Jump to content

דייטים גרועים

Guest Blombly

Recommended Posts

עברתי אתמול ''דייט'' (אם אפשר לקרוא לזה ככה) נוראי, עם בחורה שנכנסה אליי לפייסבוק, ובמבט בתמונות שלה היא נראית סביר פלוס. אמרתי אין מה להפסיד, אז נזרום. נסעתי להביא אותה מאזור השרון, ולתדהמתי המציאות לא מחמיאה איתה בכלל! בחורה לא נמוכה כלל וכלל (175 בערך) ודי מלאה מה שמקנה לה מראה של אבא. כ''כ נחרדתי, עד שאשכרה אזרתי אומץ ואמרתי לה - רגע לפני שהתכוונו לחצות את הכביש לכיוון בית הקפה - שוואלה, אבל לא מתאים, וכדאי שנחסוך את הישיבה בכלל. קיצר אכלתי את עצמי קצת אח''כ, והמצפון שלי עבד שעות נוספות, וכמובן שלא הועיל שרוב החברים שלי אמרו שיצאתי מנייאק רציני.

האמת שמאוד יעודד אותי לשמוע על דייטים גרועים של אחרים.

מצד אחד בשביל מה לפתח לה אשליה? אתה לא בעניין שלה בכלל ובכל זאת תשב איתה בנימוס בכוח שהראש שלך במחשבות רק לעוף?

מצד שני, היית צריך לחשוב פעמיים שכל הבנות שמצלמות מלמעלה כדי שיראו חזה ענק או שמצטלמות על הצד אחרי חברה, משהו שם דפוק.

השאלה היחידה היא

עד כמה התמונות שלה משקרות..

אם באמת באופן מוגזם + פוטושופ. בעיה שלה.

אם היא סה"כ בוחרת להראות תמונות טובות וההבדל לא כזה גדול

ובעידן הפייסבוק שאפשר לחקור את אלבומי אילת/תאילנד ולא עשית את זה - בעיה שלך.

אם אשכרה מעלה רק דברים שיצאו אחד למליון + פוטוושופ

שתלמד לקח

היה לי סיפור ממש דומה. יצאתי עם איזו אמריקאית שהתנדבה פה. היא תיארה את עצמה כגובה 1.83 ועם מבנה גוף רזה (ראיתי איזה 2-3 תמונות מזוויות מחמיאות). ציפיתי לדוגמנית מערוץ האופנה, בסוף באה לי בחורילה שבמקסימום יכולה להיות דוגמנית ידיים. העברתי איתה שעה בקפה קפה והיא באמת הייתה בנאדם נחמד אבל לא יכולתי להתגבר על תחושת האכזבה שעברה בראש בשניה שראיתי אותה.

בנות תבינו- אם אתן משקרות לגבי המראה שלכן זה אולי ישיג לכן דייט אבל כמעט בטוח יהרוס את הסיכוי להמשיך מעבר לדייט הזה. הרושם הראשוני שתייצרו יהיה של אי עמידה בציפיות.

מה שאהבתי ממש בנושא זה את זה שאנחנו כאלו זיינים ושווים

וכל הבחורות מתות לזין שלנו ואנחנו רק צריכים לבחור מי תזכה.

יאללה מה נפתחתם פה, הפורום הזה זכה בתור פורום בתול השנה 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2012 ואני די בטוח שנזכה גם ב2013.

אז בוא נרגיע, רובכם היה מסיים תלילה במיטה עם +- כל מי שהייתה מגיעה.

סיפור דומה שגם היה לי,

מישהי הוסיפה אותי בפייסבוק בלי קשר, התחלנו להתכתב והיה כימיה טובה, אמרה שהיא בת 23 וגובה 170, עובדת והחלטנו לצאת לדייט.

בפועל מסתבר שהייתה בת 18, גובה 180 בערך ובכלל מובטלת. היו שקרים קטנים שנפלו לה במהלך שיחה. בסופו של דבר ישבנו בבית קפה בסביבה שעה-שעתיים והחזרתי אותה הביתה תוך כדי שהיא מתגנבת שלא ידעו שיצאה.

כמו שרביד רשם, בחורה שתנסה ליצור רושם מוגזם, שלא תצפה להמשכיות.

סיפור דומה שגם היה לי,

מישהי הוסיפה אותי בפייסבוק בלי קשר, התחלנו להתכתב והיה כימיה טובה, אמרה שהיא בת 23 וגובה 170, עובדת והחלטנו לצאת לדייט.

בפועל מסתבר שהייתה בת 18, גובה 180 בערך ובכלל מובטלת. היו שקרים קטנים שנפלו לה במהלך שיחה. בסופו של דבר ישבנו בבית קפה בסביבה שעה-שעתיים והחזרתי אותה הביתה תוך כדי שהיא מתגנבת שלא ידעו שיצאה.

כמו שרביד רשם, בחורה שתנסה ליצור רושם מוגזם, שלא תצפה להמשכיות.

חחח הבחורה כולה בת 18 והפריע לך שהיא לא עובדת?

וואלה לא מבין אתכם אנשים זה בחורות קלאסיות שמשקרות בשביל זין. מה אתם לוקחים כל דבר קשה? תפרקו...

וואלה לא מבין אתכם אנשים זה בחורות קלאסיות שמשקרות בשביל זין. מה אתם לוקחים כל דבר קשה? תפרקו...

כל מילה בסלע.

חופשי

יאללה מה נפתחתם פה, הפורום הזה זכה בתור פורום בתול השנה 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2012 ואני די בטוח שנזכה גם ב2013.

מי לקח ב2011 ?

מי לקח ב2011 ?

זה היה השנה שריפלי פתח את הפורום "ארכיון הפאוץ'"

שבו דיברו על פאוצ'ים, פאוצ'ים נוסטלגים, קניוו ומכירות, אוספים וכ"ו.

הם לקחו, אבל הפורום נסגר אחרי שנה..

שנים לא פירגנו ככה לfxp

אם יש פה יותר בטולים משם צריכים לפרק את מכבי ואת האשמים לא פחות מלרגום באבנים

מיץ׳ מתכנן איצטדיון?? שידאג קודם לאוהדים ראויים

לא רשמתי הכל, סתם זרקתי כמה דוג' בשלוף. מפה ולהפוך שזה מה שרק הפריע לי? הבנת הנקרא חביבי.

מאיפה לך שלא היה מעבר? אני לא מתרברב בפורום על כל מיני סיפורים שלי, בניגוד להרבה גולשים שכן.

טיפ לפעם הבאה: אל תצא לדייט עם מישהי שאתה לא מכיר ולא ראית במציאות.

בדיוק

בפייסבוק כולם יפים, מוכשרים ומאושרים

אבל שם זה נגמר

פעם הבאה שיהיה לך מקרה כזה פשוט תקבע ״להיפגש״ במקום כלשהו שאתה עם חברים והיא עם חברות

לא אמרתי שצריך להתבייש בזה אבל אי אפשר להתעלם מזה שזה בעייתי.

הבן אדם דפק לי את הסנטר בתוך הפה בכל פעם שהוא ניסה לנשק אותי. זה לא משהו תמים ויפה. זה כבר על גבול הפתטי.

חוץ מזה שהיו בו מלא פאקים אחרים חוץ מזה.