Jump to content

לראשונה העונה סוזה טעה טקטית

roeeco

Recommended Posts

שמות השחקנים שעולים בהרכב לא משנה הרבה אלא המערך הוא הקריטי, לכאורה אתמול סוזה עלה באותו מערך כשזהבי / ראדי על האגף אבל הוא לדעתי שגה:

1. מה שעובד מול חיפה קבוצה שתוקפת עם הרבה שחקנים כולל שני המגינים (רק בוקולי באמצע) לא יכול לעבוד מול קבוצה שבא להתגונן ולצאת למתפרצות , סוזה נתן לאשדוד יותר מידי קרדיט שעיבה את האמצע עם מיטרוביץ בתוספת לראדי ואלברמן.

2. במגרש קטן מול קבוצה שמתגוננת אתה צריך לנצל את משחק האגפים ומהירות , זהבי / ראדי לא רק שלא מהירים הם תמיד מצטרפים לאמצע מה שיצר פקק במרכז והשאיר את ייני לבד באגף ,גם כשהוא עולה הוא פשוט לא יודע לתקוף (מצטרף לאט מידיי, הססן ולא מדויק בהרמות).

3. זהבי באגף זה להפסיד פעמיים , אין שחקו טבעי באגף ואיבוד מהיתרון הגדול של זהבי - ההצטרפות מהעומק והאיום התמידי על השער , תשאלו את בורדו.

4.הבעיה הגדולה של מכבי מתחלת השנה שראדי לפחות התקפית עדין לא פתח את העונה , הוא לא מדויק לא בפס (למעט הבישול בחיפה),ההגבהות שלו לא מדויקות (כולל בעיטות חופשיות) והוא לא מאיים מספיק על השער (גם במעט שהוא עושה הוא לא מדויק), מול קבוצות קטנות זה קריטי כי זה מה שפותח את המשחק (ראדי חד שם את הגול בבעיטה החופשית / את הריבאונד על סף הרחבה הוא לפחות שם במסגרת וכו).

נ.ב

לא אסון לאבד נקודות במיוחד כשידוע שאנחנו מתקשים במגרש הזה , מה עוד שגם חיפה וגם הפועל הפסידו נקודות , סתם תחושה של פיספוס מעצבן.

בנימה אישית:

רוטציות לתת לשחקנים מנוחה זה בסדר אבל יותר מידי נראה לי שלאורך זמן יוצר סתם בעיות , הלוואי שאני טועה , מה שבטוח מקווה שסוזה יוכיח לנו אחרת.

לא נכון!!!!!!!! סוזה עשה טעות? :o NO WAY!

וואי כולם חייבים לרדת מהגב שלו. אז הבן אדם עלה עם מערך קצת יותר מדי הגנתי. אוסקר :wub_anim: התעקש לשחק ככה איזה סיבוב שלם.

גם סוזה יבין לאט לאט שכל הליגה הזאת זה בלוף ושב-99% מהמקרים הצד השני עושה במכנסיים מול מכבי.

המשפט האחרון הכי מקומם מכל הביקורת שלך.

סוזה לא צריך להוכיח כלום לאף אחד, לא לי, לא לך ולא לשאר המאמנים ביציע. הוא צריך להמשיך בדרך שלו שהצליחה עד עכשיו.

גאד, אפילו לא הפסדנו ואנשים מפריזים בביקורת.

אז הוא עשה טעות.. מי לא טועה? ואם הכדור של דאבור היה נכנס אז הוא לא היה טועה?

די עם הבולשיט הזה ברור שהוא טועה כמו כולם (בלי יוצא מן הכלל) וגם הוא לא תלוי רק בעצמו יש גם את הצד של השחקנים.

אני לא אוהב נושאים כאלה גם בימים פחות טובים ובמיוחד עכשיו כי זה לא קשור, הקבוצה רצה משחקת יפה.אין מה לעשות זה הכדורגל, (זהירות קלשאה) לפעמים אתהטוב ולא מנצח ולפעמים אתה לא משחק טוב ומנצח

טוב מאוד שהוא טעה אתמול טקטית,מזה לומדים. סוזה לאט לאט לומד את העוצמה של הקבוצה שלו ומבין שכל קבוצות הליגה כמעט יבואו לעשות נגדנו בונקר גם אצלן בבית. סוזה הראה עד היום שגם אם הוא טועה וגם אם הוא צודק,הוא לא מקובע אף פעם ואני באמת מאמין שמערך כמו זה שראינו אתמול לא נראה נגד קבוצות מסדר הגודל הזה יותר.

הכלבים נובחים והשיירה עוברת...

פותח האשכול אני באמת לא מבין מה באת להשיג בזה? להוציא "תסכול" על 86.6% הצלחה בליגה, מקום ראשון ואפס שערים שספגת, בנוסף למשחק הירואי נגד באזל וניצחון חוץ מדהים בבורדו?

הכי קל להיות חכמים בדיעבד ולהגיד שסוזה היה צריך לפתוח 4-3-3 ולא עם הקישור המעובה, חוכמה קטנה מאד.

אז הטעות הטקטית הראשונה של סוזה הגיעה במשחק הרשמי ה11 שלו במכבי אחרי שהטקטיקה שלו חתומה על הניצחונות מול חיפה ובורדו בחוץ וק"ש בבית ועל הקאמבק מול באזל, כשמכבי הפסידה רק משחק אחד העונה בכל המסגרות ולא ספגה עדיין בליגה.

אני מוכן לחיות עם זה.

גם אוסקר בהתחלה התעקש לשחק עם 3 קשרים הגנתיים יותר והתעקש על אבו זייד. לקח לו בערך סיבוב וחצי+חיזוק בינואר של זהבי ופריצה לאזן את הקבוצה. כנראה המאמנים שמגיעים מבחוץ נותנים קצת יותר קרדיט לליגה שלנו ממה שהיא שווה באמת. גם סוזה ילמד.

פותח האשכול אני באמת לא מבין מה באת להשיג בזה? להוציא "תסכול" על 86.6% הצלחה בליגה, מקום ראשון ואפס שערים שספגת, בנוסף למשחק הירואי נגד באזל וניצחון חוץ מדהים בבורדו?

מה הקשר למשפט " הכלבים נובחים..."

כמו שאפשר להלל אותו ואת השחקנים בהצלחות , אפשר לחדד נקדות גם כאלה , סוזה טקטיקן בחסד אבל פה הוא נפל, ולא גם אם השער של דבור/גרסיה היה נכנס זה לא אומר שהמערך היה נכון.

תפסיקו לראות בכל ביקורת כחילול שמו / "הוא רוצה לערוף את ראשו".

תסתכלו על הנקודות שצייני ואם אני טועה בהם תעמידו אותי על טעותי.

סוזה מאמן ענק , היה ויהיה

באמת שהתגובות שלכם בלתי נסבלות, תמשיכו עם הציניות בשקל. אידיוטים האנשים שפותחים פה נושאים ומצפים לאיזשהו התפתחות דיון נורמלי.

ררגע רגע תנו לי לנסות...

״ אתה צודק, מאמן חרא, עונה זבל איך הוא לא מתבייש להשאר אחרי שספגנו 0 גולים בליגה? ״

מספיק ציני?

מה הקשר למשפט " הכלבים נובחים..."

כמו שאפשר להלל אותו ואת השחקנים בהצלחות , אפשר לחדד נקדות גם כאלה , סוזה טקטיקן בחסד אבל פה הוא נפל, ולא גם אם השער של דבור/גרסיה היה נכנס זה לא אומר שהמערך היה נכון.

תפסיקו לראות בכל ביקורת כחילול שמו / "הוא רוצה לערוף את ראשו".

תסתכלו על הנקודות שצייני ואם אני טועה בהם תעמידו אותי על טעותי.

סוזה מאמן ענק , היה ויהיה

זה ציטוט מפתגם אל תקח את זה אישית, באתי להעביר נקודה, לא לקרוא לך כלב.

באמת שהתגובות שלכם בלתי נסבלות, תמשיכו עם הציניות בשקל. אידיוטים האנשים שפותחים פה נושאים ומצפים לאיזשהו התפתחות דיון נורמלי.

ררגע רגע תנו לי לנסות...

״ אתה צודק, מאמן חרא, עונה זבל איך הוא לא מתבייש להשאר אחרי שספגנו 0 גולים בליגה? ״

מספיק ציני?

כשהנושא מיותר יש תגובות מיותרות.. "סתם תחושה של פיספוס מעצבן" היה מסכם הכל בנושא הסיכום של המשחק.

ברור לי שהוא לא בא לרעתו של סוזה אלא בסך הכל מביע ביקורת בונה אבל זה פשוט מוקדם מידי, סוזה עדיין לומד את הקבוצה.