Jump to content

Football Manager 2014

Omer

Recommended Posts

אני שיחקתי באברטון עם 4 בהגנה, 2 קשרים אחוריים, 3 קשרים התקפיים וחלוץ

זה אולי יעזור לך מבחינת הקשרים, אבל לא יסתדר לך מבחינת טב"ח (מעריך שאת מיכה אפשר ללמד לשחק קשר התקפי). אתה יכול לנסות את זה מדי פעם כשטב"ח לא יהיה בהרכב.

אני שיחקתי באברטון עם 4 בהגנה, 2 קשרים אחוריים, 3 קשרים התקפיים וחלוץ

זה אולי יעזור לך מבחינת הקשרים, אבל לא יסתדר לך מבחינת טב"ח (מעריך שאת מיכה אפשר ללמד לשחק קשר התקפי). אתה יכול לנסות את זה מדי פעם כשטב"ח לא יהיה בהרכב.

אבל אז פריצה יהיה פחות אפקטיבי במשחק, ההתקפה שלי בנויה על שני W וחלוץ מטרה, הרבה מהגולים שלי מגיעים מהגבהות של הווינגרים

אבל אז פריצה יהיה פחות אפקטיבי במשחק, ההתקפה שלי בנויה על שני W וחלוץ מטרה, הרבה מהגולים שלי מגיעים מהגבהות של הווינגרים

במערך כזה המגנים אמורים לקבל הרבה חופש התקפי ולבשל לא מעט

אצל עוד מישהו מרבאל וטיבי הם פחי אשפה מהלכים? לשניהם אצלי יש ממוצע של 6.1.

משהו שעוד מוזר לי הוא שאני משחק עם אותה טקטיקה של השמירה האגדית שלי עם מכבי שסיימתי איתה עונה בלי הפסדים+רבע גמר ליגה אירופית(שמשם הודחתי בגלל שערי חוץ) ועדיין אני עם שני הפסדים בשני המחזורים הראשונים של הליגה עם יכולת פח.

יכול להיות שזה בגלל שבשמירה ההיא שיחקתי עם הפאץ' החדש ועם זאת לא?

אצל עוד מישהו מרבאל וטיבי הם פחי אשפה מהלכים? לשניהם אצלי יש ממוצע של 6.1.

משהו שעוד מוזר לי הוא שאני משחק עם אותה טקטיקה של השמירה האגדית שלי עם מכבי שסיימתי איתה עונה בלי הפסדים+רבע גמר ליגה אירופית(שמשם הודחתי בגלל שערי חוץ) ועדיין אני עם שני הפסדים בשני המחזורים הראשונים של הליגה עם יכולת פח.

יכול להיות שזה בגלל שבשמירה ההיא שיחקתי עם הפאץ' החדש ועם זאת לא?

מראבל היה אצלי אדיר.ממש אבל,בקטע מוזר.אם לא היו דורשים עליו 1.5M פאונד גם הייתי רוכש אותו.

מראבל היה אצלי אדיר.ממש אבל,בקטע מוזר.אם לא היו דורשים עליו 1.5M פאונד גם הייתי רוכש אותו.

אתה משחק עם אחד מהפאצ'ים החדשים או בגרסה הראשונה של המשחק?

וואו, לא מאמין, חצי גמר ליגה אירופית ! בעונה הראשונה (!!!)

הרכש שהבאתי בתחילת העונה - שפונגין, ורטה, רפאלוב ופדרו גלבאן, את זיו העפתי, השאלתי את מרגוליס שבעתיד יהיה ענק בצד ימין

נפלתי לליגה האירופית אחרי שסיימתי מקום 3 בבית של פורטו, צסק"א וגלאטסראיי

בליגה האירופית קיבלתי את שחטאר, בחוץ הפסדתי 0-1, בבית ניצחתי 0-4 עם שלושער של פריצה ושער של מיכה

בשמינית גמר באה אודינזה (עם די נטאלה, מוריאל, Allan הקשר המרכזי וגבריאל סילבה, מגן שמאלי למי שמכיר אותם), 1-1 בחוץ (שער של מרבאל, מרבאל בכללי שחקן מצוין) ו0-0 בבית הספיקו לי להעפיל לרבע הגמר

ברבע גמר קיבלתי עוד איטלקית, פיורנטינה, שגם היא באה עם סוללת כוכבים שכוללת את מריו גומז, חואקין, בורחה ואלרו, קואדרדו, ריקי אלבארז, מאטרי, אנדרסון שהגיע מיונייטד וגונזלו רודריגז הבלם)

1-1 בבית (שער של מיכה, גומז השווה) ובחוץ, תוצאה שגם אני הייתי המום ממנה, 0-3, שערים של מיכה, זהבי ויצחקי ביחד עם תצוגת הגנה אדירה של חואן פבלו, טיבי וקרלוס

עכשיו קיבלתי את ולנסיה, המשחק הראשון היה בבלומפילד, ניצחנו 0-1, משער של פריצה דקה 77, את המשחק השני עוד לא שיחקתי

בליגה מקום ראשון, 81 נק', 25 נצחונות, 6 תיקו, 2 הפסדים, במקום השני בני יהודה (לא מפתיע לאור הכשרונות שיש שם), עם 65 נק'

אני פשוט מרוצה מהקבוצה שבניתי, יש 2 מגנים טובים בכל צד (ורטה ושפונגין, בן הרוש ומרבאל), מרכז הגנה אדיר (טיבי וקרלוס), מהקישור האחורי ומעלה יש לי פשוט מבחר אדיר :

ייני, אלברמן, מיטרוביץ', אייבינדר, ראדי, זהבי, גלבאן, מיכה, רפאלוב, בן חיים, אלטמן, יצחקי, פריצה, בדש

החתמתי גם את רייכרט (מתבקש) תמורת 800K, שחקן עם פוטנציאל ענק גם במנג'ר

ואת הנרי סאייבה מבורדו שנגמר לו החוזה, שחקן אדיר

עונה הבאה חוזרים מהשאלה עומר ורד, לוגסי, דהן, גונזאלו, דור ז'אן, צ'יבוטה, מרגוליס ורייכרט שהושאל לקבוצה מאוקראינה

אני צריך חלוץ אז כנראה אני יביא בקיץ את מיצ'י בטשואיי מסטנדרד ליאז' או את קהינדה פאטאי מאסטרה הרומנית

הנה פרופיל של מיכה, שנותן עונה אדירה, שחקן ענק גם במנג'ר, אני מתכנן למכור אותו רק עוד שנתיים שלוש

אם אתם רוצים פרופילים של עוד שחקנים, בכיף, רק תבקשו

yu2jzeomzggy.jpg

חחחח עלק פחון אשפה

שיחקת איתו בכלל ?

עונה ראשונה תנסה את שפונגין, אצלי איציק עזוז גם מצוין עונה ראשונה, ואם גם הם פחונים בשבילך תנסה את פנסטיל

אני עושה שמירה עם מכבי רק עם ישראלים.

העפתי את חואן פאבלו,ברק מקבל את המושכות.

העפתי את קרלוס גארסיה,הגיע שיר צדק.

העפתי את ראדה פריצה והשאלתי את גיל יצחק(כי יש את יצחקי ובדש אז זה מספיק)

העפתי את ניקולה מיטרוביץ׳ והבאתי את רוצ׳ט

דור אזולאי בן 18 פוטנציאל גדול קשר התקפי ישחק עם הנוער ולעיתים איתנו.

בן אלגרבלי הגיע גם על תקן בלם מחליף לצדק/טיבי

חחחח עלק פחון אשפה

שיחקת איתו בכלל ?

עונה ראשונה תנסה את שפונגין, אצלי איציק עזוז גם מצוין עונה ראשונה, ואם גם הם פחונים בשבילך תנסה את פנסטיל

פנכסיל מבוגר מדי, עזוז מוגבל התקפית, את שפונגין אני ינסה.

בקשר לורטה, הוא חתיכת חור מחרבן משחקים, הייתה לי שמירה אחת טובה איתו ומאז כל הזמן אני מביא אותו וכל פעם הוא מאכזב מחדש עם ציון ממוצע 5.90

פנכסיל מבוגר מדי, עזוז מוגבל התקפית, את שפונגין אני ינסה.

בקשר לורטה, הוא חתיכת חור מחרבן משחקים, הייתה לי שמירה אחת טובה איתו ומאז כל הזמן אני מביא אותו וכל פעם הוא מאכזב מחדש עם ציון ממוצע 5.90

עוז ראלי טוב במשחק

תביא את עומר משאללה ומיכאל אוחנה לעתיד

תן דקות לגלזר וחוזז, מתפתחים ענק

עוז ראלי טוב במשחק

תביא את עומר משאללה ומיכאל אוחנה לעתיד

תן דקות לגלזר וחוזז, מתפתחים ענק

את זה אני יודע.. לא פעם ראשונה שאני משחק, פשוט מחקתי אותו לפני 3 חודשים בערך ועכשיו חזרתי לשחק.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

אחרי 9 עונות עם מכבי (ההישג הכי גבוה - חצי גמר צ׳מפיונס) - יש דרך לעבור לליגה אחרת (אם בהגדרות בהתחלה הטענתי רק ליגה ישראלית) מבלי להזדקק ליצור מנג׳ר חדש ?

דבר נוסף למי שרוצה לפתח שחקנים צעירים - אני רואה שכמעט ולא מדברים פה על מאמנים אבל לדעתי זה אחד הדברים החשובים, בעיקר כאשר הם לא רואים הרבה דקות אז לפחות יתחזקו באימונים.

פתחתי בצורה מדהימה עם שלישיות, רביעיות ואפילו פעמיים שישיה אבל פתאום אחריי תיקו בצמפיונס הגיעו עוד 4 תיקויים רצופים שכולם נגמרו 0-0, ניסיתי לאמן על התקפה בעוצמה גבוהה ועדיין לא עוזר, זה מתסכל רצח. מה יכול לעזור?