Jump to content

תיקו שכולו חואן פאבלו.

דריקס

Recommended Posts

קמחי,

הוא לא יכל לעשום כלום בשער של ברדה. במהירות כזאת אתה לא יכול להגיב לכדור שרחוק ממך יותר משליחת יד. אי אפשר להספיק לזנק.

בקשר לגול של סבע אני איתך. הכדור לא מאוד חזק. זה כדור שאפשר ללטף. וזה כל מה שהיה צריך, שילטף אותו, בקצות האצבעות. לקרן. תקפוץ, תלטף.

מציע לכולם התערבות על 100 שקל.

אני מביא שחקן שמסוגל לבעוט את זה, ואתם תביאו שוער, אם הוא לוקח כדור כזה יותר מפעמיים (כי מתסבר שכולכם יודעים שזה פשוט אז כנראה אפשר) אני שם לכם 100 שקל.

וזה בא במקום שרוב השוערים בו לא יודעים לסגור פינה קרובה.

בואו נחזיר את שטראובר.

הוא אל ספג שום שער באשמתו, שכחתם שבמשך שנים הצלם היה צריך לבחור בעצמו את שער העונה נכון?

אגב, לפי התאוריה הזאת השער של לוגאסי עונה שעברה הוא של השוער ואם ככה אין מה לדבר בכלל שהוא שער יפה גם...

קליימן, אג'ידה וגם שראנוב הם שוערים עם נתונים ויכולות גבוהות יותר מחואן פאבלו.

הערך המוסף שלו אמור להיות גלום בניסיון העשיר שלו, וכתוצאה מכך בשקט שהוא מקרין על הקבוצה כולה (אספקטים חשובים לא פחות).

הוא כבר הראה לנו שהוא מסוגל להביא את האלמנטים האלה למשחק, ולכן הוא הרוויח את הזכות לקבל את הקרדיט לחזור לעצמו.

אחי, ראית את שראנוב?

על מה אתה מדבר בכלל? הבן אדם יקבל פס מחצי מגרש מה יש לכם? ראית איך הוא משחק בשנה וחצי האחרונות? בחייאת דינק תראו משחקים.

הוא לא יותר מוכשר משוער ישראלי ממוצע.

אורי, תימנע מהאשמות כלפיי בכל מה שנוגע להאשמות\כיוון חיצים\התבייתות כלפיי שחקנים, כי אני האחרון שיעשה זאת.

המיקום שלו היה נורא בבעיטה ורחוק מלהיות הגיוני אל מול מהלך המשחק. במיקום שהוא היה בו-בלתי אפשרי היה לעצור. זו לא הטענה-הטענה היא המיקום ההזוי בו היה נמצא וחוסר הרצון לתקן את אותו המיקום-הוא העדיף לצלם את הבעיטה, ולא בפעם הראשונה.

בוא נעשה את זה ככה.

1.איזה שוער בישראל לוקח את הגול הזה?

2. גם את הגול של לוגסי בעונה שעברה איינוגבה יכל לקחת?

אנשים פה נפלו על הראש..

שארנוב, קליימן? תעשו לי טובה.

מעדיף דחליל מאשר אחד משניהם.

עד עכשיו קליימן מזנק לכדורים מהיורו ולא מצליח להגיע.

פשוט ביזיון מה שקורה כאן.

אחי, ראית את שראנוב?

על מה אתה מדבר בכלל? הבן אדם יקבל פס מחצי מגרש מה יש לכם? ראית איך הוא משחק בשנה וחצי האחרונות? בחייאת דינק תראו משחקים.

הוא לא יותר מוכשר משוער ישראלי ממוצע.

כן אחי ראיתי את שראנוב המון בשנתיים האחרונות. פספסתי אולי שני משחקים של חיפה בתקופה הזו.

יש לו את האחד על אחד הכי טוב בארץ, ואינסטינקטים מעולים (מה שאמרת ממש לא נכון, מאוד קשה להכניע אותו מחוץ לרחבה).

את הגול של נסאר בב"ש לדוגמא, הוא לא חוטף.

במשחק גובה הוא פארטיה, וגם המשחק רגל שלו בינוני מאוד.

הוא סך הכל שוער סבבה, ממש לא מה שמכבי שואפת אליו (גם כתבתי את זה בהודעה הקודמת).

אבל לא, חואן פאבלו לא עדיף עליו.

אני מבין שאתה חושב אחרת, על הכיפאק. באופן כללי לדעתי כשחקן נמצא במכבי, אז אוטומטית הערך שלו בעיני אנשים עולים בחצי דרגה. המציאות היא לא ככה.

שראנוב הציל את התחת של חיפה בכל כך הרבה משחקים. זה שוער שהביא להם נקודות יותר מאשר לקח.

על חואן פאבלו בינתיים אני לא יכול להגיד את זה, חוץ מ"להציל" מתבוסה בפרנקפורט, ומשחק מצויין בקריית אליעזר (שם בעיקר הקרין שקט), כל שאר המשחקים

שלו נעו על הציר של : חלש - לא מורגש.

כן אחי ראיתי את שראנוב המון בשנתיים האחרונות. פספסתי אולי שני משחקים של חיפה בתקופה הזו.

יש לו את האחד על אחד הכי טוב בארץ, ואינסטינקטים מעולים (מה שאמרת ממה שלא נכון, מאוד קשה להכניע אותו מחוץ לרחבה).

הוא סך הכל שוער סבבה, ממש לא מה שמכבי שואפת אליו (גם כתבתי את זה בהודעה הקודמת).

אני מבין שאתה חושב אחרת, על הכיפאק. באופן כללי לדעתי כשחקן נמצא במכבי, אז אוטומטית הערך שלו בעיני אנשים עולים בחצי דרגה. המציאות היא לא ככה.

שראנוב הציל את התחת בכל כך הרבה משחקים. זה שוער שהביא נקודות יותר מאשר לקח.

על חואן פאבלו בינתיים אני לא יכול להגיד את זה, חוץ מ"להציל" מתבוסה בפרנקפורט, ומשחק מצויין בקריית אליעזר (שם בעיקר הקרין שקט), כל השאר המשחקים

אתה מוכיח את עצמך כ-"לא מבין".

גם גורדנה שחקן וגם שראנוב יותר טוב מחואן פבלו בגלל 2 משחקים מסגירים את זה.

בעצם מה אתה שונה מכל הפרשנים בארץ? אחרי 2 משחקים קוטלים את פבלו ואחרי 2 משחקים מהללים את גורדנה, ושפבלו יצליח אתה תגיד שהוא טוב ושגורדנה יחזור להיות אפס אתה תגיד שהוא לא טוב.

סליחה אם אתה חושב שזה רע או משהו כזה אבל כמו שאתה יודע להעביר ביקורת על שחקנים אז גם לי יש ביקורת על הפרשנות העקומה משהו שלך...

אתה מוכיח את עצמך כ-"לא מבין".

גם גורדנה שחקן וגם שראנוב יותר טוב מחואן פבלו בגלל 2 משחקים מסגירים את זה.

בעצם מה אתה שונה מכל הפרשנים בארץ? אחרי 2 משחקים קוטלים את פבלו ואחרי 2 משחקים מהללים את גורדנה, ושפבלו יצליח אתה תגיד שהוא טוב ושגורדנה יחזור להיות אפס אתה תגיד שהוא לא טוב.

סליחה אם אתה חושב שזה רע או משהו כזה אבל כמו שאתה יודע להעביר ביקורת על שחקנים אז גם לי יש ביקורת על הפרשנות העקומה משהו שלך...

אם אתה חושב שאני "לא מבין" זו זכותך.

רק שבמקרה, אני מקבל כסף על לראות משחקי כדורגל ולרשום את האינפוט שלי לגביהם. אז כנראה, לא בטוח, כנראה, שאני קצת מבין משהו.

אתה נובח על העץ הלא נכון חבר, תסתכל על ההיסטוריה של ההודעות שלי ותראה שהדעה שלי לא מתעצבת על פי משחק אחד או שניים. רחוק מזה.

אגב, לא אמרתי שאני מעדיף את שראנוב על חואן פאבלו, או שאני חושב שהוא טוב יותר - אמרתי שהוא מוכשר יותר. ממש לא אותו דבר.

אם אתה חושב שאני "לא מבין" זו זכותך.

רק שבמקרה, אני מקבל כסף על לראות משחקי כדורגל ולרשום את האינפוט שלי לגביהם. אז כנראה, לא בטוח, כנראה, שאני קצת מבין משהו.

אתה נובח על העץ הלא נכון חבר, תסתכל על ההיסטוריה של ההודעות שלי ותראה שהדעה שלי לא מתעצבת על פי משחק אחד או שניים. רחוק מזה.

נו זה שונה מהרבה פרשנים שלא מבינים?

מה זה משנה ממה אתה מרוויח כסף? איך אפשר להחליט אם שחקן הוא פלופ או במקרה שלך "שוער פחות טוב משראנוב" בגלל 2 משחקים עם טעויות (שגם על זה דיברתי בהרחבה שאני לא חושב שהכל באשמתו)?

איך גורדנה ששנה שעברה ואפילו השנה נחשב לאפור ביותר נחשב אחרי כמה משחקים לשחקן טוב?

אני באמת מתקשה להבין פה את יכולת הפרשנות שלך וממה היא נובעת על אף שהסברת את זה פה בצורה קולחת(כי אם זה באמת המקצוע שלך אז צריך להיות לפרשנות שלך זווית מקצועית)...

גם אני רואה משחקים ולא מקבל על זה כסף, אז לי יש גרסה משלי...

נו זה שונה מהרבה פרשנים שלא מבינים?

מה זה משנה ממה אתה מרוויח כסף? איך אפשר להחליט אם שחקן הוא פלופ או במקרה שלך "שוער פחות טוב משראנוב" בגלל 2 משחקים עם טעויות (שגם על זה דיברתי בהרחבה שאני לא חושב שהכל באשמתו)?

איך גורדנה ששנה שעברה ואפילו השנה נחשב לאפור ביותר נחשב אחרי כמה משחקים לשחקן טוב?

אני באמת מתקשה להבין פה את יכולת הפרשנות שלך וממה היא נובעת על אף שהסברת את זה פה בצורה קולחת(כי אם זה באמת המקצוע שלך אז צריך להיות לפרשנות שלך זווית מקצועית)...

גם אני רואה משחקים ולא מקבל על זה כסף, אז לי יש גרסה משלי...

התשובות לכל השאלות שלך נמצאות בגוף השאלה אחי.

אני לא חושב ששראנוב שוער יותר טוב מחואן פאבלו (לא כתבתי את זה בשום מקום), אני כן חושב שהוא מוכשר יותר.

כלומר, אם תבחן את היכולות שלהם כשהיו בני 20, לשראנוב היה יותר פוטנציאל. אבל שוב, זה רק "על הנייר", ולא רלוונטי לדיון הזה.

חואן פאבלו ושראנוב כיום, הם שוערים ברמה דומה, כשלכל אחד מהם יש אפסקטים שהוא חזק בהם וחלש בהם.

לגבי גורדנה, אמרתי שאני רוצה אותו במכבי ? אמרתי שהוא שחקן ענק ? אולי לא קראת את ההודעה הראשונה שלי.

בסך הכל, אני יכול להבין שאתה אומר שהוא נראה לך כמו עוד מקרה קלאסי של קשר 50/50 ישראלי, שאין לו באמת את התכונות לתפקיד..

כלומר, גדל כל החיים כקשר התקפי, אבל אז הסיטו אותו טיפה אחורה מתוך אמונה שיצליחו לפתח אותן, ולא ממש הצליחו.

אבל, לגורדנה יש תכונה אחת שאין להרבה שחקנים בליגה שלנו, וזה היכולת שלו לעבור שחקן בדריבל במרכז המגרש ולייצר יתרון מספרי.

הוא סומן כבר בנוער (לקח אליפות עם הפועל + קפטן אם אני לא טועה) בעיקר בגלל התכונה הזו.

שורה תחתונה - שחקן סבבה, שאם היה לו כושר אירובי לעשות למשך 90 דקות את מה שהוא עושה ב 50 הראשונות (כנראה לא ייקרה לעולם) + עוד קצת חוכמת משחק (יכול מאוד להיות שתבוא עם ההתבגרות) - הוא היה שחקן מצויין.

אני לא מעולם לא טענתי שגורדנה שחקן אפור, הוא תמיד היה פוטנציאל טוב בעיניי. השנה (בינתיים) נראה שהוא עושה צעד נוסף בדרך למימושו, זה הכל.

* אני לא עובד בתור פרשן, אלה בחברה שאוספת נתונים ממשחקי כדורגל - אבל זה לא האישיו. בראייה לאחור, אני מצטער שבכלל העליתי את זה, כי זה סתם נשמע מתנשא ומעאפן.

זה היה רק כדי להגיד לך שעצם זה שאתה חושב שאני "לא מבין" , לא אומר שאתה "כן מבין". החברה הזו לא מעסיקה אנשים שאין להם מושג, תאמין לי.

יש לו את האחד על אחד הכי טוב בארץ, ואינסטינקטים מעולים (מה שאמרת ממש לא נכון, מאוד קשה להכניע אותו מחוץ לרחבה).

שראנוב הציל את התחת של חיפה בכל כך הרבה משחקים. זה שוער שהביא להם נקודות יותר מאשר לקח.

על חואן פאבלו בינתיים אני לא יכול להגיד את זה, חוץ מ"להציל" מתבוסה בפרנקפורט, ומשחק מצויין בקריית אליעזר (שם בעיקר הקרין שקט), כל שאר המשחקים

שוער לא מורגש זה סבבה מבחינתי, לא מורגש= לא עשה טעות= לא ספג= הכל סבבה איתו.

באופן כללי אולי את הצודק, באופן פרטני מבחינתי שים את אלוהים בחולצה צהובה, אני אראה מה שאני רואה ולא מעניין אותי שהוא שחקן מכבי, אם אני אחשוב שהוא לא טוב אין לי סיבה לא להזכיר את זה.

ו...רק בשביל הכיף, אם אנחנו מדברים כבר? אתה מקבל כסף בשביל האינפוט שלך? גם פרימו נוימן ואינשטיין, ולשלושתם ביחד אין מספיק מח כדי להבין שאף אחד לא לוקח אותם ברצינות אז זה לא באמת אומר משהו.

ונוסיף ונאמר:

בכל חברה יש אנשים שלא מבינים, אגב, גם שחקני עבר גדולים מקשקשים בוכטה של שטויות (זוהר אוחנה נמני שטראובר ועוד ועוד) אני לא פוסל שאתה מבין, אני פשוט חושב שאתה טועה ובגדול, אין שום נקודת השוואה בין שראנוב לחואן, זה כמו להשוות ביני בין לבין מסי

אם אלו הפערים בעינייך אז כנראה שאתה שחקן ממש חיה :thumbs: .

בכל אופן, נאלץ להסכים שלא להסכים בנושא הזה.

חואן פאבלו הוא שוער סבבה בעיניי, הוא עוד ייתן משחקים מעולים השנה (לצד משחקים נוראיים).

הוא בטח לא מי שיפריע לקבוצה להשיג את המטרות שלה לעונה הקרובה.

עונה הבאה, אם צ'מפיונס יהיה על הפרק, אני מאמין שנראה מישהו אחר.