Jump to content

לקראת משחק העונה הראשון - יוצאים לקריית אליעזר

lobster

Recommended Posts

אם בן חיים הולך שמאלה, לראדי או זהבי יהיו שם יותר שטחים. תגידו - אותה צרה תישאר רק בצד ימין. אלא שגם ראדי וגם זהבי אוהבים ללכת ימינה וחילופי המקום עם מיכה בוודאי יהיו קלים יותר. כשמיכה יכנס - ראדי או זהבי יכולים להיכנס לאגף.

מתי פעם אחרונה ראית את זהבי או ראדי באגף? אני לא זוכר שהם היו אי פעם באגף. אני חושב שלפי מה שיש לנו יותר הגיוני שהמגן התוקף יהיה בצד שמאל. לכן זה הגיוני שמיכה בצד שמאל שיתן שטחים למגן. בינתיים מאנה פשוט לא עשה את זה.

אני מסכים עם לובסטר שהמשחק תלוי הרבה במהלכים אישיים של מיכה, זהבי ובן חיים. כל אחד במה שהוא יכול לתת.

מקווה שכל הסיפור עם זיו זה הטעייה או משהו, מספיק הוא חירבן את המשחק נגד באזל עם הפקרת אגף שלו. רק בן הרוש שהוכיח שיש לו את זה צריך לפתוח. אם חיפה ישימו את עזרא על האגף של זיו אז חבל למכבי על הזמן.

זיו מפחיד, במיוחד אחרי שלא שיחק הרבה ופתיחת העונה החלשה שלו. ברק יצחקי היה צריך לפתוח במשחק הזה במקום מיכה. צריך לצאת טוב למתפרצות, ראיוס וקטן לא יורדים טוב להגנה.

זיו מפחיד, במיוחד אחרי שלא שיחק הרבה ופתיחת העונה החלשה שלו. ברק יצחקי היה צריך לפתוח במשחק הזה במקום מיכה. צריך לצאת טוב למתפרצות, ראיוס וקטן לא יורדים טוב להגנה.

אם ברק יצחקי פותח בימין הערב, אז בפועל, אתה מפקיר את אגף ימין הגנתית ומשאיר את ייני להתמודד מול עזרא (כושר שיא) ושיימן (אמנם לא טוואטחה, אבל עדיין מגן שמאלי טוב מאוד).

כמו שאומרים, איחלתי לחייל בהצלחה.

אם אתה נותן הוראה מפורשת ליצחקי לרוץ עם שיימן כל הדרך ולעזור לשרן לייצר צפיפות באגף, אתה מאבד כמעט את כל האפקטיביות שלו בהתקפה, שכן היכולת האירובית של ברק

היא ... ידועה.

כאידיאל, הייתי רוצה לראות את אלטמן בימין. יש לו יכולות הגנתיות מעולות, והוא גם בעל כוח מתפרץ, מהירות, ובעיטה חזקה, בדיוק מה שצריך למתפרצות מסוכנות.

אבל, הוא כנראה עוד לא לגמרי נכנס לעניינים. מיכה הוא גם אופציה מצויינת.

רק לא יצחקי.

מקווה שכל הסיפור עם זיו זה הטעייה או משהו, מספיק הוא חירבן את המשחק נגד באזל עם הפקרת אגף שלו. רק בן הרוש שהוכיח שיש לו את זה צריך לפתוח. אם חיפה ישימו את עזרא על האגף של זיו אז חבל למכבי על הזמן.

אני עדיין לא מבין איפה ראיתם שבן הרוש הוכיח משהו...

הוא נדרש במשחק ההוא ל2 פעולות הגנתיות אחת הוא הצליח בשני עשה פאול

ועם הכדור הוא חירבן את כל המסירות שלו אולי למעט אחת...

אני רוצה לראות היום את ראדי בעמדה אחורית יותר.

הוא חייב לבוא לידי ביטוי, זה ממש לא התפקיד של אלברמן והבלמים.

יצחקי ופריצה לא צריכים להיות יחד על אותו מגרש, אחד מהם צריך להיות באמצע כשבצדדים בן חיים יהיה חופשי יותר התקפית בשמאל, כשמיכה בימין יהיה קצת יותר מאחורה ייעשה יותר עבודה ויעזור בהנעת הכדור.

אלטמן בטירונות או סיים טירונות,בגלל זה הוא ביינתים לא בסגל.

מבאזל אני שומע שהוא בטירונות,אלה אם הוא החליט לשרת בגולני משהו פה מסריח..

נקודות שלי למשחק הקרב ובא היום:

1-השחקן שהכי צריך לפחד ממנו הוא ללא ספק גרייס הלפ. לא ייתכן שלבן אדם יש פעולה אחת וגם אותה הוא יצליח לעשות מולנו. he's got a kick of a killer כמו שאמר אחד המאמנים הגדולים.

2-השחקן שהכי לא צריך לפחד ממנו הוא דדי גרדנה. הבן אדם נכנס להתקף פאניקה בכל פעם שהוא עם הכדור. אין ממה לחשוש.

3-הדבר הכי מתבקש הוא ש-ממונטיינן אדומי יחזור לעצמו.

4-השחקן שאנחנו הכי צריכים שיתפוס יום טוב הוא סנלייף. יום טוב ממנו ואנחנו מסודרים.

5-אדומה ברייקט'רו-מעכשיו הוא איש המשחק שלי.

6-ולסיכום, לא הייתי פוסלת לשים בהרכב את ט'נדר האלווין!!! יכולה להיות הפתעה אדירה.

בהצלחה!

מבאזל אני שומע שהוא בטירונות,אלה אם הוא החליט לשרת בגולני משהו פה מסריח..

כמה זמן כבר עבר מבאזל?אני לא זוכר..

טירונות 4 שבועות. קח בחשבון שגם אחרי הטירונות הוא צריך להיכנס לכושר.

1-השחקן שהכי צריך לפחד ממנו הוא ללא ספק גרייס הלפ. לא ייתכן שלבן אדם יש פעולה אחת וגם אותה הוא יצליח לעשות מולנו. he's got a kick of a killer כמו שאמר אחד המאמנים הגדולים.

2-השחקן שהכי לא צריך לפחד ממנו הוא דדי גרדנה. הבן אדם נכנס להתקף פאניקה בכל פעם שהוא עם הכדור. אין ממה לחשוש.

4-השחקן שאנחנו הכי צריכים שיתפוס יום טוב הוא סנלייף. יום טוב ממנו ואנחנו מסודרים.

6-ולסיכום, לא הייתי פוסלת לשים בהרכב את ט'נדר האלווין!!! יכולה להיות הפתעה אדירה.

בהצלחה!

לב לב

בהצלחה!

1. חן עזרא

2. ראיוס ?

3. ראדי

4. זהבי

5. גל אלברמן ?

6. בן הרוש

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.