Jump to content

אייל גולסה

קובי השועל

Recommended Posts

אחרי שראיתי מה עושים לו בפורום של הקופים אני רק רוצה שהוא יבוא לכאן ויאכיל אותם זין עמוק בתחת.

ואם ג'ורדי יחליט שהוא מתאים אז מי אנחנו שנשפוט שלא..

אוברייטד, לא אוברייטד.. מי שמגיע לכאן ומשקיע הופך לשחקן.

לדעתי מאנה ובן הרוש עדיפים עליו בהרבה. הגנתית הוא שווה ערך ליואב זיו. התקפית לפעמים הוא טוב לרוב הוא ליצן

עוד לא ראיתי משהו ממאנה שמצדיק השוואה. יש לו רגל שמאל נהדרת ומדויקת, זה כן.

בן הרוש בעיני, הוא הבלם הבא שלך, לא המגן השמאלי העתידי שלך.

ושים לב שכתבתי-אולי עם סימן קריאה.

לדעתי מאנה ובן הרוש עדיפים עליו בהרבה. הגנתית הוא שווה ערך ליואב זיו. התקפית לפעמים הוא טוב לרוב הוא ליצן

עוד לא ראיתי משהו ממאנה שמצדיק השוואה. יש לו רגל שמאל נהדרת ומדויקת, זה כן.

בן הרוש בעיני, הוא הבלם הבא שלך, לא המגן השמאלי העתידי שלך.

ושים לב שכתבתי-אולי עם סימן קריאה.

אחרי שראיתי מה עושים לו בפורום של הקופים אני רק רוצה שהוא יבוא לכאן ויאכיל אותם זין עמוק בתחת.

ואם ג'ורדי יחליט שהוא מתאים אז מי אנחנו שנשפוט שלא..

אוברייטד, לא אוברייטד.. מי שמגיע לכאן ומשקיע הופך לשחקן.

אויש נו באמת. כולנו חולים פה על הצורה של ג'ורדי ותאמין לי שאין פה מישהו שמוכן לעשות בשבילו מה שאני מוכנה

אבל זה שמעריכים ומחזיקים ממנו זה לא אומר שאנחנו צריכים לוותר על הדעה האישית שלנו ועל האופי שלנו ולהגיד אמן על כל דבר שהוא עושה/יעשה.

הוא בן אנוש וגם הוא טועה לפעמים בבחירת השחקנים (וזה משהו שכבר קרה יותר מפעם אחת) אז לא צריך בכל מצב להסכים איתו.

ומה גורם לך בדיוק לחשוב שהוא ישקיע? הבן אדם מאוהב בעצמו ובשיער שלו ולא מעוניין להשקיע רבע מאמץ בכדורגל. הוא בטוח שהוא כבר עילוי. שישאר עם האגו המנופח שלו במקום אחר.

יש משו קונקרטי , אפילו סתם דיבור על מעבר שלו למכבי שכבר התחלתם לדבר על זה?

כלום, אין כלום

בפורום של הקופים העלו את הרעיון, אחר כך זה גם הופיע בוואן בתור חשש של המועדון.

בינואר הוא בבלגיה

גולסה אוברייטד מטורף.

אין בו שום דבר. שחקן ליגה טוב ולא יותר מזה. אייבינדר לא פחות טוב ממנו, לוגסי לא פחות טוב ממנו והוא בערך ברמה של חצי מהליגה. גם על גאדיר אמרו בזמנו שהוא פוטנציאל ענק וראינו איפה הוא היום.

מצד שני במערכת המקצועית כמו של מכבי יכולים להוציא ממנו הרבה...

הללי עכשיו רמז ברדיו שגולסה סגור במכבי.

אמנם זה הללי, אבל כשמדובר בגולסה (השחקן הטוב ביקום לפי הללי, אפילו יותר מקאיוס) הוא בדרך כלל יודע על מה הוא מדבר. הוא גם פרסם ראשון על כך שגולסה חידש את המו"מ עם חיפה ויחזור להתאמן איתם.

אמנם זה הללי, אבל כשמדובר בגולסה (השחקן הטוב ביקום לפי הללי, אפילו יותר מקאיוס) הוא בדרך כלל יודע על מה הוא מדבר. הוא גם פרסם ראשון על כך שגולסה חידש את המו"מ עם חיפה ויחזור להתאמן איתם.

הסוכן שלו טוען שג'ורדי לא פנה אליו / לגולסה

פרימו מספר ש*יענקלה* אמר לו שג׳ורדי קרויף הוא מסוג האנשים שמחבל לנו בכדורגל

למה? כי הוא פונה להרבה שחקנים, ורוצה עוד וכו׳

יענקלה אמר את זה, יענקלה שחר

חחחחחחחחחחח

לא בלוף ולא נעליים. פוטנציאל אדיר שכבר הראה מה הוא יודע לפני הירידה ביכולת אחרי פרשת לאציו והפציעה. הוא עדיין אחד הפרוספקטים המבטיחים שיש לכדורגל שלנו להציע. בטח כשהיכולות שלו מתלבשות נהדר על משבצת קריטית באמצע המגרש שלא נהנית מעודף ישראלים טובים.

אחלה תחליף לראדי.

בדיוק.

גולסה אוברייטד מטורף.

אין בו שום דבר. שחקן ליגה טוב ולא יותר מזה. אייבינדר לא פחות טוב ממנו, לוגסי לא פחות טוב ממנו והוא בערך ברמה של חצי מהליגה. גם על גאדיר אמרו בזמנו שהוא פוטנציאל ענק וראינו איפה הוא היום.

מצד שני במערכת המקצועית כמו של מכבי יכולים להוציא ממנו הרבה...

אחי..יש גבול באהבה עיוורת לשחקני בית. להגיד שלוגסי לא פחות טוב מגולסה זו אמירה לא קשורה למציאות

אני דווקא חושב שהוא יכול לתרום לקבוצה ושהתלכיד והמקצוענות שבקבוצה יוכלו להוציא ממנו יותר.. ומעבר לזה אני כמעט בטוח שילכו עליו רק בגלל הפוטנציאל רווח שבמכירה עתידית (לא 4 מליון יורו אבל אני בטוח שיש מחשבה שיכולים לעשות עליו רווח ולכן לפחות יהיה נסיון לצרף אותו שנה הבאה)..

עם זאת, כשהמועדון מפתח לעצמו שאיפות אירופיות אז אני חושב שהעמדה שלו הופכת לקריטית ולכן את העמדה הזו צריך לאייש זר ברמה גבוהה משמעותית ממי שמאייש אותה כרגע (כל הקישור האמצעי והאחורי שלנו מעולה, אבל בשביל לבסס מעמד באירופה כרגע הוא לא מספיק, ובעיניי השחקנים שמתופקדים בעמדות האלה מכתיבים הכי הרבה איך קבוצה נראית באירופה)

משפריצים פה על גולסה כאילו היה איזה מייגן פוקס בלוסיאנה לופליטו ומציעים לי להחזיר את את הקיזוז, נדפק לכם השכל...

אחי,אני במקומך יושב וצוחק,שאלה יהיו הצרות שלנו ושל מכבי.

פרימו מספר ש*יענקלה* אמר לו שג׳ורדי קרויף הוא מסוג האנשים שמחבל לנו בכדורגל

למה? כי הוא פונה להרבה שחקנים, ורוצה עוד וכו׳

יענקלה אמר את זה, יענקלה שחר

חחחחחחחחחחח

בושה. מנג'ר שרוצה לקנות עוד ועוד שחקנים?!

שיקנה בנגלה אחת, וזהו מספיק.

תקשיבו טוב, בתור אחד שאכל הרבה קש ממנו... השחקן הכי מוכשר בארץ בקטע אחר, מבחינת כישרון אין שחקן בארץ שיש לו את הנתונים שלו חד משמעתית!

מה שכן הוא סופר ערמומי ואחד כזה שיתן לך את הסכין בגב(ותכלס הוא מזכיר את זהבי בקטע הזה, שגם לו לא היה בעיה לבגוד בקבוצת האם שלו בשביל לעבור ליריבה הכי גדולה שלה)

אם יש אפשרות להחתים שחקן כזה וכל עוד יש לכם את יורדי קרויף במועדון רק טוב תראו ממנו , ועוד איזה טוב

תקשיבו טוב, בתור אחד שאכל הרבה קש ממנו... השחקן הכי מוכשר בארץ בקטע אחר, מבחינת כישרון אין שחקן בארץ שיש לו את הנתונים שלו חד משמעתית!

מה שכן הוא סופר ערמומי ואחד כזה שיתן לך את הסכין בגב(ותכלס הוא מזכיר את זהבי בקטע הזה, שגם לו לא היה בעיה לבגוד בקבוצת האם שלו בשביל לעבור ליריבה הכי גדולה שלה)

אם יש אפשרות להחתים שחקן כזה וכל עוד יש לכם את יורדי קרויף במועדון רק טוב תראו ממנו , ועוד איזה טוב

חחחחח

הוא קשקשן חסר מושג, וכל יומיים משנה את הדעה שלו.

הללי אידיוט. אבל בלי קשר, הקטע ששחר הסכים לשחרר את גולסה בפחות ממיליון וחצי אם גולסה ממש ירצה אבל לא הסכים לכתוב את זה, זה חתיכת בולשיט שלא ברור מי אמור לקנות אותו. ועוד אחרי זה עוד מנסים להוציא את גולסה כמי שמתכחש להבטחות שלו.