Jump to content

סיכום משחק בסימן: "אטוטלור בורדו"

Armagedon

Recommended Posts

הדבר הכי חשוב שמכבי הראתה היום זה משחק הגנה יציב וטוב גם מול קבוצות באירופה. טיבי בלם ברמות אחרות ממה שהכרנו עד היום בליגה הישראלית רק שימשיך ככה והוא יגיע רחוק מאוד.

בן הרוש במשחק מצויין. גם בהגנה וגם בעזרה להתקפה כשצריך. תשמעו לי הוא ילך וישתפר עם הצוות המקצועי של מכבי ויהפוך לסוג של טיבי.

יצחקי במשחק טוב מאוד למרות שיש חלקים במשחק שהוא נעלם. פריצה במשחק טוב עם 2 בישולים, נצחונות בכמעט כל קרבות האוויר, הורדות כדור והזרמה של ההתקפה. למעט ההחמצה האדירה מהגול של יצחקי הוא היה מצויין.

זהבי - מה עוד יש להגיד? הולך ומשתבח. תנועה בלתי פוסקת, טכניקה, מהירות, מסירות.. אם היה יודע להשתלט על כדור יותר טוב יכל להיות היום בליגות הבכירות. מזל שהוא במכבי.

ראדי - משחק הגנתי לא רע אבל לא תמך מספיק בהתקפה, שיחק לאט מידי. מקווה שיחזור לעצמו בקרוב.

מיכה - גול מדהים שמראה על טאץ וטכניקה אדירה. וגם מכביסט. מה עוד אפשר לבקש?

ייני - נתן משחק לא רע היום למרות שראו שבאגף היה לו קשה להתמודד עם המהירות של הצרפתים. כשעבר לאמצע היה טוב.

אלטמן - בנתיים לא משתלב אבל הוא עוד ישתפר.

סוזה - אחד המאמנים הגדולים שהיו בישראל מאז ומעולם.

אם מוציאים נקודה בחוץ בפרנקפורט עולים.

הדבר הכי חשוב לדעתי הוא לא הניצחון אלא הדרך שוב האופי החזק.

ניצחונות מהסוג הזה גורמות לקבוצה לדרייב ענק למשחקים הבאים בליגה שהם עם כל הכבוד לאירופה יותר חשובים וגם לבוא עם קצת יותר ביטחון למשחק מול פרנקפורט.

שוב סוזה סותם פיות של שדרני ועלק פרשני ספורט בארץ.

שוב כמו בעונה שעברה הקבוצה הזאת מראה שיש לה אופי של קבוצה אלופה לא מסתכלת על שום דבר מלבד הניצחון.

יש סיכוי מאוד ריאלי לעלות, הכל תלוי בנו...

גם אם מפסידים פעמיים לפרנקפורט לא יקרה כלום, תיקו בין בורדו לאפועל וגם אם מפסידים בגרמניה הכל טוב, אחרי זה להוציא כמה נקודות מבורדו בבית וניקוסיה בחוץ ועלינו וזה מאוד אפשרי וגם לפי יכולת מגיע לנו, אם נוציא משהו בגרמניה זה סתם בונוס :)

אין סיבה שנפסיד לפרנקפורט פעמיים.

לא מאמין, איזה כיף היה לראות את המשחק הזה, עם כל ההחמצות של מכבי לא כעסתי כי פשוט הרגשתי גאווה מלראות את צורת המשחק שלנו, אנחנו קבוצה בסטייל אירופי, השתדרגנו באופן קיצוני בשנה וחצי האחרונות.

אין שום סיבה שנפסיד לפרנקפורט בבית, לבאזל לא הפסדנו בבית.. כל דבר מעבר נגדם יהיה מעולה.

ובתקווה שבורדו מחזור אחרון יהיה לפרוטוקול מבחינתם..

סיכום שלי למשחק :

חואן פאבלו - משחק טוב שלו, הגול לא היה באשמתו, נתן כמה עצירות יפות, ובסה"כ נותן המון שקט להגנה. דרך אגב, המשחק רגל שלו היום היה מצויין.

ייני - משחק הגנתי מצויין שלו, עדיין חייב להשתפר במסירות קדימה שלו, הוא נותן המון מנהיגות וקור רוח, אחלה שרן :)

קרלוס- אדיר, באמת שכל פעם אני צובט את עצמי - הבלם הזר הכי טוב שנחת פה אי פעם, הוא מלך אמיתי. במשחק היום הוא היה אגרסיבי וראשון לכל כדור.

טיבי - המשחק הכי פחות טוב שלו מאז שהגיע למכבי, ועדיין הוא נראה כמו לוסיו. אדיר. קרלוס חיפה על החולשה שלו, אבל כמו שאמרתי - טיבי ביום רע זה כמו דקל קינן במשחק חייו.

בן הרוש- מצויין, נתן אחלה של משחק הגנתי, גם בהתקפה ניסה המון, למרות שהיו לו המון הרמות לא טובות, הוא משתדל ולאט לאט דוחק החוצה את מאנה וזיו. בינגו של ג'ורדי

אלברמן - מחצית ראשונה חלשה קצת, מחצית שניה חזר להיות אגרסיבי , ירד להמון תקלים חשובים, בכלל הוא מנהיג, ומאכיל אותי וואחד כובע כל פעם מחדש על זה שביקרתי אותו רוב עונה שעברה. כל הכבוד גל.

ראדי - שוב , ההצבה של ראדי פוגעת בו. לצערי הוא לא דומננטי כמו שנה שעברה, חייבים לעשות עם זה משהו, הבחור כ"כ חשוב, חייב לחזור לעצמו ולהיות בעל בית באמצע המגרש.

זהבי - מלך. השחקן הכי טוב במכבי , והכי טוב בישראל. כמה כישרון יש לו ברגלים זה לא נתפס. הלוואי שישאר פה לנצח.

יצחקי- מחצית ראשונה חושך, הוא פשוט לא בנוי להיות קשר התקפי מצד ימין, מחצית שניה חתך יותר לאמצע והבקיע גול חשוב מאוד. נראה שיצחקי התבגר, הוא לא אותו יצחקי מימי איווניר העליזים. שחקן חשוב מאוד מאוד.

אלטמן - לא בנוי עדיין לרמות האלה לצערי. רואים שיש לו כישרון, מיכה טב"ח ודאבור עדיפים בהרבה כרגע.

פריצה - משחק חלש מאוד שלו שמסתכם בשני בישולים. מה עוד אפשר להגיד עליו? לא נורמאלי הבחור. יש לו טאץ' שבחיים לא ראיתי , הוא פשוט אומן, צריך להשאיר אותו כאן עד שהוא פורש ולהפוך אותו לבעל תפקיד במועדון. אני פשוט מאוהב בו.

מחליפים -

מיכה - אדיר, איזה קור רוח , איזה גול, איזה דור מיכה. הרכב, ספסל - מזה משנה, הוא המלך, הוא תמיד יתן 110 % . אין דברים כאלה בעולם.

מיטרוביץ'- נתן אחלה משחק, אחלה מסירות. שוב , אני לא חושב שהוא עילוי. ברור שצריך לתת לו זמן, אבל הם זה רק מה שיש לו ברגליים, לדעתי זה יהיה נכון להיפרד ממנו בסוף העונה, בכל זאת תופס מקום של זר, ואפשר למצוא משהו יותר טוב ממנו.

אייבנדר - לא שיחק מספיק בשביל חוות דעת.

לסיכום: נתנו היום הצגה, אנחנו קבוצה אירופאית לכל דבר, וזה רק הולך ומשתפר. חווינו המון משברים ומשחקים גרועים באירופה שסוף סוף אנחנו לומדים, ככה מתחילים מורשת חברים. פאקינג ניצחון חוץ על בורדו.

לפי דעתי, ייני היה מהטובים שלנו הערב, אפס טעויות בהגנה, תמך גם בהתקפה.

הפתיע מאוד גם עם מנהיגות ואופי. היה לו המון ביטחון.

איפה כל האנשים שאמרו שהוא בינוני?

היה ראשון לכל כדור באגף שלו.

ממש. אמרתי שבוע שעבר שעוד יהיה נושא "אוכלים את הכובע". קצת אמון בקפטן.

גם היום וגם נגד חיפה - נהדר.

הבעיה שלו היא במשחקים נגד קבוצות שלא עוברות את החצי (99% מהמשחקים שלנו) שאז החשיבות שלו למשחק היא בעיקר התקפית.

זהבי לא שייך לפה. מגיע לו סיבוב נוסף ואני אופתע אם זה לא יקרה.

סוזה כל כך יצירתי וזורם עם המשחק. תענוג של אישיות, תענוג של מאמן.

אלברמן במחצית שניה לפנתאון. אחד ממחלצי הכדורים הגדולים בתולדות הכדורגל הישראלי.

וואו, איזה כיף.

זהבי לא צריך אירופה. הוא יכול, כן. הוא מתאים, כן. אבל למזלנו יש לו אישה שרוצה ישראל והוא קשור למשפחה ולא ילך לחמם ספסל בשום מקום או לבוא ולהוכיח את עצמו שוב למאמן חדש.

ולגביי הלא שייך לפה, מסכים. אבל אם נמשיך ככה, באמת שבעזרת השם אם נמשיך ככה, נוכל להגיד שגם אנחנו כבר לא שייכים לפה. לפחות עבור שחקנים מופלאים כמו זהבי.

זהבי שייך לפה. פה זה אירופה.

מכבי מתנהלת כמועדון אירופאי מהדרג השני-שלישי לכל דבר ועניין.

הבנאדם בתוך המערכת הזאת של מכבי יכול להגיע להישגים לאורך זמן (ברמה של שנה אחר שנה) באירופה, כולל ליגת האלופות.

כלכלית, מעמדית ומשפחתית - סיטואציה כזאת לדעתי מרגשת יותר מסיבוב שני באירופה בלך תדע באיזה קבוצה.

ג'ורדי מפרגן לאח מהכרמל:

"המנהל המקצועי ג'ורדי קרויף הוסיף: "אני גאה בשחקנים שמגיבים בצורה יפה לדרישות ולשינויים הטקטיים של סוזה. עכשיו נצטרך להיות גברים, ללבוש את החולצה ביום ראשון ולהילחם כדי לקחת 3 נקודות באשדוד"."

ג'ורדי מפרגן לאח מהכרמל:

"המנהל המקצועי ג'ורדי קרויף הוסיף: "אני גאה בשחקנים שמגיבים בצורה יפה לדרישות ולשינויים הטקטיים של סוזה. עכשיו נצטרך להיות גברים, ללבוש את החולצה ביום ראשון ולהילחם כדי לקחת 3 נקודות באשדוד"."

ברגע שמתחילים עם גברים, אתה יודע שאכלנו אותה. גברים זה רק בחיפה.

ג'ורדי מפרגן לאח מהכרמל:

גברים רק בחיפה