Jump to content

פרו אבולושן או פיפא

שנים רבות

Recommended Posts

כמו שכולם אמרו פה פיפא הרבה יותר טוב הרבה ויתר איכותי ומהנה האנשים היחידים שמשחקים פרו זה אלה שלא יודעים לשחק פיפא ולרוב אלה בכלל העקשנים כלומר העקשנות שלהם לא תיתן להם לשחק פיפא ולנסות ובתכאלס ברגע שהם ינסו לשחק פיפא והם יבינו מה יותר טוב הם יזרקו את הדיסק של הפרו כמו צלחת מעופפת ...

הרבה אמרו פה שפיפא 14 לא השתנה הרבה, הם שינו את הדברים החשובים פיפא 13 משחק נדיר אין הרבה מה לשנות אבל תמיד יש לאן להתקדם ..

עומרי פיפא 14 השתנה מאוד, מי שאומר את זה שלא השתנה כנראה משחק במחשב...

דרך אגב, אני מחסידי הפיפא, לא סבלתי פרו בשנים הקודמות, אבל חייב לציין שעשו שיעורי בית בפרו החדש. ממליץ למי שאנטי להוריד את הדמו ואז לשלול. האמת? אני מאוד מאוד נהנה מהמשחק הזה ולא מבין איך יוצאות לי מילים כאלה מהפה כי כל החברים שלי משחקים פרו ותמיד הייתי צוחק עליהם שנה שעברה.
באמת ממליץ החבר'ה של קונאמי עשו עבודה גדולה.

אם היה רישיון לליגה אנגלית וגרמנית הסיכויים לקנות את המשחק היו גוברים. ועדיין אני באמת מתלבט אם לקנות את הפרו (מכבי+ השיפור האדיר שעשו השנה)

מעניין אותי לדעת אם עוד מישהו שיחק בדמו (PS3) והתרשם כמוני...

עומרי פיפא 14 השתנה מאוד, מי שאומר את זה שלא השתנה כנראה משחק במחשב...

דרך אגב, אני מחסידי הפיפא, לא סבלתי פרו בשנים הקודמות, אבל חייב לציין שעשו שיעורי בית בפרו החדש. ממליץ למי שאנטי להוריד את הדמו ואז לשלול. האמת? אני מאוד מאוד נהנה מהמשחק הזה ולא מבין איך יוצאות לי מילים כאלה מהפה כי כל החברים שלי משחקים פרו ותמיד הייתי צוחק עליהם שנה שעברה.

באמת ממליץ החבר'ה של קונאמי עשו עבודה גדולה.

אם היה רישיון לליגה אנגלית וגרמנית הסיכויים לקנות את המשחק היו גוברים. ועדיין אני באמת מתלבט אם לקנות את הפרו (מכבי+ השיפור האדיר שעשו השנה)

מעניין אותי לדעת אם עוד מישהו שיחק בדמו (PS3) והתרשם כמוני...

אם הסמלים של הקבוצות זה הדבר שקובע בשבילך איזה משחק לקנות מצבך רע. כל פאטץ' הכי קטן שיוצא חודש אחרי מסדר את השטויות האלה.

ותכלס? לא זה לא מפריע לי אם אני משחק עם קבוצה שקוראים לה north london ולא arsenal , כי השחקנים אלה אותם שחקנים.

פרו 13 היה פחות טוב בהרבה מפרו 12 ופרו 11 , פרו 14 השנה עושה רושם של משחק מצוין.

ועומרי, ניסיתי פיפא(13 , לא 14) ואני מעדיף לשחק בפרו. בגלל האגו? יכול להיות. יותר הגיוני כי פרו זה משחק יותר טוב מפיפא

השוערים בPES 2014 באחד על אחד החליטו שאין להם כוח לזנק חחחחחח הם לא זזים, אבל כן שיפור אדיר. עדיין לא מתקרב לפיפא בשום דבר פיפא זה רמה מעל..

אם הסמלים של הקבוצות זה הדבר שקובע בשבילך איזה משחק לקנות מצבך רע. כל פאטץ' הכי קטן שיוצא חודש אחרי מסדר את השטויות האלה.

ותכלס? לא זה לא מפריע לי אם אני משחק עם קבוצה שקוראים לה north london ולא arsenal , כי השחקנים אלה אותם שחקנים.

איזה פאץ׳ אחי אני משחק בסוני לא חושב שיש משהו שישנה. וכן אם מדובר בליגה אנגלית אני רוצה שהתלבושות יהיו פיקס ואיצטדיונים וסמלים, זה חלק מהריגוש.

שלא לדבר על זה שהתכוונתי לזה שאין את הליגה הגרמנית וקבוצה כמו דורטמונד שהיא מאריות אירופה לא במשחק שרוצה שיקחו אותו ברצינות.

הורדתי פרו 2014 רק כדי לנסות (מחשב). אמרו שיש שיפור, אז בדקתי.

הקאתי קצת בפה. זוועת עולם. אין לי מושג איך אנשים אשכרה מעדיפים את זה על פני פיפא. יש שם סרטוט כזה כמו החץ של פעם בבעיטות חופשיות, עיגול כזה גדול שמסמן לאן מגיעה כל שליחת כדור והכדור זז כמו בכדורגל שולחן.

אני דיי בטוח שהם אפילו הלכו אחורה, וזה לא מסתדר לי בראש..

תשמעו אחרי שהורדתי את המשחק (פרו) אני חייב לומר שבא לי אישית להקיא, איזה גועל נפש, המשחק פשוט מגעיל בא לי להקיא, זכיתי פעם אחת עם מכבי בצ'מפיונס ומחקתי את המשחק, תאמינו לי להיכלל בביזיון הזה זה ממש לא כבוד....

הפיפא האחרונה ששיחקתי הייתה 2008, כי אז הם פשוט לא היו ברמה של הפרו.

אחרי ששיחקתי בפרו 14 אני כנראה איאלץ לחזור לפיפא, למרות שאין לי מושג איך המשחק הוא כנראה יותר טוב מהפרו.

כ"כ מאכזב הפרו הזה,,כשהכדור ברגל של השחקן הכל כל כך איטי ..שעה עד שהוא משנה כיוון, בעיטות גרועות ולא קשורות למציאות.

מה זה ..איפה המשחקיות של פרו 6 האגדי. היו ימים שמי שמשחק בפרו היה צוחק על זה שבפיפא שחקן לא יודע להסתובב במקום...

וואלה שיחקתי בשניהם..

פרו עדיף.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח