Jump to content

תיקו שכולו חואן פאבלו.

דריקס

Recommended Posts

הולך ומחמיר ממשחק למשחק .חייב לרדת לספסל.

השלושה משחקים האחרונים שלו מזכירים את שטראובר בימים הגרועים ביותר.

מה עבר לו בראש שהוא החליט לאגרף את הכדור ?

חואן פבלו כבר הוכיח שהוא שוער טוב, פשוט ירד לו הבטחון מסיבה מסויימת, סומך על שורה שיחזיר אותו לתלם. שוער ענק.

וכן, להפיל את ההפסד עליו זה מטופש, היינו צריכים להוביל 7-0. 7.

הוא אף פעם לא הוכיח שהוא שוער טוב ובטח לא ענק. יותר קשה לשים 7 כל משחק מאשר לעצור כדור קרן פשוט בתוך תיבת ה5 בלי שאף שחקן של היריבה לידך.

ואם כל משחק תצפה מההתקפה שלך לשים 7 אז לא צריך שוער בכלל..וחבל שהלכו עד ספרד בשביל שוער.

אם זהבי יצחקי ופריצה אלברמן וראדי יושבים בספסל ברוטציה, גם השוער יכול לשבת, ואת האמת? ברק לוי עוד לא איכזב אותנו ברמות כאלה,

בכלל אני הרבה זמן לא זוכר טעויות כאלה של שוער מכבי 3 משחקים רצוף.

הקטע הוא שאחרי שאנחנו סופגים תראשון אנחנו נלחצים, כך קרה בשלושת המשחקים הראשונים, ובשלושת הגולים הראשונים הוא האשם,

כמובן שעדיין הכל תלוי בנו אבל, אם היינו מנצחים בב"ש והיום האליפות הייתה מוכרעת.

חבר'ה הלינץ' הזה עוד מוקדם.

לשורה( :wub_anim: :wub_anim: :wub_anim: ) בהתחלה היה רצף משחקים הרבה יותר נורא.

נכון, שני משחקים שהוא מחזיר את היריבה למשחק, באחד זה נגמר בניצחון בשני תיקו. אבל בבקשה, אל תספידו לי אותו.

אחלה שוער, להזכירכם עד סכנין-0 שערים.

סתמו תפה תלכו לישון תקומו ותשלחו את המחשבות המפגרות שלכם...

שוער סביר, אבל רצף טעויות כזה לא מלמדת על יכולת שוערות טובה.

פה טעות שם טעות אני מבין אבל אם מכבי שואפת צ'מפיונס היא צריכה שוער טוב יותר.

שוער סביר, אבל רצף טעויות כזה לא מלמדת על יכולת שוערות טובה.

פה טעות שם טעות אני מבין אבל אם מכבי שואפת צ'מפיונס היא צריכה שוער טוב יותר.

רצף טעויות, של 2 משחקים, אפשר לומר של שני שערים, לא אומר שיש לזה מקום, אבל חלאס מה נהיה ממכם, בגלל 2 טעויות קברתם אותו אתם נורמלים? להחליף את השוער?

זה רק להזיק לקבוצה, מילא הייתם מבססים את זה על הרבה משחקים, תפסיקו להיות טמפונים, בינתיים לא צריך שום דבר להחליף וזה עדיין לא מעיד על משהו בוודאות, נראה מה יהיה הלאה...

רצף טעויות, של 2 משחקים, אפשר לומר של שני שערים, לא אומר שיש לזה מקום, אבל חלאס מה נהיה ממכם, בגלל 2 טעויות קברתם אותו אתם נורמלים? להחליף את השוער?

זה רק להזיק לקבוצה, מילא הייתם מבססים את זה על הרבה משחקים, תפסיקו להיות טמפונים, בינתיים לא צריך שום דבר להחליף וזה עדיין לא מעיד על משהו בוודאות, נראה מה יהיה הלאה...

שתי טעויות? תפרגנו, אין בעיה, גם לא חושב שצריך לשחוט אף אחד כי זה שוער ענק עם ביטחון, אבל שתי טעויות אולי היה באוגוסט.

השאלה היא כמה זמן צריך לתת לשוער כדי לראות מה הוא שווה באמת. חצי עונה? אולי עונה? אני מאוכזב מחואן וכבר כתבתי את זה פה, אבל לדעתי לספסל שוער אחרי 3 משחקים רעים זה מתכון לבלאגן.

השאלה היא כמה זמן צריך לתת לשוער כדי לראות מה הוא שווה באמת. חצי עונה? אולי עונה? אני מאוכזב מחואן וכבר כתבתי את זה פה, אבל לדעתי לספסל שוער אחרי 3 משחקים רעים זה מתכון לבלאגן.

אבל ממשחק למשחק הביטחון שלו יורד ויורד גם שהוא משחק.

אז מה עושים?

בשלושת המשחקים האחרונים הוא לא רגוע ולא שקט.

מילא הוא, אבל כל ההגנה אחריו. זאת פאניקה מוחלטת.

אבל ממשחק למשחק הביטחון שלו יורד ויורד גם שהוא משחק.

אז מה עושים?

בשלושת המשחקים האחרונים הוא לא רגוע ולא שקט.

מילא הוא, אבל כל ההגנה אחריו. זאת פאניקה מוחלטת.

תוריד אותו לספסל והורדת לו את הביטחון ל0. ואז תיתן לברק לפתוח, וברק יהיה טוב ואז ייתן 3 משחקים רעים ונאבד בגללו נקודות. אז תספסל אותו ותחזיר את חואן?

אסור לשחק ככה עם שוערים. עם כל העצבים עליו בשבועות האחרונים, צריך לקרות משהו יותר ארוך טווח כדי שחואן יירד לספסל באופן קבוע.

מקווה שיתאפס על עצמו.

בואו נעזוב שנייה את הטעות של חואן פאבלו.

היה פה חילוף מאוד מוזר שלא מתאים לסוזה - יצא קשר ונכנס בלם. פה איבדנו את המשחק. במקום להכניס את ראדי/אלברמן ולשלוט במשחק, איבדנו את המרכז ולא היה להגנה לאן למסור את הכדורים.

לא סתם הוא צריך לרדת לספסל

מאיניימה לא זכור לי משחק אחד שהיה רשום על שמו ניצחון או סתם משחק הירואי

אבל הוא היה מעבר לשוער מין בלם אחורי והשקט שהוא הביא בשילוב משחק רגל הפך אותו לשוער מושלם

לחואן פאבלו אין את זה ברגל ומסתבר שגם שקט ורוגע הוא לא ממש מצליח להביא

במצב כזה שיש לך על הספסל שוער מוכח כישרוני וצעיר אני חושב שזה הזמן לתת לו במה

חלק מזה זה העובדה שהוא נכנס לנעליים של אניימה, שהיה שוער ברמה מעל הליגה. לכן קל לומר שמשחק הרגל שלו לוקה, וקבלת ההחלטות שלו מוזרה (יותר מפעם). בסך הכל אני חושב שהוא לא נופל ולא עולה על שוערים כמו קאלה, יבריץ', שראנוב, שטראובר של העונות הראשונות. אפשר לקחת אליפות עם שוער כזה, בטוח יאבד לנו עוד נקודות וגם יציל אותנו.

שתי טעויות? תפרגנו, אין בעיה, גם לא חושב שצריך לשחוט אף אחד כי זה שוער ענק עם ביטחון, אבל שתי טעויות אולי היה באוגוסט.

אמרתי של שני משחקים, לא שמת לב כנראה, ואמרתי שעקב הטעויות קיבלנו 2 שערים.

אנשים פה פשוט הזויים, שוער זאת עמדה שפשוט לא מחליפים, זה כמו קפטן, מזל שיש לנו מאמן גדול שלא שם על הדעה העלובה והלא מקצועית שלכם.

אוהדי מכבי תל אביב, אתם הזויים.

עד לפני שבועיים לא היה אפשר להבקיע לנו, וכן חואן פבלו הציג יכולת נהדרת במשחקים האלה, גם מול מטווח גרמני בשיא העוצמה בפרנקפורט וחיפה חוץ וגיורי ועוד.

ועכשיו אחרי שני משחקים לא טובים שרפתם אותו, זרקתם לספסל והתחלתם לחפש מושיע שיגאל אתכם מהמקום הראשון ושלב הנוקאאוט שאתם נמצאים בו.

את הימים האלה עברנו, תירגעו והלאה למשחק הבא.

חלק מזה זה העובדה שהוא נכנס לנעליים של אניימה, שהיה שוער ברמה מעל הליגה. לכן קל לומר שמשחק הרגל שלו לוקה, וקבלת ההחלטות שלו מוזרה (יותר מפעם). בסך הכל אני חושב שהוא לא נופל ולא עולה על שוערים כמו קאלה, יבריץ', שראנוב, שטראובר של העונות הראשונות. אפשר לקחת אליפות עם שוער כזה, בטוח יאבד לנו עוד נקודות וגם יציל אותנו.

לדעתי אם יבריץ משחק היום במכבי, הוא שוער על.