Jump to content

איפה ואיפה? מכבי בתשלום, חיפה בפתוח

Zvika

Recommended Posts

סוויר עדיין חי בסרט שאני שתול של הפועל חח :-)

אני אזרום איתך עד שהספק הזה ירד, יש לי סבלנות.

לא יודע מה יותר מביך - זה שאתה מנסה בכוח להתכחש אחרי שברור לכולם כאן שאתה אוהד הפועל במסווה (מסווה כושל בן כושל גילי מוסינזון סטייל) או האפשרות הקלושה שבאמת קיים אוהד מכבי כמוך.

"שתול"

אני לא חושב שעזרא קובסטר ואדמין עשו מועצת חכמים ובחרו בך בתור השתול.

ועכשיו הם מפעילים אותך ושולחים לך מסרים דרך אותות רדיו

אני סתם חושב שאתה אוהד הפועל.

"שתול"

אני לא חושב שעזרא קובסטר ואדמין עשו מועצת חכמים ובחרו בך בתור השתול.

ועכשיו הם מפעילים אותך ושולחים לך מסרים דרך אותות רדיו

אני סתם חושב שאתה אוהד הפועל.

הגיע הזמן שנפתח את זה, גם לי יש יוזר בשדים (סוייר יכול להשיג הכל)

אני רומאריו.

אולי הם עלו עלינו ושלחו את הבחור הזה כדי לנקום.

חחחחחח אני לוקח את זה בסבבה, כי במילא אין לי אפשרות להוכיח אחרת.

בנתיים אני נמצא כאן שנה וקצת, אני חיובי ולא מטפטף רעל כמו שסוויר יודע לעשות בשדים (בצורה מוצלחת אגב)

מצחיק שאנשים מדברים על הימים בהם הליגה האנגלית שודרה בערוץ 5 כימים בהם זה שודר בחינם. תתעוררו- גם אז זה לא היה חינם. זה היה חלק ממחיר לא קטן ששילמנו בחודש בשביל להיות מחוברים לכבלים.

תגידו כשאתם רואים דרך המחשב אתם רואים את זה בHD? רשום לי פה על המחשב שהמסך הוא HD וגם בשידור רשום שזה בHD וכשאני רואה זה לא בHD...

איך אתה יודע? ספרת פיקסלים?

האדם שמעביר את השידור משתמש במקור שהוא HD (ספורט 1 HD) אבל כמובן שהסטרימינג מוריד מהאיכות (רוחב פס וכו').

תגידו כשאתם רואים דרך המחשב אתם רואים את זה בHD? רשום לי פה על המחשב שהמסך הוא HD וגם בשידור רשום שזה בHD וכשאני רואה זה לא בHD...

הכל יחסי כמובן. יחסית ל-HD בטלוויזיה זה לרוב לא משתווה, אבל זה עדיין הרבה יותר טוב משידור רגיל.

יש סטרימינג באיכות גבוהה יחסית (Sopcast בעבר, עכשיו הם קצת נחלשו ויש משהו שנקרא AceStream שעובד דרך ה-VLC אם אני לא טועה). דרך תוכנות כאלה אפשר למצוא שידור איכותי שבאמת עובר אליך למחשב ברמה גבוהה מאוד (אבל בשביל זה צריך רוחב פס שיחזיק את השידור). השידורים האלה שאתה מדבר עליהם (כמו שמוריו אמר) באמת מועברים אליך ב-HD, אבל האיכות יורדת משמעותית במעבר אליך למחשב.

מצחיק שאנשים מדברים על הימים בהם הליגה האנגלית שודרה בערוץ 5 כימים בהם זה שודר בחינם. תתעוררו- גם אז זה לא היה חינם. זה היה חלק ממחיר לא קטן ששילמנו בחודש בשביל להיות מחוברים לכבלים.

אבל היית משלם על כבלים, ומקבל את ערוץ הספורט כחלק מהחבילה, יחד עם שאר הערוצים

היום אתה משלם על כבלים, ומקבל את ערוץ הספורט, יחד עם ערוצים נוספים, אבל בגלל זליגת התכנים, אין בערוץ הספורט כלום :|

השידורים באינטרנט נהיו כל כך חרא בשנה האחרונה.

את מכבי אף פעם לא באמת היה אפשר לראות כמו בני אדם, אבל לפחות משחקים מאירופה הייתי יכול לראות תמיד בלי בעיה בלי תקיעות בסופקאסט.

היום גם את זה לקחו לנו, הסופקאסט נפל והשידורי סטרים הם חרא.

בזיון שאפילו משחק חוץ של מכבי באירופה אני לא יכול לראות כמו בן אדם

אין עתיד :thumbdown:

אם אני לא טועה בקמפיין הקודם גם השידורים היו בתשלום ואף אחד לא דיבר

http://www.the7eye.org.il/64244

מוזר שוואן פתאום נהיו קדושים

קמפיין קודם המשחקים שודרו בערוץ 9

הגיע הזמן שנפתח את זה, גם לי יש יוזר בשדים (סוייר יכול להשיג הכל)

אני רומאריו.

אולי הם עלו עלינו ושלחו את הבחור הזה כדי לנקום.

אני סו אלן

מסקנה - עשו מנוי לצ'רלטון.

מסקנה נוספת- אלא אם הייתה בחירה בין שידור של משחק אחד או אי שידור כלל, צ'רלטון קבעה שאף משחק לא ישודר,מיטש הסכים, יענקלה התערב ואמר שעדיף שהמשחק של מכבי ישודר מאשר שלא ישודר כלום, ויו"ר צ'רלטון קבע ברוב חוכמתו שדווקא חיפה היא זו שראוייה להיות משודרת-

למערכת וואן אין שום מושג מה זה משפט שלמה

תכלס גם אני הייתי עד לפני כמה שנים נגד צ'רלטון ואמרתי אני לא משלם להם בחיים לא יראו גרוש גנבים, רמאים, שרלטנים וכל המילים הידועות.

וואלה כבר לא חושב ככה מזמן, הכמות שידורים שיש שם והמגוון כמעט בכל יום. במיוחד שבת-ראשון זה חוויה וכיף גדול.

אני אפילו לא צריך ת'ערוץ בשביל לראות את מכבי כי אני הולך גם לכל החוץ, אבל בלי קשר פשוט שווה כל אגורה מה שנהיה שם כבר.

67 שקל בחודש לשני ערוצים כאלה, ממש סביר ומשתלם.

לא נכנס לכיס של אף אחד, כל אחד ויכולתיו אבל כולה 67 שקל בחודש לדעתי לא יהרוג אף אחד.

אנשים לא מזמינים בגלל העיקרון לא בגלל מחסור בכסף (95 אחוז אני מאמין), ומה שאני חושב זה שלעיקרון כבר מזמן אין משמעות פה כי הם מביאים תמורה אדירה.

מי שאוהב כדורגל, רוצה לראות משחקים של יריבות שלנו בליגת העל, ממלא ווינר חוסך לעצמו הרבה כאב ראש של חיפושים באינטרנט וכו'.