Jump to content

חולון - מכבי, מחזור ראשון ליגת העל בכדורסל

yuval21

Recommended Posts

אני מקווה שיתנו לנעימי צ'אנס.

לא מבין איך משאילים אותו ולא את ג'ייק כהן.

אם אוחיון ייעדר בחלקים מהעונה, אתה בעצם נשאר בלי רכז טהור אחד בסגל (ולא חצאי רכזים כמו רייס והיקמן).

בכלל המגרעה הכי גדולה של בלאט לדעתי זו ההתעקשות שלו לאורך השנים על התבססות על קומבו-גארד בעמדה 1.

במקום להביא שחקן שדומה מאוד להיקמן באיכויות שלו, תביא רכז טבעי שיודע לנהל את המשחק בטבעיות ולא כברירת מחדל.

תגידו

יש אוהד מכבי כדורגל משער 11 (לא אזכיר את שמו אבל רוב הפורום מכיר אותו מהיציע) הוא אוהד חולון או שלא ראיתי טוב?

לא מכיר אותו אישית אבל כן.

תגידו

יש אוהד מכבי כדורגל משער 11 (לא אזכיר את שמו אבל רוב הפורום מכיר אותו מהיציע) הוא אוהד חולון או שלא ראיתי טוב?

אני לא יודע על מי אתה מדבר ספציפית, אבל בהערכה גסה, 50-60 אחוזים מהקהל של חולון בכדורסל, אוהד את מכבי בכדורגל.

אני לא יודע על מי אתה מדבר ספציפית, אבל בהערכה גסה, 50-60 אחוזים מהקהל של חולון בכדורסל, אוהד את מכבי בכדורגל.

הרבה יותר

תגידו

איך אפשר? יום אחד בשבוע לשיר שירים של מכבי וביום אחר לקלל את האנשים ששרים את אותם שירים.

ואחרי זה גולשים כאן אומרים שהם לא מתחברים לקבוצת הכדורסל כי הרבה אוהדים שלה אוהדים את חיפה בכדורגל. לכו תבינו.

ואחרי זה גולשים כאן אומרים שהם לא מתחברים לקבוצת הכדורסל כי הרבה אוהדים שלה אוהדים את חיפה בכדורגל. לכו תבינו.

לא תאמין, אבל הקלגס עם הקסקט אוהד מכבי כדורסל...

מזכיר קצת את מה שעשו לחיפה בONE אחרי ה3-0 בקריה..

התקשורת על הזין.

49233725.png

כשזה מגיע למכבי סל, וואלה ספורט הופך להיות אופירה.

עוד לפני המשחק העלו את ה״תחקיר״ המסריח והרדוד של גרינוולד על פניני וצפו לעוד כמה כתבות ביום המשחק בויטוריה.

העורך שלהם שונא מכבי גדול, חבל שהם לא מצליחים לשמור על האובייקטיביות כמו בכדורגל.

תגידו

כן הוא סוג של איש גדר .רציני

אבל כולם שם כמעט אוהדי מכבי כדורגל.

מבחינה מקצועית, מכבי נראית רע.

הייתי בטוח, שלאחר העונה העמוסה עם האדריאטית והעונה שעברה (שבניית הסגל בה הייתה כישלון צרוף), בלאט יתעשת ויחזור למשחק הלחץ, שעבד כל כך טוב בעונה הראשונה שלו במכבי בקדנציה הנוכחית. היקמן ואוחיון (גארדים זריזים), סמית ואינגלס (שחקנים גבוהים בעמדות 2-3, שיכולים לבצע חילופים אוטומטיים כמעט על כל שחקן במגרש) וג'יימס וטיוס (חוסמים נהדרים), הם שחקנים שמתאימים כמו כפפה לשיטה שהוליכה את מכבי לגמר היורוליג. אפילו סופו התאקלם במהרה ללחץ הגבוה ולקצב המשחק המהיר, והיה ממצטייני היורוליג באותה עונה.

כמה נקודות נוספות מאתמול -

1. הצוות ששידר אתמול את המשחק הוא לא פחות מבזיוני. הורסקי אוהד ידוע ומוצהר של חולון, שאם המשחק לא היה משודר בערוץ הראשון, היה קונה כרטיס ונמצא ביציע אוהדי חולון. גור שלף, מן העבר השני, עזב את מכבי בטונים צורמים לפני מספר חודשים. שידור אובייקטיבי בערוץ ממלכתי (שכל אחד מאיתנו ממן אותו)? נייט.

2. אתר וואלה ספורט ידוע ב"חיבתו" הרבה למכבי ת"א בכדורסל. אוהד גרינוולד מוביל כרגע על גולדסטון בתחרות הכתב הפתטי של העונה.

ב-90 אחוז מהמקרים, הקשר בין הכותרת המפוצצת לתוכן של הכתבה הוא מקרי לחלוטין.

3. לגבי אותו חלק מהקהל של חולון, שכמה שעות לפני (או אחרי) ייתכן שתמצאו אותו שר בבלומפילד "אני לובש צהוב כחול, למכבי אתן הכל", או "הכל בשביל מכבי" - גועל נפש.

לא מבין איך משאילים אותו ולא את ג'ייק כהן.

אם אוחיון ייעדר בחלקים מהעונה, אתה בעצם נשאר בלי רכז טהור אחד בסגל (ולא חצאי רכזים כמו רייס והיקמן).

בכלל המגרעה הכי גדולה של בלאט לדעתי זו ההתעקשות שלו לאורך השנים על התבססות על קומבו-גארד בעמדה 1.

במקום להביא שחקן שדומה מאוד להיקמן באיכויות שלו, תביא רכז טבעי שיודע לנהל את המשחק בטבעיות ולא כברירת מחדל.

נעימי רחוק מלהיות רכז טהור.

נעימי רחוק מלהיות רכז טהור.

יכול להיות אני לא עקבתי אחריו לעומק.

הנקודה היא שההחתמה של רייס היא קריטית - נפלת בה והסגל המצויין יתקשה להתחבר.

כרגע זה לא נראה טוב, אבל גם אם הוא כן יתברר כהצלחה, זה עדיין לא סוג השחקן שלדעתי היו צריכים להביא לעמדה 1.

יש לנו כבר היקמן אחד לא צריך שניים.

אני חושב שהיו צריכים לוותר טיפה על עומק ובמקום 2-3 שחקנים משלימים להביא רכז איכותי (זר תותח), שגם בעל אופי וכריזמה של מנהיג.

כוסעמק הקבוצה נראתה כמו זבל, קלעה 8 נקודות ברבע האחרון, המאמן ניהל את המשחק כמו רוח רפאים, והדבר שהכי מעניין אתכם זה שהשדר הוא אוהד חולון ושוואלה יצאו מהחורים?

על הזין, את מי זה מעניין בכלל? כאילו שאין לנו צרות יותר גדולות מאלה כרגע