Jump to content

ניקולה מיטרוביץ?- השחקן הכי אנדרייטד במכבי

maynard_prica

Recommended Posts

אני מאוד מאוד אוהבת אותו קודם כל כי סוזה הביא אותו וכל דבר שהוא יעשה אני אגיד "אמן".

דבר שני הוא באמת אחלה ומספק את הסחורה לרוב. הוא לא איזה עילוי אבל יש לו מהלכים יפים והוא מעין סוס עבודה.

כל דבר שקרויף עושה אומרים אמן

בהתחלה הייתי ממש נגד, חשבתי שהוא שחקן שבא כנגד המדיניות של קרויף, שחקן שיש כ"כ הרבה שחקנים מוכשרים על העמדה שלו.

אחרי כמה משחקים אמרתי שהוא בסדר, לא עילוי, לאדע אם שווה להשאיר שחקן כזה.

אבל, בתקופה האחרונה הוא מראה לנו שיש בו איכות שאין לאף שחקן כרגע שמשחק בתפקיד שלו - מסירות של אומן, יודע לקחת על עצמו את ניהול המשחק, יודע לשחרר לחץ.

כל זה ראדי של שנה שעברה עשה בכיף שלו, השנה לא כ"כ הולך לו וניקולה עושה את המלאכה הזו.

ניקולה עדיין לא בכושר של 100 % לדעתי, ויכול מאוד להיות שעוד נראה ממנו יכולת יותר טובה. בינגו של סוזה.

אנחנו פשוט כ"כ רגילים לקומבינות של המאמנים הישראלים.

או אם לא קומבינות, זה שהם מביאים שחקן שלהם, כי הם רגילים אליו ויודעים מה הוא יתן, ובעיקר שהוא יהיה ממושמע למאמן שלו,

שאנחנו פשוט מניחים שאם מאמן מביא שחקן, זה כי הוא שחקן שלו, והוא לא טוב והוא סתם נותן לו קרדיט.

אנחנו כל הזמן אוכלים את הכובע בנוגע להחלטות של יורדי וסוזה.. אולי הגיע הזמן שפשוט מראש נדע לקבל את זה שהם יודעים מה הם עושים.

שנה שעברה, במיוחד לפני המשחק המכריע נגד ק"ש, אנשים היו מוכנים לתרום כליה ולא להוריד את אלברמן וראדי לספסל.

היום עולים במקומם אייבינדר ומיטרוביץ' ואתה לא מרגיש הבדל.

הרוטציה עובדת ברמה כל כך גבוהה, כי כל השחקנים שמשתלבים ברוטציה הם פחות או יותר באותה רמה וזה מטורף.

גם רואים את התגובות של התקשורת ושל האוהדים של קבוצות אחרות ופשוט מבינים כמה הכדורגל הישראלי בפער עצום מהעולם וכמה לאנשים פה אין מושג.

שחקן של קהל. ברור שיש לו כדורגל, אבל בבלומפילד הוא נכנס לטירוף אמיתי.

אם לא היה את גל או מהראן הייתי אומר לך שהוא זר מצוין. בטח יותר טוב ממאנה, אבל עדיין לדעתי היה שווה להשקיע את הזר בעמדה קצת יותר קריטית(מגן ימני למשל)

עולה על שניהם.

התקפית טוב מאלברמן (לא משנה מה תגיד, יש לו כבר כמה? שני בישולים? שני גולים? בשישה משחקים?) ועולה על ראדי של העונה הזאת (עד עכשיו) בכל פרמטר של המשחק חוץ מכושר.

יחד עם אייבינדר כמו שמסתמן כרגע יהיו החלקים החשובים של סוזה במרכז.