Jump to content

Recommended Posts

שלום לכולם

קיבלתי מיונים לחיל תקשוב שם הציעו לי להגיש מועמדות ולהתמיין לתפקיד שנקרא לוחם ל"א .

התפקיד דיי מסווג ולכן לא ניתן למצוא עליו מידע רב באינטרנט חוץ מבאתר של חייל התקשוב בקישור הבא:

http://www.tikshuv.idf.il/site/General.aspx?catId=60533

האם מישהו מכיר את התפקיד או מכיר מישהו שנמצא שם ויכול להגיד לי אם כדאי לנסות ואם התפקיד כדאי בכללי?

תודה מראש לעונים!

אם אני לא טועה אתה עובר קורס של חצי שנה לפני הגיוס.

ואם אתה מגיש מועמדות או משהו כזה תראה את עצמך כבר שייך אליהם.

אם אני לא טועה אתה עובר קורס של חצי שנה לפני הגיוס.

ואם אתה מגיש מועמדות או משהו כזה תראה את עצמך כבר שייך אליהם.

בעניין הזה אני יודע ב 100 אחוז שהקורס הוא לאחר הגיוס

נתקלתי באנשים שעשו את התפקיד בחיל האוויר, שסיפרו דווקא שהתפקיד מעניין ומאתגר (מצד שני, פגשתי אותם בקורס קצינים, אז זה ממילא אנשים עם אובר מוטיבציה, אז הדיעה היא לא בהכרח מייצגת...).. אבל בכל מקרה, התפקיד נשמע מעניין יחסית (אם אתה רוצה תפקיד מהסוג הזה, עם אוריינטציה אלקטרונית, אבל לא רק במשרד במזגן), וסביר מאוד שיפתח לך דלתות בעתיד בתחום האלקטרוניקה...

נתקלתי באנשים שעשו את התפקיד בחיל האוויר, שסיפרו דווקא שהתפקיד מעניין ומאתגר (מצד שני, פגשתי אותם בקורס קצינים, אז זה ממילא אנשים עם אובר מוטיבציה, אז הדיעה היא לא בהכרח מייצגת...).. אבל בכל מקרה, התפקיד נשמע מעניין יחסית (אם אתה רוצה תפקיד מהסוג הזה, עם אוריינטציה אלקטרונית, אבל לא רק במשרד במזגן), וסביר מאוד שיפתח לך דלתות בעתיד בתחום האלקטרוניקה...

התפקיד בחיל האוויר והתפקיד בחיל התקשוב הם תפקידים שונים

גם אני מכיר חבר'ה שעושים את התפקיד בחייל האוויר אבל זה לא בדיוק אותו דבר. בחיל הירוק עושים טירונות קרבית ( 03 שמתרחבת במהלך הקורס ל 07) בעוד בחייל האוויר עושים 02. אחרי שהתעמקתי קצת יותר הבנתי שהתפקיד הוא קרבי לכל ודבר ומקבלים תעודת לוחם ואפילו עושים קורס צניחה ורמת הפעילות היא א+ ( לא שזה אומר לי הרבה והסבר יתקבל בברכה)

הגדוד הוא גדוד פסגות 5114 אם זה עוזר למישהו להביא לי קצת יותר מידע

אם יש לך אפשרות, לך על זה!

תפקיד מאתר, מעניין, שיחשוף אותך לדברים חדשים

ובנוסף יתן לך שירות מגוון לא פחות חשוב כנראה גם יפתח לך דלתות אחרי השירות.

תפקיד מסווג ומאתגר

לכל מי שיודע עדיף לא לפרט יותר מדי

הוא מספיק יחשף לזה ברגע שיתגייס

ממליץ.

איך אתה יודע? אתה אומר מניסיון?

( שלא תבין לא נכון אני לא מזלזל במה שאתה אומר לרגע אני פשוט רוצה להבין מאיפה המידע )

גם אני מכיר חבר'ה שעושים את התפקיד בחייל האוויר אבל זה לא בדיוק אותו דבר. בחיל הירוק עושים טירונות קרבית ( 03 שמתרחבת במהלך הקורס ל 07) בעוד בחייל האוויר עושים 02. אחרי שהתעמקתי קצת יותר הבנתי שהתפקיד הוא קרבי לכל ודבר ומקבלים תעודת לוחם ואפילו עושים קורס צניחה ורמת הפעילות היא א+ ( לא שזה אומר לי הרבה והסבר יתקבל בברכה)

הגדוד הוא גדוד פסגות 5114 אם זה עוזר למישהו להביא לי קצת יותר מידע

בשביל הדיוק רק..... בח"א עושים 03

אם אתה כן מחפש קרבי אבל לא נעול על סיירות או חי"ר זה בדיוק בשבילך.. לוחמים לכל דבר אך עם זאת מביאים משהו מעבר..

בסה"כ פשוט אחלה של תפקיד, ממליץ לכל אחד.

אם אתה כן מחפש קרבי אבל לא נעול על סיירות או חי"ר זה בדיוק בשבילך.. לוחמים לכל דבר אך עם זאת מביאים משהו מעבר..

בסה"כ פשוט אחלה של תפקיד, ממליץ לכל אחד.

בדיוק מה שאני מחפש ורוצה!

• 10 months later...

בקיצור הנושא הפך רלוונטי שוב אחרי שלאחר שדחיתי את הגיוס התקשר אליי קצין מיון היום להגיד שנמצאתי מתאים לתפקיד . מישהו יכול אולי להביא לי קצת פרטים נוספים על מה שכבר נכתב כאן?

בעיקר מעניין אותי כמה התפקיד הוא באמת קרבי ,התנאים, האנשים , ואם זה שמדובר ביחידה קטנה זה לא מבאס קצת.

תודה מראש לעוזרים!

לא קראתי את התגובות אז אם אני חוזר על משהו שכבר כתבו פה אני מצטער.

אם מה שהתכוונת בהודעה של ל"א של ח"א,אז זה מאד מאד תלוי לאיפה תפקיד בתוך המערך של הל"א אתה ממויין,יש תפקידים שהם ממש ממש משעממים,ויש תפקידים שהם מעניינים מאד

לא קראתי את התגובות אז אם אני חוזר על משהו שכבר כתבו פה אני מצטער.

אם מה שהתכוונת בהודעה של ל"א של ח"א,אז זה מאד מאד תלוי לאיפה תפקיד בתוך המערך של הל"א אתה ממויין,יש תפקידים שהם ממש ממש משעממים,ויש תפקידים שהם מעניינים מאד

הכוונה שלי היא לגבי הל״א של חיל התקשוב. יש לך מושג בקשר לזה?