Jump to content

אחרי החגיגה בחיפה, עם הפנים קדימה לק?ש.

MTA For Ever

Recommended Posts

שבת, 20:00, בלומפילד מלא.

אחרי הפיאסקו וההשפלה על הדשא ומחוצה לו בקריית אליעזר(הקללה הוסרה), צריך לחזור לקרקע. יש לנו משחק לא קל בשבת, אין לי ספק שבן הרוש ופריצה ייפתחו, השאלה היא האם מיטרוביץ׳ ימשיך בהרכב או יסופסל לטובת מיכה/טב״ח.

האמת, הייתי מעדיף משחק אחר בשבת בבית ולא את קריית-שמונה, כי הם קבוצה שעושה צרות, בייחוד עם מתפרצות קטלניות. ברור לי שהשחקנים אחרי ההישג היום מטבע הדברים יבואו עם סוג של ירידת מתח וכאן זה בדיוק התפקיד שלנו לעזור להם. תזכרו את המשחק נגדם במחזור הרביעי בשנה שעברה, את תחושת החג לפני המשחק (סתם כי היינו עם 3 ניצחונות רצופים) ואת הבוז מחריש האוזניים שהיה בבלומפילד וגרם להם להעיף כדורים.

בהתחשב במומנטומים של הקבוצות המתמודדות על האליפות, המשחק בשבת הוא אחד החשובים העונה, לא צוחק.

כמו שהמשחק (והחמצת הפנדל) מול ניקוסיה נפלט מהמערכת, כך גם המשחק אתמול צריך להיות נחלת העבר.

הקרב על ההרכב ובכלל על הסגל-אמור לפקס את העניין.

שדאבור יפסיק להיות טיפש , שיחתום כבר על חוזה במכבי וייכנס לרוטציה , למרות ההחמצות אתמול הוא שיחק טוב.

דיברו על זה שהוצע להם חוזה.

אני מאמין שזה שהוא פתח אתמול אומר שכנראה דברים סגורים

כמו שהמשחק (והחמצת הפנדל) מול ניקוסיה נפלט מהמערכת, כך גם המשחק אתמול צריך להיות נחלת העבר.

הקרב על ההרכב ובכלל על הסגל-אמור לפקס את העניין.

המשפט הכי ענייני ונכון שיש. ממחר מה שהיה בחיפה לא רלוונטי.

מקווה מאוד שכמו שנה שעברה, השחקנים יחזרו מהר לקרקע. אוסקר היה גם אחרי נצחונות הירואיים אנטיפת כזה (ואני מתכוון אנטיפת במובן החיובי של המילה, אם יש כזה דבר) ולא נתן לשחקנים להתלהב יותר מדי.

סוזה הרבה יותר אמוציונלי ממנו אבל אני מאמין שגם הוא יחזיר אותם לקרקע. משחק לא פשוט, קבוצה לא קלה אבל אנחנו תלויים בעצמנו ואך ורק בעצמנו!

מאמין שאם השחקנים יתאפסו ולא יתעסקו בענייני אליפות/טבלה/פער מחיפה/מתי הדרבי/וכו' אז הכל יהיה בסדר.

אני קצת מקדימה את המאוחר-

ניחוש לגבי יום המשחק חוץ מול אשדוד? באותו מחזור יש חיפה-ב״ש.

ורק נקווה שהשחקנים ירדו לקרקע מהר לקראת המשחק בשבת..

אני קצת מקדימה את המאוחר-

ניחוש לגבי יום המשחק חוץ מול אשדוד? באותו מחזור יש חיפה-ב״ש.

ורק נקווה שהשחקנים ירדו לקרקע מהר לקראת המשחק בשבת..

סביר להניח שבשבת לא נשחק כי בחמישי יש לנו בורדו חוץ.

נשחק או בראשון או בשני.

מספיק זמן בשביל להתכונן ולשכוח קצת מהחגיגות ולהתפקס.

כבר ברור שיהיה לא קל.

לא הייתי הולך על קישור כמו שפתח נגד חיפה אבל סומך על סוזה.

שדאבור יפסיק להיות טיפש , שיחתום כבר על חוזה במכבי וייכנס לרוטציה , למרות ההחמצות אתמול הוא שיחק טוב.

למה נראה לך שהוא נכנס כמחליף מול ניקוסיה ופתח אתמול מול חיפה?

קליל - הפלת אותי. פריצה אשכרה יצא למרתון אחרי כל גול.

אגב, טעון בירור: איזה חגיגות אחרי גול יותר מרגשות, של אוסקר (בדרך כלל הנפת ידיים ואוצ׳ בפנים) או של סוזה (במקרה הטוב קפיצה תוך הנפה גבוהה או נמוכה של היד ובמקרה הרע זינוק על עוזר המאמן)?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.