Jump to content

נושא ווינר רשמי

Mike

Recommended Posts

כושלאמא של דטרויט מה אני נוגע בהם,שמתי 10 דולר בויקטור על ברוקלין -10,מיאמי -5,סאן אנטוניו -4.5,ודטרויט השרמוטות +1,הכל נתפס חוץ מדטרויט הטופס היה נותן 130 דולר.

נאפולי(1.20) , קליפרס(1.80), בוסטון(1.80), גולדן(1.80)

--------------------------------------------------------------------

= יחס 7 ............................................. 50 >> 350

ומה הגיבוי ? :mushy:

ומה הגיבוי ? :mushy:

תוכל לעשות גיבוי ב-10 ש''ח - ל-2 משחקי הסל , פעם אחת נגד קליפרס ,ופעם אחת נגד בוסטון /- בהתאמה...

( =סה"כ עוד 20 ש''ח במצטבר = וכל טופס גיבוי יחזיר לך 70.. , כך שאם השקעת 70 כולל הטופס הראשון, לא תצא בהפסד.. רק שנאפולי תנצח.. )

וואלה השני לא בשמיים

אבל בראשון אין לך סיכוי

השני לא בשמיים??? ארסנל ינצחו בדורטמונד?? סלטיק זבל וגם אייאקס זבל אבל המשחק בהולנד אני לא רואה את סלטיק מוציאה יותר מנקודה,ומילאן תיקו איכשהו עוד אפשרי בבונקר מטורף

השני לא בשמיים??? ארסנל ינצחו בדורטמונד?? סלטיק זבל וגם אייאקס זבל אבל המשחק בהולנד אני לא רואה את סלטיק מוציאה יותר מנקודה,ומילאן תיקו איכשהו עוד אפשרי בבונקר מטורף

סבבה,דורטמונד קבוצה טובה מאוד והכל אבל ארסנל קבוצה איכותית שבהחלט יכולה לנצח,וזה דווקא המשחק היותר סביר.

גם אייאקס וסלטיק שתי קבוצות זבל אז או שיהיה תיקו או שאחת תנצח,ואם הייתי צריך לבחור אז הייתי בוחר סלטיק(אייאקס ממה שראיתי העונה לא הכי טובים..)מילאן תיקו קשה רצח אבל כמו שאמרת בבונקר רצחני יכול לקרות.

מי עם זניט הערב?

כבר קרה לי כמה פעמים שהתבלבתי בין אנז'י לזניט,וחשבתי שזניט ירדה מנכסיה,אבל בל מקרה הייתי הולך על איקס

תוכל לעשות גיבוי ב-10 ש''ח - ל-2 משחקי הסל , פעם אחת נגד קליפרס ,ופעם אחת נגד בוסטון /- בהתאמה...

( =סה"כ עוד 20 ש''ח במצטבר = וכל טופס גיבוי יחזיר לך 70.. , כך שאם השקעת 70 כולל הטופס הראשון, לא תצא בהפסד.. רק שנאפולי תנצח.. )

זתומרת כדי לא לצאת בהפסד חייב שנאפולי וגולדן ינצחו? הבנתי נכון?

המלצה הכי טובה שיכולה להיות אם חסר לכם משחק אל תוסיפו ברירת מחדל עדיף כבר לא לשלוח ! כבר 3 פעמים שרק באחרון שאני מוסיף אני נופל רק בו ..

והיום זה שבר שיא ..מילאתי ב50 2 משחקים שנתפסו רציתי דאבל וקלטתי שאחד מהם לא דאבל אז הייתי חייב להוסיף ,הוספתי משחק יחס של 1.5 שהוא הבאנקר והוא היחיד שהפיל לי 650 שקל :doh: