Jump to content

ניקולה מיטרוביץ'

Chris

Recommended Posts

מגיע לו נושא. ניקולה מאז שהגיע לכאן משתפר ומשתלב יותר בכל פעם. גם אם יש משחקים בודדים שהוא מאכזב בהם, הגרף הכללי שלו בעלייה.

הביא היום משחק מצויין. שער ליגה שני ב9 מחזורים (אהלן אלברמן), דחף קדימה, חילק מסירות כולל מסירת אמן אחת שהייתה חייבת להסתיים בגול.

יש לו אמנם יותר איבודים משחקן כמו אלברמן, אבל זה כי הוא כל הזמן מחפש את העומק, ואני אוהב את זה.

אחלה מיטרוביץ'.

צריך לעבוד חזק על הכושר הגופני...

אנחנו נשלם על האיבודי כדור האלה במרכז המגרש.( במיוחד במשחקי חוץ שקבוצות יותר מעיזות )

אנחנו נשלם על האיבודי כדור האלה במרכז המגרש.( במיוחד במשחקי חוץ שקבוצות יותר מעיזות )

אני מסכים לחלוטין. הוא נוטה לטעויות יחד מהנקודה בה הוא מפסיק לנשום כמו שצריך, שזה בדרך כלל נע בין דקה 65 ל-75.

אני מניח שחוסר ההכנה טרם העונה יחד עם עומס המשחקים מונע ממנו להיכנס לכושר ראוי, אבל היום שהיה צריך לסגור את מרכז השדה(והיה מעולה עד הדקות הללו) בסיום המשחק הוא התקשה לרוץ ולנהל את קצב המשחק.

אני מניח שככל שנראה את המניות של ראדי יורדות(בצדק או לא בצדק) נזדקק לשיפור משמעותי של ניקולה בכושר, ואם זה לא יקרה משחקים צמודים או הזויים(כמו היום) יגמרו בתוצאה לא רצוייה...

שחקן נפלא.

המסירה שלו לדאבור - פירלו.

סיומת יפה מאוד לקשר אחורי, כבר שער שני שלו.

מבחינת ראיית משחק וטכניקת מסירה, אני לא חושב שיש שחקן בעמדה שלו ברמה כזו בארץ.

מה שכן כמו שציינו פה הוא צריך לשפר את הכושר הגופני, לא סתם האיבודי כדור האלה קורים תמיד ברבע האחרון של המשחק.

מן הסתם זה קשור לעובדה שהוא לא עשה שום הכנה לעונה..

שחקן. האיבודים שלו נובעים מכך שהוא (בניגוד גמור לאלברמן) מחפש כל הזמן את העומק ולדחוף את הכדור קדימה. אמנם זה עולה באיבודים (שלא נעשנו עליהם עד כה תודה לאל / טיבי וקרלוס) אבל זה גם מייצר לנו הרבה מצבים טובים, ולקבוצה עם הגנה כמו שלנו שמתמודדת מדי שבוע עם בונקרים מפוארים זה הרבה יותר חשוב וחיובי במאזן העלות-תועלת.

עם כל הכבוד למיטרוביץ ויש הרבה כבוד, אני עדיין מעדיף את אלברמן, לא יודע אם זה רק אני אבל כשגל לא משחק היריבות מגיעות יותר מדי בקלות לכיוון השער שלנו באמצעות מתפרצות, כשהוא משחק 5\4 מתפרצות מסוכלות עוד לפני שהגענו לחצי.

שום מילה רעה אין לי להגיד עליו, שחקן מעולה שיתרום לנו המון, אבל כרגע לפי דעתי אלברמן צריך לשחק.