Jump to content

חיזוק בינואר

ravid

Recommended Posts

מגן ימני שבדי??

אם זה נכון (וזה לא) ואם זה יוהאן לארסון זה יהיה אדיר, אני מפנטז על השחקן הזה שנה כבר.

למרות כשחושבים על זה לעומק אם באמת מגן ימני שבדי מועמד למכבי הרי שזהו אדם יוהנסון, בן 30 בגיל הנכון בשביל ג'ורדי, בעל ניסיון בינלאומי עם נבחרת שבדיה ואפילו שיחק ב-MLS, וכרגע הוא נמצא בגטבורג שנמצאת במשבר כלכלי ומתפקרת מכנסיה (הייסן).

אבל גם בנודר אחלה אופציה, למרות עברו.

הייתי מביא מגן ימני זר לטווח הקצר (על חשבון מאנה כי שם פגענו סבבה בישראלי), ומתחיל לחשוב קדימה על מגן ימני ישראלי. אלי דסה, במחיר טוב, זו אופציה לא רעה בכלל. את בונדר אני לא אוהב, אבל אם ג'ורדי יביא אני איתו.

הייתי מביא מגן ימני זר לטווח הקצר (על חשבון מאנה כי שם פגענו סבבה בישראלי), ומתחיל לחשוב קדימה על מגן ימני ישראלי. אלי דסה, במחיר טוב, זו אופציה לא רעה בכלל. את בונדר אני לא אוהב, אבל אם ג'ורדי יביא אני איתו.

זה נשמע כמו רעיון טוב, אבל בפועל קצת בעיייתי.

אלי דסה נמצא בשלב בקריירה שהוא צריך לשחק, וכמה שיותר. יש לו עוד הרבה מה לפתח במשחק שלו.

למכבי יש הרבה מטרות חשובות לחודשים הקרובים, ולהריץ מגן לא מנוסה יכול להיות קצת טריקי.

אם חושבים שיש ישראלי צעיר שיכול לתפוס את העמדה הזו לכמה שנים קדימה (ראלי/דסה/ורטה), אבל עדיין זקוק לעוד קצת התחשלות,

אז שווה דווקא להמתין עם הרכש הזה לדעתי, או לרכוש ולהשאיל כמובן.

עם זאת, העמדה הזו היא נקודת תורפה שלנו, ודורשת חיזוק.

דני בונדר לדעתי זו אופציה טובה לטווח הקרוב.

הוא אמנם שחקן שקשה להתחבר אליו כאוהד, אבל בתכל'ס הוא מגן ממש טוב.

רק היום! בעל הבית השתגע, עודפי ייבוא במחירי ייאוש, מיליון ש"ח בלבד על רגלי פורצלן, רק תקחו.

http://sports.walla.co.il/?w=/156/2696037

באמת שהתמחורים של חיפה יותר הזויים מבאג, שפיות עאלק

בונדר לא עולה על ייני בשום פן של המשחק, מקווה שזה עוד חירטוט

לא מסכים. לדעתי,התקפית הוא יותר טוב מייני ובהגנה ייני עדיף עליו. בכל מקרה לא מחזיק ממנו שחקן.

זה נשמע כמו רעיון טוב, אבל בפועל קצת בעיייתי.

אלי דסה נמצא בשלב בקריירה שהוא צריך לשחק, וכמה שיותר. יש לו עוד הרבה מה לפתח במשחק שלו.

למכבי יש הרבה מטרות חשובות לחודשים הקרובים, ולהריץ מגן לא מנוסה יכול להיות קצת טריקי.

אם חושבים שיש ישראלי צעיר שיכול לתפוס את העמדה הזו לכמה שנים קדימה (ראלי/דסה/ורטה), אבל עדיין זקוק לעוד קצת התחשלות,

אז שווה דווקא להמתין עם הרכש הזה לדעתי, או לרכוש ולהשאיל כמובן.

עם זאת, העמדה הזו היא נקודת תורפה שלנו, ודורשת חיזוק.

דני בונדר לדעתי זו אופציה טובה לטווח הקרוב.

הוא אמנם שחקן שקשה להתחבר אליו כאוהד, אבל בתכל'ס הוא מגן ממש טוב.

אז אפשר לקנות את הכרטיס שלו,ולהשאיר אותו שם בהשאלה עד סוף העונה

אז אפשר לקנות את הכרטיס שלו,ולהשאיר אותו שם בהשאלה עד סוף העונה

ואז לא יתנו לו לשחק בטענה שהוא עוזב בסוף העונה.. אם אתה קונה אותו עדיף שיגיע לקבוצה, ינסה להיכנס לרוטציה ועל הדרך יתחבר עם הקבוצה החדשה.

ואז לא יתנו לו לשחק בטענה שהוא עוזב בסוף העונה.. אם אתה קונה אותו עדיף שיגיע לקבוצה, ינסה להיכנס לרוטציה ועל הדרך יתחבר עם הקבוצה החדשה.

לא חושב שלהרבה קבוצות בליגה יש את הפריבילגיה לוותר על על המגן הפותח שלהם. ואם כן,השאלה לקבוצה אחרת גם אפשרות.

וואללה כבר איזה שנה וחצי מדברים על מחליף לייני בתקשורת וגם כאן בפורום. עזבו אם צריך או לא, בדיבורים המעטים שג'ורדי מדבר(וכולם במכבי) הוא תמיד אומר ששרן זה מפתח והוא שחקן בכיר וקפטן כמובן.

לא נראה לי שכל כך מהר יוותרו על שרן בהרכב. התקשורת יכולה לכתוב על בונדר ראלי או לא יודע מי. בסוף ג'ורדי ייקבע וגם אם שרן לא מושלם מקצועית - התרומה שלו מסביב היא אדירה וערך מוסף.

באמת שעומר ורד לא נופל מאף מגן ימני ישראלי..וואלה כשנתנו לו הוא היה טוב..מה גם שהוא יודע להתקיף, יש לו אחד על אחד טוב, עושה הרבה דאבל פסים יפים..

אולי כדאי לתת לו צ'אנס לפני שמביאים סתם מישהו בהרבה כסף

באמת שעומר ורד לא נופל מאף מגן ימני ישראלי..וואלה כשנתנו לו הוא היה טוב..מה גם שהוא יודע להתקיף, יש לו אחד על אחד טוב, עושה הרבה דאבל פסים יפים..

אולי כדאי לתת לו צ'אנס לפני שמביאים סתם מישהו בהרבה כסף

עומר ורד עם ידיים קשורות זה המגן הימני הכי טוב בארץ

או לחלופין יחליטו לבטל את הפנדלים על עבירות טיפשיות ברחבה או נגיעות יד טיפשיות ברחבה

כולם זוכרים לעומר ורד פתיחת עונה טובה בתקופה שלא איוניר ומספרים שהוא מגן.

חלאס, הוא לא. בטוח לא ברמה שמכבי רוצה, ייני 9 רמות מעליו בכל פרמטר, עם ידיים קשורות או בלי.

כולם זוכרים לעומר ורד פתיחת עונה טובה בתקופה שלא איוניר ומספרים שהוא מגן.

חלאס, הוא לא. בטוח לא ברמה שמכבי רוצה, ייני 9 רמות מעליו בכל פרמטר, עם ידיים קשורות או בלי.

לעומר ורד יש את הבעיה של טווטאחה, הוא מגן שלא יודע להגן.

מבחינה התקפית הוא דווקא עולה על ייני (לא שזה כזה קשה), אבל אי אפשר לסמוך עליו בהגנה.

אם הוא ישתפר משמעותית בהגנה איכשהו הוא יכול להיות אחלה מגן לליגה.