Jump to content

הצמד הקטלני בעולם- סקר

הרוסונרי

מסי-ניימאר vs רונאלדו-בייל  

64 members have voted

1. 1. מי מהצמדים טוב יותר ?

• מסי-ניימאר
      24
    • רונאלדו-בייל
      40

Recommended Posts

חחחחחחח משה ואהרון!!! חחחחחחחחחחחח

עכשיו אני לא יודע מה לעשות מצד אחד זה נושא של הרוסונרי שהוא גם זיין וגם תותח ולא בא לי להרוס עם איזה צמד אהבלים כמו דץ ודצה.

אבל מצד שני הרסתם אותו גם ככה.

אז דץ ודצה.

תאיר את עיניי.

כשאתה אומר שאלן מסודי חסר מושג אני יכול להסכים איתך.

שחקן מוכשר אבל בלי ראסמי לא עשה יותר מדי בחיים בסה"כ.

אבל יאניק קאמנן? חסר מושג?

מה הקשר לגול בדרבי? לדעתי הוא היה השחקן במכבי עם האחוז ניצול מצבים הכי גבוה ב20 שנה האחרונות.

הגיע ל1 על 1 ידעת שזה גול.

שחקן חכם (כן), מהיר, טכני, ועם סיומת נהדרת.

ברור שהוא לא גדול החלוצים שהיו פה, אבל ביחס לקבוצה ובכללי הוא שחקן נהדר. לא אוברייטד ולא נעליים.

סוייר ידידי היקר לצערי גם אתה לקית במחלת חוסר הפרופורציה והזיכרון הקצר

אז בוא תשמע את הסיפור האמיתי

נתחיל מזה שלא אמרת שלא היה להם מושג. לשניהם היה קצת כדורגל ברגליים. גם לרודי חדד. זה לא סותר את זה שהם פחים.

קמנאן היה חלוץ בינוני להפליא. אחוז ניצול מצבים גבוה בתחת שלי. מה שקרה זה שבקבוצה אחת הגרועות בהיסטוריה של מכבי, זו שהגיעה על סף ירידה, הוא כנראה היה היחיד שידע לתת גול. טוב, גם שיבחון (רק תבין באיזה רשימה הוא נמצא). אף שחקן מהקבוצה הארורה ההיא לא ייזכר אצלי בתור משהו שהוא אחר מפח. לקמנאן אני בעיקר זוכר איך הוא תפס את השריר בסביבות דקה 55 בכל משחק - כל משחק!!.

קיצר, שני פחים שהשכילו לתת גול יפה בדרבי שהתרפקנו עליו 4 שנים עד שניצחנו עוד אחד, אז איכשהו יצא שהם נחרטו בספר ההיסטוריה של מכבי. מבחינתי הם יותר כתם ענק בספר הזה מאשר שחקנים שאני אזכור לטובה.

מסי וניימר זה אותו דבר בערך, אתה לא יכול להרכיב צמד משני דברים דומים, לעומת זאת בין בייל לרונלדו יש שוני הם כן יכולים להיות צמד, למרות שאני בכלל חושב שזה מאוד מוקדם בכלל לדבר על זה...

סוייר ידידי היקר לצערי גם אתה לקית במחלת חוסר הפרופורציה והזיכרון הקצר

אז בוא תשמע את הסיפור האמיתי

נתחיל מזה שלא אמרת שלא היה להם מושג. לשניהם היה קצת כדורגל ברגליים. גם לרודי חדד. זה לא סותר את זה שהם פחים.

קמנאן היה חלוץ בינוני להפליא. אחוז ניצול מצבים גבוה בתחת שלי. מה שקרה זה שבקבוצה אחת הגרועות בהיסטוריה של מכבי, זו שהגיעה על סף ירידה, הוא כנראה היה היחיד שידע לתת גול. טוב, גם שיבחון (רק תבין באיזה רשימה הוא נמצא). אף שחקן מהקבוצה הארורה ההיא לא ייזכר אצלי בתור משהו שהוא אחר מפח. לקמנאן אני בעיקר זוכר איך הוא תפס את השריר בסביבות דקה 55 בכל משחק - כל משחק!!.

קיצר, שני פחים שהשכילו לתת גול יפה בדרבי שהתרפקנו עליו 4 שנים עד שניצחנו עוד אחד, אז איכשהו יצא שהם נחרטו בספר ההיסטוריה של מכבי. מבחינתי הם יותר כתם ענק בספר הזה מאשר שחקנים שאני אזכור לטובה.

בוסה ידידי היקר,

לצערי גם אתה לקית במחלת "הייתה לנו קבוצה רעה וכל שחקן היה נראה רע בה, אז אני לא שם לב לטובים"

שים לב ליואב זיו או שרן ייני מאותם זמנים, לעומתם בקבוצה של שנה שעברה. אותם שחקנים, הבדל עצום.

אם קאמנן היה משחק היום או שנה שעברה במכבי הוא היה ענק.

אל תבין אותי לא נכון, הוא לא ברמה של פריצה או עטר, הוא לא איזה עילוי או גאון כדורגל שלא היה כאן.

אבל הוא כן היה שחקן נהדר. ובגלל העולב שהיה לנו בעמדת החלוץ, הכי טוב שהיה בין האליפות של 2003 לאלירן עטר, בזה אני בטוח.

הוא כבש בחצי עונה 12 שערים. ובעונה שאח"כ עוד איזה 5 (שוב בחצי עונה) ואז היו הפציעות והבלאגנים.

הוא היה סקורר. הוא פשוט ידע לשים את הכדור ב1 על 1.

אם תשווה את זה למנג'ר אז היה לו איזה 18 Compusre ועוד 14 פינישינג.

אני חושב שהוא היה שחקן טוב גם חוצמזה, אבל זאת הייתה יכולת שהייתה חסרה לנו ובלטה אצלו מאוד. כשהוא היה ב1 על 1 - הייתי רגוע.

לא לא, זה פשוט לא עובד ככה. בקבוצה רעה הטובים מתבלטים, והחוכמה היא לדעת לנתק אותם מהקונטקסט של הקבוצה הספציפית ולהסתכל עליהם בעין אובייקטיבית יותר. יואב ושרן לא קשורים לכאן, הם עדיין אותם שחקנים שפשוט נהנים מהרבה יותר ביטחון ומקבוצה הרבה יותר טובה שיודעת לחפות עליהם. בכל מקרה הדוגמא לא רלוונטית. ואגב, יואב לא היה בשנים ההן.

קמנאן שנה שעברה לא היה משחק, בטח אחרי שפריצה הגיע. הוא לא בלבל הזה בכלל. להיות החלוץ הכי טוב שהיה במכבי בעשור שבו אף חלוץ לא הצליח זו לא חוכמה גדולה ובעצם שוב הנטייה לחוסר פרופורציה. אגב, למה 12 גולים בחצי עונה? 07-8 הוא שיחק עונה שלמה.

לא זוכר את התחושה הזו של "קמנאן ב1 על 1 אני רגוע". זה לא שאני זוכר אותו בתור מחטיאן, סתם עוד חלוץ שידע לשים כדור ברשת לפעמים. בטוח לא סקורר מרהיב.

או במילים אחרות - אוברייטד.

לא לא, זה פשוט לא עובד ככה. בקבוצה רעה הטובים מתבלטים, והחוכמה היא לדעת לנתק אותם מהקונטקסט של הקבוצה הספציפית ולהסתכל עליהם בעין אובייקטיבית יותר. יואב ושרן לא קשורים לכאן, הם עדיין אותם שחקנים שפשוט נהנים מהרבה יותר ביטחון ומקבוצה הרבה יותר טובה שיודעת לחפות עליהם. בכל מקרה הדוגמא לא רלוונטית. ואגב, יואב לא היה בשנים ההן.

קמנאן שנה שעברה לא היה משחק, בטח אחרי שפריצה הגיע. הוא לא בלבל הזה בכלל. להיות החלוץ הכי טוב שהיה במכבי בעשור שבו אף חלוץ לא הצליח זו לא חוכמה גדולה ובעצם שוב הנטייה לחוסר פרופורציה. אגב, למה 12 גולים בחצי עונה? 07-8 הוא שיחק עונה שלמה.

לא זוכר את התחושה הזו של "קמנאן ב1 על 1 אני רגוע". זה לא שאני זוכר אותו בתור מחטיאן, סתם עוד חלוץ שידע לשים כדור ברשת לפעמים. בטוח לא סקורר מרהיב.

או במילים אחרות - אוברייטד.

לא לא, זה פשוט לא עובד ככה.

כשהקבוצה רעה, הטובים נבלעים (אלירן עטר בעונות הרעות של מכבי) שהקבוצה טובה השחקנים מקבלים את הכדורים, הכדורגל שוטף, ההזדמנויות מגיעות ואז הם מוכחים (אלירן של שנה שעברה לדוגמה)

אני לא אומר שקאמנן שנה שעברה היה משחק (אולי עד הגעת פריצה, מדי פעם) וזה שאתה לא זוכר את ההרגשת רוגע שלו ב1 על 1 זה כי שמת איקס על התקופה הזאת.

יאניק קאמנן היה סקורר ענק וחלוץ נהדר. לא יודע מי עשה אותו רייטד מהתחלה כדי שהוא יהיה אוברייטד, אבל לדעתי הוא היה שחקן כדורגל טוב מאוד בים של בינוניות כואבת.

ומה היה בחצי עונה השניה אתה יודע לבד, אני לא צריך להסביר לך.

לא אומר שלא היו לו בעיות מנטליות ושהוא היה השחקן המושלם. אבל לפחות לאותה חצי עונה ראשונה - נהדר.

מי שאומר שקמנאן אוברייטד אין לו מושג

הייתה לו את הבעיטה הכי חדה שאני זוכר מחלוץ

הוא היה מהיר מאוד (היום לדוגמא אין למכבי חלוץ עם המהירות שלו, יצחקי, פריצה ודאבור)

תן לי אותו היום ביכולת של 07/08 והוא משדרג אותנו