Jump to content

הבורר- עונה 4

daniel1

Recommended Posts

לטובת אלו שלא ראו את הפרק - ספויילרים בתגובה, ראו הוזהרתם!

כ''כ ברור שהוא לא באמת מת, והעונה הבאה, בעוד חמש שנים, תתחיל כשנדב בבית חולים לאחר שנמצא על חוף הים, עקב פיצוץ היאכטה עם התנין, שג'וזף אוגנסיאן מלכד בטרם עת.... אה אופס, כלומר שהוא יתעורר בבית חולים, ולאחר שני פרקים בערך, הוא כבר בריא כמו סוס, וברוך ישב עמו לשיחת אב ובנו, יצטט לו משפטי חכמה כגון: ''אבא הוא לא אבא עד שהוא דופק לך כדור בחזה'', וכמובן יביא לכך אסמכתא קלושה להחריד מן המקורות, הימור שלי - עקידת יצחק.

רגע זה לא נגמר סופית??

ביאסתם אותי עכשיו

חלאס יאללה זה סוף מעולה לא צריך למשוך סדרות עד שאף אחד כבר לא צופה בהם

העונה הזו הייתה חלשה לדעתי.

מאוד צפויה, עלילה חסרת ברק והפתעות, יותר מדי משכו כל דבר.. באמת שהיה משעמם

הפרק האחרון הציל קצת את העונה

לדעתי הגיע הזמן לסגור את הבסטה לפני שזה יתדרדר עוד יותר

גם לדעתי זה צריך להיגמר כאן. כדי לעשות עוד עונה הם יצטרכו לחשוב על קו עלילה חדש וזה סתם יילעס ויישחק. גם לסופרנוס, אלף אלפי הבדלות ושהשם ירחם עליי על ההשוואה הזאת, היה סוף פתוח.

העונה הכי גרועה מכל העונות לפי דעתי,או שהייתי יותר מדי ילד בעונות שעברות שלא קלטתי עד כמה המשחק של כמה מהדמויות גרוע..בכל מקרה,נהנתי מהצפייה

חבל שהמשחק בישראל כזה גרוע.

ההתנקשות בענבל והקטע של סוף העונה היה לדעתי הסצינות הכי גרועות שנתקלתי בהן אי פעם

יש באמת דבר אחד שאני לא מבין

הקטע הזה שהם כאילו יורים בנשק ויש קול נפץ לא נדוש כבר? למה לא לקנות כמה כלי נשק שהם רפליקות שיורות כדורי סרק וזהו מה הסיפור בחיית דינק

למה לא לצלם סצינה שנראית אמיתית?

http://www.youtube.com/watch?v=UUSq_KeTNOw

בחיים לא ראיתי אש יוצאת מהקנה של אף סדרה ישראלית, בדיחה.

לפי מה שרשף לוי כתב בפייסבוק ביום שישי האחרון, זה פרק סיום הסדרה:

ביום רביעי יוקרן הפרק האחרון והסופי של הבורר. כשהתחלנו לפני איזה שמונה שנים ערוץ 3 נחשב בית קברות של ריטינג והוט השיקו מיזם טכנולוגי ניסיוני שקרו לו וי.או.די שכולם חזו לו כישלון. מי ששלט בעולם התחתון האמיתי באותם ימים כמעט כולם נמצאים בכלא או הלכו לעולמם. אני בחיים לא האמנתי שהסדרה תגיע לכל כך הרבה אנשים. היה ברור שזה סוג של פרינג' שיראו ארבע צופים וחצי. אבל בדברים האלה אף פעם אי אפשר לדעת. אחד כותב על המשפחה שלו ועל הפחדים שלו ופתאום זה מעניין אנשים מחיפה. אף אחד לא יכול היה לנחש שאנשים יתחילו לצפות בטלוויזיה בזמנם הפנוי ויעשו מרתונים של שובר שורות ושל הסקס של מסטרס. אף אחד לא היה מאמין שהבורר יהיה שיאן הצפיות בויאודי של כל הזמנים עם איזה למעלה מ 25 מיליון צפיות - מי ראה את כל כך הרבה פעמים?!. ובטח אף אחד לא האמין שחברת הוט תבסס את מרבית הפרסומות שלה על דמויות מהבורר. [לשאלתם של רבים ברחוב ובכלל - לא, אני לא כתבתי את הפרסומות האחרונות הקרדיט מגיע לראובני פרידן. אבל ברור שסדרה מגיעה לסוף שלה כשהיא הופכת לפרסומת, לא?]
אני חייב המון תודה להוט על התמיכה שלהם. אם לעשות סדרה אז שם. אני חושב שתור הזהב של הטלוויזיה הדרמטית בישראל חייב המון למחלקת הדרמה של הוט וכשיכתבו את ההיסטוריה של התקופה הזאת השם של מירית טובי יככב.

הרבה שואלים אותי על הסוף, מי אבא של נדב, מה הולך לקרות. זה מאד מרגש המעורבות הזאת של הקהל. הרבה שולחים לי כל מיני הצעות לפיתרון - אז לא, בולדוג לא יתגלה כאבא של הנאצי, ויהרוג את כולם בפרק האחרון. ויוסי הוא אל האבא של איציק סאסא. אני כותב את הבורר, כמו כל דבר שאני כותב כמחזה. ובמחזה טוב האקדח במערכה הראשונה יורה בשלישית. זאת אומרת שהמפתח לסוף מתחיל בפרק הראשון. כל מה שקורה בסוף מוכתב משם. לא אגלה יותר כדי לא להרוס. רק דבר אחד אני ממליץ לצופים האדוקים תראו את זה בשידור הראשון, אל תתנו לאף אחד לספר לכם כלום כי הסוף מפתיע. בסיום הפרק ה 45 (!) אני מקווה שהסדרה תעמוד כיצירת אומנות אחת עם התחלה אמצע וסוף.

אז חובבי הבורר זה הזמן שלכם, אם בא לכם, לעשות שר.

אני נהניתי מאוד מכל התוכנית, נכון שהיו קצת חרטות אבל הייתה באמת תוכנית טובה, זה שלא יה ההפי אנד רק חיזק לי את זה...

מה שכן ראיתי שציינו פה את הסצנת התנקשות ענבל, באמת מהגרועות והמביכות שראיתי, לא הבנתי מה עובר עליהם זה נראה כמו חלק מסרטון בר מצוה.

חבל שהמשחק בישראל כזה גרוע.

ההתנקשות בענבל והקטע של סוף העונה היה לדעתי הסצינות הכי גרועות שנתקלתי בהן אי פעם

דווקא יהודה לוי ואיבגי משחקים מאוד אמין. אבל כן חלק מהסצינות מביכות

מהפייסבוק של הבורר: ״הרבה שמועות רצות בימים האחרונים בנוגע לעונה הבאה של הבורר. תהיה עונה, לא תהיה עונה...

אז אלה העובדות:

ב-HOT עדיין לא הוחלט האם תהיה עונה חמישית.

מבטיחים לעדכן ברגע שיהיו פרטים חדשים.״