טובה, הוא לא צריך לעודד אותה.

מה?

את יצאת נגד נושא ביקורת על סוזה שנכתב בצורה לגיטימית לחלוטין.

בהמשך, לשאלה:

"למה לא? אסור לבן אדם לפתוח ולפתח דיון בנושא?

אולי בכלל אסור לרשום הודעות בעלות תוכן ונוסח לגיטימיים?"

ענית שאם זה היה תלוי בך בהחלט היה אסור.

אני שמח ששינית את דעתך

לא שאני חש צורך עז לענות ליצור שאני מקווה מאוד שהוא פיקטיבי למענו, אבל יש ביקורת עניינית ויש לשמוח שהקפטן שלך הורחק כי אתה לא מעריך אותו מקצועית. חופש ביטוי אולי מאפשר כפיות טובה, הוא לא צריך לעודד אותה.

וואי ביסטר כל כך התאמצת לנסות ולעקוץ אותי בהתחלה וזה אפילו לא הזיז לי את קצה הפטמה. כמה עלוב! כאילו אני לא פה כבר חודשיים ומיצינו את הבדיחות "על חשבוני".

בבקשה, בפעם הבאה פשוט אל תגיב לי בכלל כי אחרי הפתיחה שלך אפילו לא המשכתי לקרוא את המשך המשפט. חבל על המאמץ שלך.

את יצאת נגד נושא ביקורת על סוזה שנכתב בצורה לגיטימית לחלוטין.

בהמשך, לשאלה:

"למה לא? אסור לבן אדם לפתוח ולפתח דיון בנושא?

אולי בכלל אסור לרשום הודעות בעלות תוכן ונוסח לגיטימיים?"

ענית: "לא"

אני שמח ששינית את דעתך

בכנות אין לי מושג על מה אתה מדבר. אבל בכל מקרה על סוזה אסור. על שחקנים מותר. מה אתה משווה לי פה את ייני לסוזה?!

חבל, זו דווקא היתה ביקורת עניינית.

טוב, במבט לאחור זה באמת נראה פתאום די מיותר, סליחה ולילה טוב.

נערך על ידי bister

בכנות אין לי מושג על מה אתה מדבר. אבל בכל מקרה על סוזה אסור. על שחקנים מותר. מה אתה משווה לי פה את ייני לסוזה?!

סבבה סוייר

מה הקשר? למה צריך נושא מיוחד כדי לציין שסוזה עשה טעות לראשונה העונה?????

מישהו פה באמת חשב שהוא על-אנושי ושהוא לא יעשה טעות בחיים? אני יודעת שהמראה (אל יווני מדהים :wub_anim: ) קצת מטעה אבל בכל זאת...הוא בן אדם.

למה לא? אסור לבן אדם לפתוח ולפתח דיון בנושא?

אולי בכלל אסור לרשום הודעות בעלות תוכן ונוסח לגיטימיים?

לדעתי אסור. אבל אף אחד לא שואל את דעתי.

אם זה היה תלוי בי המקום הזה היה נראה אחרת לגמרי.

סבבה סוייר

*אגב, אישית אני לא מסכים עם הביקורת בשני המקרים. אני כן חושב שמותר להביע אותה.

אבל ייני שחקן בית שלקח אליפות עונה שעברה

סוזה פרט לכמה הצגות יפות באירופה עוד לא עשה כאן כלום, בואי נמתין קצת עם ההשוואות

וחוץ מזה, אם סוזה חסין מביקורת, וסוזה הוא זה שמעלה את ייני בהרכב, אז למה לבקר את ייני ולא את סוזה? "ולא מצאו היגיון............"

אוקיי ו..............?

אמרתי שלא צריך לפתוח נושא על טעות ראשונה יחידה וספציפית. אבל אנשים פה מדברים על ייני באופן כללי ולא על טעות נקודתית שהוא עשה. או לפחות אני מדברת בשם עצמי עכשיו.

ושוב, יש סוזה ויש ייני. סוזה הוא יצור על-אנושי, על-טבעי, על-גברי ולכן לא חושבת שמישהו כאן ראוי לבקר אותו.

בכל אופן, קראת לי סוייר אז אני לא מבינה למה אני טורחת בכלל.

אוקיי ו..............?

אמרתי שלא צריך לפתוח נושא על טעות ראשונה יחידה וספציפית. אבל אנשים פה מדברים על ייני באופן כללי ולא על טעות נקודתית שהוא עשה. או לפחות אני מדברת בשם עצמי עכשיו.

ושוב, יש סוזה ויש ייני. סוזה הוא יצור על-אנושי, על-טבעי, על-גברי ולכן לא חושבת שמישהו כאן ראוי לבקר אותו.

בכל אופן, קראת לי סוייר אז אני לא מבינה למה אני טורחת בכלל.

בהחלט. מסכים על כל מילה.

את כמעט על-אנושית, את בהחלט על-טבעית וייתכן שעל-גברית.

מאחל לך לקבל נשיקת לילה טוב מסוזה.

יפה שלי, איפה בנושא הזה יש ביקורת עניינית?

אין שום בעיה עם ביקורת עניינית, בטח שלרוב היא גם נכונה. הרי שרן בעצמו גם שונא להיות מגן ימני והוא יודע שהוא חלש בזה, זה לא שאתם מחדשים פה משהו.

אבל כל הקטע הזה של קהל שאנחנו מאוד לוקים בו זה לבנות לשחקן ביטחון, אם הוא בינוני בתפקיד מסוים אז לאאאאאאאאאאאאאאאא מקללים אותו או מבקרים אותו בצורה תקיפה, אלא מפעילים את גלגלי המוח המעופשים והמלאים בקורי עכביש ותומכים בו ומעודדים אותו כדי שהוא ישחק יותר טוב.

בעקרון ככה זה עובד כל התהליך הזה

עכשיו הבנת?

מצטערת פשוט ההתעקשות שאני פיקטיבית של מישהו במשך חודשיים זה כבר יצא לי מכל החורים.

זה עלוב וזה בעיקר כבר מיצה את עצמו. תתרגלו לזה שאני עובדה קיימת פה וזהו!