Jump to content

איינבינדר

cyber master

Recommended Posts

הרבה לחימה לצד חוכמת משחק וניהול משחק טוב תחת לחץ..הייתי רוצה שגם יתחיל להגביה את הכדורים החופשיים כי זכור שבק"ש (לפחות במשחקים נגד חיפה) שכל הגבה שלו יצרה מצב מסוכן ואם אני לא טועה גם בישל ככה 3 גולים - שווה בדיקה.

אגב נקודה למחשבה למכבי - שלא תזניח את שחקני הנוער שלה שלא מתאימים לבוגרת אלא תנסה לעזור להם להתפתח ולמצוא קבוצות שמתאימות להם ואז בהמשך להשתמש בהם כחלק מעסקאות פה בליגה (למשל אייבנדר שהגיע תמורת מיליון שקל ( סכום זעום ביחס למה שהוא שווה) חיימוב וכחלון - שתי שחקנים שאין בהם שימוש ומתישהו היו הופכים לשחקנים חופשיים

אני חושב ששילוב שלו עם אלברמן יהיה טוב יותר מאשר מיטרוביץ'.

נתן משחק גדול, צריך לאיים יותר על השער.

אני חושב ששילוב של דן עם גל יהיה דפנסיבי מדי, הערך המוסף של מיטרוביץ במשחק הזה היה המסירות עומק שיצרו את ההתקפות.

משחק ענק אחד לא הופך אותו ליותר טוב מראדי.

נכון מאוד, המשחקים של ראדי העונה הם אלה שהופכים את העובדה הזאת לנכונה.

באמת שהוא ובן הרוש מאוד הפתיעו אותי. חשבתי שהם מגיעים להיות מחליפים, לאכזב, ומשם סטייל רפי דהן.

אבל באמת, שאני מאוד מופתע ממנו, אפילו יותר מבן הרוש. ממה שראיתי ממנו עד עכשיו בקבוצות שהוא שיחק זה קצת רגש עם הכדור והובלה של קבוצות בינוניות פעם בכמה משחקים, אבל הלחימה שלו והמשחק שלו ברמה הרבה יותר גבוהה משחשבתי, יש לו מסירות טובות, והלחימה והמאמץ הכללי שלו במשחק מדהימים. הוא ידע שהוא לא בא לפה להיות שחקן הרכב, מדי פעם אפילו לא ספסל, והוא נותן הכל פשוט כדי להראות שיש לו את זה, כל הכבוד.

לא כזה בלט לי במגרש חשבתי שהיה סביר פלוס ואחרי הש.ח ,ליחמה אדירה השקיע אולי הכי הרבה על המגרש לקראת הסוף גם זייף בכמה מסירות אבל היה עייף והלחץ של הגרמנים השפיע .

בין הטובים אתמול !

אה ו...להלהלהלהלהלהלהלהלהלהלה

סוזה והצוות מזהים דקויות מסויימות בתפקוד של שחקנים על רמת המיקום שלהם על המטר במגרש וכיוון המסירות שלהם

זה בכלל לא משנה אם מיטרוביץ יותר טוב מאלברמן או אם ראדי יותר טוב מאייבינדר , מה שקובע זה המערך ואיזה שחקנים הכי יתאימו לשיטה .

לדעתי שסוזה משחק עם 3 בלמים אז אלברמן מיותר , כי מימלא הוא מאוד הגנתי . לכן הוא מעדיף את מיטרוביץ שמשחק יותר לעומק .

ב 4-5-1 לאלברן וראדי יש עדיפות כי אלברמן כאמור הגנתי ואז צריך להשלים איתו באמצע קשר טיפה יותר התקפי (ראדי יותר מאייבנדר )

אני חושב ששילוב שלו עם אלברמן יהיה טוב יותר מאשר מיטרוביץ'.

נתן משחק גדול, צריך לאיים יותר על השער.

כל מילה. אלברמן ישחרר אותו קצת קדימה, שחקן מאוד חכם