Jump to content

מכבי-קובאן

אקיטה

Recommended Posts

מחצית נהדרת של מכבי, כמו שכבר אמרתי יש לקבוצה הזאת פוטנציאל גדול השנה.

אינגלס פנטסטי וכבר עם 12 נקודות, 4 ריבאונדים, 3 אסיסטים, 22 נקודת מדד ובכלל מפעיל מעולה את סופו שגם הוא מצוין היום.

החמישיה שהייתה ברבע השני , ללא רכז טבעי, של היקמן, אינגלס, סמית', בלו וסופו נהדרת ועשתה את מרבית הריצה של מכבי כשהיקמן ואינגלס מנהלים טוב את המשחק של מכבי.

שיפוט בדיחה מתחת לסלים. בכלל, באופן שיטתי שופטים מזיינים את סופו רק בגלל הנוכחות שלו. אם הוא מקבל מכות אז מבחינתם הוא יכול לסבול את זה, אם הוא רק נוגע בשחקן אז שורקים ישר.

אינגלס כבר עם דאבל -דאבל, 14 ו-10 ריבאונדים. יש לו כבר 30 נקודות מדד, נתון מעניין נוסף זה שהוא עדיין לא ירד העונה מ-20 נקודות מדד ביורוליג.

כמה שאני אוהב את היקמן, השחקן האהוב עליי במכבי הנוכחית וחורה לי מאוד חוסר ההערכה כלפיו.

מכבי של היורוליג קבוצה שונה לחלוטין ממכבי של הליגה, ככה שזה ממש לא מפתיע אותי הנצחון היום.

אני לא יודע מה היה יותר ביזיון היום,

השיפוט או השידור של יורם ארבל ופיני גרשון.

מבחינה מקצועית, ניצחון פנטסטי.

איזה כיף לראות את מכבי של היורוליג

אז יגידו עכשיו שקובאן היתה גרועה, אבל הם באים אחרי 2 נצחונות ויש להם תקציב מטורף.

ולעזאזל הליגה הבינונית שלנו.

אני לא יודע מה היה יותר ביזיון היום,

השיפוט או השידור של יורם ארבל ופיני גרשון.

מבחינה מקצועית, ניצחון פנטסטי.

השיפוט היה בזיוני גם לג'יימס וגם לסופו הדביקו לכל אחד לפחות שתי עבירות שלא היו. וחוץ מזה היו כל מיני שריקות הזויות נגד מכבי.

ולגבי ארבל, כשחושבים שאין דבר יותר גרוע מארבל משדר כדורגל מגיעים שידורי הכדורסל של ארבל ומוכיחים אחרת.

משחק פשוט עצום של מכבי. עצרו את אחת מקבוצות הבית הכי טובות באירופה על 58 (!) נקודות בבית.

לא ברור מה הקטע שלהם לקלוע באחוז וחצי לשלוש ועדין לזרוק 20 פעם מ-3.

ניהול משחק פשוט מבריק של בלאט.

והכי אהבתי שקלענו רק 5 שלשות (לא תוך כדי משחק, בדיעבד) כי עכשיו אי אפשר להגיד על מכבי שהיא תקום ותיפול על השלשות, כי גם ביום חלש מהשלוש (5/17), ניצחנו את היריבה הכי קשה שלנו בבית במגרש חוץ קשה מאוד.

ב5hd רביב דרוקר ועודד קטש היו מעולים, כמו תמיד.

דיוויד נותן לאינגלס לנהל את המשחק וזה לא הפעם הראשונה, הוא שחקן פשוט חכם רואים את זה בכל מהלך שלו גם כשזה לא הולך לו, היתרון הגובה שלו תורם לו מאוד וזה בדיוק סוג השחקנים שדיוויד אוהב.

כשיחד איתו משחקים, היקמן עם המון יכולת אישית, סמית' וסופו זאת חמישיה קטלנית גם כשאני משחק כרכז.

סה"כ רייס לא היה רע היום, אפילו די טוב ביחס לעצמו.

יש השנה סגל שחקנים שאם יתחבר כמו שצריך יכול להגיע רחוק מאוד באירופה ואני סומך על בלאט שיעשה את זה.

כמה שנים חתום אינגלס? הבחור בול צ'אק אידסון ואנחנו יודעים כמה בלאט אוהב שחקנים כמוהו.

נדמה לי שחתום לשנתיים, אבל יש לו אופציית יציאה ל-NBA בסוף העונה.

חשובה מאוד העובדה שרייס שיחק היום את רוב הדקות.

את יוגב לא נאבד על משחק אחד שלא משחק, אבל את רייס אפשר להרוויח - בעיקר את הביטחון שלו.

ניצחון גדול של מכבי ושל דייויד שהשתיק קצת את כל הבלבלני שכל בארץ