Jump to content

הבורר- עונה 4

daniel1

Recommended Posts

כדי שתחשוב שזה מה שהולך לקרות

ואז שהקטע יגיע, אתה תראה שמישהו אחר בא להוריד את יגאל הנאצי והם יורים במתנקש השני.

ברור לי שזה לא באמת יקרה, ולכן זה מרגיש לי דבילי שהם מנסים כביכול לעבוד עליי עם הקטע ה"מותח" הזה

זה השלב שאני אמורה לצחוק כאילו?

לא...פשוט בפעם הבאה תתן לי מראש תסריט שאני אדע לפחות לגחך כשאתה מנסה לספר בדיחה עליי.

ויש לך גם 3 תומכים. וואו! יש לי מן הרגשה מוזרה ולא מוסברת שהכינוי של אחד מהם מתחיל ב-ר' ויש לכם אפילו חוש הומור ברמה דומה.

יש לו כבר 13.

ואני נשבע שזה פופולרי בפוטנציה אחי.

מהודעות הזויות על חיבה לשחקנים(לא מקצועית, לדוגמא: איך שהם נראים, מה אתה חושב עליהם בתור אנשים וכו) , ועד להומור על גבול המביך.

נשבע לך, אני קודם קורא תהודעה, ורק אז רואה מי כתב אותה...

וכל פעם שיש לי תחושה שזה אתה.. איזה קטע, זה באמת אתה.

אני בטח לא מביכה מותק. מביך זה האורגיה הוירטואלית ההמונית, הליקוקים והשפשופים ההדדיים והזרע שאתם שופכים פה אחד על ההודעות של השני.

אז אמנם אין לי זין אבל אני שמה אחד גדול על כולכם.

אתם יכולים להמשיך ולכתוב מה שאתם רוצים עליי. זה נכנס לי מצד אחד ויוצא בשנייה אחר כך מצד שני. אין פה אף אחד שאני מחזיקה ממנו ברמה כזאת שיהיה לי אכפת מה הוא חושב עליי.

מה גם שהצביעות חוגגת פה ברמה מבחילה. יש פה אנשים שכל נאד שהם תוקעים בפורום כולם רצים להריח וכמובן ללחוץ לייק אחרי.

אני את "הלייקים" והאהבה שלי מקבלת בחיים האמיתיים ואני לא צריכה עדר של גורילות חסרי אינטיליגנציה כדי להרגיש שאני שווה משהו.

עכשיו אתה מוזמן לא להגיב לי יותר :)

גורילות חסרי אינטלגנציה, נו... ספיצ'לס. פשוט נגמר לי הכסף, שילמתי כבר הכל על לייקים. ככה אני מרגיש גבר. יאללה סע יסכיזופרן,

לגבי הסדרה, אני דווקא אוהב, למרות שהרמה שלה לא גבוהה במיוחד, אבל בסטנדרטים של הארץ, היא בסדר גמור וכיף לראות. אפילו מצחיקה לפעמים.

סיפור פשוט לא טוב, לא הגיוני, לא סביר שהתנהלות שכונתית כזו מתקיימת בעולם האמיתי

עצוב לצפייה (וכן הפעם אני מזלזל וקוטל למי שיש לו תלונות על השליליות שבי).