Jump to content

הפועל ב"ש הקבוצה הכי מסריחה בכדורגל הישראלי.

דריקס

Recommended Posts

זכותם כן,

אבל שלא ייתפלאו שהם אף פעם לא לגיטיימים בצמרת.

ארםם מכבי ישחקו כה אני אתאכזב מאוד,לא משנה מי היריבה,זה פשט לא מכבד

גם אם זו מכבי חיפה 2010 ואנחנו בסיבוב השלישי?

:)

גם אם זו מכבי חיפה 2010 ואנחנו בסיבוב השלישי?

:)

גם אם אנחנו משחקים הכי רע בעולם מובילים 1:0 מגול של הקוון,אני מעדיף שייתמסרו וייקחו כדור לקרן מאשר שנענצואר ככה את המשחק.

הבזבוזי זמן בסוף הרסו להם משחק נהדר.

הם רצו יותר ממכבי נלחמו ונתנו הכל, מכבי עם הכושר האדיר שלנו הם עמדו איתנו 90 דקות בלחץ ומשחק מהיר לשני כיוונים זה לא משהו רגיל בליגה.

עובדה שהצליחו לעשות מה שאף קבוצה בליגה לא הצליחה וזה לעמוד עם מכבי שלא נדבר על 3 שערים וניצחון

צריך פעם אחת שאבי לוזון הבן זונה הזה ידבר בנושא ויעודד שופטים לזמבר שרמוטות כמו אג'ידה וכל אחד משחקני באר שבע שביזה היום את הענף ספורט הזה.

אדום אחד לאג'ידה זה מה שצריך בשביל להרגיע תדבר הזה שתופץ תאוצה משבוע לשבוע.

אין ספק שליגת העל זאת הליגה הדוחה בעולם

כמה קבוצות יש עם כמות כזו של קהל,אוהדים של באר שבע בחוץ פירגנו לי שניקח אליפות והייתה אחווה, טוב שיש קבוצות כאלה בליגה,היה משחק מעולה ונהניתי על אף ההפסד, זה שיש להם שחקנים מעצבנים שמבזבזים זמן זה משהו אחר. בבלומפילד נראה להם מאיפה הדג משתין. רק העמוד תאורה המזדייןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן הזה

לא מבין אותכם.

קבוצה שלא באה להתבנקר ורק להפריע מהדקה הראשונה, עלתה כדי לשחק כדורגל ועלתה מולנו עם שני קשרי אמצע בלבד.

בדקות מסויימות הם היו לא רעים בכלל, מאחל להם שהניצחון הזה ייגרום להם לגדל ביצים ואז אולי הפועל לא יסיימו במקום השני.

כן הדקות האחרונות היו מביכות, אך הם לא מבטלות 80 דקות בערך של קבוצה שבאה לשחק את המשחק.

הם הקבוצה הכי טובה אחרינו והכי טובה ששיחקנו נגדה בליגה .

לגבי איך שהם שיחקו בסוף גועל נפש אבל התרגלתי כבר .

חייב להחמיא לברדה, חלוץ גדול שמחזיק להם את כל ההתקפה ורוב המהלכים באים ממנו . החלוץ הכי טוב בארץ אחרי פריצה, עם הפנים לשער הוא אפילו טוב ממנו .

גם נאסר שחקן גדול, מהירות וטכניקה של שחקן אירופאי, לא אתפלא אם הוא ישחק אצלנו בשנים הקרובות .

לא מבין אותכם.

קבוצה שלא באה להתבנקר ורק להפריע מהדקה הראשונה, עלתה כדי לשחק כדורגל ועלתה מולנו עם שני קשרי אמצע בלבד.

בדקות מסויימות הם היו לא רעים בכלל, מאחל להם שהניצחון הזה ייגרום להם לגדל ביצים ואז אולי הפועל לא יסיימו במקום השני.

כן הדקות האחרונות היו מביכות, אך הם לא מבטלות 80 דקות בערך של קבוצה שבאה לשחק את המשחק.

שיחקתם טוב 70 דקות, תהיו גברים ושחקו עד הסוף בהגינות.

מה שהם עשו החל מדקה 70 ושלא נדבר על מדקה 80 מבייש את הכדורגל הישראלי.

זאת הייתה הצגת תיאטרון.

אני יכול להבין שהשוער מושך זמן ומקבל צהוב, יכול להבין שעושים את הכל יותר לאט.

אבל כל נגיעה בשחק שלהם להתחיל להתפתל על הדשא כאילו מישהו שבר רגל זה מגעיל.

השיא היה שפריצה ליטף איזה שחקן שלהם, הוא התפתל איזה 7 שניות על הדשא, ואז פריצה בא אליו ואמר לו משהו, אז הוא קם אל פריצה התחיל לריב איתו ואחרי שפריצה קיבל צהוב הוא שוב חזר להתפתל על הדשא.

שילכו להזדיין הקבוצה המסריחה הזאת.

פריצה עד עכשיו סופר שניות לאג'ידה המזדיין הזה...

אי אפשר להתכחש לעובדה ששיפוט נכון היה גומר את המשחק עוד לפני שהשחקנים התחילו להזיע.

אי אפשר לומר שזה לא מרגיז לראות שילוב כ"כ גדול של טעויות...ראבק 2 פנדלים וגול מנבדל- יש גבול לכמה השחקנים יכולים לספוג בזמן משחק, אני בטוח שהעצבים שלהם עלו (וראו את בצהובים שקיבלנו ובמלחמה נגד השעון) ורמת הריכוז במשחק עצמו ירדה.

השחקנים צריכים להיות גאים בעצמם(חוץ מטב"ח- פשוט לא אוהב את ה"ללכת בכח", ירידה להגנה- במיוחד שמאנה לא כזה מהיר ובכללי לא מעט מקבלת ההחלטות שלו) על המשחק הזה, משחק שמגיע לרמה בזוייה שכזו בלתי אפשרי לנצח וראינו את זה גם בשנה שעברה.

שהובלנו 2-1 בבורדו לא ממש ראיתי את השחקנים שלנו שוכבים על הדשא ומבזבזים זמן אז אל תזיינו תמוח שאנחנו נעשה את זה וזה בסדר וזה מה שאתם מצפים.

בטח ובטח לא בבית.

תכלס אם להיות הוגן

אם אנחנו במצב כזה נגד פרנקפורט גם השחקנים שלנו יעשו אותו דבר

אין שום מדד השוואתי בין מקום שני בליגה שלך לקבוצה מהבונדסליגה.

ועדיין תהיה בטוח שמכבי לא תנהג כך, לגיטימי לגמרי להעביר זמן רק שזה צריך להתרחש שהמשחק רץ. הם נפלו בלי שנגעתם בהם כלל.

ח'ברה. יש לבזבז זמן. זה בסדר גמור. ואני לא מתבייש בזה (גם לא גאה)

זה בסדר ללכת לקרן. זה בסדר להעיף כדורים.

אני אקצין ואגיד. זה בסדר ששוער אחרי זינוק ישאר לשכב כמה שניות (להוריד לחץ, קצב, כמה שניות) שאחרי פאול קשה השחקן יקח עוד כמה שניות על הרצפה עד שיקום. הכל בסדר.

אבל יש מה שעוד הגיוני, יש את מה שמעבר לקו ויש את מה שהקבוצות עושות מולנו בליגה (אשדוד וב"ש)

זה פשוט שחקנים שלא ליד הכדור לא כלום, בום. נופלים. זה נורא. זה לא כדורגל, זה לא ספורט. חייבים להלחם בזה.

מקווה שמזמור הבכיינות הזה ייפסק. כשאתה מתויג כברצלונה, אל תתפלא שויאדוליד עם שאיפות מושכת את הדקות האחרונות. נקסט.

שיחקו מלוכלך רק בסוף, רוב המשחק הם שיחקו פתוח, אנחנו היינו טיפשים שלא ניצלנו את זה, כל הכבוד לבאר שבע אלישע הפטרייה עשה מהם קבוצה יכולים לתת פייט למקום השני.

הבזבוזי זמן בסוף הרסו להם משחק נהדר.

הם רצו יותר ממכבי נלחמו ונתנו הכל, מכבי עם הכושר האדיר שלנו הם עמדו איתנו 90 דקות בלחץ ומשחק מהיר לשני כיוונים זה לא משהו רגיל בליגה.

עובדה שהצליחו לעשות מה שאף קבוצה בליגה לא הצליחה וזה לעמוד עם מכבי שלא נדבר על 3 שערים וניצחון

רק אני שמתי לב שגם אחרי שאג'ידה קיבל את הצהוב הוא המשיך לבזבז זמן בלי הפסקה?

ברור

אני לא נתקלתי מעולם בכדורגל במצב בו שוער מקבל 2 צהובים על בזבוזי זמן

ברור

אני לא נתקלתי מעולם בכדורגל במצב בו שוער מקבל 2 צהובים על בזבוזי זמן

כי אי אפשר... אסור להוציא צהוב שני על בזבוז זמן.

מה שיוצר מצב די אבסורדי, אחרי שהשוער קיבל את הצהוב (שבעצם פוגע בו רק במשחקים הבאים ולא בנוכחי - 5 צהובים) יש לו "פס" לבזבז כמה זמן שהוא ירצה...

בדיוק פה הבעיה. אין שופט אחד עם ביצים שייתן אדום לשוער וישנה את עולם הכדורגל שלנו.

לרובם אין אפילו ביצים להוסיף יותר מארבע דקות תוספת זמן.

אמנם הגזימו קצת בסוף עם בימויי הפציעות, אבל זה החלק השולי.

יופי של קבוצה, אחלה קהל (יצא לי לדבר עם הרבה מהם לפני ואחרי המשחק), ומעל הכל ברדה אחד, שמעבר להיות שחקן ענק הוא גם באמת אישיות.

לשמוע אותו מאחל לנו בהצלחה באירופה מיד אחרי המשחק, ובכלל, כל סיפור החזרה של לבאר שבע והפאסון שהוא מקרין על כל המועדון הזה. מלך.

בשנות ה 90 הם היו בין הקבוצות הפחות אהובות עליי, כיום המצב שונה.

לא יודע מה אתם רוצים.

11 שנה שאנחנו משחילים אותם בוסרמיל על ימין ועל שמאל. זה היה 3 נקודות בטוחות. 2 הפסדים מקריים שנה שעברה והשנה לא אומר שזה איצטדיון מאוס.

שכחתם את הרביעיות והשלישיות והטיל של סידיבה?

אשדוד זה איצטדיון מנחוס.

ומה זה העמודי תאורה האלה? כאילו מישהו תיכנן איצטדיון ואמר: "אוקיי קודם כל יהיו פה 4 עמודי תאורה אחרכך נחשוב על יציעים ודשא, יאללה לעבודה".