Jump to content

מחר לפני קריית שמונה: "הבארסה" בפלורנטין מארח

זיגפלד

Recommended Posts

אנחנו עוברים לפאב "הבארסה" בפלורנטין, רחוב ויטל 2 - בשעה 17:00.

דיברנו עם "הבארסה" בפלורנטין והובטח לנו שהמקום ייפתח במיוחד בשבילנו בשעה 17:00. אנחנו נשב מחר עם בעלי המקום בתקווה לסגור את זה סופית ולמנוע בעיות עתידיות, אבל צפוי 1+1 כמו שכולנו רגילים או שלפחות תהיה הוזלה מאוד משמעותית במחירי האלכוהול.

חשוב לנו לומר שזהו ניסיון ושאם לא נהיה מרוצים, נשקול את האופציות מחדש. יותר מזה, אם יש למישהו הצעה לפאב באזור שיכול לארח את אוהדי מכבי מדי משחק, אנחנו נשמח. בסופו של דבר זו מסורת שהתחלנו אותה בעונה שעברה ואנחנו רוצים שאותה האווירה תימשך.

קצת על הסיבה למעבר:

התארחנו יפה מאוד במשך העונה שעברה, אבל בחודשיים האחרונים אנחנו מוצאים את עצמנו רבים עם הפרל'ה מדי משחק - הגיע למצב שלפני אפואל ניקוסיה בעלי הפאב סירב להגיש בירה בגלל התחשבנות אישית של המלצרית ובנוסף אמר לנו שאנחנו יכולים לא להגיע יותר מבחינתו. כתוצאה מכך, חלקנו פשוט לא רוצים להגיע למקום, הרי שזה יכול היה להיות כל אחד.

אם מישהו רוצה פרטים נוספים אז אני אעשה זאת בפרטי כי אין לנו שום רצון במלחמה ותחרות. כאמור, כל מקום שישרת אותנו בהתאם ויהיה לנו לבית לפני משחקים, אנחנו נשמח. מחר אנחנו ננסה לעשות זאת בבארסה, בתקווה שהם יעמדו במילתם ונוכל להישאר גם בהמשך העונה. נתראה בשעה חמש.

אני מת על האזור של הפרלה ופלורנטין *אבל* הוא נורא בעייתי כי אחרי ששתית אתה צריך לקחת את האוטו וליסוע לבלומפילד (או שאתה צריך מראש לחנות בבלומפילד- ללכת 10-15 דקות לפורנטין ואז לחזור)

יש פאב ממש על יד המכללה שאנחנו לרוב יושבים שם, זה ממש 3 דקות הליכה מ-11.

הבעיה שלדעתי הוא לא בטוח בשבת בצהריים...

אני מת על האזור של הפרלה ופלורנטין *אבל* הוא נורא בעייתי כי אחרי ששתית אתה צריך לקחת את האוטו וליסוע לבלומפילד (או שאתה צריך מראש לחנות בבלומפילד- ללכת 10-15 דקות לפורנטין ואז לחזור)

יש פאב ממש על יד המכללה שאנחנו לרוב יושבים שם, זה ממש 3 דקות הליכה מ-11.

הבעיה שלדעתי הוא לא בטוח בשבת בצהריים...

הרבה מאיתנו חונים בפלורנטין או בין לבין (קיבוץ גלויות וכו') והולכים ברגל הלוך חזור, זה אפילו עוזר לא רע להעביר ליטר וחצי עד שריקת הפתיחה.

אם המקום לא פתוח בשבת זאת בעיה...תן צ'אנס מחר, נחגוג לך יום הולדת :)

נותנים צ'אנס לבארסה - מאמינים שיהיה על הכיפאק. רוצים לבוא לשתות בירה בלי שטויות על הראש...ובתכלס 10 דקות הליכה לבלומפילד זה ממש בקטנה וזה עובר גם בכיף כשהולכים הרבה אנשים ביחד (לא כולל עצירות לפיצה בדרך לאצטדיון כדי לעזור להוריד את הבירה).

חייבים ללכת קצת אחרי לנשום אוויר, להוריד ת'בירה ולסדר את הבטן, טוב מאוד שזה 10 דקות מבלופמילד..

שמקרה קולאוטי לא יחזור שוב העונה.

בכבוד רב, אחד שחטף שפריץ קיא על הנעל.

איך מגיעים לשם?

אם אתה יודע איפה הפרל'ה, אז המרחק ביניהם הוא בערך 100 מטר.

הפרל'ה נמצא ברחוב פלורנטין פינת ויטל - "הבארסה" נמצא ברחוב ויטל מספר 2. אם אתה על ויטל עם הפנים לפרל'ה, נדמה לי שזה מימין.

אם אתה לא יודע, אז קצת קשה לי לעזור :)

אם אתה יודע איפה הפרל'ה, אז המרחק ביניהם הוא בערך 100 מטר.

הפרל'ה נמצא ברחוב פלורנטין פינת ויטל - "הבארסה" נמצא ברחוב ויטל מספר 2. אם אתה על ויטל עם הפנים לפרל'ה, נדמה לי שזה מימין.

אם אתה לא יודע, אז קצת קשה לי לעזור :)

זה הבעיה אני לא יודע איפה זה הפרלה אולי יש כתובת לכתוב בוויז?