Jump to content

היורובאסקט

שנים רבות

Recommended Posts

ההתנהלות של שיבק לא פחות ממביכה. בטיים אאוט לפני הכדור האחרון הוא מתחיל לגמגם, לא יודע מה להגיד "אתה תלך לפה, אתה תלך לפה". לא יכול להיות שזה המאמן השני הכי טוב שיש לכדורסל הישראלי להציע (הראשון מאמן את מכבי).

אנשים ימשיכו להאמין בטעות שהכדורסל בישראלי יותר מצליח מהכדורגל. האמת היא שזאת אשליה. הכדורסל הישראלי להוציא את מכבי גרוע בדיוק כמו הכדורגל. פשוט בכדורגל באירופה יש כ- 55 נבחרות באירופה לעומת 35-40 בכדורסל מה שיוצר אשליה שאנחנו יותר טובים (נבחרות כמו אירלנד, סקוטלנד, דנמרק ושוויץ לא קיימות בצורה רצינית בכדורסל).

ההתנהלות של שיבק לא פחות ממביכה. בטיים אאוט לפני הכדור האחרון הוא מתחיל לגמגם, לא יודע מה להגיד "אתה תלך לפה, אתה תלך לפה". לא יכול להיות שזה המאמן השני הכי טוב שיש לכדורסל הישראלי להציע (הראשון מאמן את מכבי).

אנשים ימשיכו להאמין בטעות שהכדורסל בישראלי יותר מצליח מהכדורגל. האמת היא שזאת אשליה. הכדורסל הישראלי להוציא את מכבי גרוע בדיוק כמו הכדורגל. פשוט בכדורגל באירופה יש כ- 55 נבחרות באירופה לעומת 35-40 בכדורסל מה שיוצר אשליה שאנחנו יותר טובים (נבחרות כמו אירלנד, סקוטלנד, דנמרק ושוויץ לא קיימות בצורה רצינית בכדורסל).

אנחנו אשמים שנבחרות כמו שוויץ ואירלנד לא רציניות בענף הכדורסל כמו בכדורגל?

בטעות? זו עובדה מוגמרת שהכדורסל מצליח מהכדורגל.

הוא השווה את הרמה בין הענפים..

זה מה שאני אומר, שזו ממש לא עובדה אלא קונספציה והיא שגויה.

שתבין את הפרופורציה: בכדורסל יש באירופה 39 נבחרות בלבד, שבחלק לא קטן מהן אין אפילו ליגה מקצוענית. בכדורגל יש 54 נבחרות. בכדורגל לדוגמא אתה מתחרה מול אנגליה, צ.אירלנד, ווילס, סקוטלנד ואירלנד. בכדורסל במקום כל הנבחרות האלה אתה מתחרה בבריטניה והם פח ויש שם ליגה חצי מקצוענית שהנציגות שלה לא משתתפות באירופה כי אין להן אולמות של מעל 2000 מושבים. זה חובבני אז הכדורסל הישראלי יותר טוב מהבריטי.

חוץ מזה בכדורסל אנחנו לא מתחרים ברמה הכי גבוהה. הכנסנו שחקן ראשון לליגה הטובה בעולם רק ב-2009 והשנה הכנסנו עוד אחד בעוד בכדורגל שחקנים ישראלים לקחו תארים בליגות הטובות בעולם כבר לפני הרבה שנים.

אני לא אגיב לכל מה שאמרת אני רק אציין שאני ממש לא מסכים.

הבריטים, אגב, לא פחים בכלל, אך כמו ברוב הנבחרות באליפות הזו, באו בלי הכוכבים - לואל דנג, ג'ואל פרידלנד, פופס מנסה-בונסו ועוד.

דברים שרביד לא מבין בהם:

ספורט > כדורסל > נבחרות

לא יודע אם רביד מבין בזה (אין לי מספיק הבנה בנושא אז לא אתמקד בזה)

אבל הדרך הנכונה לכתוב את ההודעה היא

מוסיף את נבחרת ישראל בכדורסל לדברים שרביד לא מבין בהם אך עדיין מגיב בצורה נחרצת

תיוג:

ספורט>כדורסל>נבחרת ישראל בכדורסל

למה בבוטקה הנושא הזה?

מה שמכעיס בנבחרת שמבחינת סגל יש לנו פוטנציאל לא רע, אבל הדנ"א הלוזרי של הנבחרת תמיד בא בזמן.

נ.ב - לזכות רביד ייאמר שבכדורסל הוא אחד המבינים בפורום.

אחי מה אתה מתאמץ? יש סיבות שאני לא מגיב לו. אותו אחד שהשווה בין קרב ג'ודו שהיה לו בתור ילד למשחק כדורגל בוגרים אחרי זה אומר לאחרים שאין להם מושג. לך תבין מה עובר לו בראש.

היו לי קרבות ג'ודו גם בבוגרים.

וסה"כ ניסיתי להראות שבמצבים של מאמץ קיצוני אכן אי אפשר להבין הוראות מסובכות

והוספתי ואמרתי שאני מניח שזה לא אותו דבר, אבל רק כדי להמחיש שבמצב קיצוני קשה לקבל הוראות.

מוסיף את הבנת הנקרא לדברים שרביד לא מבין בהם

תיוג:

תוכנית הלימוד של כיתה ב'>הבנת הנקרא

תגיד, בתור ילד הבנות היו מאכילות אותך בג'ודו? היו דופקים לך מכות בבית ספר? אני שואל ברצינות למה אני לא מבין את הסיבה שאתה שורץ כל היום בפורומים באינטרנט ורק מחפש להעלות לעצמך את הביטחון ע"י רמיסה של אנשים שאתה בכלל לא מכיר.

די! חאלס עם להתחיל ריבים ולהחליף את האווירה שאמורה להיות פה בפורום.

כולנו פה אחד בעד השני :thumbs:

תגיד, בתור ילד הבנות היו מאכילות אותך בג'ודו? היו דופקים לך מכות בבית ספר? אני שואל ברצינות למה אני לא מבין את הסיבה שאתה שורץ כל היום בפורומים באינטרנט ורק מחפש להעלות לעצמך את הביטחון ע"י רמיסה של אנשים שאתה בכלל לא מכיר.

האמת שבכל חיי לא האכילו אותי כאפות כלל

הייתי בג'ודו מגיל מאוד צעיר ותמיד היה לי ביטחון עצמי וטכניקה מספיק טובה כדי להגן על עצמי.

אבל יותר מזה, כשיש לך אלוף ארץ בג'ודו בכיתה, גם אם הוא מעצבן אותך אתה מעדיף להטפל למישהו אחר.

בכל הקשר להעלאת הביטחון העצמי ע"י רמיסת אנשים באינטרנט - זה לא נכון ולא המצב. אבל אני מאוד מבין למה אתה חושב ככה.

ההפרעה הנפשית שלי פה היא שונה לגמרי ממה שאתה חושב, פשוט קשה לי מאוד לראות אנשים ש"פוגעים" במכבי. גם באינטרנט (תמיד חשבתי שלאינטרנט ולפורום יש השפעה עצומה על מכבי דרך הקהל ובסוף על הקבוצה והצלחתה)

אם תשים לב הריב הראשון שלנו היה כשכתבת דברים שלהערכתי פגעו במכבי (בתקופת נמני אאלט) ומשם גדל ה"אנטי" שלי אלייך.

אם תבדוק בצורה יותר טובה, בערך 100% מהאנשים שאני "רומס" באינטרנט הם אנשים שהריב הראשוני איתם היה בגלל שכתבו דברים נגד מכבי.

אם זה ריפלי (הנושא המפורסם על יואב זיו) אם זה שולח פקס בנאום אנטי המפורסם שלו, אם זה ראש קופסא לשעבר, "הצבע של הסמל" או באמת 95% מהאנשים שרבתי איתם ביציע/בפורום איי פעם. בגלל שחשבתי שמה שהם כותבים פוגע במכבי.

אפילו אבי קוסטה (שהוא אחר יקר לכל הפחות).

בעברי (בתקופות הרעות של מכבי) הייתי מגדיל את חוסר חיי ושיעמומי ומפעיל "צוות" של אנשים שאני הכי תופס מהם בפורום ומבקש מהם שיכתבו הודעות בנושאים מסויימים (נגד מי שאנטי, או פשוט הודעות פרו מכבי ברורות) שחשתי שדעת הקהל הפכפכה לגביהם וצריך פה הכרעה ברורה למען מכבי. כיום בגלל שאני יותר עסוק בחיי אבל בעיקר בגלל שמכבי בתקופה טובה והרוח בפורום מאוד חיובית (הדבר הכי יפה בפורום הוא שמישהו כותב משהו נגד מכבי כולם קופצים עליו, חלום) הפסקתי עם זה.

במחשבה עמוקה (שלישית או רביעית) אני חושב שיש משהו מאוד לא בסדר במה שאני עושה למרות שהמטרה מקדשת את האמצעים.

כי למרות שמה שאני עושה הוא באמת בשביל מכבי זה גם בגלל שזה כנראה עם יוזרים שנוח לי לצאת מולם. כי אם תסתכל את Bister בזמנו שהיה כותב הודעות מאוד שליליות נגד מכבי וכמעט אף פעם לא הייתי יוצא עליו בפומבי, אלא שולח לו הודעות בפרטי (על בסיס שבועי) ומבקש ממנו שיערוך ושיחשוב שנית על מה שכתב. (למרות שהוא אף פעם לא כתב דברים קיצוניים/הסיט נגד מכבי)

הייתי נזהר עם הצהרות כאלה כי מה שאני שכחתי בכדורסל אתה לא תלמד בחיים.

כתבתי לגבי מה שכתבת על בריטניה, שכן, עם שחקני ה NBA ובסגל מלא הם אחלה נבחרת עם לואל דנג ובן גורדון שהם שחקנים שישראל יכולה רק לחלום על רמה כזאת.

חוץ מזה, זה אחלה שאתה מזלזל בנבחרת ישראל בכדורסל, אבל העובדות אומרות שאנחנו מגיעים באופן קבוע לאליפות אירופה, מה שבכדורגל לא השכלנו לעשות אפילו פעם אחת. אז אולי הפעם לא נגיע אחרי איזה 100 פעמים ברציפות שבהן כן הצלחנו להעפיל, זה לא מתקרב לפדיחות של הכדורגל.

עוד דבר שאתה כתבת והוא פשוט לא קשור לכלום זה שעד השנה היה לנו רק שחקן אחד ב NBA. הסיבה לכך היא שעד שנות ה 90 היה כמעט בלתי אפשרי לשחקן אירופאי להגיע לליגה הזאת (ותודה לפטרוביץ' שפתח את השער). תהיה בטוח ששחקנים כמו מיקי ברקוביץ' היו יכולים לשחק שם, וכמוהו עוד אחרים. גם קטש אגב היה אמור להגיע אבל נדפק בגלל השביתה. אז כן, אנחנו מתמודדים ברמות הכי גבוהות בכדורסל, מה שכמעט ולא קורה בכדורגל, שם כל סוכן דוחף שחקן לקבוצה אירופאית רק כדי שישב על הספסל.

לגבי מה שכתבת בציטוט הזה - אתה לא מכיר אותי בכלל, ומה אכפת לי מה שכחת בכדורסל?

היורובאסקט הנוכחי הוא החלש ביותר ב-20 השנים האחרונות. נבחרות הגיעו לאליפות עם חצאי סגלים. אי העפלה לטופ 8 באליפות הזו תהווה כישלון אדיר.

צרפת (פארקר, באטום, דיאו ודה-קולו), ספרד (המועמדת מס' 1 לזכייה, גם בלי פאו ונאברו), סרביה (אמנם ללא תאודוסיץ', אב ל עם קרסטיץ' ובייליצה) ויוון הן הנבחרות המובילות באליפות, יחד אולי עם רוסיה, שהגיעה בהרכב חסר, וקרואטיה. ישראל, בסגל הנוכחי, בהחלט צריכה להתברג בטופ 8.

לטעמי, הבעיה של ישראל היא בעמדת המאמן. שיבק הוא מהמאמנים הכושלים שהיו לנבחרת. שום דרך, שום זהות, פשוט אסופה של שחקנים/יות (בכל זאת, הלפרין).

התרגילים (אם יש כאלה) כלל לא מבוצעים, סומכים יותר מידי על האחד-על-אחד של כספי ואליהו, שאגב מוכיח למה הוא לא שווה שליש מהשכר שמכבי הייתה אמורה לשלם עליו העונה. גם ההגנה לא מתפקדת - חדירה מאוד, אין יציאה לקלעים, אף אחד לא "מקריב עבירה" למניעת סל קל, מעבר לא ברור בין סוגי הגנות (ללא שום סיבה - פעם אישית, פעם אזורית, פעם אזורית שהופכת לאישית - סתם מנסים, אולי יצליח).

לגבי המשחק אתמול - הרכב של אוחיון-הלפרין-כספי-אליהו-טיוס הוא קלאסי ללחץ על כל המגרש מול המעצמה מבריטניה. חבל, הבריטים שלטו בקצב של המשחק, ואלמלא המשחק המעולה של ניסים, היו מנצחים עוד לפני ההארכה.

עוד נקודה לסיום - טיוס היה כל ההכנה פצוע ונבחרת ישראל משוועת בעשור האחרון לגארד עם קליעה יציבה מחוץ לקשת - לאנדסברג היה חייב להיות מזומן.

הייתי בג'ודו מגיל מאוד צעיר ותמיד היה לי ביטחון עצמי וטכניקה מספיק טובה כדי להגן על עצמי.

אבל יותר מזה, כשיש לך אלוף ארץ בג'ודו בכיתה, גם אם הוא מעצבן אותך אתה מעדיף להטפל למישהו אחר.

בכל הקשר להעלאת הביטחון העצמי ע"י רמיסת אנשים באינטרנט - זה לא נכון ולא המצב. אבל אני מאוד מבין למה אתה חושב ככה.

ההפרעה הנפשית שלי פה היא שונה לגמרי ממה שאתה חושב, פשוט קשה לי מאוד לראות אנשים ש"פוגעים" במכבי. גם באינטרנט (תמיד חשבתי שלאינטרנט ולפורום יש השפעה עצומה על מכבי דרך הקהל ובסוף על הקבוצה והצלחתה)

אם תשים לב הריב הראשון שלנו היה כשכתבת דברים שלהערכתי פגעו במכבי (בתקופת נמני אאלט) ומשם גדל ה"אנטי" שלי אלייך.

אם תבדוק בצורה יותר טובה, בערך 100% מהאנשים שאני "רומס" באינטרנט הם אנשים שהריב הראשוני איתם היה בגלל שכתבו דברים נגד מכבי.

אם זה ריפלי (הנושא המפורסם על יואב זיו) אם זה שולח פקס בנאום אנטי המפורסם שלו, אם זה ראש קופסא לשעבר, "הצבע של הסמל" או באמת 95% מהאנשים שרבתי איתם ביציע/בפורום איי פעם. בגלל שחשבתי שמה שהם כותבים פוגע במכבי.

בעברי (בתקופות הרעות של מכבי) הייתי מגדיל את חוסר חיי ושיעמומי ומפעיל "צוות" של אנשים שאני הכי תופס מהם בפורום ומבקש מהם שיכתבו הודעות בנושאים מסויימים (נגד מי שאנטי, או פשוט הודעות פרו מכבי ברורות) שחשתי שדעת הקהל הפכפכה לגביהם וצריך פה הכרעה ברורה למען מכבי. כיום בגלל שאני יותר עסוק בחיי אבל בעיקר בגלל שמכבי בתקופה טובה והרוח בפורום מאוד חיובית (הדבר הכי יפה בפורום הוא שמישהו כותב משהו נגד מכבי כולם קופצים עליו, חלום) הפסקתי עם זה.

במחשבה עמוקה (שלישית או רביעית) אני חושב שיש משהו מאוד לא בסדר במה שאני עושה למרות שהמטרה מקדשת את האמצעים.

כי למרות שמה שאני עושה הוא באמת בשביל מכבי זה גם בגלל שזה כנראה עם יוזרים שנוח לי לצאת מולם. כי אם תסתכל את Bister בזמנו שהיה כותב הודעות מאוד שליליות נגד מכבי וכמעט אף פעם לא הייתי יוצא עליו בפומבי, אלא שולח לו הודעות בפרטי (על בסיס שבועי) ומבקש ממנו שיערוך ושיחשוב שנית על מה שכתב. (למרות שהוא אף פעם לא כתב דברים קיצוניים/הסיט נגד מכבי)

מה קורה גבר? אתה יכול להזכיר לי איזה נאום אנטי מפורסם היה לי על מכבי?

:mellow:

אתה ממש צריך למצוא תחביב (לא צוחק)

כתבתי לגבי מה שכתבת על בריטניה, שכן, עם שחקני ה NBA ובסגל מלא הם אחלה נבחרת עם לואל דנג ובן גורדון שהם שחקנים שישראל יכולה רק לחלום על רמה כזאת.

חוץ מזה, זה אחלה שאתה מזלזל בנבחרת ישראל בכדורסל, אבל העובדות אומרות שאנחנו מגיעים באופן קבוע לאליפות אירופה, מה שבכדורגל לא השכלנו לעשות אפילו פעם אחת. אז אולי הפעם לא נגיע אחרי איזה 100 פעמים ברציפות שבהן כן הצלחנו להעפיל, זה לא מתקרב לפדיחות של הכדורגל.

עוד דבר שאתה כתבת והוא פשוט לא קשור לכלום זה שעד השנה היה לנו רק שחקן אחד ב NBA. הסיבה לכך היא שעד שנות ה 90 היה כמעט בלתי אפשרי לשחקן אירופאי להגיע לליגה הזאת (ותודה לפטרוביץ' שפתח את השער). תהיה בטוח ששחקנים כמו מיקי ברקוביץ' היו יכולים לשחק שם, וכמוהו עוד אחרים. גם קטש אגב היה אמור להגיע אבל נדפק בגלל השביתה. אז כן, אנחנו מתמודדים ברמות הכי גבוהות בכדורסל, מה שכמעט ולא קורה בכדורגל, שם כל סוכן דוחף שחקן לקבוצה אירופאית רק כדי שישב על הספסל.

לגבי מה שכתבת בציטוט הזה - אתה לא מכיר אותי בכלל, ומה אכפת לי מה שכחת בכדורסל?

אתה התחלת עם תגובה פרובוקטיבית שנועדה לעצבן אותי אז קיבלת אחת בחזרה. על מה בדיוק אתה בא בטענות?

ולגבי הנושא: אולי באמת הכדורסל הישראלי מצליח קצת יותר מהכדורגל אבל הנקודה היא שזה רק קצת ולא כמו שחושבים. הכסף של הנבחרת ב-79 זה עדיין ההישג הכי גדול של קבוצת ספורט ישראלית אי פעם זה כן. אבל בוא נבחן כמה פרמטרים שיתנו לך פרופורציות על הענפים:

דיברת על נבחרת בריטניה. כשהם בהרכב מלא הם מנצחים את ישראל וכשהם עם ההרכב השני אנחנו אמורים להביס אותם. להשוואה בוא תסתכל על נבחרת אנגליה בכדורגל. עם ההרכב הראשון הם משמידים אותנו ועם ההרכב השני מביסים אותנו. וזאת רק נבחרת אנגליה, לא בריטניה. באי הבריטי נמצאות גם נבחרת סקוטלנד ו-וויילס שיותר טובות מאיתנו. אלו משוכות שבכדורסל לא קיימות.

עוד דוגמא- השנה אלופת שוויץ העיפה אותנו מליגת האלופות ונבחרת שוויץ מעפילה לפני ישראל באופן קבוע בשנים האחרונות. בכדורסל לעומת זאת הנה עמוד ויקיפדיה של קבוצה שנחשבת קבוצת פאר בשווייץ:

http://en.wikipedia.org/wiki/Lugano_Tigers

זה פשוט לא מעניין אותם. אז בכדורגל המשוכות האלה קיימות והן גבוהות מאוד אבל בכדורסל הן לא קיימות. רוצה עוד דוגמא? נבחרת דנמרק מנעה מישראל העפלה ליורו 2000. בכדורסל נבחרת דנמרק לא משתתפת בתחרויות בינלאומיות. יש באירופה מה שנקרא "דרג ג'" שזה בעצם אליפות אירופה לנבחרות חובבניות. משתתפות בה אנדורה, סן מרינו, מולדובה, גיברלטר, מלטה, סקוטלנד ו-וויילס.

ואולי הדוגמא הכי טובה היא נושא התקציבים. התקציבים של 4 משתתפות הפיינל פור ביורוליג בשנה שעברה היו- צסק"א 40 מיליון, ברצלונה וריאל 30 מיליון ואולימפיאקוס משהו כמו 15-20 מיליון, לא יודע בדיוק. 4 חודשים אחרי הפיינל פור ואתה יודע כמה ריאל שילמו על גארת' בייל. זה רק ממחיש שכדורסל לא מעניין את האירופאים.

אם נבחרות ישראל בכדורגל ובכדורסל שתיהן רצות מסלול מכשולים, נבחרת הכדורסל עברה אותו ב-10 שניות ונבחרת הכדורגל ב-20 שניות, אבל אורך המסלול שנבחרת הכדורסל עברה היה 100 מטר ואורך המסלול שנבחרת הכדורגל עברה היה 150 מטר.

תרשו לי שוב לצחוק, אליפות אירופה בכדורסל חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

15 איש בקהל, ענק אני פשוט לא עומד בזה, שלא נדבר על הסיקור של ערוץ הספורט.

למה בבוטקה הנושא הזה?

מה שמכעיס בנבחרת שמבחינת סגל יש לנו פוטנציאל לא רע, אבל הדנ"א הלוזרי של הנבחרת תמיד בא בזמן.

השחקנים הישראלים חלשים.

אליהו ואוחיון מקבלים את המשכורות הגבוהות שלהם רק בגלל הגבלת הזרים, בדיוק כמו בכדורגל. הלפרין חסר האופי שכשל בגרמניה הובא כמשיח של ירושלים במשכורת שהם לא רגילים לשלם.

הספורט הקבוצתי הישראלי ימשיך לדשדש כל עוד ימשיכו עם חוקי הגבלות הזרים שאינם קיימים כבר בעולם\קיימים באופן מצומצם.

אתה התחלת עם תגובה פרובוקטיבית שנועדה לעצבן אותי אז קיבלת אחת בחזרה. על מה בדיוק אתה בא בטענות?

ולגבי הנושא: אולי באמת הכדורסל הישראלי מצליח קצת יותר מהכדורגל אבל הנקודה היא שזה רק קצת ולא כמו שחושבים. הכסף של הנבחרת ב-79 זה עדיין ההישג הכי גדול של קבוצת ספורט ישראלית אי פעם זה כן. אבל בוא נבחן כמה פרמטרים שיתנו לך פרופורציות על הענפים:

דיברת על נבחרת בריטניה. כשהם בהרכב מלא הם מנצחים את ישראל וכשהם עם ההרכב השני אנחנו אמורים להביס אותם. להשוואה בוא תסתכל על נבחרת אנגליה בכדורגל. עם ההרכב הראשון הם משמידים אותנו ועם ההרכב השני מביסים אותנו. וזאת רק נבחרת אנגליה, לא בריטניה. באי הבריטי נמצאות גם נבחרת סקוטלנד ו-וויילס שיותר טובות מאיתנו. אלו משוכות שבכדורסל לא קיימות.

עוד דוגמא- השנה אלופת שוויץ העיפה אותנו מליגת האלופות ונבחרת שוויץ מעפילה לפני ישראל באופן קבוע בשנים האחרונות. בכדורסל לעומת זאת הנה עמוד ויקיפדיה של קבוצה שנחשבת קבוצת פאר בשווייץ:

http://en.wikipedia.org/wiki/Lugano_Tigers

זה פשוט לא מעניין אותם. אז בכדורגל המשוכות האלה קיימות והן גבוהות מאוד אבל בכדורסל הן לא קיימות. רוצה עוד דוגמא? נבחרת דנמרק מנעה מישראל העפלה ליורו 2000. בכדורסל נבחרת דנמרק לא משתתפת בתחרויות בינלאומיות. יש באירופה מה שנקרא "דרג ג'" שזה בעצם אליפות אירופה לנבחרות חובבניות. משתתפות בה אנדורה, סן מרינו, מולדובה, גיברלטר, מלטה, סקוטלנד ו-וויילס.

ואולי הדוגמא הכי טובה היא נושא התקציבים. התקציבים של 4 משתתפות הפיינל פור ביורוליג בשנה שעברה היו- צסק"א 40 מיליון, ברצלונה וריאל 30 מיליון ואולימפיאקוס משהו כמו 15-20 מיליון, לא יודע בדיוק. 4 חודשים אחרי הפיינל פור ואתה יודע כמה ריאל שילמו על גארת' בייל. זה רק ממחיש שכדורסל לא מעניין את האירופאים.

אם נבחרות ישראל בכדורגל ובכדורסל שתיהן רצות מסלול מכשולים, נבחרת הכדורסל עברה אותו ב-10 שניות ונבחרת הכדורגל ב-20 שניות, אבל אורך המסלול שנבחרת הכדורסל עברה היה 100 מטר ואורך המסלול שנבחרת הכדורגל עברה היה 150 מטר.

זה שכדורסל באירופה פחות חשוב מהכדורגל זה לא הדיון. הרי גם בארה"ב הכדורסל הוא ענף הספורט הרביעי בחשיבותו, ועדיין נבחרת הכדורסל שלנו עדיפה על נבחרת הכדורגל מבחינת הישגים, זה לא סותר את זה, בדיוק כמו שמבחינת הישגים אנחנו הרבה יותר טובים בג'ודו ושיט מאשר בכדורגל.

כמו שיש נבחרות טובות בכדורגל שהן חלשות בכדורסל, יש גם מקרים הפוכים עם נבחרות כמו ליטא או יוון, שבכדורסל הן בדרג הבכיר ביותר באירופה, ובכדורגל הן בינוניות מאוד.

מה קורה גבר? אתה יכול להזכיר לי איזה נאום אנטי מפורסם היה לי על מכבי?

כן, סביר להניח שאני אחפש עכשיו הודעות מלפני שנתיים

:mellow:

אתה ממש צריך למצוא תחביב (לא צוחק)

יש לי המון תחביבים.

אני "פריק" של הופעות (אביב, היהודים, קספר, מוניקה, שלום, ברי, איפה הילד ומה לא. הולך המון), אני משחק כדורגל, מכור לפיפא, אני מבשל בירה מ2009 ושותה המון (בעיקר את שלי)

יש לי שולחן פינג פונג בבית (לצערי אני לא משחק הרבה, כי אני טוב מדי אז אין אתגר). וכמו כולם, מתחזק 2-3 סדרות ברציף (כל מני איך פגשתי, המפץ הגדול ותוכנית הטראש העכשוית שיש בערוץ 2)

אבל תודה על הדאגה.