Jump to content

חיזוק בינואר

ravid

Recommended Posts

אתה באמת חושב שלא צריך מחליף לזהבי?

אז תגיד מחליף לזהבי, לא קשר 50-50, כי זהבי לא משחק במכבי קשר 50-50

לא הייתי מביא לגורדנה להיכנס לנוער של מכבי.

אתה מדבר שטויות.

ליד דניאל גרץ ודור פרץ יש לרועי גורדנה מקום נהדר להכנס לשלישיית הקישור שלנו.

גם אם הוא קצת יחוויר ליד דור ודניאל, הוא ישלים נהדר את השלישייה. חסר לנו שחקן שם, איך שלא תסובב את זה.

אלברמן

ראדי

זהבי

איינבינדר

מיטרוביץ

לוגסי

ייני ( גם יכול )

כל אלה יושבים לך באמצע ואתה באמת רוצה עוד קשר ?

גם חלוץ לא צריך .

צריך מגן ימני טוב וזהו .

אלברמן קשר אחורי ולא 50-50, ראדי חלש מאוד מתחילת העונה, זהבי משחק קדימה יותר וחבל לבזבז אותו על עמדה של 50-50, לאייבינדר יש פוטנציאל אבל הוא עדיין בוסר, מיטרוביץ שחקן נחמד אבל מאבד המון כדורים וחסר לו המון כישרון, לוגסי ע"ע אייבנדר, ייני - אין לו את המהירות בשביל לשחק 50-50.

מכבי חייבת 50-50 ברמה גבוה מאוד אם רוצים להיות שנה הבאה בליגת האלופות.

אלברמן קשר אחורי ולא 50-50, ראדי חלש מאוד מתחילת העונה, זהבי משחק קדימה יותר וחבל לבזבז אותו על עמדה של 50-50, לאייבינדר יש פוטנציאל אבל הוא עדיין בוסר, מיטרוביץ שחקן נחמד אבל מאבד המון כדורים וחסר לו המון כישרון, לוגסי ע"ע אייבנדר, ייני - אין לו את המהירות בשביל לשחק 50-50.

מכבי חייבת 50-50 ברמה גבוה מאוד אם רוצים להיות שנה הבאה בליגת האלופות.

למכבי יש 50-50 מצוינים , צריך רק שחקן שימלא את המקום של זהבי וקוראים לו דור מיכה. אולי זה יקח שנה או שנתיים , אבל הוא יגיע לעמדה הזו.

במסגרת-מחזקים דווקא את הנקודות החזקות, לא אתפלא אם יוחתם קשר קדמי עם מספרים.

בכל מקרה אני סבור שיהיה חלון מעניין. של כניסות ויציאות.

לא להשתגע חברים.

צריך מגן ימני, לשחרר את מאנה,

להחתים את עוז ראלי כי הוא יהיה מגן ענק, הוא יפרח במכבי.

יש לו יכולות התקפיות נהדרות וחגבי ההגנה, יעבדו איתו הרבה, הוא יתיישר לפי המערכת ויעשה את מה שהוא צריך. אני ממש לא חושב שהוא יהיה מסננת אצלנו.

ולגבי משבצת הזר, אני מאמין שילכו על קשר התקפי זר, מס׳ 10 קלאסי. או כמחליף לזהבי או כציוות, ואז זה יכול להיות קטלני.

עוז ראלי הוא אכן יתרון גדול מכיוון שאיתו ניתן לנצל את 2 המערכים לא חילוף, חוץ מזה אני מאמין שהצוות במכבי רואה מה שאנחנו רואים- ראדי עד כה לא בשיאו ושנה שעברה היית עדות עד כמה שחקן טוב בעמדה שלו זה קריטי על מנת לתת 4-5-6.

כמובן שאם מביאים חלוץ אז רק אלירן בא בחשבון- טב"ח יחכה להזדמנויות מהספסל...

עוז ראלי תפור על מכבי, הוא שחקן שיכול להיות מנוצל ב3-5-2 כמגן\קשר בצורה מעולה בתור עוד שחקן על הקו, הוא יכול לתת מימד מאגף ימין, מה שאנחנו די לוקים, הרבה התקפות שלנו הולכות בדרך כלל משמאל או מהאמצע........

גורדנה יכול להשתלב יופי בנערים ג' בתור נער מים חביב.

אני חושב שמחליף לזהבי זה בגדר חובה (יש ישראלי שקרוב למשהו כזה?) ומגן ימני/קשר ימני שיתאימו למערך של סוזה.(למרות שיש לי הרגשה שמיכה הולך לעשות את התפקיד הזה כשיחזור לכושר)

אתה לא חושב שיש סתירה די בוטה בין השורה הראשונה לשנייה בהודעה שלך ?

לפי איך שאני רואה את הדברים, אף אחד לא העלה פה דעה שגורדנה הוא שחקן שצריך להביא. סך הכל אמרו שמדובר בשחקן טוב.

במכלול המשחקים העונה , הוא השחקן הכי בולט בהפועל. אפס הוא בטוח לא.

יש עוד הרבה שחקנים טובים בליגה שלנו שלא משחקים במכבי. לחוות עליהם דעה חיובית זה לא פשע.

במצב הנתון ידוע שג'ורדי רצה/רוצה להביא את ראלי, ובלי שום קשר לדבר על ראלי זה ראלי, לדבר על גורדנה זה לעשות צחוק מהחלטורה, תחסוך מאיתנו את הסקותיך השגויות ואל תשווה בין שחקן עם פוטנציאל לשחקן שרואים בבירור שהוא פח שפשוט מתאמץ קצת יותר לאחרונה.

ברור שלכאורה נראה כי יש סתירה במה שאמרתי, אבל יש לדבר על שחקן שיכולתיו והגעה שלו לקבוצה הם בגדר הרציונל ויש לדבר על שחקן שבכלל לא יודע לשחק ורק בגלל שלהפועל אין כסף הוא עדיין משחק שם.

לא על כל שחקן אתה תגיד "אם ג'ורדי יביא אותו" (במיוחד שידוע שג'ורדי באמת עקב אחרי ראלי וברור לי למה הוא לא עקב אחרי גורדנה)...

גורדנה יכול להשתלב יופי בנערים ג' בתור נער מים חביב.

אני חושב שמחליף לזהבי זה בגדר חובה (יש ישראלי שקרוב למשהו כזה?) ומגן ימני/קשר ימני שיתאימו למערך של סוזה.(למרות שיש לי הרגשה שמיכה הולך לעשות את התפקיד הזה כשיחזור לכושר)

זאת בדיוק הבעיה, אין בליגה קשר קדמי ישראלי ברמה שאנחנו רוצים שיהיה מחליף לזהבי ולכן הוא צריך להיות זר. גם מגן ימני (מבחינה התקפית) כרגע אין אופציות גדולות, אם כי ראלי הכי קרוב למה שאנחנו צריכים.

http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/Article.64.158139.html

הוא היה מועמד למכבי בקיץ או שאני טועה?

אתה לא טועה ואגב הועלתה סברה גם אז שהייתה טעות והכוונה של השבדים הייתה דווקא למכבי חיפה אבל כמו תמיד באירופה רושמים מכבי תל אביב, לדעתי הם התעניינו בו בעבר וחוזרים להתעניינות כעת.

שאלה לסוויר : דור עד שעלה למכבי בוגרים שיחק בצדדים או באמצע ? כי היה זכור לי מזמן שהוא היה קשר התקפי למרות שבחיים לא ראיתי אותו משחק שם ..

שאלה לסוויר : דור עד שעלה למכבי בוגרים שיחק בצדדים או באמצע ? כי היה זכור לי מזמן שהוא היה קשר התקפי למרות שבחיים לא ראיתי אותו משחק שם ..

אגף

לדעתי יותר ממה שזה תלוי במה שאנחנו צריכים, זה שאלה של בעיקר מה שהשוק היחסית בעייתי של ינואר מאפשר.

אם יהיו הזדמנויות מענינות (והכוונה בכך היא לשחקנים כמו פריצה, שמכבי רצו כבר בעבר אבל לא הסתדר) אז שווה להשקיע בהן ולאו דווקא לעונה הזאת, אלא גם בראייה של להתחיל לחבר את הקבוצה לעונה הבאה (ולהשאר שני צעדים לפני שאר הליגה - ראה זהבי, שזה גם להביא את הטובים ביותר וגם להמשיך בבניה מתמדת של הקבוצה - ולא כפי שנהוג במקומותנו שמגבילים את בניית הסגל לקיץ תוך ראיה לעונה אחת)

אם השוק חלש, אז על אף החיזוקים שאולי צריך לעונה הזאת, אולי לא שווה להביא בכוח שחקנים שלא ישדרגו אותנו לטווח הארוך ורק יסבכו אותנו בקיץ כאשר השוק יותר רווי באופציות, ועדיף לחכות לאופציות יותר טובות בקיץ.

מאוד הייתי רוצה לראות בינואר את אלי דסה/ראלי בינואר

מעדיף את דסה כי הוא יותר צעיר וגם נראה לי הרבה יותר מוכשר מראלי, הוא גם מגן טבעי מה שראלי לא

לא צריך כלום חוץ ממגן ימני

מאוד הייתי רוצה לראות בינואר את אלי דסה/ראלי בינואר

מעדיף את דסה כי הוא יותר צעיר וגם נראה לי הרבה יותר מוכשר מראלי, הוא גם מגן טבעי מה שראלי לא

לא צריך כלום חוץ ממגן ימני

מעדיף ששניהם לא יגיעו ואם כבר אז עוז ראלי למרות שאני לא מתלהב ממנו בכלל...

דסה שחקן נמוך ורזה פשוט הוא בינוני שלא מתאים למכבי.

אני לא יודע איך דסה בליגה,אבל זה נראה שפתאום כולם קפצו והתחילו לגמור עליו אחרי המשחקים בנבחרת,בכל מקרה,הייתי מעדיף מגן ימני זר במקום מאנה