Jump to content

שרן ייני

dilen

Recommended Posts

אף אחד לא עשה מייני מסי, עושים ממסי ייני.

הוא לא שחקן ברמה למכבי, הוא קפטן ברמה למכבי! בשלישיית בלמים הוא סוגר מעולה ועושה עבודה טובה.

לא הוא לא.

ההוכחה אתמול שעברו אותו כדורים שלא צריכים לעבור אותו (כן אני מצפה ממנו להרבה יותר), וכבר פעם שנייה שהוא רץ עם הידיים למעלה כמו אהבל...לא יכול להיות ששני משחקים רצוף הוא יעשה את הטעות הזאת, האדום בסוף לא מעניין אותי, מעדיף שחקנים שמתעצבנים ולוקחים ללב משחקנים אדישים שיושבים לבכות מזה שצעקו להם מהיציע.

אי אפשר להאשים אותי שאני לא אוהב את ייני, אני אוהב אותו מאוד ויותר מרוב האנשים כאן בלי קשר לזה שגיליתם אותו בשנה האחרונה ולך אחורה תבדוק, אבל עדיין, משהו לא טוב עובר עליו, ולא יזיק לו משחק שניים בספסל.

סה"כ הוא שחקן הגנה טוב מאוד, בתקופה פחות טובה, בטח שעכשיו הוא משחק ליד שני בלמי על.

כמו ראדי, התחתן ונהיה חלש.

מוטיב חוזר.

באופן כללי, עדיף שחקנים שלא מזיינים. ככה הם באים להתפוצץ על המגרש.

''זו הייתה חוויה לא טובה מבחינתי", סיפר ייני את הצד שלו בסיפור באירוע חסות של הקבוצה, "ראיתי את האירוע בטלוויזיה והתביישתי בעצמי. אני יודע שאני אמור להיות מודל לחיקוי עבור ילדים צעירים וכולם צריכים לדעת שההתנהגות הזו היא לא טובה, גם אם הרגשתי מקופח באותו רגע. להתנהגות כזו יש השלכות ואני אראה מה יקרה מבחינת הקבוצה וגם מבחינת ההתאחדות, בכל מקרה אני מגנה את ההתנהגות שלי''.

''אני יכול להבטיח שהתנהגות שכזו לא תחזור כי אני אשלוט בעצמי'', הוסיף הקשר: ״מה עבר לי בראש? זהו, ששום דבר וזאת בדיוק הבעיה. מכבי פ''ת חזרה ל-2:2 והייתי עצבני. הרגשתי שעשו עליי עבירה והגבתי בצורה שלא הייתי צריך להגיב. אנחנו השחקנים צריכים לדעת את מי ואת מה אנחנו מייצגים'

קפטן. נקודה. סוף דיון.

דילן - לך תחפש.

קפטן. נקודה. סוף דיון.

דילן - לך תחפש.

מסכים איתך במאה אחוז שהוא קפטן במלוא מובן המילה.

לא סותר את זה שמבחינה מקצועית הוא לא מספיק טוב

באמא שלי דילן אתה מדבר כמו איזה בחורה במחזור מה אתה מתחיל לנתח עכשיו למה כל אחד מקלל אותך... יצאת בן זונה, תלמד לפעמים הבאות.

זה הקפטן שלך תן לו קצת ריספקט אף אחד לא חושב ששרן הוא שחקן-על אבל הוא בכלל לא רע ובטח שיש לו מקום בהרכב(מחכה ליום שיעבור לקישור סוף סוף).

כשאכלנו חרא מהקבוצה שרן היה שם תמיד בשבילנו אם זה על המגרש ואם זה אחרי הפסד בדרבי שהוא היחיד שבא לדבר עם האוהדים ולא שם עליהם זין. אז שאומרים לך שאתה בן זונה כפוי טובה במקום להיעלב כמו ילדה עם קוקיות , תשים לב שאתה מדבר על הקפטן שלך.

מצחיק שאתה חושב שהקללות הזיזו לי, רק רציתי להבין למה כשבנאדם בסה"כ מביע דעה יבוא מישהו שבחיים לא ראית אותו, ואומר אתה מסוג אלה שצריך להרוג. ולמה? כי אמרתי ששחקן לדעתי לא מספיק טוב (זה בכלל לא משנה מי זה)

ואז אני בן זונה כפוי טובה. שעדיין לא הבנתי מאיפה הגיע הכפוי טובה, כאילו ייני הציל אותי ממוות או משהו כזה.

בשורה התחתונה אני חושב ששחקן כמעט קבוע בהרכב של מכבי, לא מספיק טוב כדי להיות הקבוצה שאנחנו רוצים להיות. לא מעניין אותי אפילו לא קצת שהוא קפטן

מבחינה מקצועית אם הוא לא על המגרש אין לך 3-5-2 (או 3-4-3) בחיים ברמה שהצגת. כל הקשקושים שלך על זה שהוא לא מחובר למערך בכלל בזמן שאתה מתעלם שהוא חלק אינטגרלי וחשוב בקו האחורי הזה.

מבלי לדבר על זה שבעונה שעברה היו לך המון משחקים טובים של מכבי, שייני היה חלק מהם. מה לעשות שכשכל ההגנה טובה אז גם שרן נכלל בתוך זה, ולא צריך ניסים ונפלאות כדי לזכור לו משחקים.

אוהדים כמוך זה פשוט סמרטוטיאדה אחת גדולה. הנושא הזה נפתח סתם ככה כי שעמם לך וחיפשת על מי ליפול. כאילו ייני אשם בתיקו אתמול או בהפסד בב"ש. במקום לתת כבוד לשחקן בית שאולי לא נמצא עכשיו בשיא שלו, אתה קוטל אותו. אוהדים כמוך צריך לזרוק מבלומפילד בשניה שהם פותחים את הפה בצורה כזאת על שחקנים שמובילים לך את הטבלה ועל קפטן שהלך איתך בטוב וברע בכל השנים המחורבנות שעברו עלינו.

אוהדים כמוך זה פשוט סמרטוטיאדה אחת גדולה. הנושא הזה נפתח סתם ככה כי שעמם לך וחיפשת על מי ליפול. כאילו ייני אשם בתיקו אתמול או בהפסד בב"ש. במקום לתת כבוד לשחקן בית שאולי לא נמצא עכשיו בשיא שלו, אתה קוטל אותו. אוהדים כמוך צריך לזרוק מבלומפילד בשניה שהם פותחים את הפה בצורה כזאת על שחקנים שמובילים לך את הטבלה ועל קפטן שהלך איתך בטוב וברע בכל השנים המחורבנות שעברו עלינו.

לא. הנושא הזה נפתח כי מאמצע עונה שעברה, שקלטתי שייני שחקן הרכב במכבי, אני חושב שהוא לא מספיק טוב. חיפשתי על מי ליפול? אני האחרון שרק מחפש איפה לרדת על שחקני מכבי.

שמח שהזכרת את השנים המחורבנות, כי ייני היה בדיוק חלק מהם. חלק מהמכבי האפורה והמגעילה הזאת. אז ייני לא מגעיל,הוא נשמה וסמל, אבל הוא אפור, ובינוני. וזה שהוא שחקן בית לא אמור לעניין בכלל.

ומצטער לאכזב אותך,אני אמשיך להגיע לבלומפילד ואמשיך להגיד בדיוק מה שאני חושב על כל שחקן מכבי. גם אם הדעה הזאת לא נראית לך.

הסתימת פיות פה פשוט עלובה! ממש תעמולה נאצית אתם עושים פה.

כל אחד שלא חושב כמו שהוכתב שהרוב אמורים לחשוב-נקטל באכזריות תוך שימוש בסיסמאות.

לא יודעת מה אתכם אבל אני סוגדת רק לאלוהים (ולפעמים גם קצת לג'ורדי אבל זהו) ושום שחקן לא אמור להיות חסין מפני ביקורת לגיטימית.

להעריך שחקן זה אחלה אבל לא כשזה מגיע לרמה שהופכים להיות עיוורים למציאות.

לא יודעת מה אתכם אבל אני סוגדת רק לאלוהים (ולפעמים גם קצת לג'ורדי אבל זהו) ושום שחקן לא אמור להיות חסין מפני ביקורת לגיטימית.

מהההה?????????

איך את מדברת?!!!!!!!!!!!!

לא מגיע לך לשרן אוהדים כמוך!!!11111

הוא שחקן בית!!!!!!

להעיף אותך מבלומפילד!!!!!1

יא בת זונה יא כפוית טובה, רק ככה אפשר לתאר אותך. את מהאוהדים שצריך להרוג!!!!!

אותך לקרלוס!

מה שי לי להגיד זה שאתם קהל מפגר .אני קורא את הדיונים ולא מאמין סהכ יצאנו תיקו ועלינו למקום הראשון .מה היה קורה אם היינו מפסידים ?? נראה לי שמהר מאוד שחכתם את הימים שהיינו מגיעים למשחקים ומתפללים שרק נראה שלוש מסירות ואיזה מצב לגול .אתמול בנס לא נגמר באיזה שמונה גולים .תמיד יש מה לשפר .אבל בחיאת רבאק תירגעו .

מה שי לי להגיד זה שאתם קהל מפגר .אני קורא את הדיונים ולא מאמין סהכ יצאנו תיקו ועלינו למקום הראשון .מה היה קורה אם היינו מפסידים ?? נראה לי שמהר מאוד שחכתם את הימים שהיינו מגיעים למשחקים ומתפללים שרק נראה שלוש מסירות ואיזה מצב לגול .אתמול בנס לא נגמר באיזה שמונה גולים .תמיד יש מה לשפר .אבל בחיאת רבאק תירגעו .

אחי הנושא לא נכתב בגלל התיקו. ולא בגלל ההרחקה של שרן. באמת.

אני חושב ככה הרבה זמן, יצא שפתחתי את הנושא אתמול

מהההה?????????

איך את מדברת?!!!!!!!!!!!!

לא מגיע לך לשרן אוהדים כמוך!!!11111

הוא שחקן בית!!!!!!

להעיף אותך מבלומפילד!!!!!1

יא בת זונה יא כפוית טובה, רק ככה אפשר לתאר אותך. את מהאוהדים שצריך להרוג!!!!!

זה בסדר...מקללים אותי גם בלי שאני אגיד משהו על שרן. חוץ מזה שכולם יקפצו לי אחד אחד.

אותך לקרלוס!

תסדר שזה יהיה כמה שיותר מהר בבקשה :wub_anim:

זה בסדר...מקללים אותי גם בלי שאני אגיד משהו על שרן. חוץ מזה שכולם יקפצו לי אחד אחד.

חחח זה היה בציניות.

מסכים איתך בכל מילה. את דווקא דיי אחלה בסה"כ

לא מבין מה נפלתם על הבן אדם ...בסך הכל הביא דעה משלו שלדעת המון המון אנשים היא לגיטימית ביותר..

זה שהוא בא נגד שחקן(קטפן או לא)לא אומר שהוא אוהד טוב יותר או פחות ..

אני אישית חושב שזו תקופה קצת פחות טובה בהגנה ולא קרה כלום הכל טוב ..

ייני שנה שעברה היה אחראי להרבה משחקים מאוד יפים של הקבוצה שהוא היה שותף מלא בהם ואני מאוד מאוד אוהב אותו!

אבל גם מצד שני יש לו טעויות של ילד בן 10 ועם זה אי אפשר להתווכח ..

קיצור אני בעד שיהיו כמו שיותר דעות ..ככה נהיה מעניין

שרן ייני לעולם ועד!!!!!!!!!(לא בציניות!!!)

יאללה בואי נדבר על ביקורת לגיטימית

בואי תסבירי לי את משנתך בנוגע לשרן ייני כולל מי יכול להחליף אותו ומי מקצועית טוב יותר.

קדימה.