Jump to content

ההחלטות של סוזה

איגואנה

Recommended Posts

בשבילי מי ש"הפסיד" היום יותר מכולם את המשחק זה פאולו סוזה.

* ההחלטה להרכיב את מיטרוביץ' במקום אלברמן התבררה כשגויה - הוא היה חושך היום ולדעתי הוא השחקן שנגע הכי פחות בכדור משחקני מכבי. זה הפך את טיבי לקשר אחורי כי מיטרוביץ' התחבא מאחורי הכדור ולא

הגיע לקבל כדור. לא יכול להיות שסוזה וויתר על אלברמן במשחק שכזה, שחקן שהוא בכושר הכי טוב במכבי מתחילת העונה. וזה לא משנה בכלל שסוזה עשה חילופים התקפיים. סיפור המשחק הזה מתחלק לשתיים, ההחמצה

של יצחקי בפנדל וההחלטה להמשיך עם מיטרוביץ' 90 דקות למרות שהוא היה חושך. למכבי לא היה מנהל משחק מאחורה ובגלל זה נראנו איך שנראנו. לא משנה עם כמה כלים התקפיים נשחק, כל עוד אין הנעת כדור סדירה

מאחורה שום דבר לא יעזור ומיטרוביץ' בכלל לא הורגש.

* ההחלטה הכי משמעותית הייתה לתת ליצחקי לבעוט את הפנדל. ולא, אני לא חכם בדיעבד כי מאז שעטר עזב את מכבי, זהבי הפך לבועט הפנדלים הקבוע של מכבי והוא היחיד ביחד עם דור מיכה ששיחקו היום כדורגל.

אם זהבי היה בועט את הפנדל, 100% שזה היה נכנס, לא סתם הוא עשה את המבצע שעשה בדקה ה-90, זה מוכיח שהוא ווינר שלמרות שהוא היה במשחק בינוני(ועדיין מהטובים בשחקניי מכבי), הוא היה חייב לבעוט את הפנדל והוא היה מבקיע אותו.

מה גם שיצחקי בתקופתו הראשונה במכבי הוכיח שהוא בועט פנדלים חלש.

* עוד דבר שאני לא מבין זה למה בן הרוש מועדף על פני זיו. לא יכול להיות שיואב זיו שהיה נהדר שנה שעברה אפילו לא מוצא את עצמו בסגל ואחרי שמאנה נפצע מי שנכנס זה בן הרוש שהיה זוועה התקפית(חוץ מהרמה טובה אחת).

2 ההחלטות: לפתוח עם מיטרוביץ' ולהמשיך איתו גם 90 דקות למרות שהיה חלש וההחלטה שיצחקי יבעט את הפנדל עלו לנו במשחק היום.

הסתכלתי על מיטרוביץ' לאורך 90 דקות ובאמת שהוא לא הורגש בלשון המעטה, איתן טיבי וקרלוס גארסיה פשוט "דילגו" עליו וניהלו את המשחק בעצמם.

עריכה: מעודכן נכון ליום שני.

כולכם יצאתם אנשים קטנים היום.

במקום לבוא ולהגיד שטעיתם, אתם מגיעים לכאן ותופסים אותי כשעיר לעזאזל על הניצחון היום.

יש פה מישהו שלא הרים גבה כשראה את ההרכב של סוזה היום? כל אחד.

יש פה מישהו שלא בא בטענות לסוזה ביום חמישי שלא נתן לזהבי לבעוט את הפנדל? כל אחד.

אתם יודעים מה ההבדל? שאני גבר ופותח נושא עם מה שאני מרגיש וכל מילה בנושא הזה שכתבתי היא נכונה וזה נכון ליום חמישי.

אותם דברים שאני כתבתי בנושא הזה נכתבו גם בנושאים אחרים על ידכם, ואין פה שום ביקורת שהיא לא לגיטימית, אף אחד לא עורף את ראשו של אף אחד.

ההבדל היחיד הוא שאני בחרתי לפתוח נושא מאוחד ולרכז בו את כל מה שכתבתם בנושאים האחרים, ולכתוב את מה שהרגשתי וחשבתי, שזה לגיטימי וגם נכון.

תלמדו להבדיל בין יום חמישי לבין היום, אלו 2 משחקים שונים וזה שסוזה טעה בחמישי לא אומר שהוא לא צדק היום, וכולכם, כולל אני נפלנו בפח. סוזה יצא גדול היום והשתיק את כולכם.

במקום זה, הגעתם, ובחרתם לקלל ולרדת נמוך ביום כל כך משמח שבו מכבי שוברת בצורת של 10 שנים.

מראה כמה אנשים קטנים יש בפורום הזה, שלא מסוגלים לשים את הדברים על השולחן כמו שהם.

על הזין כולכם,

תודה לך מכבי על ערב נפלא ואחד המאושרים בחיי,

בברכת צהוב עולה ו3-0 גדול במעמד צד אחד.

הכלבים נובחים והשיירה עוברת,

איגואנה.

שום תלונות לסוזה!!! לדעתי דווקא לרוב הוא מקבל החלטות נכונות ואמיצות. לא בעיה שלו שיש בקבוצה מלא שחקנים שיכולת קבלת ההחלטות שלהם שואפת לאפס.

קרלוס וטיבי אש ברגיל.

חוץ מזה אפועל גרמו לנו להראות ״רע״

מה לעשות שמול בונקר קשה לשחק?

אולי סוזה יקבל הצעה מברוז׳,

ושיישאר שם,לא?

די נו, מה אתה רוצה ממנו. זהבי היה צריך לבעוט את הפנדל, אבל אי אפשר להפיל את זה על המאמן. זו גם לא טעות כזאת חמורה שלו.

מיטרוביץ' היה לא רע.

צריך לבוא בטענות על זה שיש לנו 2 מגנים שהם בעצמם בלמים \ קשרים דפנסיביים.

איש קטן, אתה מוזמן לעוף לי מהפנים.

אפס

הייתי בכיף מעיף את עצמי מהפנים שלך אם היית גבר ומראה את הפרצוף שלך פעם בבלומפילד במקום לחכות לכל הפסד לפתוח נושאים כאלה.

בוא ניפגש בחיפה,אשמח שתגיד לי בפנים שאני איש קטן ואפס. אבל אתה בטח לא תהיה שם אז מה אני מדבר בכלל?

אתה יותר מדי קיצוני בנושא שלך. כרגע אי אפשר לשפוט את סוזה, גם עם אוסקר מכבי לא ישר הבריקה בתחילת עונה. לזכותו ייאמר שהוא הביא חידוש למכבי בדמות מערך 3-5-2 שנראה כקלף טוב העונה.

מה שכן, כרגע יש 2 החלטות של סוזה שמאוד לא אהבתי אצלו כמאמן מתחילת עונה ואני מקווה שלא יחזור על זה:

1. הוצאת זהבי נגד באזל והכנסת איינבנדר, במשחק שחיסל לנו את שטף ההתקפה

2. הפיכת יצחקי כנראה לבועט פנדלים, עם כל הכבוד - זהבי הוכיח שהוא בועט פנדלים מצויין.

במשחק שבו היריבה מצופפת את האמצע וצריך לפרוץ את הבונקר מהצדדים, צריך לשחק חכם דרך האגפים.

מיכה וטב"ח היו חלשים רוב המשחק, והמגנים לא היו קיימים התקפית, ולכן מכבי לא הגיעו כמעט למצבים.

למעשה, אני לא זוכר מתי מכהי הגיעו לכל כך מעט מצבים במשחק בית.

ניקוסיה שיחקו בונקר מביש. אם הייתי אוהד שלהם הייתי מתבייש. לא פלא שהמאמן שלהם עם רגל וחצי בחוץ.

זהבי חושך ובטוח הוא לא מי שהייתי שם לבעוט היום...הבעיה היא לא הפנדל הבעיה היא איך לא הבקענו לפני הפנדל.
אתה לא יכול לשבת על קבוצה 90 דקות על הרחבה וההזדמנות שאתה מתבאס ממנה מגיעה בדקה ה94.

החלטות טובות של מאמן שיודע שעוד 4 ימים יש לו משחק מאוד קשה.. מיטרוביץ ובן הרוש הפתיעו אותי לטובה.

יש לנו סגל מאוד רחב, היום ניצלנו אותו, קורה שהכדור לא נכנס ואין מה לעשות.

ובאמת שצריך לסנן את הנושאים האלה שיש בהם נימה של שנאה לא מוסברת כלפי הקבוצה והמאמן...

לא יודע מה אתם רוצים מפותח הנושא.

הוא צודק.

לא אמר שסוזה חרא מאמן וצריך להתפטר,

סך הכל באמת אני גם חושב שהרבה מהמשחק הזה זה על המאמן.

החלטות לא נכונות שבראשן ההחלטה לתת ליצחקי לבעוט.

וזה לא בדיעבד, כי התבאסתי עוד לפני שהוא בעט

כל המקללים למיניהם אתם מוזמנים לקפוץ לי, חוץ מלקלל אתם לא יודעים כלום בחיים שלכם, בטח לא כדורגל.

לא יודע מה אתם רוצים מפותח הנושא.

הוא צודק.

לא אמר שסוזה חרא מאמן וצריך להתפטר,

סך הכל באמת אני גם חושב שהרבה מהמשחק הזה זה על המאמן.

החלטות לא נכונות שבראשן ההחלטה לתת ליצחקי לבעוט.

וזה לא בדיעבד, כי התבאסתי עוד לפני שהוא בעט

תודה רבה.

מה נכון מה נכון??

מיטרוביץ' היה סבבה, דוחף הרבה יותר קדימה מאלברמן, אולי לא מחלץ כדורים כמוהו אבל זה לא מה שהיה חסר לנו היום.

הרוש בהחלט היה סבבה. עשה מהלכים התקפיים הרבה יותר טובים מייני...

מזיינים לי ת'שכל כאילו סוזה אשם שיצחקי החמיץ פנדל דקה 95

לא מסכים עם פותח הנושא, אבל בהחלט אמר את הדעה שלו בהגינות.

ועדיין- לא מסכים איתך

אני אוהב את זה שיש לו ביצים עם ה3-5-2

והפנדל זה חוסר מזל נטו, אם יצחקי שם את זה כולם מבסוטים ואומרים שזה גאוני, חוסר מזל נטו .

חסרונו של אלברמן היה מורגש. שלא תבינו לא נכון, מיטרוביץ היה סבבה, אבל ראדי היה כמו חצי שחקן, הרבה בגלל חסרונו של אלברמן.

התיאום של אלברמן וראדי פשוט מצויין וזה היה חסר לנו היום.

אנשים לא מעריכים את העבודה העצומה של אלברמן במרכז השדה, הוא בונה את המשחק מאחור, היום, היינו תלויים בגיחות של טיבי וגארסיה בניסיון לבנות משחק.

במיוחד במשחקים כאלו, מול בונקר, העבודה של אלברמן מאחור חשובה.

בנוסף, בן חיים נעלם היום, אני חושב שהרבה בגלל המיקום שלו בימין. אני לא בטוח אם בן חיים שיחק עד היום באגף ימין בקריירה, זה לא שהוא לא יכול, אבל הניסיון הראשון תמיד יהיה קשה והיום הוא היה חסר מחצית שלמה. העמדה זרה לו עדיין וזה לא המשחק הנכון לעשות בו את הניסוי הזה.

נקודת האור שלי, עומרי בן הרוש.

אין אצלי החלטות מי יבעט, אצלי השחקנים הם אלה שקובעים", הפתיע פאולו סוזה במסיבת העיתונאים

התבטאות אומללה של סוזה. איך זה שהמאמן לא בוחר מי יבעט? מה זה צריך להיות?

בכל קבוצה יש בועט פנדלים קבוע, לא יכול להיות שכל פעם יבעט שחקן אחר. לא ברור העניין הזה.