Jump to content

עיתונות בשקל

turgi

Recommended Posts

"נשבע לכם שהשבוע הבטחתי לעצמי שלא לעסוק בקבוצת הכדורגל של מכבי תל אביב, אבל השלט השנון והיצירתי שהציבו אוהדיה, זה שתמונתו של בראד פיט התנוססה עליו יחד עם המילים "ממזרים חסרי כבוד", מחייב אותי להפר את שבועתי. כי בעצם השלט הזה, אם לא הבנתם, מדומים שחקניה ואוהדיה הצעירים של איינטרכט פרנקפורט לנאצים שצריך לחסל. ולא משנה אם הם נולדו 40 ואף 50 שנה אחרי שאחרון מחנות הריכוז נסגר, הם עדיין נאצים, כי הם גרמנים, ועוד משחקים נגד מכבי. הציונית."

הפנינה הפתטית השבועית מפיו של ארי שמאי.

אין גבול להסתה. בנאדם אפס.

"נשבע לכם שהשבוע הבטחתי לעצמי שלא לעסוק בקבוצת הכדורגל של מכבי תל אביב, אבל השלט השנון והיצירתי שהציבו אוהדיה, זה שתמונתו של בראד פיט התנוססה עליו יחד עם המילים "ממזרים חסרי כבוד", מחייב אותי להפר את שבועתי. כי בעצם השלט הזה, אם לא הבנתם, מדומים שחקניה ואוהדיה הצעירים של איינטרכט פרנקפורט לנאצים שצריך לחסל. ולא משנה אם הם נולדו 40 ואף 50 שנה אחרי שאחרון מחנות הריכוז נסגר, הם עדיין נאצים, כי הם גרמנים, ועוד משחקים נגד מכבי. הציונית."

די להתייחס ליצור הזה.

ובכלל, תקשורת הספורט בארץ היא ברמה ככ ירודה, פשוט תתנקו מזה, תאמינו לי תחסכו הרבה עצבים.

חלאס מה נהיה, הלך רוזן בא האפס הזה? מה, חייב להיות שונא מכבי תורן?

לא יכול כבר עם החרא הזה. תסתכל על הקבוצה הפח שלך. אתה רוצה לדבר על מכבי, דבר חופשי, אבל ענייני.

כאילו מה, אני באמת לא מבין למה יש לזה במה. זה לא מקצועי, זה אישי, זה קנטרני, זו לא עיתונות ספורט חביבי.

בן של זונה שמאי. דורש לום לאף.

"כשמכבי משחקת מול גרמנים האוהדים מתחילים להיות ציונים". התבטאות של אוכל בתחת. עדיף לשיר על מכבי נאצים כן יאפס?

באמת שאני כמעט ולא מאחל לאנשים רע אף פעם - וחלילה לא מאחל לו שום דבר, אבל וואו איך בא לי לתת לו בוקס לתוך הראש, הוא מביא לי עצבים, כזה בנאדם קטן וטרחן שתמיד יחפש איפה לעקוץ את מכבי, גם כשזה לא קשור לכלום.

אתם חייבים לעשות לעצמכם טובה ולא להתייחס לפדופילים/אנסים למינהם.

וגם לא לאנשים שבאים בימים ומוחם לא מתפקד, בעצם לא תיפקד אף פעם ע"ש פרימו.

האמת לפני כמה שבועות מחקתי את אפליקציית וואן ומאז אני לא מבקר שם.

לא חסר במעט.

באמת שכל מה שצריך לדעת על מכבי אני מקבל מפה בצורה הכי שקטה שיש.ואני מבין היום כמה זה אתר צהוב בלבד בלי שום אתיקה ומקצועיות.

ממליץ לכולם.זה פשוט וקל.

ובלי קשר,יש אנשים שחייבים לקבל מכות רצח(פשחצקי שמאי ורפי צנציפר בראשם).

מבלי לשמוע מה ברקוביץ' אומר, הוא תמיד משול בעיניי לילד שעושה הרבה רעש.

היה שחקן מצוין (אוברייטד בעיניי לגביי מה שמדברים על הקריירה האירופית שלו), ו...זהו בערך.

לא אימן בחיים שלו, וחוץ מחכמת משחק של קשר מחונן הוא די חמור.

העיתונות פה זה הדבר הכי מביך שיש במדינה,האמת?לא מפתיע,כמו שעיתונות הספורט כך גם נראית הליגה.

מזל שמכבי כקבוצה יצאה מהבור הזה ששואב אחריו קבוצות ומאמנים.

פשוט בושה וזלזול בגדולה של מכבי.

וברקוביץ' האפס הזה יכול לדבר עד מחר,שימשיך לאמן ילדים ולריב מכות במשחקים.

חתיכת אפס.

לא יאומן כמה דרגות מכבי מעל כל מי שנחשב מבין פה בכדורגל.

זה בכלל לא באותו איזור, ספרה אחרת, זה כאילו סוסה סיים תואר בפיסיקה קוואנטית וברקוביץ ושות' ב4 יחידות.

לא יאומן כמה דרגות מכבי מעל כל מי שנחשב מבין פה בכדורגל.

זה בכלל לא באותו איזור, ספרה אחרת, זה כאילו סוסה סיים תואר בפיסיקה קוואנטית וברקוביץ ושות' ב4 יחידות.

זה מצחיק, כי סוזה באמת סיים תואר בניהול כדורגל (כמו כל מאמן צעיר באירופה בערך), בזמן שמאמנים ישראלים עוברים קורס בווינגייט.

אז זה לא "כאילו", זה בדיוק המצב.

http://www.the7eye.org.il/84397

טור מומלץ בחום טרי מעכשיו.

רק תבינו כמה וואן זה אתר של אהבלים וכמה הציבור מטומטם שקונה את זה.

ברקוביץ' בטור שלו:

לא הרבה מאמנים היו מעזים לבצע חילופים התקפיים בפיגור. כל הכבוד לסיני על ההימור שהצליח לו בגדול.

:|