Jump to content

Recommended Posts

ענק, ג'נטלמן, גאון כדורגל מבחינתי. ולכו תדעו, למרות שזה נשמע הזוי להגיד את זה אחרי הפסד כזה בבית אבל מי יודע, אם ג'ורדי ינחית פה בינואר מחליף ראוי לזהבי ובמקביל או לא במקביל גם סוזה ילמד ממה שהיה היום ולא יעביר למצב טייס אוטומטי ב 0-2 במשחקים אחרים, חשובים יותר אז אולי גם נקוויח משהו מכל המפח נפש הזה.

אחלה סוזה שבעולם.

ואללה אחלה גבר, לקח את זה על עצמו, באמת תודה. אבל שלח אותי הביתה עצבני ומבואס רצח ביחד עם עוד 13 אלף.

לא יודע,אולי 12,999.אני לא מבואס בכלל.

היה,קורה,הפועל חיפה.

אני כל כך שמח שהוא עושה את כל הניסויים האלה עכשיו, הוא פשוט גאון.

הוא יגיע לפלייאוף ולגביע שהוא ידע בדיוק מי יכול לתת מה, מתי וכמה...

יש לו אשמה רצינית היום בחזרה של פ"ת. אין מצב בעולם שקשר יוצא ונכנס בלם, אסור שדבר כזה יקרה.

החילוף הזה פשוט הרס לנו את המשחק - ההנעת כדור הייתה לא טובה, לא היה להגנה למי להניע את הכדור ופשוט המשחק נתקע וקיבלנו לחץ קליל של פ"ת בסיום.

אין לי טענות אליו

החילוף של ריף מרגיש לי קצת זלזול ואולי שידר לשחקנים שהמשחק גמור, אבל אני מבין תכוונה שלו לתת לריף ביטחון . היה כבר עדיף להכניס את אלברמן/ראדי במקום זהבי .

אה ולא מובן לי למה אלברמן לא נכנס אחרי ה2 כדי לשלוט בקצב כמה שאפשר, אם אלברמן על המגרש דיא סבע בחיים לא נשאר חופשי ככה .

הוא קלאסי בלעצור התקפות של היריב והיה חייב להיכנס .

טעה שבחר להכניס את ריף

לא מוצא את הטעות פה.

הובלנו 2-0 כשפתח תקווה לא עוברים את החצי. אפשר להבין את המחשבה בחילוף הזה. זה לא שבגלל החילוף ספגנו פעמיים.

לגמרי.

עם כל הכבוד לריף, הוא לא שיחק כדורגל מעל לשנה.

ובמערך של שלושה בלמים התיאום חייב להיות מושלם.

כשסוזה הכניס את ריף הוא הזיז את ייני לעמדה של אלטמן ואת אלטמן לעמדה של זהבי. ייני לא יכול לשחק את אלטמן במערך הזה( אלטמן לעומת זאת, לדעתי , כן יכול לשחק את זהבי; בנוסף לכך, באגף השמאלי שיחק מאנה שכבר היה גמור מכל הריצות על הקו.

יותר מידי שינויים הבאת אחת.

לא נורא, לא קרה כלום. Next!