Jump to content

ערן זהבי

שולח מיייל

Recommended Posts

תגידו שאני מגזים,אבל על הזין...

ערן זהבי הוא השחקן הכי טוב שראיתי במכבי ב24 שנה שאני חי.

נמני ב 2-3 רמות טוב ממנו קל.

עדיין, כיף שהוא לובש צהוב. תודה להפועל.

הרגע הזה שכל השחקנים שלנו הולכים לכיוון חדר הלבשה וערן זהבי גורר אותם לבוא לקהל

גבר רצח

אין מילים, אחרי שראיתי את המשחק בהקלטה שמתי לב שגם אחרי כל החמצה של שחקן אחר בקבוצה הוא ממש מתבאס, אפילו יותר משאר השחקנים שרואים בתמונה...

אתה טיפה מגזים,אבל הוא הרכש הכי טוב של מכבי ב22 שנה שאני חי.

למה הוא מגזים?

אמנם עדיין קצת קשה לי לאהוב ולעודד את זהבי בגלל העבר שלו, אבל מבחינה מקצועית - הכי טוב שהיה במכבי מאז נמני של 95/96, ואני לא בטוח שנופל ממנו.

הרגע הזה שכל השחקנים שלנו הולכים לכיוון חדר הלבשה וערן זהבי גורר אותם לבוא לקהל

גבר רצח

תמיד הייתי בעדו, מהרגע הראשון.

אבל הרגע הזה, קנה יותר יותר מכל הבישולים והגולים.

אתה רואה שזה לא סתם איזה "בוא נקנה את הקהל".. הוא פשוט רצה לבוא לחגוג איתנו.

הוא לא מכביסט, הוא לא ישאר במכבי בגלל הסמל,

אבל כרגע? הוא מאוהב

גאון. חיית טרף אכזרית שמזהה כל חולשה של היריב.

איך הוא ניער מעליו אנשים לפני שבישל לראול...

3 :) ירוקים סביבו ולאף אחד אין מספיק שכל כדי לעשות פאול ולעצור אותו עם צהוב., מה חשבו?! מגיע להם הגול.

3 :) ירוקים סביבו ולאף אחד אין מספיק שכל כדי לעשות פאול ולעצור אותו עם צהוב., מה חשבו?! מגיע להם הגול.

עזרא ניסה לעשות אבל זהבי פשוט העיף אותו כאילו מדובר באיזה לכלוך על החולצה..

מהלך אדיר שלו שהסתיים בבישול מדהים וגול לפנתיאון.

הרגע שבו הכדור של פריצה נכנס לרשת וכל המהלך המטורף הזה נהיה גול שכולו שילוב של שני הענקים האלו-הוא רגע שבו משהו קרה בשמיים. אני בטוחה בזה במיליון אחוז.

גלקסיות חדשות נוצרו, מלאכים הזדווגו להם ואלוהים התמוגג מאושר.

הזוי שלפני שנים בודדות הוא חגג באדום..

בסדר, הוא לא הראשון ולא האחרון בהיסטוריה שגדל במקום הלא הנכון אבל בסוף מצא את עצמו במקום ששייך לו.

רק תחשבו כמה מטומטם היה יכול להיות מצדו לשחק אצל מועצת החכמים של אבוטבול וטועמה עכשיו. זה לגמור קריירה.

מה שיפה הוא שעכשיו, בניגוד למקרים אחרים בהיסטוריה של שחקנים שחצו את הכביש, זה בכלל לא נראה מוזר לראות אותו לובש צהוב-כחול - מה שמוזר זה לחשוב שפעם הוא לבש אדום. יצא לי לא מזמן לראות איזה תקציר של הפועל כששיחק שם, זה נראה כל כך לא קשור.

למה הוא מגזים?

אמנם עדיין קצת קשה לי לאהוב ולעודד את זהבי בגלל העבר שלו, אבל מבחינה מקצועית - הכי טוב שהיה במכבי מאז נמני של 95/96, ואני לא בטוח שנופל ממנו.

למה ללכת רחוק? נמני של תחילת שנות האלפיים לא רואה אותו.

למה ללכת רחוק? נמני של תחילת שנות האלפיים לא רואה אותו.

למען מי שלא זוכר, נמני שיחק בעמידה. זהבי עושה הרבה יותר ממנו על המגרש.

נמני היה שחקן מוכשר בטירוף שאני בכנות לא רואה איפה נכנס להרכב של מכבי היום. מעדיף גם את ערן וגם את מהראן עליו, ובאמת קשה לי לראות אותו עושה את העבודה שהם נותנים על המגרש כעושי משחק. לא סתם באתלטיקו הוא נחשב לפלופ ולא לסתם שחקן שלא הצליח, אלא שבאמת היו ציפיות ממנו, שילמו עליו לא מעט כסף, והתאכזבו לגלות שעם כל הכישרון הוא שחקן כבד, איטי ועצלן.

הוא לא שחקן שהיה מסוגל לשחק בקבוצה שאין בה מספר 10 קלאסי, וגם אז לא יודע אם מתאים לקצב המשחק של מכבי הנוכחית.

עם כל הרומנטיזציה לעבר מכבי הנוכחית פשוט יותר טובה ממכבי של שנות ה-90 ומשחקת כדורגל טוב יותר.

ואני לא אומר שראדי שחקן יותר גדול מנמני, אבל כן שהוא ממלא את התפקיד שמכבי הנוכחית צריכה יותר טוב ממה שנמני היה מסוגל למלא.

אם אנחנו מסכימים שמכבי של 4-3-3 יותר טובה ממכבי של פעם, המסקנה המתבקשת היא שעדיף למכבי כיום ערן זהבי מאשר אבי נמני.

למען מי שלא זוכר, נמני שיחק בעמידה. זהבי עושה הרבה יותר ממנו על המגרש.

נמני היה שחקן מוכשר בטירוף שאני בכנות לא רואה איפה נכנס להרכב של מכבי היום. מעדיף גם את ערן וגם את מהראן עליו, ובאמת קשה לי לראות אותו עושה את העבודה שהם נותנים על המגרש כעושי משחק. לא סתם באתלטיקו הוא נחשב לפלופ ולא לסתם שחקן שלא הצליח, אלא שבאמת היו ציפיות ממנו, שילמו עליו לא מעט כסף, והתאכזבו לגלות שעם כל הכישרון הוא שחקן כבד, איטי ועצלן.

הוא לא שחקן שהיה מסוגל לשחק בקבוצה שאין בה מספר 10 קלאסי, וגם אז לא יודע אם מתאים לקצב המשחק של מכבי הנוכחית.

עם כל הרומנטיזציה לעבר מכבי הנוכחית פשוט יותר טובה ממכבי של שנות ה-90 ומשחקת כדורגל טוב יותר.

ואני לא אומר שראדי שחקן יותר גדול מנמני, אבל כן שהוא ממלא את התפקיד שמכבי הנוכחית צריכה יותר טוב ממה שנמני היה מסוגל למלא.

חחחח שמע, אני לא יודע אפילו איך להגיב.

אין שחקן היום במגרש שהייתי מעדיף לראות במקום אבי נמני,

עצלן לא עצלן, מה שלאבי יש ברגליים, המשחקים שהוא יכול להכריע, החדות מול השער,

הרגע שהוא יודע מתי השומר שלו מנמנם או סתם לחזור 2-3 מטר אחורה לקחת כדור ולתת גול

זה משהו שאין לאף אחד, גם לא לערן (ברמה שהיה לאבי).

שלא יהיה ספק, מהראן, ערן, פריצה כולם אחלה שחקנים... אבל מה שאבי עשה, נתן והיה יכול להיות בקבוצה כמו שיש היום (עם המאמנים האלה)

זה משהו שאנחנו לא יכולים אפילו לחלום עליו.

שמע באמת שאתה מדבר שטויות . אבי נמני באותם שנים היה ההבדל של מכבי בין מקומות 2-4 לאמצע הטבלה ומטה , החזיק את כל הקבוצה לבד בלי מאמן (ניר לוין זה לא מאמן ) .

נמני באותו כושר של אז במכבי של היום ואנחנו גומרים את הליגה עוד לפני שהיא התחילה .

אני מסכים שנמני לא שחקן אירופיי אבל אתה נותן לי את אתליטיקו ששם הוא נחשב לפלופ שבאותו זמן היא הייתה בין הקבוצות הטובות בעולם , ברור שיהיה לו קשה שם .

מכבי של נמני וזוהר נותנים 3 למכבי הנוכחית .