Jump to content

שופט בן זונה על זה להרחיק את שרן? (קריאת שפתיים בפנים)

Recommended Posts

http://www.one.co.il/cat/video/first.aspx?id=36428

בן של זונה מה כבר אמר לו? "שערורייה"? שופט מסריח ואפס כמו ששרן אמר לאחר שהחרא הרחיק אותו...

תאכלס לפי חוק זה מגיע לו. בראסמי לקבל אדום בשתי שניות על דיבורים ותנועות זה משהו שלא ראיתי המון זמן.

אבל אם על מה שייני עשה מקבלים אדום..אז שוערים ובזבוזי הזמן שלהם מולנו צריכים לקבל גם אדום. חבל שעל זה לא מקפידים

יש לו פתיל קצר, אבל זה קצת הצחיק אותי שכל מה שהוא אמר זה "שערורייה" "תרשום תרשום" "בפנקס הזה שלך" "בפנקס", כאילו ניסו למצוא קללות או משהו כזה, שאני משווה את זה לפניני זה בכלל מצחיק...

לפי החוק לדבר עם שופט מקנה לך צהוב ועצם העובדה שאתה מבקר אותו בצעקות לא עוזר כלכך

וזה לא אדום זה "צהוב שני"

זה לא צהוב שני. הוא לא קיבל קודם.

הוא הוציא לו צהוב, שרן זרק לו עוד מילה ואז קיבל אדום ישיר.

שרן הוא הקפטן, אם אני לא טועה לקפטן יש פריווליגיות מיוחדות (מעוגנות בתקנון) כמו להיות איש הקשר בין השחקנים לשופט, כלומר מותר לו לדבר עם השופט, לשאול אותו לפשר החלטותיו וכו'.

ייני פנה לשופט אחרי ששרק לו לעבירה, בטענות של "הוא תפס אותי" וכאלה דברים (לפי מה שרואים בסרטון). השופט לא היה מוכן אפילו לדבר איתו, שוב, למרות שלקפטן יש זכות להיות בקשר עם השופט (אאל"ט). אז ייני חטף ת'ג'ננה וזרק אתה שערורייה. שופטים מבליגים על הרבה פחות, האפס הזה פשוט רצה תשומת לב

http://one.co.il/Article/225355.html

אפילו הוא עצמו מתבייש, מגנה את המעשה וכו'

אבל עדיין המקופחים כאן בטוחים שכל אנשי הכדורגל בארץ הולכים לישון עם המחשבה איך לזיין את מכבי תל אביב.

גדלה פה בפורום עדה של בכיינים בעלי רגשות קיפוח והטרנד המאוס הזה רק הולך וצובר תאוצה. תנוחו.

חחחחחחחחח אני לא יכולה! אני רואה את זה בלופים.

קודם כל, פתאום שמתי לב שמאנה קצת דומה לו. דבר שני, המילה הכי "עסיסית" שיצאה לו הייתה "אפס" (מילה שאני משתמשת בה על בסיס יומיומי כשם כינוי לכל הסובב אותי בערך).

ודבר אחרון, אצל מנשה משיח :wub_anim: זה לא היה קורה.

מה אתם מצפים משי שטרית, הבן אדם ידוע כשונא מכבי ובכל הזדמנות שיש לו הוא דופק את מכבי.

שכחתם שהוא הרחיק את נמני לפני 7 שנים במשחק נגד ק"ש אחרי שנמני עלה מהספסל והספיק לשחק בקושי 2-3 דקות?

חחחחחחחחח אני לא יכולה! אני רואה את זה בלופים.

קודם כל, פתאום שמתי לב שמאנה קצת דומה לו. דבר שני, המילה הכי "עסיסית" שיצאה לו הייתה "אפס" (מילה שאני משתמשת בה על בסיס יומיומי כשם כינוי לכל הסובב אותי בערך).

ודבר אחרון, אצל מנשה משיח :wub_anim: זה לא היה קורה.

ביזיון, אם את/ה משתמש בזה על בסיס יומי, אז בטח שייני יכל להגיד את זה לשפוט!

http://one.co.il/Article/225355.html

אפילו הוא עצמו מתבייש, מגנה את המעשה וכו'

אבל עדיין המקופחים כאן בטוחים שכל אנשי הכדורגל בארץ הולכים לישון עם המחשבה איך לזיין את מכבי תל אביב.

גדלה פה בפורום עדה של בכיינים בעלי רגשות קיפוח והטרנד המאוס הזה רק הולך וצובר תאוצה. תנוחו.

תודה רבה.

אפשר שתפסיקו להיות הפועל כבר?

השופט ידוע כשונא מכבי, הדיין ידוע כשונא מכבי, ההתאחדות נגד מכבי, הטוטו נגד מכבי, הערוץ הראשון נגד מכבי, אלוהים נגד מכבי.

יאללה שחררו

זה היה אדום מוצדק וזהו, תתמודדו עם זה

לא מתעסק יותר מדי אם האדום מוצדק או לא, אבל במכבי של היום אני לא אתפלא עם הדברים של ייני נאמרו כתוצאה מאיזו בקשה או הוראה מלמעלה כדי 'לנקות' את השחקן ואת המועדון מהמקרה בצורה הכי טובה שיש. לא יודע עד כמה באמת שרן מתבייש במה שהוא עשה ואם הוא חושב שהדברים שהוא אמר מצדיקים את האדום שקיבל.

לפי החוק לדבר עם שופט מקנה לך צהוב ועצם העובדה שאתה מבקר אותו בצעקות לא עוזר כלכך

וזה לא אדום זה "צהוב שני"

זה יכול להיות אדום ישיר (השופט מבטל את הכרטיס הקודם ומחליף אותו לאדום),

זה יכול להיות צהוב שני, וזה יכול להיות צהוב ואדום ישיר (נדיר, אבל טכנית אפשרי).

הכל תלוי במה הוא כתב בדו״ח.

מה זה משנה.

כל קללה שאפשר לתת לשי שטרית האפס הזה מבורכת.

שופט הכי מזדיין בליגת העל מזה זמן רב.

כל משחק שהוא שופט תמיד יש איזושהי שערוריה חדשה.

שי שיטרית זה המניאק מעונת 2007/8 או 08/09 שהוציא לנו שני אדומים מול קש בתחילת אותה עונה, כולל אבי נמני ואם אני לא טועה גם הבקיע לנו איכשהו גול