Jump to content

בזבוזי הזמן. ומה (אם בכלל?) אנחנו יכולים לעשות עם הדבר הבזוי הזה.

מנש שער 11

Recommended Posts

בעיני שניהם לגיטימיים, אבל שניהם לא סגנון שאני רוצה בקבוצה שלי. וחוץ מזה, מה ההבדל בתאכלס?

מאיר כהן (לפחות במשחקים מולנו) היה עוצר תמיד לקשור את הנעליים לפחות פעמיים. יש הבדל?

לא מעט שוערים כשהכדור מגיע אליהם מחכים עם הידיים כמעט צמודות לכדור עד ששחקן של היריבה יתקדם כדי להרים את הכדור. יש הבדל?

ואני רואה את הדברים הללו בליגת האלופות כל הזמן, על מה אתה מדבר.

בעיני שניהם לגיטימיים, אבל שניהם לא סגנון שאני רוצה בקבוצה שלי. וחוץ מזה, מה ההבדל בתאכלס?

מאיר כהן (לפחות במשחקים מולנו) היה עוצר תמיד לקשור את הנעליים לפחות פעמיים. יש הבדל?

לא מעט שוערים כשהכדור מגיע אליהם מחכים עם הידיים כמעט צמודות לכדור עד ששחקן של היריבה יתקדם כדי להרים את הכדור. יש הבדל?

ואני רואה את הדברים הללו בליגת האלופות כל הזמן, על מה אתה מדבר.

בטח שיש הבדל. לשכב על הדשא ולעכב את המשחק זה מלוכלך, להמתין עם הידיים ליד הכדור זה טקטי, חוקי ולגיטימי.

להשוות בין שניהם זה להתמם. בליגת אלופות אתה לא תראה שחקן נשכב על הדשא להעביר את הזמן כי הם מכבדים את המשחק ואת הקהל שבא לראות, ויותר מזה - הם מכבדים את המקצוע שלהם ואת עצמם. ליפול לדשא ולהתגלגל שעה זה ביזוי עצמי.

בטח שיש הבדל. לשכב על הדשא ולעכב את המשחק זה מלוכלך, להמתין עם הידיים ליד הכדור זה טקטי, חוקי ולגיטימי.

להשוות בין שניהם זה להתמם. בליגת אלופות אתה לא תראה שחקן נשכב על הדשא להעביר את הזמן כי הם מכבדים את המשחק ואת הקהל שבא לראות, ויותר מזה - הם מכבדים את המקצוע שלהם ואת עצמם. ליפול לדשא ולהתגלגל שעה זה ביזוי עצמי.

צודק.

ברמות הגבוהות מכבדים את הקהל, ולא נופלים על הדשא ומתגלגלים בלי שום סיבה.

אתמול פריצה כרגיל סופר כמה זמן השוער עם הכדור ביד,ונגמרו לו שתי הידיים עד שהוא שחרר את בכדור.

זה לא נהיג לשרוק לזה אבל זה בתקנון לא כך? גם השופטים מעלמים מהחוקים בצורה בוטה.

צודק.

שמע, אין לך מושג פשוט על מה אנחנו מדברים, הא?

יש לנסות לסחוט פאול\כרטיס מהשופט - מגעיל, אבל מקובל בכל קבוצה בעולם.

יש לעמוד לבד, במגרש, להחליט ליפול ולהחזיק את הפנים כשאף אחד לא לידך בכלל, להשכב 3 דקות על הרצפה, ואז לקום, ולתת לשחקן אחר לבצע את אותו הדבר בדיוק במקום אחר - לא בשביל לסחוט פאול, פשוט בגלל הידיעה שהשופט אף פעם לא מחזיר את הזמן הזה, ולכן כל שנייה שאתה על הרצפה, היא שנייה פחות שתשוחק.

דוגמא ? למשל נגד באר שבע - 6 דקות תוספת זמן, שמעידות כי על פי השופט זאת כמות הזמן שבוזבזה ב90 דקות, והזמן הזה הוא לפי ההגדרה בחוק המינימלי, כלומר, צריך לתת למשחק לשוחק כ-6 דקות (ברו שלא עומדים עם סטופר על זה..). בתכלס ? שוחקו פחות מ3 דקות של כדורגל, ב8 דקות תוספת זמן, מדדתי.

לתת לאוהדים לראות 70% של שחקנים שוכבים, שוערים מתגלגלים, שופטים שמטיילים ומקשקשים עם שחקנים ועוד, זה בזיון שקיים רק בארץ.

דבר ראשון, אני עדיין טוען שאין שום הבדל.

ניצול של ״כשר אבל מסריח״ בשביל להשיג יתרון. בדיוק כמו שאין הבדל בין הבזבוזים הללו לבין בזבוזי זמן אחרים. אתה מדבר על לבזות את האוהדים ולבזבז את הזמן שלהם? זה קיים גם בכל בזבוז זמן אחר.

דבר שני, אני זוכר טוב מאוד שהיה סיפור על זה שבמשחק של בארסה בליגת האלופות כשהם היו בתיקו לקראת סיום המשחק הקבוצה היריבה עשתה את זה כל הזמן, ובאחד המקרים כשבארסה היו צריכים להחזיר להם את הכדור מחוץ הם התחילו מהר וכבשו גול. זה קיים גם שם.

מה זה לתת לאוהדים?

אתה מתלונן על לתת לאוהדים שלכם, אבל מכבי פ״ת לא חייבת כלום לאוהדים שלכם, ולא לשאר הקבוצות.

האוהדים שלהם (אנא הכנס כאן בדיחה) דווקא מרוצים מכל צעד שקירב אתם לסיים את המשחק בעמדה שטובה להם. אם הם היו משחקים פתוח ומהר וחוטפים גול בגלל זה, בשבילם זה היה ביזיון גדול בהרבה.

אתם לא רוצים שהקבוצה שלכם תשחק ככה גם אם היא במצב כזה? אין שום בעיה וכל הכבוד. אבל אין לכם שום זכות לדרוש ממכבי פ״ת לשנות את זה.

דבר ראשון, אני עדיין טוען שאין שום הבדל.

ניצול של ״כשר אבל מסריח״ בשביל להשיג יתרון. בדיוק כמו שאין הבדל בין הבזבוזים הללו לבין בזבוזי זמן אחרים. אתה מדבר על לבזות את האוהדים ולבזבז את הזמן שלהם? זה קיים גם בכל בזבוז זמן אחר.

דבר שני, אני זוכר טוב מאוד שהיה סיפור על זה שבמשחק של בארסה בליגת האלופות כשהם היו בתיקו לקראת סיום המשחק הקבוצה היריבה עשתה את זה כל הזמן, ובאחד המקרים כשבארסה היו צריכים להחזיר להם את הכדור מחוץ הם התחילו מהר וכבשו גול. זה קיים גם שם.

מה זה לתת לאוהדים?

אתה מתלונן על לתת לאוהדים שלכם, אבל מכבי פ״ת לא חייבת כלום לאוהדים שלכם, ולא לשאר הקבוצות.

האוהדים שלהם (אנא הכנס כאן בדיחה) דווקא מרוצים מכל צעד שקירב אתם לסיים את המשחק בעמדה שטובה להם. אם הם היו משחקים פתוח ומהר וחוטפים גול בגלל זה, בשבילם זה היה ביזיון גדול בהרבה.

אתם לא רוצים שהקבוצה שלכם תשחק ככה גם אם היא במצב כזה? אין שום בעיה וכל הכבוד. אבל אין לכם שום זכות לדרוש ממכבי פ״ת לשנות את זה.

ברור שלא.

מצד שני יש פייר פליי.

פעם אחת שיתפסו שחקן שעושה הצגה ויזרקו אותו לשלושה משחקים בחוץ, והקבוצה שלך גומרת מחזור עם ארבעה שחקני שדה.

זה לא כדורגל זה גועל נפש, וואלה אפילו בשכונה אם מישהו נופל אנחנו ממשיכים לשחק, מה זה השטות הזאת, כל דקה וחצי שחקן נשכב דקה, הכדור אצלנו ואנחנו צריכים להעיף אותו החוצה? מה זה פה גן ילדים? איך יכול להיות שמכבי ת"א שיחקה נגד פרנקפורט ולאף אחד לא התחיל באורח פלא כיווצים גם כשהיינו ביתרון של שער 1?

איך יכול להיות ששחקן שלפני חצי דקה צרח מכאבים קם כשהכדור לידו? מה זה פה WWE?

יאללה חאלאס שחרר אותנו, זה גועל נפש, ורק קבוצות קטנות עושות דברים כאלה.

וטוב עשו בארסה.

בילפת? תפסו אותך? שילמת בהפסד.

הלוואי ומכבי יפסיקו להחזיר כדורים על כל הפציעות המזוייפות האלה, שחקן נפצע? נפל? שופט לא עוצר את המשחק אז תשחק כדורגל, גם בפיפ"א כבר התחילו להגיד שלא הגיוני כל שנייה לעצור משחקים.

סליחה לא חושב שלאוהד הפועל יש מקום להגיב בנושא של בזבוזי זמן, זה שמשכו נגדכם זמן במשחק וחצי העונה והתעצבנתם, לא מנקה אתכם מהמנטליות הביזיונית וההיסטוריה המפוארת שלכם של הצגות ובזבוזי זמן, אפשר לומר שאתם ממייסדי השיטה.

הלוואי ומכבי יפסיקו להחזיר כדורים על כל הפציעות המזוייפות האלה, שחקן נפצע? נפל? שופט לא עוצר את המשחק אז תשחק כדורגל, גם בפיפ"א כבר התחילו להגיד שלא הגיוני כל שנייה לעצור משחקים.

זה כבר התחיל, הבעיה היא שהשופט עוצר את המשחק על כל בכיין ששוכב על הדשא, למרות שלפי החוק הוא לא אמור, אלא אם הוא חושש שמשהו באמת קרה לשחקן, מה שברור שלא יכול לקרות כשהוא רץ חוגג גול, חוזר בריצה לחצי שלו, ואז נשכב על הרצפה ומחזיק את הפנים...

השופטים הם חלק גדול מהבעיה כאן, אם לא עיקר הבעיה... אם השופטים לא היו נותנים יד לכל הפציעות המדומות האלו, זה היה קורה הרבה פחות, כמו שבמדינות אחרות זה לא קורה...

כמה שזה מגעיל זה לא הסיבה שהפסדנו בגללה אתמול
ותתחילו להפנים שכל קבוצה בליגה הזאת חוץ מחיפה והפועל יעשו את אותו הדבר אם הם יהיו ביתרון נגדנו או בשיוויון
ורוב השופטים בארץ שמים זין ולא יוסיפו תוספת זמן ראויה אז אין מה לעשות נגד זה צריך לנצח ב70 דקות הראשונות

רוצים להיות פה אירופה אעלק, באירופה שחקן שנשכב על הדשא ככה מקבל שריקות בוז אבל לא מהקבוצה היריבה, הקבוצה שלו שורקת לו, לא מגיעים למצבים כאלו בחיים, הספורט מעל הכל!

לגיטימי שהשוער מבזבז זמן בבעיטת שוער, לגיטימי שלוקחים את הזמן עד שמוציאים חוץ, יש דברים שמקובלים בכדורגל וקורים בכל העולם, אבל רק פה המציאו את הקטע עם הפציעות, גם לא עושים את זה בנחמד שחקן אחד מדי פעם, אתמול היו מעל 10 דקות כאלו, שיעשו את זה באנגליה נראה אותם. זאת הבושה הכי גדולה לקהל של אותה קבוצה שם.

הבעיה היא לא עם ביזבוזי הזמן, אלא עם איך שהם עושים אותם. לא הגיוני בעליל ששחקן ישכב על הדשא באמצע התקפה של פתח תקווה כאילו שהוא עומד למות, אבל פתאום הכדור מתגלגל ליד הרגל שלו והוא קם כמו גדול וממשיך לשחק.

זה הזוי. זה לא כדורגל. זה לא ספורט. לא בשביל זה הקהל מגיע לאצטדיון והפתרון לא יגיע מההתאחדות המזוינת הזאת אלא מאיתנו. אנחנו חייבים להלחיץ את השופט ולהתחיל להרתיע.

תתעוררו כבר כי זה יקרה עוד הרבה העונה.

זה כבר התחיל, הבעיה היא שהשופט עוצר את המשחק על כל בכיין ששוכב על הדשא, למרות שלפי החוק הוא לא אמור, אלא אם הוא חושש שמשהו באמת קרה לשחקן, מה שברור שלא יכול לקרות כשהוא רץ חוגג גול, חוזר בריצה לחצי שלו, ואז נשכב על הרצפה ומחזיק את הפנים...

השופטים הם חלק גדול מהבעיה כאן, אם לא עיקר הבעיה... אם השופטים לא היו נותנים יד לכל הפציעות המדומות האלו, זה היה קורה הרבה פחות, כמו שבמדינות אחרות זה לא קורה...

אגב שטרית אתמול לא עצר כמה פעמים את המשחק, מכבי עצרו פעמיים ובמצבים שהם ביתרון מספרי.

יש כבר שופטים שמגרשים שחקן החוצה.

תמיד הכל מגיע באיחור, ותמיד מכבי נאיבית ומחזירה כדור, וואלה פעם אחת שלא יעצרו ויתנו גול, ושכל העולם ידבר ויקשקש, זה כדורגל, לא הצגה בהבימה.

אין מה לעשות זה מסריח אבל רק ככה איכשהו אפשר לסחוט מאיתנו או לנסות לפחות איזה נקודה, תתחילו להתרגל לחרא הזה אנחנו נראה את זה הרבה.

צודק.

מה אתה משווה? זה ניסיון לסחוט עבירות וכרטיסים, זה לא לעמוד, פתאום ליפול ולתפוס את הרגל\יד\פנים\אשך במשך 5 דקות ולשרוף את המשחק.

בסרטון שהבאת זה בסך הכל מהלכים של כמה שניות.

מה שיותר מעצבן אותי שאנחנו נגד פרנקפורט בתוצאה 3-2 לנו לא נישכבנו פעם אחת על הדשא.!

כמו שהיה לחץ ורצינו שהמשחק יגמר לא נשכבנו פעם אחת על הדשא!

מה שיותר מעצבן אותי שאנחנו נגד פרנקפורט בתוצאה 3-2 לנו לא נישכבנו פעם אחת על הדשא.!

כמו שהיה לחץ ורצינו שהמשחק יגמר לא נשכבנו פעם אחת על הדשא!

מה מעצבן אותך בזה? ככה זה אמור להיות

אין מה לעשות זה מסריח אבל רק ככה איכשהו אפשר לסחוט מאיתנו או לנסות לפחות איזה נקודה, תתחילו להתרגל לחרא הזה אנחנו נראה את זה הרבה.

זה לא מסריח,תפסיקו להשלות את עצמכם,זה לא ספורטיבי.נקודה.

ברור שלא.

מצד שני יש פייר פליי.

פעם אחת שיתפסו שחקן שעושה הצגה ויזרקו אותו לשלושה משחקים בחוץ, והקבוצה שלך גומרת מחזור עם ארבעה שחקני שדה.

זה לא כדורגל זה גועל נפש, וואלה אפילו בשכונה אם מישהו נופל אנחנו ממשיכים לשחק, מה זה השטות הזאת, כל דקה וחצי שחקן נשכב דקה, הכדור אצלנו ואנחנו צריכים להעיף אותו החוצה? מה זה פה גן ילדים? איך יכול להיות שמכבי ת"א שיחקה נגד פרנקפורט ולאף אחד לא התחיל באורח פלא כיווצים גם כשהיינו ביתרון של שער 1?

איך יכול להיות ששחקן שלפני חצי דקה צרח מכאבים קם כשהכדור לידו? מה זה פה WWE?

יאללה חאלאס שחרר אותנו, זה גועל נפש, ורק קבוצות קטנות עושות דברים כאלה.

וטוב עשו בארסה.

בילפת? תפסו אותך? שילמת בהפסד.

אתה מדבר על לשנות את החוקים. כרגע, מותר להם לעשות את זה וזה צעד לגיטימי, גם אם אני לא אוהב אותו. עד שלא יקבעו ששחקן שזייף מתיחה (ואיך אפשר לקבוע את זה??) מורחק לשלושה משחקים, מותר להם לעשות את זה.

בדיוק כמו שאר בזבוזי הזמן וזיופי הפציעות.

כתבתי קודם - יפה לכם ששיחקתם ככה מול פרנקפורט (ברצינות), אבל אין לכם שום זכות לדרוש מקבוצות אחרות לשחק לפי הסטנדרטים של מכבי. הם קבוצות אחרות עם מטרות אחרות.

אין לי שום בעיה עם מה שבארסה עשו (יש לי בעיה עם בארסה בכלליות, אבל במקרה הזה הם נקיים), וגם אני רוצה שהקבוצות יפסיקו לעצור לבד את המשחק ושהשופט יהיה היחיד שיקבע את זה. אבל זה לא קשור לזה שיש להם כל זכות לעשות את זה.

רק קבוצות קטנות עושות את זה? נכון. הם פשוט מכירים בזה שכאן הם קבוצה קטנה מכם שהייתה בעמדה טובה מולכם, ופעלו לפי זה. אני בטוח שמול קבוצה מליגה לאומית הם לא היו מזייפים ככה פציעות, כי מולם הם לא קבוצה קטנה.

אני חושב שזה טוב שמפמפמים את נושא בזבוזי הזמן בזמן האחרון, גם בתקשורת (כולל שחקנים).

הקהל אתמול הגיב לכך מצוין, ונתן בוז אדיר בכל פעם שפ"ת בזבזו זמן. בטוח שגם בשידור בבית שמעו את הבוז האדיר הזה.

יש גבול כמה השופטים יוכלו להתעלם מכך, ועובדה שבב"ש הוסיפו בטוטאל 8 דקות ואתמול השוער שלהם קיבל אזהרה אחרי רבע שעה של משחק.

ברור שזה לא מספיק אבל זאת התחלה. צריך להמשיך להרעיד את האצטדיון בכל פעם שעושים לנו את זה כדי שזה לא יעבור לשופטים ליד.

חוץ מזה אין הרבה מה לעשות.

מה יש לעשות נגד התופעה? לדעתי לנו כקהל יש כוח מסוים, במיוחד בבלומפילד, נתחיל בזה שאנשי הגדר צריכים להיות יותר עם היד על הדופק ומחוברים למשחק

כי לפעמים צריך להפסיק לעודד(כן כן) ולהתחיל לשרוק בוז. אני יודע שעושים את זה כבר.. אבל לא מספיק.

זה נותן לחץ על השופט וגם איכשהו על היריבה. חשוב מאוד

אתה מדבר על לשנות את החוקים. כרגע, מותר להם לעשות את זה וזה צעד לגיטימי, גם אם אני לא אוהב אותו. עד שלא יקבעו ששחקן שזייף מתיחה (ואיך אפשר לקבוע את זה??) מורחק לשלושה משחקים, מותר להם לעשות את זה.

בדיוק כמו שאר בזבוזי הזמן וזיופי הפציעות.

כתבתי קודם - יפה לכם ששיחקתם ככה מול פרנקפורט (ברצינות), אבל אין לכם שום זכות לדרוש מקבוצות אחרות לשחק לפי הסטנדרטים של מכבי. הם קבוצות אחרות עם מטרות אחרות.

אין לי שום בעיה עם מה שבארסה עשו (יש לי בעיה עם בארסה בכלליות, אבל במקרה הזה הם נקיים), וגם אני רוצה שהקבוצות יפסיקו לעצור לבד את המשחק ושהשופט יהיה היחיד שיקבע את זה. אבל זה לא קשור לזה שיש להם כל זכות לעשות את זה.

רק קבוצות קטנות עושות את זה? נכון. הם פשוט מכירים בזה שכאן הם קבוצה קטנה מכם שהייתה בעמדה טובה מולכם, ופעלו לפי זה. אני בטוח שמול קבוצה מליגה לאומית הם לא היו מזייפים ככה פציעות, כי מולם הם לא קבוצה קטנה.

מותר להם לעשות את זה ? אי אפשר לקבוע האם שחקן מזייף פציעה ?

אז למה על התחזות השופט כן מוסמך לקבוע האם הייתה פגיעה, או שהאם השחקן מתחזה, ורשאי לתת לו צהוב ? אז שכשהוא רואה שחקן שמתחזה, גם אם זה לא ברחבת היריב, אלא ברחבה שלו, ובלי שאף אחד נגע בו, ובלי שהוא דרך על הרגל אפילו - שייתן לו צהוב, בדיוק כמו שהוא היה נותן צהוב אם אותו שחקן היה עושה את אותו מעשה ברחבה של הקבוצה היריבה.

הטעיית השופט היא עבירה לכל דבר, ודינה כרטיס צהוב, גם אם המטרה היא לא לסחוט פאול או כרטיס, אלא זמן, ולכן האמירה שלך שזה מותר היא דמגוגיה. זה אסור, פשוט השופטים לא רוצים להתעסק בזה.

מותר להם לעשות את זה ? אי אפשר לקבוע האם שחקן מזייף פציעה ?

אז למה על התחזות השופט כן מוסמך לקבוע האם הייתה פגיעה, או שהאם השחקן מתחזה, ורשאי לתת לו צהוב ? אז שכשהוא רואה שחקן שמתחזה, גם אם זה לא ברחבת היריב, אלא ברחבה שלו, ובלי שאף אחד נגע בו, ובלי שהוא דרך על הרגל אפילו - שייתן לו צהוב, בדיוק כמו שהוא היה נותן צהוב אם אותו שחקן היה עושה את אותו מעשה ברחבה של הקבוצה היריבה.

הטעיית השופט היא עבירה לכל דבר, ודינה כרטיס צהוב, גם אם המטרה היא לא לסחוט פאול או כרטיס, אלא זמן, ולכן האמירה שלך שזה מותר היא דמגוגיה. זה אסור, פשוט השופטים לא רוצים להתעסק בזה.זה

זה בעיה כי אתה לא יכול לדעת, בשביל למתוח שריר אתה לא חייב שיעשו עלייך פאול.

מספיק שתהיה שחקן קבוצה זין כולשהו, שהתוצאה תהיה תיקו0-0,

והשעון יראה דקה 65 והופה נמתח לך..

כמה חוקים פשוטים שהייתי מציע

1.שחקן שנפצע נשאר בחוץ ל 5 דקות שהשופט הרביעי מפעיל סטופר.

אם השחקן באמת נפצע אז חמש דקות הטיפול לא יזיקו לו, אם הוא לא נפצע אז הקבוצה שלו תשחק ב 10 שחקנים ל 5 דקות בשביל הדקה שהוא בזבז, כל זה כמובן אם הוא נזקק לטיפול באמת, אם הוא סתם נפל לעשר עשרים שניות וקם זאת אומרת שהפציעה לא חמורה והוא לא צריך להיפגע מזה.

2.כרטיס צהוב שני לשוער.

לעזור לשופט, במצב היום קשה להרחיק שוער כי זה מחרב קצת את המשחק וגורם לבזבוז ארוך של התחממות שוער מחליף והכל.

לתת לשופט יד חופשית להוציא כרטיס צהוב ראשון לשוער ואח"כ כרטיס צהוב שני, כשהכרטיס הצהוב השני יוצא לא השוער מורחק אלא שחקן שדה, ככה השופט לא יפחד להוציא צהובים לשוער אפילו ארבע אם צריך והקבוצה תיענש מבלי שתיהיה אפשרות לתוספת זמן.

3.הקפדה על חוק 6 שניות.

בכדורגל יש חוק שנועד לצמצם את תופעת החזקת הכדור של השוער במצב נייד, מה שנקרא שהכדור אצל השוער ביד, לפי החוק 6 שניות אמורות לגרור עמה בעיטה בלתי ישירה מתוך הרחבה, לשופטים לא צריכה להיות בושה להתחיל לשרוק על זה, בעולם שרקו על זה בהתחלה מהפחד היום אין שום שוער שעושה את זה, בארץ בגלל שלא שרקו מעולם או פעם אחת אף שוער לא מתייחס לזה.

4.אפס

5.פציעות בתוספת הזמן.

כל פציעה של שחקן בתוך תוספת הזמן תגרור עמה שתי דקות אוטומטיות שייתווספו לתוספת הזמן, אני רוצה לראות שחקנים נופלים במצב הזה.

6.להבין נכון את הגדרת תוספת הזמן הנוכחית עוד לפני שינוי החוק.

הגדרת תוספת הזמן הנוכחית היא מה שהשופט קבע הוא המינימום למשחק, משם אפשר רק להוסיף עוד, אני רואה פשוט שופטים שמסמנים 3 דקות ושורקים ב 2:30 או 2:45, זה מנוגד לחוק ושוב, קורה בעיקר בארץ, אם אמורה להיות תוספת לזה מוסיפים תוספת, זה לא זמן המקסימום לשחק.

זהו כמובן שיש חלק מפה שצריך לבדוק בדיוק איך מבצעים אבל במיוחד בארצנו הקטנטונת שכאן זה לא בושה לעשרה שחקנים להיפצע אחד אחרי השני, מצב שלדוגמה באנגליה היה מביא בוז צורם מהקהל של הקבוצה עם השחקנים המתחזים, חוסר ספורטיביות זה הדבר הכי גרוע באירופה ומשום מה נראה שבארץ זה לא מעניין אף אחד.

אה כמובן שרצוי להבקיע גם את השלישי רביעי וחמישי אבל לצערם של כל קבוצות הכדורגל כמו פ"ת ודומותיה בחוקה כתוב שכדורגל משחקים 90 דקות פלוס תוספת זמן ולא 60 דקות פלוס 45 על הדשא.