Jump to content

סיכום התקו המעצבן (מאוד) לאחר צפייה בש.ח

Sawyer

Recommended Posts

וואלה ראיתי עכשיו את השידור החוזר, אין לי מילים לחוסר המזל שהלך שם. דומיננטיות כזו לא ראיתי הרבה זמן בליגה שלנו.

עזבו אתכם התוצאה, באמת שעל הזין כרגע, כי זה פוקס של החיים. מכבי הייתה כל כך טובה - ולא התאמצה בכלל. התוצאה לא משקפת כלום, רק צריך להמשיך לשחק ככה!

זו עצימת עיניים להגיד שיש חוסר מזל.

בשניים משלושת המשחקים האחרונים קבוצות פחות טובות מאיתנו חזרו מפיגור. גם פרנקפורט לא הייתה רחוקה משם.

אז דומיננטיות זה טוב ויפה אבל חייבים לתרגם את זה לנקודות.

זו אגב הסיבה שזה כל כל מעצבן.

whkzzywyef5l.png

http://www.one.co.il/Article/141802.html

אין ברירה אלא לבקש ממנו סליחה ולדרוש שיברך אותנו. נראה לי שאם גולדאר ימכור מספר נכסים הוא יכול לממן ברכה או שתיים.

http://www.one.co.il/Article/141802.html

אין ברירה אלא לבקש ממנו סליחה ולדרוש שיברך אותנו. נראה לי שאם גולדאר ימכור מספר נכסים הוא יכול לממן ברכה או שתיים.

שמע, מעבר לזה שנתת לינק מהתקופות החשוכות שלנו עם מכבי, לא יכולתי להתעלם מהפסקה האחרונה:

"היום אמורים להיפגש אנשי אגודת מכבי תל-אביב עם יו"ר הקבוצה אביב בושינסקי על מנת לנסות ולקדם את העברת הקבוצה מידיו של אלכס שניידר לידיו של מיץ' גולדהאר. השניים הגיעו לסיכום עקרוני בניהם, וכעת כאמור נותן לפתור את סוגיית האגודה שמחזיקה ב-20 אחוזים מהקבוצה."

:wubyellow3:

לדעתי יש שתי בעיות - גם ניצול מצבים בהתקפה וגם טעויות בלתי מחוייבויות בהגנה. מדובר בשני המקרים גם יחד.

נכון, יכלנו להבקיע עוד 4 ו 5 גולים, והיינו דורסים את פ"ת בקלילות. אבל לא כל משחק אתה כובש מהמצבים האלה, ולפעמים יש ימים שלא הולך.

הבעיה היותר גדולה לדעתי זה שאיבדנו את ההרתעה בהגנה. ב 4 המשחקים האחרונים קיבלנו 8 שערים = 3 מטעויות שוער, 2 מהחלקות של טיבי, 1 פנדל של ייני (ועוד נגיעת יד אתמול שלא נשרקה), 1 טעות שיפוט ועוד הגול של סבע.

בשני המשחקים האחרונים בליגה הובלנו ואיבדנו את ההובלה. פעם אחת זה נגמר בהפסד ופעם שנייה בתיקו (שהוא כמו הפסד). אם המשחק מול פרנקפרוט היה צריך להחזיר את כח ההרתעה למקסימום, הרי שגם בו השטויות בהגנה חזרו על עצמן, ושוב קיבלנו שערים מיותרים. עוד נתון קצת בעייתי זה שבשני המשחקים האחרונים ספגנו 2 שערים בהפרשי זמנים קצרים מאוד אחד מהשני. זה כאילו שהקבוצה נכנסת ללחץ גדול מאוד במידה ואנחנו סופגים ומתחילים לעשות טעויות (ההדיפה של פאבלו לקרן מבעיטה מ 50 מטר)

אני מקווה שהפגרה הזאת תעזור לשחקנים ושבמשחקים הבאים ישחקו עם פוקוס במשך 90 דקות.

עוד נתון קצת בעייתי זה שבשני המשחקים האחרונים ספגנו 2 שערים בהפרשי זמנים קצרים מאוד אחד מהשני. זה כאילו שהקבוצה נכנסת ללחץ גדול מאוד במידה ואנחנו סופגים ומתחילים לעשות טעויות (ההדיפה של פאבלו לקרן מבעיטה מ 50 מטר)

גם אני שמתי לב לזה. אני חושב שהסיבה נעוצה בכך שבשני המקרים, השערים הובקעו מטעויות גסות מאוד במשחק ההגנה (חואן פאבלו).

כשאתה סופג מטעויות קשות בהגנה, זה בדרך כלל מוביל לעצבנות/חוסר ביטחון בדקות שלאחר מכן. כך נוצר מצב שבו אתה מאוד פגיע.

במשחק האחרון, זו הפעם הראשונה מזה המון זמן, שראיתי ממש כעס ועצבים בין השחקנים שלנו.

לקח לנו יותר מדקה לחדש את המשחק לאחר השיוויון, רק בגלל ששחקי ההגנה השתוללו אחד על השני, היה קצת קשה לצפייה.