Jump to content

תיקו שכולו חואן פאבלו.

דריקס

Recommended Posts

שוב,האיזכור של שטראובר בא אך ורק כדי לחדד את העובדה שחואן פאבלו נוטה לקבל החלטות שגויות ועושה המון שטויות.הוא יוצא למרחקים הזויים כשבכלל לא צריך בדיוק כמוהו,ומלחיץ את ההגנה בדיוק כמוהו.מעבר לכך,מבחינת יכולת-עוד לא ניתן כל כך לקבוע.מקווה שהוא ישתפר.מכאן נשאר לו רק לעלות.

כן אחי, מה זה מלחיץ תהגנה בגללו טיבי החליק פעמיים מרוב פחדים שאולי חואן האיום לא ינזוף בו.

אהלן קימחי.

שמח שלמדת מושג מסוייר....אכן מקור ידע :)

השוער הזה עדיין טוב מהשניים שהיו לפני אניימה.

ובטח משטראובר.

הקריטריונים שאתה משווה לפיהם לא ברורים לי.

מה זה יוצא חמש פעמים? ואם הוא לא יוצא וסופג אתה תגיד למה לא יוצא? מה זה השטויות האלה?

שורה תחתונה? אם אתה השווית אותו לשטראובר אז אחי, אתה טמבל (לא לא באמת) אבל בחייאת דינק, אתם רוצחים שוער זר, ששיחק בליגה הספרדית (כן זו לא ליגת העל עם שכטר ובן שהר ועוד כמה חלוצים שאני אפילו לאיודע את שמם) ומשווים אותו לשטראובר? מילא אניימה, מילא שורה, אבל שטראובר? שוער שבשיא שלו נחשב שלישי אחרי שוער שמשמיט כדורים באופן סדרתי?

וואלה מגיע לך שטראובר.

עכשיו בוא נבדוק איך הגענו ל40? בגלל שספגנו כמה? שישה שערים העונה? (אני מדבר בליגה כרגע) אחד השמטה נוראית מול ב"ש, ואתמול הגול חצי שלו חצי של מאנה שעמד סתם ככה כמו שתיל במקום לסגור פינה קרובה ואז השער נמנע.

אגב מול פרנקפורט בחוץ אם לא הוא אתה מקבל עוד 3.

המשחק גובה שלו טוב, לפעמים הוא יוצא לא טוב, סבבה מסכים, הוא בתקופה חלשה, מסכים, חסר לו ביטחון נכון, אבל הוא שוער מצויין ואתה עוד תראה את זה.

אבל רגע אני אמתין עוד מעט יבואו הדבילים שהשוו את אניימה לחיימוב....

אם אתה אומר לי שמשחק הגובה של שטראובר טוב אתה באמת הוזה או בעל זיכרון קצר מאוד.

אני לא אתקשה להתפזם גם עליך, אבל בחייאת דינק, שחררו, אנחנו מקום ראשון, השוער הזה טוב, בטוח הכי טוב בליגה, אולי יכלו להישאר את אניימה, קרויף בחר בו, ואני כבר הבנתי שקרויף יודע מה הוא עושה (גם אם לא תמיד אני אוהב את זה)

ואם אתה 15 שנה פה? קח עוד כמה שנים, סתכל מה קרה לשורה בשלושה חודשים הראשונים, שוב אני אגיד מזל שלא היה פורום.

אבל אם אתה משווה אותו לשטראובר? אחי צר לי, אבל כדורגל ואתה רחוקים אחד מהשני.

אין נקודת השוואה, אולי שכחת, אבל היו משחקים שאשכרה אנשים האמינו שאם אתה שם קונוס במקום שטראובר נספוג פחות, הוא חייב למכבי הרבה יותר ממה שמכבי חייבת לו, בטח בקדנציה השנייה, עשית עוול גדול לחואן פבלו, שטראובר עלק...באמת יצאתם מפרופרוציה.

נ"ב

תודה שמח לשמוע שהייתי חסר, אקח את זה כמחמאה למרות הציניות המשתמעת :)

בחיי שלא הייתי ציני, וגל הוא בחור טוב.

לצערי, כנראה שגם לצערך, הייתי כנראה ב-90% מהמשחקים בשנים השחונות בהן לירן עמד בשער. מעולם לא זכורה לי ההשוואה לקונוס-אבל אני זוכר היטב את הדיונים על איך לעזאזל הוא הגיע להחלטה שהוא ביצע, די בדומה לקולינאס.

איך הגעתי ל-40 אחוזים? ספגת 14 שערים השנה במשחקים רשמיים, כולל אירופה, ומתוכם הוא אשם וודאי ב-6. כן כן יא חביבי, 6. רוצה לספור איתי ביחד? אני אקביל ואומר שזה שווה ערך ל-5 נקודות ליגה יחד עם 35 דקות של מריטת שיער מול פרנקפורט.

קולינאס הוא שוער מנוסה עם ניסיון בעיקר בליגה השנייה בספרד, מתוכן שנתיים בלבד בליגה הראשונה. לשמחתי זכורים לי משחקים טובים מאוד לצד טעויות מביכות. עם הניסיון האדיר שיש לו אני מצפה שישרה רוגע וביטחון על חוליית ההגנה. כרגע זה רחוק מהמציאות, למרות שלפניו במגרש נמצאים ציוות הבלמים הטוב ביותר אי פעם בקבוצה. כן, לדעתי הטוב ביותר אי פעם.

הוא נוטה לטעויות ואימפולסיביות בהחלטות-אם ביציאות הזויות מקו ה-16 פעם אחר פעם, מיקום רע בכדורי גובה(אני אשמח למקם אותך ביותר מעשר מקרים שכאלו) שדי סותם את הגולל על הטענה שיש לו משחק גובה טוב(אולי לליגה הנהדרת שלנו שנטולת משחק גובה בכלל) שהאמת גובל בבינוני.

כרגע הוא רחוק מלהיות השוער הטוב בליגה-להפך, בכמות האיומים לשער לעומת ספיגות הוא נמצא במקום רע. רע מאוד.

למרות כל זה- אני חוזר על עצמי שתפקיד השוער מתחיל ונגמר בביטחון. כתבתי את זה יותר מפעם אחת בדיון. הבעיה היא שהבעיות הללו לא מגיעות מביטחון-משום שהן היו שם מלכתחילה. קבלת ההחלטות שלו שערורייתית והלחץ שהוא מפעיל על חוליית ההגנה הוא אדיר. זה לא שוער שמתאים לקבוצה.

הא וכן-לדעתי כל המאפיינים שלו כשוער דומים עד כדי גיחוך לשטראובר. Tough Luck.

כן אחי, מה זה מלחיץ תהגנה בגללו טיבי החליק פעמיים מרוב פחדים שאולי חואן האיום לא ינזוף בו.

הכל מצחיק ויפה ומגניב אבל שוב,תלמדו לקבל דעה שונה.פורום הוא פורום.יהיו אנשים שיחשבו שונה ממכם.תתגברו.

אהלן לך קוסטה. שמח לראות שהרבה זמן לא פקדת את מחוזותינו עם קוסטאיזם טהור, היית חסר.

חואן פאבלו יקירנו אשם בלא פחות מ-6 גולים שספגה העונה הקבוצה. אם נהפוך את הנתון לאחוזים, כפי שהצגת על שטראובר, אז זה עומד על לא פחות מ-40 אחוזים.

משחק הגובה לא רע בכלל(וכך גם של שטראובר), משחק הרגל לא רע בכלל(טוב משל שטראובר), האינסטינקטים ויכולת התגובה לכדור נהדרת(ושל שטראובר הייתה לא פחות) אבל אם נחבר את כל זה-שניהם דומים בנתון אחד משמעותי-קבלת החלטות נוראית.

אם כבר אתה רוצה לבחור במישהו שהעלה את ההשוואה-זה הייתי אני. כן כן, הטמבל התורן זה אני.

חצי מההחלטות שקולינאס מבצע על המגרש לא מובנות. השוער שלך יוצא בממוצע יותר מ-5 פעמים מחוץ לרחבת ה-16 ורובן מבוצעות ללא קשר לקו ההגנה הגבוה. הוא נוטה לאגרף ולהדוף כדורים ללא קשר למציאות, לרוב בגלל לחץ לא מוסבר שהוא משרה בין השאר גם על החולייה האחורית. העובדה, כביכול שיש לו משחק גובה לא רע(והוא רחוק מלהיות "נהדר" כפי שהצגת) די נפסלת לאור העובדה שספג 3 שערים בגלל יציאות נוראיות וחוסר החלטיות, כך שמיותר להוסיף על הכתוב מספר לא מוגבל של יציאות שהסתיימו בחילוץ של ההגנה למרות יציאה נוראית.

לא מובן כיצד שוער בן 37 נוטה להחלטות ששוער בנוער הפסיק לקבל. רוב ההחלטות שלו מטופשות ונראה שהן נובעות או מביטחון עצמי מוגזם או מחוסר ביטחון עצמי מוחלט.

כאשר יש לו רביעיית או שלישיית הגנה שהיא הטובה בליגה בפער, ואתה מאויים על השער בפחות משתי בעיטות למשחק-הנתונים שלו נוראיים. לא בגלל שיש לו יכולות רעות-אלא כי קבלת ההחלטות שלו גובלת בטמטום.

הא וכן חביבי, עליי תתקשה "להתפז"ם" כי אני מניח ש-15 השנה שאני במגרשים בתור מנוי וההזייה של פז"ם בפורום מעניינת לי ת'ביצה.

תביא לי 6 שערים שהוא אשם בהם.

יודע מה אני יחסוך לך:

אתמול שהוא אגרף לצד כמו שצריך אבל מה לעשות שמאנה עמד שם ובפגע בו הכדור?

נגד פרנקפורט

ואולי נאסר בב"ש.

אם בא לך להמציא לי כמה על הדרך לך על זה.

3 שערים שרק אחד מהם שזה נגד פרנקפורט אתה באמת יכול להאשים אותו ב100%. אבל עזבו בואו נחזיר את שטראובר מפרישה...

אנשים פה עם זיכרון של דג שכחו ש7 מחזורים השוער הזה לא ראה שער, אבל כמו תמיד אוהדי מכבי יודעים הכי טוב איך לחרבן את הכל, איך להלחיץ את השחקנים ולפסול אותם אחרי כמה טעויות.

ואם לעוד מישהו יש רצון להמציא לי טעויות שהובילו לשערים שייפרט בבקשה, אל תביאו מספרים, תפרטו שנזכור ונוכל לומר לכם שצדקתם...

שוער גדול חואן, מאמין שתשפריצו עליו עד מאי...

מתי הוא לקח לנו נקודות? הבעיטה החופשית בבאר שבע? פגע באלברמן ושינה כיוון. אתמול? מסכים שזה לא הדיפה הכי טובה אבל אם היה לך שחקנים בקורות זה לא היה קורה. קצת פרופורציות ניצחנו 6/9.

במשחק מול ב"ש:

הכדור כמעט ולא שינה כיוון, להפך. אם הכדור היה ממשיך במסלולו הוא לא היה מגיב בכלל לכדור. אם היה בוחר לתפוס את הכדור(היה קל יותר לבצע את זה) הוא לא היה מתקשה במיוחד. הוא בחר להדוף בצורה מזעזעת.

לבעיטה של ברדה(בנבדל) הוא בחר שלא להגיב כלל. אם הוא היה בטוח שנבדל זה כלל לא משנה-כי הוא בחר לא להגיב. לכל אלו שיגחכו אני אשמח להפנות לשידור החוזר ולראות אם הכדור היה קשה להתמודדות, במיוחד לאור העובדה שהוא היה בקו ישיר עם הכדור.

במשחק מול פרנקפורט:

אמנם שער הנגיחה ננגח מטווח קרוב, אבל פעם נוספת הוא הגיב בצורה איטית, מסורבלת שלא מתאימה להלך המשחק. אני חושב שהוא כלל לא ראה את הכדור.

במשחק מול פ"ת:

כדור קל שהפך לקשה בגלל מיקום נוראי. לטעון שאם היה שחקן בקורה הגול היה נמנע מתאים כמו כוסות רוח למת משום שמכבי בוחרת לא לעשות כך במשך השנה האחרונה. כך גם בשנה שלפני כן.

אני אמשיך ואגיד שהבחירה ההזויה לאגרף את הכדור כאשר הוא נמצא על הדשא בסיבוב, כאשר האפשרות הקלה יותר היא לקלוט את הכדור או להדוף אותו הצידה נוחה פי כמה וכמה.

השער של דיא סבע, לדעתי הכנה, היה יכול להימנע אם רק היה מנסה להגיב אל הכדור. הוא בחר לצלם את הבעיטה.

תביא לי 6 שערים שהוא אשם בהם.

יודע מה אני יחסוך לך:

אתמול שהוא אגרף לצד כמו שצריך אבל מה לעשות שמאנה עמד שם ובפגע בו הכדור?

נגד פרנקפורט

ואולי נאסר בב"ש.

אם בא לך להמציא לי כמה על הדרך לך על זה.

3 שערים שרק אחד מהם שזה נגד פרנקפורט אתה באמת יכול להאשים אותו ב100%. אבל עזבו בואו נחזיר את שטראובר מפרישה...

אנשים פה עם זיכרון של דג שכחו ש7 מחזורים השוער הזה לא ראה שער, אבל כמו תמיד אוהדי מכבי יודעים הכי טוב איך לחרבן את הכל, איך להלחיץ את השחקנים ולפסול אותם אחרי כמה טעויות.

ואם לעוד מישהו יש רצון להמציא לי טעויות שהובילו לשערים שייפרט בבקשה, אל תביאו מספרים, תפרטו שנזכור ונוכל לומר לכם שצדקתם...

שוער גדול חואן, מאמין שתשפריצו עליו עד מאי...

אורי יקירי, בוא ונספור יחד.

שער השוויון בגיורי-צא לכדור גבר, או שלא תצא. רק תבחר מה לעשות.

שני שערים מול ב"ש-האחד של נאסר(ואין אשם מלבדו) והשער של ברדה. צילם את הבעיטה אם בגלל שהחליט שלא להגיב או בגלל שחשב שנבדל.

שער הנגיחה מול פרנקפורט-היחידי שנמצא לדעתי בספק משום שהנגיחה הייתה מטווח קרוב והכדור יותר פגע בו מאשר נהדף. העובדה שהשחקן הגיע למצב הזה נמצאת גם באחריות אלטמן שהשחקן הכובש ברח לו בסגירה יחד עם חוסר ההחלטה אם לצאת או לצאת לכדור מצד קולינאס.

שני שערים בפ"ת-האחד מטומטם, מפגר והניסיון להפיל את זה על מאנה גובל בטמטום. בשני-לדעתי, כאשר הכדור הוא איטי יחסית ומדוייק ככל שיהיה, כאשר השוער בוחר לצלם את השער במקום לנסות ולהתמקם לבעיטה-זוהי אשמתו המלאה.

הטענה המגוחכת שלא ספג עד המשחק מול סכנין בגלל תצוגת שוערות אדירה היא מטופשת והזוייה. בממוצע לקבוצה בועטים פחות מבעיטה למסגרת למשחק. לספוג שישה כאלו כאשר מחציתם נבעו מאשמתך הישירה, למרות שלאף קבוצה שלפניה לא התמזל מזלה לזכות בטעויות הללו, דורשת דיון בעניין. חואן פאבלו לא נדרש למאמץ מיוחד או לתצוגת שוערות עילאית באף משחק(כולל פרנקפורט) ולמרות כך זכה להפסיד לקבוצה 5 נקודות.

איך בידיוק השער של דיא סבע באשמתו בוא תסביר לי בעט בעיטה אדירה למשקוף ונכנס, שום שוער בעולם לא לוקח את זה.

לנסות לזנק סתם בשביל המצלמות?

איך בידיוק השער של דיא סבע באשמתו בוא תסביר לי בעט בעיטה אדירה למשקוף ונכנס, שום שוער בעולם לא לוקח את זה.

לנסות לזנק סתם בשביל המצלמות?

בעיטה במעוף איטי מ-30 מטר. כן, אפשר לעצור את זה ולא לצלם את הבעיטה.

בעיטה טובה שיכלה להסתיים בהצלה טובה, לא מעבר לזה.

בעיטה במעוף איטי מ-30 מטר. כן, אפשר לעצור את זה ולא לצלם את הבעיטה.

בעיטה טובה שיכלה להסתיים בהצלה טובה, לא מעבר לזה.

מסכים. זה לא כדור שאי אפשר לקחת אם אתה ממקם את עצמך קצת יותר טוב.

image.png

image.png

אם הוא עומד איפה שהקו מתחיל, או אפילו במחצית הדרך, הוא לוקח את זה בלי בעיה.

מסכים. זה לא כדור שאי אפשר לקחת אם אתה ממקם את עצמך קצת יותר טוב.

image.png

image.png

אם הוא עומד איפה שהקו מתחיל הוא לוקח את זה בלי בעיה.

פעם הבאה שאני בגרמניה אני מגיע עד אליך וקונה לך בירה עד שתצנח משיכרות...

אורי יקירי, בוא ונספור יחד.

שער השוויון בגיורי-צא לכדור גבר, או שלא תצא. רק תבחר מה לעשות.

שני שערים מול ב"ש-האחד של נאסר(ואין אשם מלבדו) והשער של ברדה. צילם את הבעיטה אם בגלל שהחליט שלא להגיב או בגלל שחשב שנבדל.

שער הנגיחה מול פרנקפורט-היחידי שנמצא לדעתי בספק משום שהנגיחה הייתה מטווח קרוב והכדור יותר פגע בו מאשר נהדף. העובדה שהשחקן הגיע למצב הזה נמצאת גם באחריות אלטמן שהשחקן הכובש ברח לו בסגירה יחד עם חוסר ההחלטה אם לצאת או לצאת לכדור מצד קולינאס.

שני שערים בפ"ת-האחד מטומטם, מפגר והניסיון להפיל את זה על מאנה גובל בטמטום. בשני-לדעתי, כאשר הכדור הוא איטי יחסית ומדוייק ככל שיהיה, כאשר השוער בוחר לצלם את השער במקום לנסות ולהתמקם לבעיטה-זוהי אשמתו המלאה.

הטענה המגוחכת שלא ספג עד המשחק מול סכנין בגלל תצוגת שוערות אדירה היא מטופשת והזוייה. בממוצע לקבוצה בועטים פחות מבעיטה למסגרת למשחק. לספוג שישה כאלו כאשר מחציתם נבעו מאשמתך הישירה, למרות שלאף קבוצה שלפניה לא התמזל מזלה לזכות בטעויות הללו, דורשת דיון בעניין. חואן פאבלו לא נדרש למאמץ מיוחד או לתצוגת שוערות עילאית באף משחק(כולל פרנקפורט) ולמרות כך זכה להפסיד לקבוצה 5 נקודות.

מצטער אחי, אבל אתה טועה.

אתה מנסה בכוח להאשים את פבלו בשערים שפשוט לא היה ביכולתו לעצור אותם, ההתמקמות של פבלו בגול של סבע היא אולי לא הכי טובה, אבל הקו שצייר לנו ידידנו כריס הוא באלכסון ולא ישר, חואן עומד יותר קרוב לקו משנדמה, את השער הזה גם אם תגיד לעצמך מליון פעמים שהיה אפשר לעצור, לא היה אפשר לעצור, זה כדור ששייט בעוצמה למשקוף ופנימה, לומר שזאת אשמתו זה לנסות למצוא בכוח.

השער שקיבל מנסאר זה מכלל לא אשמתו הבלעדית, הכדור פגע בחומה והטעה את השוער, הסיבה שהוא החליק נעוצה בשינוי הכיוון של הכדור, הוא שם לב לשינוי הזה ובגלל זה החליק כשניסה להגיע אליו, הייתי אומר שעצם זה שהוא הצליח לגעת בכדור כל כך קשה שמשנה את הכיוון שלו זה כבר טוב מאוד.

השער שקיבל ממאנה הוא לא ממש באשמתו, לפי הצילומים הוא רצה לאגרף לצד, אבל בצד היה מאנה שמנע מהכדור להמשיך לצידי המגרש ונכנס פנימה-שגיאה? נראה לי שלא, אולי לאגרף חזק יותר.

את השער מגיור אני מצטער אבל אני לא זוכר ככה שנגיד שאתה צודק.

שללתי לך שלושה מהטיעונים הדחוקים שלך שמנסים לצייר את חואן כשטראובריסט ספרדי, הוא לא כזה, הוא גם לא אניימה, אבל הוא בהחלט שוער לא רע שסובל מחוסר מזל לאחרונה...

שוער סבבה בסך הכל. לא השוער הכי טוב בליגה, ורחוק מאוד מהרמה שמכבי שואפת להיות בה (צ'מפיונס).

אבל בהתחשב בכך שמכבי האמינה שלחכות לאניימה עד אמצע יולי זה הצעד הנכון, ממש לא בטוח שיכולנו להביא טוב ממנו.

בהתחשב באופציות הקיימות, צריך לתת לו את כל הביטחון.

קמחי,

הוא לא יכל לעשום כלום בשער של ברדה. במהירות כזאת אתה לא יכול להגיב לכדור שרחוק ממך יותר משליחת יד. אי אפשר להספיק לזנק.

בקשר לגול של סבע אני איתך. הכדור לא מאוד חזק. זה כדור שאפשר ללטף. וזה כל מה שהיה צריך, שילטף אותו, בקצות האצבעות. לקרן. תקפוץ, תלטף.

הבעיה העיקרית זה שהוא די צלם.

ני חושב שזה מוקדם כדי לשפוט אותו ברמה שעושים פה אנשים.

נכון שזה ניראה לא מזהיר,אבל תנו לו עד מחצית העונה כדי לפתח דעה.

http://www.youtube.com/watch?v=Q0dS_PkLgX0&feature=c4-overview&list=UUgbHJENV6UgIZl1Rp_GXCfw

אתם באמת חושבים שאפשר לעצור כזה דבר? זה עוד היה כדור קשתי ומהיר שכל תסריט שבו חואן היה הודף את הכדור היה הופך את חואן לסוס עם כוחות על טבעיים...

בשער של דיא סבע היה לו מיקום גרוע ולא פעם ראשונה

מילא שהוא חושב שהוא עובד בצילום גולים ולא בשוערות אבל לפחות שינסה לזנק לכדור כזה,קצת מלחמה ולא לוותר מראש

שוער מאוד מעצבן,מאז שטראובר לא היה שוער כזה מעצבן

לגבי השער הראשון אין אפילו מה לדבר כי זה די ברור

אורי לקבוע שכולנו טועים כי אתה החלטת זה די הזוי, אני חייב להגיד.

מאנה לא כיסה את הפינה כי מכבי מתחילת העונה לא מעמידה שחקן בפינה הקרובה ושכדור פוגע בך שאתה עם הגב למתרחש זה בלתי אפשרי להגיב. קולינאס התמקם רע, הגיב רע ולבסוף הדף בצורה נוראית.

לשער של ברדה אפשר ועוד איך להגיב גל, תחזור לסרטון ותתמקד במיקום ובחוסר התגובה לבעיטה, כרגיל...

אורי לקבוע שכולנו טועים כי אתה החלטת זה די הזוי, אני חייב להגיד.

מאנה לא כיסה את הפינה כי מכבי מתחילת העונה לא מעמידה שחקן בפינה הקרובה ושכדור פוגע בך שאתה עם הגב למתרחש זה בלתי אפשרי להגיב. קולינאס התמקם רע, הגיב רע ולבסוף הדף בצורה נוראית.

לשער של ברדה אפשר ועוד איך להגיב גל, תחזור לסרטון ותתמקד במיקום ובחוסר התגובה לבעיטה, כרגיל...

אני מרשה לעצמי לומר שאתה טועה בעיקר כי הכי קל לכם לבחור שה תמים ולעלות לעולה, הכי קל זה להשתלח על שחקן שלדעתי באופן ברור הוא פשוט חסר מזל לאחרונה, אתם ישר ממליכים שחקנים ומורידים אותם בדרגתם בין לילה, במקום לתת גב לשחקנים אתם מלחיצים אותם.

אני בטוח שאם יש בעיה סוזה ידע לטפל בה, וכמו שאמרתי בנושא אחר, אם אתם צודקים, אז זה דבר שאמור להראות בעין, קדימה, נראה מה יהיה אחרי הפגרה ואז נקבע בוודאות מה באמת הוא שווה.

עד אז אין לך מספיק ראיות לאסוף נגדו(בטח שלא להחליף שוער כמו שהרבה הזויים פה טוענים)...

אתה מנסה בכוח להאשים את פבלו בשערים שפשוט לא היה ביכולתו לעצור אותם, ההתמקמות של פבלו בגול של סבע היא אולי לא הכי טובה, אבל הקו שצייר לנו ידידנו כריס הוא באלכסון ולא ישר, חואן עומד יותר קרוב לקו משנדמה, את השער הזה גם אם תגיד לעצמך מליון פעמים שהיה אפשר לעצור, לא היה אפשר לעצור, זה כדור ששייט בעוצמה למשקוף ופנימה, לומר שזאת אשמתו זה לנסות למצוא בכוח.

הקטע שזה כדור שכן אפשר לעצור - אבל חואן גרם לזה להיראות כמו כדור שאי אפשר לעצור. ובצדק, מאיפה שהוא עמד באמת אי אפשר לעצור אותו.

הוא היה צריך לעמוד הרבה יותר קרוב לשער.

אם הוא נשאר על הקו, או לפחות לוקח צעד וחצי אחורה, הוא הודף את זה בקלות.

הקטע שזה כדור שכן אפשר לעצור - אבל חואן גרם לזה להיראות כמו כדור שאי אפשר לעצור. ובצדק, מאיפה שהוא עמד באמת אי אפשר לעצור אותו.

חושב שאתה טועה, זה לא משנה איפה הוא עמד, כדור קשתי גבוה שיעבור מעל כל שוער בעלום וייכנס פנימה, איינוגבה עמד בשער מעולה שלוגסי הביא לו את הפצצה משום מקום ועדיין הוא לא הגיע.

הכדור הזה היה בכל מצב בשער...

אחרי שראיתי תגול הראשון כמה פעמים, אני לא מבין מה עבר עליו שם, אפשר להגיד שאם עוד היה שם שחקן יריב קרוב אז צריך להדוף אבל הוא היה לבד ! חבל ונקווה שלא יקרה יותר...

זה כדור ששוער גדול יכול לקחת, אני מסכים. אבל להגיד שהשער עליו זה לא נכון.

אם תנתק את הסיטואציה הזו מרצף הטעויות, וחוסר השקט שהוא מקרין על הקבוצה כולה, ותשפוט אותה לגופה - לא תאשים אותו בשער.

המיקום שלו בזמן הבעיטה אמנם לא אידיאלי, אבל ממש לא גרוע. נדיר מאוד לראות שוערים ממקומים על קו השער.

חושב שאתה טועה, זה לא משנה איפה הוא עמד, כדור קשתי גבוה שיעבור מעל כל שוער בעלום וייכנס פנימה, איינוגבה עמד בשער מעולה שלוגסי הביא לו את הפצצה משום מקום ועדיין הוא לא הגיע.

הכדור הזה היה בכל מצב בשער...

לוגסי הביא פצצה, הכדור של סבע היה סתם כדור קשתי ומדוייק. אני מאמין שעם זינוק מקו השער הוא לוקח את זה בלי בעיה.

זה כדור ששוער גדול יכול לקחת, אני מסכים. אבל להגיד שהשער עליו זה לא נכון.

אם תנתק את הסיטואציה הזו מרצף הטעויות, וחוסר השקט שהוא מקרין על הקבוצה כולה, ותשפוט אותה לגופה - לא תאשים אותו בשער.

המיקום שלו בזמן הבעיטה אמנם לא אידיאלי, אבל ממש לא גרוע. נדיר מאוד לראות שוערים ממקומים על קו השער.

לא אמרתי שהשער שלו. מישהו היה חייב לסגור את סבע, כנראה מיטרוביץ'. אבל אני לא חושב שזה מהשערים שאתה יכול להגיד "לשוער אין מה לעשות". לדעתי יש לו אחוזים בשער הזה.

המיקום שלו בזמן הבעיטה לא טוב. מה זה "גרוע" בשבילך, אם הוא היה עומד על ה16? אין לו מה לחפש כ"כ רחוק מהשער. אני לא מצפה שהוא יעמוד על הקו, אבל מספיק שהוא היה עומד שני צעדים קרוב יותר, והיה לו הרבה יותר זמן להתכונן לבעיטה ולזנק כמו שצריך.