Jump to content

תיקו שכולו חואן פאבלו.

דריקס

Recommended Posts

אמרתי של שני משחקים, לא שמת לב כנראה, ואמרתי שעקב הטעויות קיבלנו 2 שערים.

אנשים פה פשוט הזויים, שוער זאת עמדה שפשוט לא מחליפים, זה כמו קפטן, מזל שיש לנו מאמן גדול שלא שם על הדעה העלובה והלא מקצועית שלכם.

זה לא שתי טעויות וזה לא שני משחקים. זה שבשאר המקרים במזל לא קיבלנו (אם כי אני עדיין לא בטוח שאין לו אחריות בגול של נאסר) לא אומר שצריך לתת לו קרדיט על זה.

אם הוא ישב על הספסל משחק אחד זה או שירד לו עוד יותר הביטחון ואז בכלל הלך חואן

או שהוא ילחם ויחזור לעצמו

עדיף לא לקחת את הסיכון הזה שירד לו לגמרי הביטחון. עדיף שיחזור לעצמו תוך כדי משחקים

יש טעויות שמתקבלות על הדעת שקורות בגלל תקופה פחות טובה

לשוער הזה פשוט אין יכולות לא במשחק הרגל ולא ביצאות

תוסיפו לזה שהוא לא יודע לקלוט או להדוף כדורים טוב(ב"ש,פרנקפורט) וזה כבר לא חוסר ביטחון זה חוסר יכולת

מקווה ששורה מבין עם מה יש לו עסק וזה שוער בן 35 שאין כבר אפשרות ללמד אותו יסודות שוערות

מקווה ששורה יזרוק איזה מילה לסוזה שיתן לברק הזדמנות אחרת נמשיך לאבד נקודות בגלל השוער

אני אתחיל בזה שאני מרגיש מגוחך, באמת שכן. מעולם לא הפניתי אצבע מאשימה כלפיי אף שחקן, מעולם לא קיללתי שחקן או דמות כלשהיא במועדון.

קבלת החלטות שערורייתית- זה מתחיל ונגמר מכאן. כמו שטראובר הזכור לרעה- היכולת המופלאה שלו לקחת את הכלים שלו- גובה, אינסטינקטים ויכולת צפייה לכדור והופך את היכולות האלו להחלטה וואחד מטומטמת. כאשר קרלוס וטיבי מלפניך קשה לסבול מחוסר ביטחון ולהעביר את התחושה הזו לשאר הקבוצה בהתאם אבל הוא את זה בהצלחה. מההחלטה לאן למסור ברגעי לחץ, לאגרף כדור קל בלחץ של שחקני התקפה ולעתים ביציאות מחוץ לשער שקשה להסביר כיצד שוער עם 20 שנה בליגות מקצועניות ממשיך עם השטויות הללו. אני מסכים שתפקיד השוער הוא תפקיד שמתחיל ונגמר בביטחון עצמי- אבל כאשר רוב הפעולות שלו משדרות לחץ לחוליית ההגנה או להפך- ביטחון עצמי מוגזם, הוא לא רק שלא ממלא את תפקידו אלא פוגם בכלל התפקוד של הקבוצה.

קשה לי לפרסם את התחושות הללו- אבל לחוות את שטראובר מחדש מעלה לי סיוטים.

לא מבין מאיפה מגיעה ההשוואה הזאת בכלל.

ח"פ כבר הוכיח השנה לא פעם ולא פעמיים ולא שלוש פעמים ולא ארבע פעמים (לא רציתי להיות נדוש ולכתוב רק עד פעמיים) שהוא שוער מעולה, עם יכולות נפלאות, הן אינסטנקטיבית, הן על הקרקע והן בכדורי גובה.

הוא טעה היום כמו שכל שוער טועה, אתה זוכר את אניימה מול רמת השרון בגול העצמי של טיבי?

הוא לא אניימה והוא גם לא יהיה אניימה. מכבי עשתה טעות שלא פתחה את הכיס ונתנה לוינסנט הצעה גדולה שתשאיר אותו פה לכמה שנים טובות, ועכשיו אנחנו סובלים מזה.

חואן פאבלו לא שוער גרוע, הוא שוער בינוני שנמצא בתקופה לא טובה כרגע. לליגה הוא מספיק, אם רוצים להגיע לצ'מפיונס בעונה הבאה צריך לחשוב על מישהו ברמה גבוהה יותר, שכמובן יהיה יקר יותר. על שוער לא חוסכים

מעולם לא פקפקתי ביכולות הללו- אבל בכל הכלים הנפלאים הללו, כמו שטראובר, הוא משתמש בצורה רעה. מאוד.

הוא משדר לחץ וחוסר ביטחון לא מהמשחק האחרון ולא מזה שלפני כן. כאשר השוער יוצא מהשער למעלה מ- 5 פעמים מעבר לרחבת ה-16, מבלי קשר לקו ההגנה הגבוה, אין לי שמץ של מושג מה עובר לו בראש. הוא מתקשה בקליטת כדור או נראה שנמנע מכך ולרוב מגיב בתיאטרליות מוגזמת לכדורים שלא היה צריך להגיב אליהם בכלל. לכן- ההשוואה כל כך מתבקשת.

פרט למשחק אחד- שלפי דעתי לא היה יוצא דופן, גם במשחקים שלא היה נדרש הוא נטה לטעויות רבות. אני בספק אם זה האפקט ששוער בקבוצה שלא מאוימת בשער צריך ליצור.

הוא פשוט שטראובר עם שם ספרדי.יוצא כשלא צריך לצאת(ועוד לאיפה) מאגרף כשצריך לתפוס וההפך.כמו שאמרו פה,הוא מלחיץ את ההגנה וזה כל כך ברור לעין שזה כואב.האם יש מה לעשות אם זה?כנראה שלא.אבל מותר להעביר ביקורת.וכרגע-עצם ההשוואה של פאבלו לשטראובר מדברת בעד עצמה.

הוא פשוט שטראובר עם שם ספרדי.יוצא כשלא צריך לצאת(ועוד לאיפה) מאגרף כשצריך לתפוס וההפך.כמו שאמרו פה,הוא מלחיץ את ההגנה וזה כל כך ברור לעין שזה כואב.האם יש מה לעשות אם זה?כנראה שלא.אבל מותר להעביר ביקורת.וכרגע-עצם ההשוואה של פאבלו לשטראובר מדברת בעד עצמה.

לירן היה אתמול במשחק. אולי ח.פ קיבל השראה....

נתן משחק גדול בפרנקפורט.

עשה כמה טעויות בשבועות האחרונים. אני זוכר איך רצו בשער 4 ברמת גן לקנות כרטיס טיסה לשורה חזרה לרוסיה...

תנשמו אויר, הוא שוער מצויין בתקופה לא משהו.

אח שלי, בחייאת, שהגעת לפורום הזה, כבר חגגת בר מצווה?

מי משווה אותו לשטראובר? אתה?

לפני חודשיים (לא שהיית כאן) ישבו ודיברו כמה הזרים של מכבי טובים, עכשיו אתם קוטלים את כל הקבוצה כי מכבי מקום ראשון, עם 20 מתוך 27?

באמת?

ראבאק הפסד אחד, שני תיקו כל השאר נצחונות, על מה הבכי? יש לך הפרש שערים טוב, אתה בתמונת עלייה חזק מאוד לליגה האירופית, נתת בראש לבורדו ולפרנקפורט....

מה אתם מקשקשים?

קיבלנו כמה שערים באשמתו נכון.

לך תראה את השלושה חודשים הראשונים של שורה בארץ, אוי ואבוי מה היו עושים לו אם היה פורום.

שוער טוב מאוד, עם משחק רגל פחות טוב משל אניימה אבל משחק גובה טוב יותר, שרק נפל על כמה משחקים לא טובים (ראבאק, אתמול מול השער כל מכבי לא היו טובים אז?)

קרה קורה יקרה.

שחררו, פגרה, לכו לזיין, הכל טוב, אפילו אלברמן פתח את העונה סבבה לגמרי ויש פייט על מרכז מגרש....יהיה בסדר, כל עוד סוייר לא צועק **** וזה השביעי אנחנו בסדר :)

אח שלי, בחייאת, שהגעת לפורום הזה, כבר חגגת בר מצווה?

מי משווה אותו לשטראובר? אתה?

לפני חודשיים (לא שהיית כאן) ישבו ודיברו כמה הזרים של מכבי טובים, עכשיו אתם קוטלים את כל הקבוצה כי מכבי מקום ראשון, עם 20 מתוך 27?

באמת?

ראבאק הפסד אחד, שני תיקו כל השאר נצחונות, על מה הבכי? יש לך הפרש שערים טוב, אתה בתמונת עלייה חזק מאוד לליגה האירופית, נתת בראש לבורדו ולפרנקפורט....

מה אתם מקשקשים?

לך תראה את השלושה חודשים הראשונים של שורה בארץ, אוי ואבוי מה היו עושים לו אם היה פורום.

שוער טוב מאוד, עם משחק רגל פחות טוב משל אניימה אבל משחק גובה טוב יותר, שרק נפל על כמה משחקים לא טובים (ראבאק, אתמול מול השער כל מכבי לא היו טובים אז?)

קרה קורה יקרה.

שחררו, פגרה, לכו לזיין, הכל טוב, אפילו אלברמן פתח את העונה סבבה לגמרי ויש פייט על מרכז מגרש....יהיה בסדר, כל עוד סוייר לא צועק **** וזה השביעי אנחנו בסדר :)

לא הבנתי,יש פה מלחמות פז"ם בפורום?איך זה הולך פה?יש נוסחא כלשהי?מי שרשום X שנים יכול לרשום דעה מסויימת ומשתמש שרשום פחות חייב ללכת עם הזרם?

אני בן 21.ואני חושב שזה הזוי שאתה בכלל מציין את העובדה שרק נרשמתי פה.במילים אחרות אתה אומר-הלו,אל תביע דעה.אתה מבין מה הבעיה?שזה פורום.וזאת כל המטרה.

אני מקווה שאחת ולתמיד יעשו פה סדר עם כל העניין הזה.לי יש דעה אחרת בנושא,ולי הוא מזכיר את שטראובר.זה שלך לא זה משהו אחר.רוצה לדון על זה?אחלה,רוץ.אבל מפה ועד להגיד "הלו,מאיפה באת" רק כי לא הייתי רשום..המרחק גדול.

אם אתה רוצה אנשים שיגידו כן כן צודק!1111ויתמכו בכל דעה שלך,לך על זה.זה לא הקאפ אוף טי שלי.אני מעדיף שיהיה פה דיון בריא ולא השתלחות רק כי הדעה שונה משלך.קח לתשומת לבך.

אח שלי רוצה לשמוע מה אני חושב על הדעה שלך?

שאין לך מושג בכדורגל.

אתה בן 21 ואין לך מושג, אני חושב שזה הזוי שאתה כותב בפורום של כדורגל, ושלא ראית את שטראבור בכלל אם אתה משווה שוער כלשהו שדרך במכבי כי קאלה יבריץ' אניימה וחואן קרלוס טובים עליו.

אם הוא עשה טעויות? כן.

אם הוא טוב מאניימה? לא.

אם הוא יותר טוב משטראובר? אין בכלל טעם לנהל דיון, שטראובר הוא שוער שכל עונה היה אשם בעשרים אחוז מהשערים שמכבי ספגו, גם בעונות גדולות של הגנה אדירה של מכבי.

וכן, בא בן אדם דקה וחצי פה ומפציץ שטויות, לא נעים לא יפה, לא כיף ולא הגיוני.

אין טעם לנהל דיון.

אבל רק לכיף...בוא ננסה, במה שטראובר יותר טוב ממנו בדיוק?

משחק רגל - לא.

משחק גובה - אם תגיד שכן, אתה הוזה, כל כדור גובה היה התקפת לב בימי שטראובר.

אחד על אחד - לא ראינו את חואן קרלוס במצבים האלו.

מה נשאר לנו? אה כן, הביטחון, אין מה לומר שטראבור שחוטף שער ורץ להאשים את החלוץ ואת השוטר שהסתכל מהיציע זה הכי משרה ביטחון.

אז תגיד לי אחי...מאיפה לעזאזל באת?

שאין לך מושג בכדורגל.

אתה בן 21 ואין לך מושג, אני חושב שזה הזוי שאתה כותב בפורום של כדורגל, ושלא ראית את שטראבור בכלל אם אתה משווה שוער כלשהו שדרך במכבי כי קאלה יבריץ' אניימה וחואן קרלוס טובים עליו.

אם הוא עשה טעויות? כן.

אם הוא טוב מאניימה? לא.

אם הוא יותר טוב משטראובר? אין בכלל טעם לנהל דיון, שטראובר הוא שוער שכל עונה היה אשם בעשרים אחוז מהשערים שמכבי ספגו, גם בעונות גדולות של הגנה אדירה של מכבי.

אין טעם לנהל דיון.

משחק רגל - לא.

מה נשאר לנו? אה כן, הביטחון, אין מה לומר שטראבור שחוטף שער ורץ להאשים את החלוץ ואת השוטר שהסתכל מהיציע זה הכי משרה ביטחון.

אתה מבין מה הבעיה?בא בן אדם כמוך,שחושב שהוא מבין יותר טוב מכל העולם,ונכנס ב200 בלי בכלל לקרוא על מה.תעלה למעלה שוב,ותראה שכתבתי כמה פעמים שהוא מזכיר את שטראובר ולא פחות טוב ממנו.יכול להיות שהוא ישתפר,יכול להיות שלא.אבל יודע מה?הדיון הוא בכלל לא האישיו.העניין פה הוא אנשים כמוך שמורידים לאנשים אחרים את החשק להביע דעה.ראבק,יש דרך וצורה לכל דבר.אני בן 21,וצעיר,ולא ראיתי כלום,ולא מבין,ועם שפם בר מצווה וחלב על השפתיים.אני כל זה ועדיין-אין שום סיבה שלא תהיה לי אותה הזכות שיש לך פה,וזו להביע דעה.זה שאתה כותב פה יותר זמן ממני בכלל לא קשור.אתה כולה כותב בפורום אינטרנטי,לא נשיא המדינה.נהל דיון ברמת המותר ואם לא בא לך ואתה לא מסכים ואתה מת להתפוצץ-עצור,תנשום.תקרא.לא בא לך אל תגיב.אבל את הרפש שלך תוציא במקומות אחרים.

שאין לך מושג בכדורגל.

אם הוא עשה טעויות? כן.

אם הוא טוב מאניימה? לא.

אין טעם לנהל דיון.

משחק רגל - לא.

אהלן לך קוסטה. שמח לראות שהרבה זמן לא פקדת את מחוזותינו עם קוסטאיזם טהור, היית חסר.

חואן פאבלו יקירנו אשם בלא פחות מ-6 גולים שספגה העונה הקבוצה. אם נהפוך את הנתון לאחוזים, כפי שהצגת על שטראובר, אז זה עומד על לא פחות מ-40 אחוזים.

משחק הגובה לא רע בכלל(וכך גם של שטראובר), משחק הרגל לא רע בכלל(טוב משל שטראובר), האינסטינקטים ויכולת התגובה לכדור נהדרת(ושל שטראובר הייתה לא פחות) אבל אם נחבר את כל זה-שניהם דומים בנתון אחד משמעותי-קבלת החלטות נוראית.

אם כבר אתה רוצה לבחור במישהו שהעלה את ההשוואה-זה הייתי אני. כן כן, הטמבל התורן זה אני.

חצי מההחלטות שקולינאס מבצע על המגרש לא מובנות. השוער שלך יוצא בממוצע יותר מ-5 פעמים מחוץ לרחבת ה-16 ורובן מבוצעות ללא קשר לקו ההגנה הגבוה. הוא נוטה לאגרף ולהדוף כדורים ללא קשר למציאות, לרוב בגלל לחץ לא מוסבר שהוא משרה בין השאר גם על החולייה האחורית. העובדה, כביכול שיש לו משחק גובה לא רע(והוא רחוק מלהיות "נהדר" כפי שהצגת) די נפסלת לאור העובדה שספג 3 שערים בגלל יציאות נוראיות וחוסר החלטיות, כך שמיותר להוסיף על הכתוב מספר לא מוגבל של יציאות שהסתיימו בחילוץ של ההגנה למרות יציאה נוראית.

לא מובן כיצד שוער בן 37 נוטה להחלטות ששוער בנוער הפסיק לקבל. רוב ההחלטות שלו מטופשות ונראה שהן נובעות או מביטחון עצמי מוגזם או מחוסר ביטחון עצמי מוחלט.

כאשר יש לו רביעיית או שלישיית הגנה שהיא הטובה בליגה בפער, ואתה מאויים על השער בפחות משתי בעיטות למשחק-הנתונים שלו נוראיים. לא בגלל שיש לו יכולות רעות-אלא כי קבלת ההחלטות שלו גובלת בטמטום.

הא וכן חביבי, עליי תתקשה "להתפז"ם" כי אני מניח ש-15 השנה שאני במגרשים בתור מנוי וההזייה של פז"ם בפורום מעניינת לי ת'ביצה.

באמת?

מה אתם מקשקשים?

קרה קורה יקרה.

מסכים..אנשים כנסו קצת לפרופורציות ותשפטו שחקנים על פי כמה משחקים ולא על סמך משחק~שניים.

באמת נראה לכם שהוא בלוף אחרי שהוא שיחק 15 שנים בליגה הספרדית?

נכון אתמול עשה טעויות וגם לפני עשה...אבל מפה ולשוואת אותו לשטראובר?

איזה אנשים מביכים יש פה זה לא ייאמן, איך אפשר להשוות את חואן לשטראובר.

מחפשים בכוח את מי להאשים כנראה אחרי שזיו כבר לא מקבל דקות יש חוסר.

אהלן קימחי.

שמח שלמדת מושג מסוייר....אכן מקור ידע :)

השוער הזה עדיין טוב מהשניים שהיו לפני אניימה.

ובטח משטראובר.

הקריטריונים שאתה משווה לפיהם לא ברורים לי.

מה זה יוצא חמש פעמים? ואם הוא לא יוצא וסופג אתה תגיד למה לא יוצא? מה זה השטויות האלה?

שורה תחתונה? אם אתה השווית אותו לשטראובר אז אחי, אתה טמבל (לא לא באמת) אבל בחייאת דינק, אתם רוצחים שוער זר, ששיחק בליגה הספרדית (כן זו לא ליגת העל עם שכטר ובן שהר ועוד כמה חלוצים שאני אפילו לאיודע את שמם) ומשווים אותו לשטראובר? מילא אניימה, מילא שורה, אבל שטראובר? שוער שבשיא שלו נחשב שלישי אחרי שוער שמשמיט כדורים באופן סדרתי?

וואלה מגיע לך שטראובר.

עכשיו בוא נבדוק איך הגענו ל40? בגלל שספגנו כמה? שישה שערים העונה? (אני מדבר בליגה כרגע) אחד השמטה נוראית מול ב"ש, ואתמול הגול חצי שלו חצי של מאנה שעמד סתם ככה כמו שתיל במקום לסגור פינה קרובה ואז השער נמנע.

אגב מול פרנקפורט בחוץ אם לא הוא אתה מקבל עוד 3.

המשחק גובה שלו טוב, לפעמים הוא יוצא לא טוב, סבבה מסכים, הוא בתקופה חלשה, מסכים, חסר לו ביטחון נכון, אבל הוא שוער מצויין ואתה עוד תראה את זה.

אבל רגע אני אמתין עוד מעט יבואו הדבילים שהשוו את אניימה לחיימוב....

אם אתה אומר לי שמשחק הגובה של שטראובר טוב אתה באמת הוזה או בעל זיכרון קצר מאוד.

אני לא אתקשה להתפזם גם עליך, אבל בחייאת דינק, שחררו, אנחנו מקום ראשון, השוער הזה טוב, בטוח הכי טוב בליגה, אולי יכלו להישאר את אניימה, קרויף בחר בו, ואני כבר הבנתי שקרויף יודע מה הוא עושה (גם אם לא תמיד אני אוהב את זה)

ואם אתה 15 שנה פה? קח עוד כמה שנים, סתכל מה קרה לשורה בשלושה חודשים הראשונים, שוב אני אגיד מזל שלא היה פורום.

אבל אם אתה משווה אותו לשטראובר? אחי צר לי, אבל כדורגל ואתה רחוקים אחד מהשני.

אין נקודת השוואה, אולי שכחת, אבל היו משחקים שאשכרה אנשים האמינו שאם אתה שם קונוס במקום שטראובר נספוג פחות, הוא חייב למכבי הרבה יותר ממה שמכבי חייבת לו, בטח בקדנציה השנייה, עשית עוול גדול לחואן פבלו, שטראובר עלק...באמת יצאתם מפרופרוציה.

נ"ב

תודה שמח לשמוע שהייתי חסר, אקח את זה כמחמאה למרות הציניות המשתמעת :)

איזה אנשים מביכים יש פה זה לא ייאמן, איך אפשר להשוות את חואן לשטראובר.

מחפשים בכוח את מי להאשים כנראה אחרי שזיו כבר לא מקבל דקות יש חוסר.

שמח שקראת לי מביך.

שמח שהגענו למצב שמגנים בצורה עיוורת על שחקן. במגרש זה מעולה, אבל ביננו שמנהלים דיון-זה רחוק מהמציאות.

יש הגדרה לחשיבות של שוער ורמתו:

שוער שמביא לך נקודות-שוער נהדר

שוער שלא משנה את מצב הנקודות-שוער טוב

שוער שעל בסיס קבוע מאבד לך נקודות-שוער שלא ממלא את תפקידו

הזיכרון משטראובר והיכולות שלו כ"כ מוטעה כך שאתם זוכרים ממנו את השלילי בלבד. יחד עם הלחץ שהוא השרה על ההגנה-בדומה לקולינאס(וכן, אפשר לראות את זה. מהקרנות של הקבוצה שהוא צורח כמו פסיכופט על חוליית ההגנה שנשארת מאחור, עד למצבים נייחים שקרלוס צריך להגיע ולהרגיע אותו) ועם שערים מזעזעים-הוא גם חתום על מספר הצלות מסמרות שיער.

השורה התחתונה-הוא גרם לאיבוד נקודות ולחץ בהגנה. דומה לקולינאס ושניהם גם בעלי יכולות דומות-משחק גובה לא רע, משחק רגל לא רע ואינסטינקטים טובים. כל זה שווה כקליפת השום כאשר קבלת ההחלטות שלו טיפשית, ילדותית וחסרת הסבר.

כאשר צריך לבוא להגנה כלפי שחקן או איש במועדון שראוי לכך אני הראשון באיצטדיון וגם כאן בפורום-אבל זה לא המצב.

שמח שקראת לי מביך.

שמח שהגענו למצב שמגנים בצורה עיוורת על שחקן. במגרש זה מעולה, אבל ביננו שמנהלים דיון-זה רחוק מהמציאות.

יש הגדרה לחשיבות של שוער ורמתו:

שוער שמביא לך נקודות-שוער נהדר

שוער שלא משנה את מצב הנקודות-שוער טוב

שוער שעל בסיס קבוע מאבד לך נקודות-שוער שלא ממלא את תפקידו

הזיכרון משטראובר והיכולות שלו כ"כ מוטעה כך שאתם זוכרים ממנו את השלילי בלבד. יחד עם הלחץ שהוא השרה על ההגנה-בדומה לקולינאס(וכן, אפשר לראות את זה. מהקרנות של הקבוצה שהוא צורח כמו פסיכופט על חוליית ההגנה שנשארת מאחור, עד למצבים נייחים שקרלוס צריך להגיע ולהרגיע אותו) ועם שערים מזעזעים-הוא גם חתום על מספר הצלות מסמרות שיער.

השורה התחתונה-הוא גרם לאיבוד נקודות ולחץ בהגנה. דומה לקולינאס ושניהם גם בעלי יכולות דומות-משחק גובה לא רע, משחק רגל לא רע ואינסטינקטים טובים. כל זה שווה כקליפת השום כאשר קבלת ההחלטות שלו טיפשית, ילדותית וחסרת הסבר.

כאשר צריך לבוא להגנה כלפי שחקן או איש במועדון שראוי לכך אני הראשון באיצטדיון וגם כאן בפורום-אבל זה לא המצב.

מתי הוא לקח לנו נקודות? הבעיטה החופשית בבאר שבע? פגע באלברמן ושינה כיוון. אתמול? מסכים שזה לא הדיפה הכי טובה אבל אם היה לך שחקנים בקורות זה לא היה קורה. קצת פרופורציות ניצחנו 6/9.

שוב,האיזכור של שטראובר בא אך ורק כדי לחדד את העובדה שחואן פאבלו נוטה לקבל החלטות שגויות ועושה המון שטויות.הוא יוצא למרחקים הזויים כשבכלל לא צריך בדיוק כמוהו,ומלחיץ את ההגנה בדיוק כמוהו.מעבר לכך,מבחינת יכולת-עוד לא ניתן כל כך לקבוע.מקווה שהוא ישתפר.מכאן נשאר לו רק לעלות.