Jump to content

מכבי כחפש"ש מצה"ל

Recommended Posts

לא מצאתי מקום אחר לרשום את זה פה, אבל הייתי חייב להוציא את זה איכשהו.

אני חייל מתנדב, בעיות לב, פרופיל 25, חייל במודיעין, עשיתי 3 שנים ולא שנתיים כמו כל מתנדב.

התגייסתי בנוב' 10, ממש ממש בהתחלה ככה שבעוד שבועיים אני משתחרר מצה"ל.

היה לי שירות "ג'ובניקי" במיוחד, הבסיס נמצא 10 דקות מהבית, יוצא כל יום הביתה, מרחק קצר מעזריאלי.

אבל השירות, אוי השירות, היה אחד הדברים הקשים שעברתי בחיי.

בתור מתנדב אפשר לחשוב שאני לא רואה כל קושי בשירות כי אני מגיע מאידיאולוגיה וכד'

ואם לומר את האמת, בהתחלה זה באמת היה ככה, עברתי עוד ניתוח תוך כדי שירות, חזרתי ועשיתי הכל מתוך האידיאולוגיה

ואם לומר, הייתי גם די מוערך ביחידה, כמעט כולם מכירים אותי, בדר"כ נותן מעצמי 100 אחוז בהתאם למגבלות הרפואיות.

ההערכה היחידה שקיבלתי והיא גם החשובה מכולם היא שקיבלתי מצטיין יחידה ביום העצמאות האחרון אבל מאז - ירידה דרסטית ביכולת.

תמיד טענתי שכדי להצליח במשהו (שירות צבאי, עבודה, לימודים וכד') צריכים שלושה דברים להתקיים:

1. הרצון לבצע את המשימה (שירות/עבודה/לימודים).

2. האנשים שאיתך.

3. האנשים שמעלייך.

1 ו2 לעיתים היו בסדר ולפעמים אפילו מעל למצופה.

3 היה נורא.

המפקדת שלי הישירה היא נוראית, דורשת יותר מדי, בזמנים לא הגיוניים, עם 16 חיילים תמיד היה לחץ עבודה.

שני הסימנים הכי גדולים ללחץ הם השערות הלבנות שגידלתי בגיל 21 וקריסת המערכות שהייתה לי לפני שבוע בגלל לחץ דם גבוה.

למזלי, שלוש השנים האלה יגמרו בעוד שבועיים!

כשבשבועיים האלה אני אהיה בשבוע חפש"ש בגרמניה, רואה את מכבי מול פרנקפורט ונותן גיחה לאמסטרדם וזה יהיה שבוע צהוב מדהים

א-ז-ר-ח-ו-ת!!!

http://www.youtube.com/watch?v=CJfyQr1KGyg

כל הכבוד.

זה רק מראה שצריך להשתמט ולצאת מהצבא כמה שאפשר.. הצבא זה חרא זה גורם לאנשים בעיות.. (אני הייתי 3 שנים לוחם בתותחנים ועד היום עושה מילואים)

פשוט לברוח מהמוסד הגרוע

כל הכבוד.

זה רק מראה שצריך להשתמט ולצאת מהצבא כמה שאפשר.. הצבא זה חרא זה גורם לאנשים בעיות.. (אני הייתי 3 שנים לוחם בתותחנים ועד היום עושה מילואים)

פשוט לברוח מהמוסד הגרוע

ואז מה נעשה אם כולם ישתמטו?

נוותר על צבא למדינה ונקווה שהאויבים שלנו פשוט יחליטו לוותר?

ואז מה נעשה אם כולם ישתמטו?

נוותר על צבא למדינה ונקווה שהאויבים שלנו פשוט יחליטו לוותר?

כן

מקווה שהגידול במספר המשתמטים והמשוחררים יהיה גדול יותר וככה הצבא יבין שלא יכול לשגע אנשים עם השטויות שלו.. ואז יהיה בסדר

כל הכבוד.

פשוט לברוח מהמוסד הגרוע

אני אוטוטו מסיים תשירות שלי, 3 שנים כלוחם ועם כמה שאני לא מסמפט את המערכת, זה גועל נפש לכתוב את זה. הצבא הוא גוף שעובד רע, ויש תלונות על היחס והתנאים מפה ועד הודעה חדשה.. אבל אם כולם ישתמטו מה יקרה? תחשוב קצת לפני שאתה מזיין תמוח

כל הכבוד.

פשוט לברוח מהמוסד הגרוע

כן

מקווה שהגידול במספר המשתמטים והמשוחררים יהיה גדול יותר וככה הצבא יבין שלא יכול לשגע אנשים עם השטויות שלו.. ואז יהיה בסדר

עצוב מאוד שהיית לוחם 3 שנים ואתה עדיין חושב ככה.

ומה יהיה ביום שכולם ישתמטו מי יגן עליך בדיוק? בחייאת

כל הכבוד.

פשוט לברוח מהמוסד הגרוע

לא זה פשוט מראה שהקריטריון למי יהיה מפקד צריך להיות שונה ממה שהוא היום זה הכל.