Jump to content

לראשונה העונה סוזה טעה טקטית

roeeco

Recommended Posts

באמת שהתגובות שלכם בלתי נסבלות, תמשיכו עם הציניות בשקל. אידיוטים האנשים שפותחים פה נושאים ומצפים לאיזשהו התפתחות דיון נורמלי.

ררגע רגע תנו לי לנסות...

״ אתה צודק, מאמן חרא, עונה זבל איך הוא לא מתבייש להשאר אחרי שספגנו 0 גולים בליגה? ״

מספיק ציני?

מה הקשר? למה צריך נושא מיוחד כדי לציין שסוזה עשה טעות לראשונה העונה?????

מישהו פה באמת חשב שהוא על-אנושי ושהוא לא יעשה טעות בחיים? אני יודעת שהמראה (אל יווני מדהים :wub_anim: ) קצת מטעה אבל בכל זאת...הוא בן אדם.

באמת תגובות של ילדים קטנים.

אני האחרון שמבקר את הצוות אבל אין ספק שפותח הנושא העלה נקודות שיש להן בשר ועשה זאת לא באופן ארסי או ביקורתי מדי (לטעמי).

במקום לפתח דיון אתם חייבים להוריד את זה לרמה הצינית והלא רלוונטית, לתקוף את האדם לגופו ולא לגופו של העניין.

אבל תמשיכו, זה הופך את הנושאים לאיכותיים יותר ויותר.

מה אתם רוצים מהבנאדם דעה לגיטימית לגמרי

סוזה טעה אתמול זה נכון, אין מה להילחץ, כמו שאוסקר טעה גם הוא טועה ועוד לומד את הליגה, הוא עוד יבין שאין סיבה לשחק באשדוד בחוץ כמו ששיחקנו בחיפה .

כשהנושא מיותר יש תגובות מיותרות.. "

סתם תחושה של פיספוס מעצבן" היה מסכם הכל בנושא הסיכום של המשחק.

ברור לי שהוא לא בא לרעתו של סוזה אלא בסך הכל מביע ביקורת בונה אבל זה פשוט מוקדם מידי, סוזה עדיין לומד את הקבוצה.

א. מה מיותר בניתוח מקצועי של משחק? רק לנושאים ציניים יש מקום?

ב. אל תמעיט בערכו של סוזה , הוא מכיר מצוין את הקבוצה ואת הליגה

ג. מכל התגובות שפה עדיין לא ראיתי תגובה אחת עניינית.

ד. אני באמת לא מתרגש מהתגובות פה , אני נמצא בפורום ( בכינוים שהתחלפו עם השנים ) כמעט מהקמתו , התרגלתי ולוקח את זה בהומור.

ה. סוייר למרות שלא ראיתי אותך בין המגיבים פה אבל הדבקת את כולם פה במחלת הציניות האין סופית

דווקא רוב התגובות פה לא ציניות, אלא ענייניות והן רק אומרות שסוזה הוא בן אדם כמו כולנו, ואין בן אדם שלא טועה. חוץ מזה שאם אתה נותן ביקורת אז אתה צריך לדעת גם לקבל ביקורת.

אני בכלל לא בטוח שסוזה טעה עם המערך הראשוני, והגישה שהוא כביכול מייצג.

אם תסתכלו על הדקות הראשונות של המשחק, תראו שאשדוד פתחו חזק מאוד ולחצו יפה במרכז השדה.

סוזה העריך שזה מה שייקרה, בטח בהתחשב בעייפות וירידת המתח מבורדו, והעריך נכון.

עם זאת, השחקן הכי משמעותי שלהם במשחק הלחץ הוא בקל (שחקן טוב מאוד).

ברגע שהוא נפצע, משחק הלחץ של אשדוד דעך משמעותית, והשליטה במרכז השדה עברה בהדרגתיות למכבי.

יכול להיות שסוזה היה צריך להיות יותר עירני למשמעות של הפציעה הזו, ולעבור מוקדם יותר למערך ההתקפי שלנו.

אני לא יגיד שאני מסכים עם פותח הנושא אבל אם פותחים נושא ונותנים ביקורת לגיטימית אז אין בזה כל פסול ולא צריך עשרים תגובות של לצאת עליו.

הוא לא כתב צריך לפטר את סוזה או סוזה הביתה רק נתן ביקורת לגיטימית.

היה תיקו כולנו ידענו שלא ננצח לנצח אף אחד לא רוצה את ראשו של סוזה על תיקו באשדוד זהו ממשיכים האלה.

סוזה עלה כך אתמול מתוך חשש מקבוצתו שלו(האנגאובר אחרי שיא, חוסר זמן להתכונן ליריב וכו) ולא מתוך כבוד לאשדוד. סוג של תעודת ביטוח של שליטה ופוזיישן. הוא חיפש להכריע את המשחק בחצי השני. לא תמיד הכל מצליח.

א. מה מיותר בניתוח מקצועי של משחק? רק לנושאים ציניים יש מקום?

ב. אל תמעיט בערכו של סוזה , הוא מכיר מצוין את הקבוצה ואת הליגה

ג. מכל התגובות שפה עדיין לא ראיתי תגובה אחת עניינית.

ד. אני באמת לא מתרגש מהתגובות פה , אני נמצא בפורום ( בכינוים שהתחלפו עם השנים ) כמעט מהקמתו , התרגלתי ולוקח את זה בהומור.

ה. סוייר למרות שלא ראיתי אותך בין המגיבים פה אבל הדבקת את כולם פה במחלת הציניות האין סופית

מיותר כי יש נושא סיכום משחק, מיותר כי אתה משתמש בכותרת מפוצצת, מיותר כי זה נושא שמיועד לציניות מראש.

אני עדיין חושב שסוזה לומד את הקבוצה ובשביל לדעת יותר טוב צריך לטעות.

בתגובה הקודמת שלי כתבתי שאני תומך בכל מה שאמרת אבל הוספתי שזה די מוקדם לפתיחת נושאים כאלה.

באמת תגובות של ילדים קטנים.

אני האחרון שמבקר את הצוות אבל אין ספק שפותח הנושא העלה נקודות שיש להן בשר ועשה זאת לא באופן ארסי או ביקורתי מדי (לטעמי).

במקום לפתח דיון אתם חייבים להוריד את זה לרמה הצינית והלא רלוונטית, לתקוף את האדם לגופו ולא לגופו של העניין.

אבל תמשיכו, זה הופך את הנושאים לאיכותיים יותר ויותר.

אז ציניות זה לילדים בלבד? ככה זה עובד?

כמו ששחר אמר מעליי והסביר בצורה מאוד טובה ומתומצתת, הכותרת הרסה לו את כל הנושא. הגזמות זה סוג של בידור ושעשוע(מבחינה מקצועית זה נקרא פארסה אם אני לא טועה), ההגזמה הזאת שסוזה "עשה טעות!!!" היא גם ככה נראית מגוחכת (אף על פי שפותח הנושא מתכוון לזה ברצינות) אז אין שום פלא שהיא תזכה בהודעות מבדרות ומגוחכות...

מישהו פה באמת חשב שהוא על-אנושי ושהוא לא יעשה טעות בחיים? אני יודעת שהמראה (אל יווני מדהים :wub_anim: ) קצת מטעה אבל בכל זאת...הוא בן אדם.

למה לא? אסור לבן אדם לפתוח ולפתח דיון בנושא?

אולי בכלל אסור לרשום הודעות בעלות תוכן ונוסח לגיטימיים?

אז הטעות הטקטית הראשונה של סוזה הגיעה במשחק הרשמי ה11 שלו במכבי אחרי שהטקטיקה שלו חתומה על הניצחונות מול חיפה ובורדו בחוץ וק"ש בבית ועל הקאמבק מול באזל, כשמכבי הפסידה רק משחק אחד העונה בכל המסגרות ולא ספגה עדיין בליגה.

אני מוכן לחיות עם זה.

גם אוסקר בהתחלה התעקש לשחק עם 3 קשרים הגנתיים יותר והתעקש על אבו זייד. לקח לו בערך סיבוב וחצי+חיזוק בינואר של זהבי ופריצה לאזן את הקבוצה. כנראה המאמנים שמגיעים מבחוץ נותנים קצת יותר קרדיט לליגה שלנו ממה שהיא שווה באמת. גם סוזה ילמד.

בדיוק, סוזה עדיין לומד את הקבוצה ועל אחת כמה וכמה לומד את הליגה, את הקבוצות, מבחינתו הוא הגיע למגרש שבו היריבה העיקרית שלו על התואר (לפחות ע״פ גודל המועדון) הפסידה את המשחק.

אין לי ספק שעוד יהיו מקרים שנרגיש שכביכול סוזה לא מוציא מהקבוצה את המקסימום אך אני בטוח שהם יהיו מועטים ויהפכו לנדירים יותר ככל שהליגה תתקדם.

אני מתחיל לחבב אותך

בדיוק, סוזה עדיין לומד את הקבוצה ועל אחת כמה וכמה לומד את הליגה, את הקבוצות, מבחינתו הוא הגיע למגרש שבו היריבה העיקרית שלו על התואר (לפחות ע״פ גודל המועדון) הפסידה את המשחק.

אין לי ספק שעוד יהיו מקרים שנרגיש שכביכול סוזה לא מוציא מהקבוצה את המקסימום אך אני בטוח שהם יהיו מועטים ויהפכו לנדירים יותר ככל שהליגה תתקדם.

אה, זה לחפש תרוצים. סוזה לא צריך "ללמוד את הקבוצה". מכבי תל אביב היא הקבוצה שלו מלפני ולפנים. הוא הוכיח את זה לפני כן, ואם לא היה עושה כך, הרי שהיינו היום בבעיה. מאמן לא צריך ללמוד קבוצה שהוא זה שמוביל אותה החל ממחנה האימונים. למעשה, ההפך הוא הנכון. נראה שסוזה מכיר את הקבוצה שלו כל כך טוב, שהוא מתכנן כבר מהיום קדימה חודשים.

אנחנו לא צריכים לתרץ בשבילו. כולם פה נדהמו מכל המהלכים שהוא עשה עד היום, ובצדק. אני חושב שלא יצא לי לראות מעולם מקרוב מאמן שמתייחס לקבוצה שלו בכזה דיוק של שחמט עד היום. וזה נפלא, כי למרות שבארופה זה הרבה יותר מקובל, גם בקבוצות דרג ב' וג', פה בארץ פרשנים דרג ה' לא מבינים למה צריך רוטציה. (נדבר בפברואר בבקשה). הכל טוב ויפה. זה לא משנה את העובדה שנדמה שסוזה באמת לא עלה בהרכב האידיאלי נגד אשדוד, וגם אולי קצת איחר בחילופים. זה גם לא משנה את העובדה שמותר לנו, כל עוד אנחנו עושים את זה בנעימות ולא מתוך רצון להרע, גם לציין את דעתנו בעניין הזה. (אגב, כמו ששחר לוי ציין, מיותר היה לעשות את זה בנושא נפרד ועם כותרת כזו. זה באמת מריח קצת כמו פרובוקציה).

פעם אחרונה ששמעתי את זה זה היה בתאילנד וזה כמעט נגמר ברע

חחחחחחחחחחחחח

לא, לצערכם ולמרות התיאוריות של כולכם התחתונים שלי "נקיים" מזין ואשכים.

אבל תמשיכו לספר לעצמכם סיפורים.