Jump to content

תיקו שכולו חואן פאבלו.

דריקס

Recommended Posts

הבעיה היא לא שהוא עומד מחוץ לשער (כמו שכל שוער צריך ועומד) אלא שהוא עומד ממש בצד(של הפינה הקרובה) בקטע לא הגיוני, רואים את זה בבירור בתקציר.

במיקום שבו הוא היה לא היה לו סיכוי להגיע לכדור, הבעיה היא במיקום.

לוגסי הביא פצצה, הכדור של סבע היה סתם כדור קשתי ומדוייק. אני מאמין שעם זינוק מקו השער הוא לוקח את זה בלי בעיה.

לא אמרתי שהשער שלו. מישהו היה חייב לסגור את סבע, כנראה מיטרוביץ'. אבל אני לא חושב שזה מהשערים שאתה יכול להגיד "לשוער אין מה לעשות". לדעתי יש לו אחוזים בשער הזה.

המיקום שלו בזמן הבעיטה לא טוב. מה זה "גרוע" בשבילך, אם הוא היה עומד על ה16? אין לו מה לחפש כ"כ רחוק מהשער. אני לא מצפה שהוא יעמוד על הקו, אבל מספיק שהוא היה עומד שני צעדים קרוב יותר, והיה לו הרבה יותר זמן להתכונן לבעיטה ולזנק כמו שצריך.

מיקום גרוע הוא על קו רחבת החמש ומעלה.

הכדור של לוגאסי אמנם היה חזק יותר, אבל הכדור של סבע היה מתעתע יותר (חצי פאלש).

נסכם את זה כך - זה שער שאני מקווה ומאמין שהשוער שלי יצליח לקחת, זה לא שער שאני מצפה ממנו לקחת.

לוגסי הביא פצצה, הכדור של סבע היה סתם כדור קשתי ומדוייק. אני מאמין שעם זינוק מקו השער הוא לוקח את זה בלי בעיה.

לא אמרתי שהשער שלו. מישהו היה חייב לסגור את סבע, כנראה מיטרוביץ'. אבל אני לא חושב שזה מהשערים שאתה יכול להגיד "לשוער אין מה לעשות". לדעתי יש לו אחוזים בשער הזה.

המיקום שלו בזמן הבעיטה לא טוב. מה זה "גרוע" בשבילך, אם הוא היה עומד על ה16? אין לו מה לחפש כ"כ רחוק מהשער. אני לא מצפה שהוא יעמוד על הקו, אבל מספיק שהוא היה עומד שני צעדים קרוב יותר, והיה לו הרבה יותר זמן להתכונן לבעיטה ולזנק כמו שצריך.

טוב כריס, בלי בעיה...

לא מסכים שזה רק בגללו זה אולי גם בגללו אבל יש דברים נוספים

1. היו מספיק הזדמנויות בשביל לגמור את המשחק

2. מאנה - בחור נחמד אבל לא מתאים אפילו למשחקי אימון

3. אלטמן - לא ברור לי מה קורה איתו אבל בחור צעיר שמקבל הרכב צריך להראות שהוא משתדל, לפי דעתי הוא רץ הכי מעט מכול השחקים, כולל כאלו שהתחממו על הקו, חייב להשתדל יותר ולכן לא יזיק אם הוא יקבל 30 דקות משחק ושיתחיל לשרוף את הדשא.

4. שירן יני - אני ממש אוהב אבל עם אהבה לא הולכים למכולת - ברור לכולנו שאם הוא לא היה שחקן בית אז הוא היה באותה סיטואציה של זיו (לפחות מבחינת הקהל), צריך להיות מחליף או שיחזירו אותו לעמדה הטבעית שלו.

5. מיטרוביץ - לא ברור לא מה מוצאים בו, יש לו דבר 1 וזה מסירות עומק קטלניות (בערך 5 פעמיים במשחק) מתעייף מהר מידי וחייב קשר אחורי טוב על ידו. תבדקו כמה חטיפות/מסירות לא מדויקות יש לו.

אלו הם 4 שחקנים שבמצב אידיאלי לא אמורים להיות בהרכב ובלעדייהם אתה לוקח אליפות בהליכה

השער הראשון הוא עליו. התיקו הוא על הקבוצה כולה שב2-1 נלחצה אחורה במקום ללחוץ קדימה.

וכן לספסל את חואן פאבלו רק יפגע לו בביטחון. כרגע זה לא ייתן שום דבר.

וזה ממש לא נכון שאין לו הצלות גדולות

כמה טוב שיש שעיר לעזאזל.

הרי אם ברק היה עומד בשער היינו נותנים שישייה וטב"ח היה עושה עוד דברים חוץ מליפול כל שנייה וחצי.

לא ייאמן כמה בלאגן ורעש על שבוע אחד בינוני...

איך לא הזכירו את ההדיפה שלו למשקוף. צנח לי הלב.

הציל אותנו מהפסד.

הוא הציל את הכדור למשקוף בערך כמו שהציל את הכדור בקרן מגול בטוח.

בחייך...

3. אלטמן - לא ברור לי מה קורה איתו אבל בחור צעיר שמקבל הרכב צריך להראות שהוא משתדל, לפי דעתי הוא רץ הכי מעט מכול השחקים, כולל כאלו שהתחממו על הקו, חייב להשתדל יותר ולכן לא יזיק אם הוא יקבל 30 דקות משחק ושיתחיל לשרוף את הדשא.

4. שירן יני - אני ממש אוהב אבל עם אהבה לא הולכים למכולת - ברור לכולנו שאם הוא לא היה שחקן בית אז הוא היה באותה סיטואציה של זיו (לפחות מבחינת הקהל), צריך להיות מחליף או שיחזירו אותו לעמדה הטבעית שלו.

5. מיטרוביץ - לא ברור לא מה מוצאים בו, יש לו דבר 1 וזה מסירות עומק קטלניות (בערך 5 פעמיים במשחק) מתעייף מהר מידי וחייב קשר אחורי טוב על ידו. תבדקו כמה חטיפות/מסירות לא מדויקות יש לו.

אלו הם 4 שחקנים שבמצב אידיאלי לא אמורים להיות בהרכב ובלעדייהם אתה לוקח אליפות בהליכה

בעצם אתה אומר שחצי מההרכב של מכבי - גם נגד פ"ת וגם נגד פנרקפורט - לא מתאים למכבי.

אתה מצפה שמישהו יתייחס אליך ברצינות?

בעצם אתה אומר שחצי מההרכב של מכבי - גם נגד פ"ת וגם נגד פנרקפורט - לא מתאים למכבי.

אתה מצפה שמישהו יתייחס אליך ברצינות?

דבר ראשון אני אומר דעתי ולא מענין אותי שמישהוא יתייחס לזה ברצינות ואני בדרך כלל לא אוהב להגיד ביקורות על שחקנים שאני אוהב גם אם הם לא בכושר/טובים

דבר שני איך הגעת לחצי הרכב?

נגד פרנפורט שיחקו 3 שחקנים מתוך ה4 שהזכרתי בו נעבור אחד אחד:

אלטמן: בגול הראשון של פרנקפורט אלטמן לא סגר את הנוגח ועזב אותו ברחבה לבד 5 שניות לפני הגול

יניי: לא מגן!!! נתן להם פנדל טיפשי, ובדקה -82 הוא לא סגר התקפה שכמעט הסתיימה ב3:3 שלא לדבר שהוא לא תורם להתקפה

מיטרוביץ במחצית השנייה לא עשה כלום, הם השתלטו על המרכז מגרש והוא איבד הרבה כדורים

נגד מכבי פתח תקווה שיחקו כול ההרבעה וכולם לא היו טובים במחצית השניה, קורה.

גם במשחק הזה היה יד של שירן יני ברחבה שלא שרקו נגדנו פנדל

אלטמן לא עשה כלום, אני חושב שאולי הוא צריך לעלות מהספסל ולצבור מומנטום, לא הגיוני הקלות שבה הוא קיבל את חולצת ההרכב

מאנה - עזוב

מיטרוביץ - אחחח אני מתגעגע לראדי של עונה שעברה, יאללה שיחזור כבר

לסיכום: מאנה לא צריך להיות בהרכב, ייני קשר אחורי או ספסל, מיטרוביץ שישאר לבנתיים עד שראדי ואלברמן יכנסו לכושר, אלטמן חילוף אידיאלי לדור מיכה.

טבעי ששחקן שמשחק כל הזמן לעומק יהיו לו יותר איבודים ומסירות לא מדוייקות לפעמים,מה החוכמה לשחק אחורה ולרוחב כמו אלברמן?לא שיש לי משהו נגד גל אני אוהב אותו אבל מיטרו בהרבה יותר יעיל ממנו מבחינה התקפית ואני מעדיף אותו על אלברמן גם אם הוא מאבד כדורים לפעמים,הוא שחקן שחושב התקפה וגם שחקן שמדליק את הקהל ואני אוהב את זה.

אני לא מבין איך אנשים יכולים בכלל לשים את השער השני עליו. אין שום סיכוי ששוער שמשחק בליגת העל מגיע לכדור הזה. האמת? בודדים השוערים בעולם שעוצרים כדור כזה, גם אם הם ממוקמים טוב יותר.

ובסה"כ עשיתם עליו עליהום, כרגיל, שלא לצורך. אין לי סבלנות להקפיץ נושאים עליו מלפני המשחק מול ב"ש, אבל היה פה קונצנזוס שהוא שוער אדיר. אז מה קרה בשני משחקים?

אני לא מתכחש לזה שהוא עושה המון שטויות באופן כללי, אבל תלמדו מטעויות העבר ותנו לשחקן של מכבי לעשות את העבודה שלו בשקט.

אני לא מבין איך אנשים יכולים בכלל לשים את השער השני עליו. אין שום סיכוי ששוער שמשחק בליגת העל מגיע לכדור הזה. האמת? בודדים השוערים בעולם שעוצרים כדור כזה, גם אם הם ממוקמים טוב יותר.

ובסה"כ עשיתם עליו עליהום, כרגיל, שלא לצורך. אין לי סבלנות להקפיץ נושאים עליו מלפני המשחק מול ב"ש, אבל היה פה קונצנזוס שהוא שוער אדיר. אז מה קרה בשני משחקים?

אני לא מתכחש לזה שהוא עושה המון שטויות באופן כללי, אבל תלמדו מטעויות העבר ותנו לשחקן של מכבי לעשות את העבודה שלו בשקט.

הא?

מעטים השוערים שלוקחים את הכדור? אולי מהמיקום הנוראי שלו טרם הבעיטה. מעטים השוערים המנוסים שיימצאו בעמדה כזו קיצונית במהלך משחק שכזה. וזו לא הפעם הראשונה או האחרונה שהוא מתמקם בעמדה כזו גרועה.

העליהום לא הגיע משום מקום-הוא זכה לכך. לעומת האיומים לשער בממוצע שהקבוצה מתמודדת המאזן שלו רע-ובאשמתו המוחלטת. יש לו הגנת ברזל כאשר רוב השערים הם באשמתו המלאה.

במגרש אני סותם את הפה לגבי זה מעודד ודוחף. כאן בפורום הוא זכה לכל הביקורת שנכתבת כנגדו.

מה שאני לא מבין זה שאומרים "לשרוף אותו בגלל 3 משחקים חלשים? הוא היה מצויין עד כה, והוכיח את עצמו"

להזכירכם, כולם כאן התלהבו במשחק מול פרנקפרוט בחוץ ולא הפסיקו לכתוב "סוף סוף אנחנו יודעים מה היכולת של פאבלו, עד עכשיו לא הייתה לו שום עבודה"

אז כנראה שהמשחק חוץ הזה היה הפרט שלא מעיד על הכלל, כי אם לומר את האמת, גם במשחקים שלא ספגנו בתחילת העונה, וגם במשחקים מול גיור ובאזל באירופה, היו לו יותר מדי יציאות רעות מחוץ לרחבה, שבמזל לא קיבלנו גול בגללן.

אני לא אומר שהוא שוער חלש, אבל בוודאי לא איזה עילוי, וזה שהוא הגיע מהליגה הספרדית? גם מאנה הגיע משם, וגם מדוניאנין וניבאלדו. לשחק בליגה הספרדית זה לא ערובה לכלום כנראה.

הא?

מעטים השוערים שלוקחים את הכדור? אולי מהמיקום הנוראי שלו טרם הבעיטה. מעטים השוערים המנוסים שיימצאו בעמדה כזו קיצונית במהלך משחק שכזה. וזו לא הפעם הראשונה או האחרונה שהוא מתמקם בעמדה כזו גרועה.

העליהום לא הגיע משום מקום-הוא זכה לכך. לעומת האיומים לשער בממוצע שהקבוצה מתמודדת המאזן שלו רע-ובאשמתו המוחלטת. יש לו הגנת ברזל כאשר רוב השערים הם באשמתו המלאה.

במגרש אני סותם את הפה לגבי זה מעודד ודוחף. כאן בפורום הוא זכה לכל הביקורת שנכתבת כנגדו.

די אחי, הבנו התבייתת על שחקן ואתה יורה עליו את כל מה שיש לך, עזוב אותו כבר בשקט, ולא אף שוער לא הודף את זה, גם לא אוליבר קאן וגם לא לב יאשין.

תנו לו לדבר עוד קצת על המגרש ואז תגידו אם באמת אלה הם פני הדברים...

די אחי, הבנו התבייתת על שחקן ואתה יורה עליו את כל מה שיש לך, עזוב אותו כבר בשקט, ולא אף שוער לא הודף את זה, גם לא אוליבר קאן וגם לא לב יאשין.

תנו לו לדבר עוד קצת על המגרש ואז תגידו אם באמת אלה הם פני הדברים...

אורי, תימנע מהאשמות כלפיי בכל מה שנוגע להאשמות\כיוון חיצים\התבייתות כלפיי שחקנים, כי אני האחרון שיעשה זאת.

המיקום שלו היה נורא בבעיטה ורחוק מלהיות הגיוני אל מול מהלך המשחק. במיקום שהוא היה בו-בלתי אפשרי היה לעצור. זו לא הטענה-הטענה היא המיקום ההזוי בו היה נמצא וחוסר הרצון לתקן את אותו המיקום-הוא העדיף לצלם את הבעיטה, ולא בפעם הראשונה.

אחלה של שוער.

הכי טוב בישראל היום.

לא יהיה פה עוד אניימה או שורה בקרוב, זה שוערים של פעם ב10 שנים בפוקס של החיים.

לא הייתי מעדיף בשער את הרוש, קליימן או כל איזה שקר אחר.

ברק לוי שוער שני, והוא שוער ראשון זה בסדר גמור ביחס לתקציב ולרמה שמכבי שואפת אליה.

משכורת של אניימה שווה בערך פי 3 מהמשכורת שלו (כולל דמי העברה), מכבי לא רצו את הטירוף הזה ואפשר להבין..

קליימן, אג'ידה וגם שראנוב הם שוערים עם נתונים ויכולות גבוהות יותר מחואן פאבלו.

הערך המוסף שלו אמור להיות גלום בניסיון העשיר שלו, וכתוצאה מכך בשקט שהוא מקרין על הקבוצה כולה (אספקטים חשובים לא פחות).

הוא כבר הראה לנו שהוא מסוגל להביא את האלמנטים האלה למשחק, ולכן הוא הרוויח את הזכות לקבל את הקרדיט לחזור לעצמו.

קליימן, אג'ידה וגם שראנוב הם שוערים עם נתונים ויכולות גבוהות יותר מחואן פאבלו.

הערך המוסף שלו אמור להיות גלום בניסיון העשיר שלו, וכתוצאה מכך בשקט שהוא מקרין על הקבוצה כולה (אספקטים חשובים לא פחות).

הוא כבר הראה לנו שהוא מסוגל להביא את האלמנטים האלה למשחק, ולכן הוא הרוויח את הזכות לקבל את הקרדיט לחזור לעצמו.

חח כן אחי אני רוצה ליראות את חואן מקבל את הגולים שספג שראנוב יצלבו אותו ישר

חח כן אחי אני רוצה ליראות את חואן מקבל את הגולים שספג שראנוב יצלבו אותו ישר

חואן פאבלו ספג שערים לא פחות אומללים.

מצד שני, שראנוב הציל את חיפה בכל כך הרבה משחקים בשנה האחרונה.

המשחק גובה שלו בינוני מאוד, אבל יש לו אינסטינקטים מעולים ואת האחד על אחד הכי טוב בליגה.

גם שראנוב הוא ממש לא השוער שמכבי שואפת אליו, אבל הוא כן מוכשר יותר מחואן פאבלו.

חואן פאבלו ספג שערים לא פחות אומללים.

מצד שני, שראנוב הציל את חיפה בכל כך הרבה משחקים בשנה האחרונה.

המשחק גובה שלו בינוני מאוד, אבל מצד שני יש לו אינסטינקטים מעולים ואת האחד על אחד הכי טוב בליגה.

גם שראנוב הוא ממש לא השוער שמכבי שואפת אליו, אבל הוא כן מוכשר יותר מחואן פאבלו.

לא מסכים איתך, ולא יצא לנו ממש לראות את חואן פאבלו במצבים של אחד על אחד כך שאי אפשר לקבוע.

חוץ מזה פרנקפורט חוץ הוכיח שכנראה באמת יש בו משו בוא לא נצא בהצהרות שווא ובהשוואות מפגרות.