Jump to content

מכבי-בני יהודה סיכום מקצועי

michael_maccabi

Recommended Posts

סך הכל משחק טוב של מכבי מבחינת יצירת מצבים וגרוע מבחינת ניצול המצבים

בלטו לרעה:

ברק יצחקי שלא מתאים לו לשחק באגף

לא מובן איך סוזה לא מבין את זה עד עכשיו

שירן ייני שמתוך 20 נסיונות הגבהה לא הצליח אפילו באחד

גאל מרגוליס מרגע שנכנס למגרש נראה מפוחד מהמעמד

בלטו לטובה:דור מיכה(שחקן הקו הטוב במכבי)

ערן זהבי שלא הפסיק לנסות

איתן טיבי בעוד משחק גדול

ראדה פריצה חוץ מהגול תמיד עושה תנועה

הקרנות של מכבי זה פשוט זוועה לא ברור על מה עובדים באימונים

הכושר הגופני ירד בכמה דרגות מהעונה שעברה

סיכום מקצועי?

מכבי נאיביים, הקורות בבלומפילד לא אהבו אותנו אתמול, היה פנדל.

שרן חייב להישאר מאתמול עד מחר לעבוד על הרמות.

די עם הקרנות הקצרות.

מקווה שהבלוף של מרגוליס נגמר לכולם, שני משחקים, יותר מחצי שעה בשניהם, שום דבר שהוא עשה לא ראוי להזכיר מלבד העובדה שהאוויר נגמר וניסיון הרמה שלו מימין לשמאל נגמר בבניין של המשטרה.

מקווה שהבלוף שמיכה לא באנקר בהרכב נגמר לסוזה אתמול סופסוף.

ברוך השב פריצה.

משחק טוב של מכבי, רק שהכדור הפעם לא נכנס, זה גם יבוא.

לא שורף כלום יובל.

אם אתה אומר לי שמרגוליס תרם משהו בשני משחקים האלה שמצדיק את זה שהוא ישחק לפני מיכה אתה הוזה או עיוור.

זה שהוא נכנס בשני המשחקים בליגה, לא שינה כלום, רק דפק למכבי אגף.

כרגע הוא לא מספיק טוב, לא יודע למה, אבל זה נראה כאילו נגמר לו האוויר.

תקרא לעניין ותגיב לעניין...אם אין לך מה אל תכתוב שטויות, מה לעשות? לדעתי זה בלון שרק בפורום פה ניפחו (ע"ע דור מלול).

אין סיבה בעולם ששחקן שלא תורם בכלום למשחק ישחק לפני דור מיכה (שהמשחק של מכבי איתו נראה טוב, הוא בא לקבל כדור ומעורב בכל פעולה של מכבי לעומק)

לא מתווכח שמרגוליס לא תרם יותר מדי. מפה ועד להגיד שהתגלה הבלוף, מה שמשתמע שבעצם אין בו כלום, מה שבעצם אומר ששרפת אותו אחרי שני משחקים - המרחק גדול אחי

לא מתווכח שמרגוליס לא תרם יותר מדי. מפה ועד להגיד שהתגלה הבלוף, מה שמשתמע שבעצם אין בו כלום, מה שבעצם אומר ששרפת אותו אחרי שני משחקים - המרחק גדול אחי

ולכן כתבתי הבלוף שלכם.

כדורגל יש לו.

גם בנוער חשבתי שהוא מדי פעם נעלם ובורח מהכדור.

אתמול היה משהו שהטריף אותי, סביבות דקה 70, הוא ניסה לעצור כדור והכדור ברח לו מתחת לרגל, קרה, אתה רבע שעה על המגרש, הרגליים הכי טריות, יותר מהיר מבולט רוץ תשיג תכדור, במקום הוא התחיל ללכת וויתר.

אתה חילוף ראשון, שנה שעברה חצי עונה מתיחה בשריר, חאלאס.

יש פה אנשים שעשו פסטיבל, הבלוף שלכם היה מכוון אליהם ורק אליהם.

אבא שלו טען שהוא כוכב, אני לא ראיתי כלום, לדעתי? דקות משחק הוא יפסיק לקבל, וחבל כי שוב, כישרון יש לילד הזה ולא מעט וגם נתונים פיזיים, ממישהו ששיחק איתו אני יודע שהוא גם לא ילד קקה, אלא ילד טוב ומאוד מופנם, (עזוב שאני חושב אחרת אבל מעבר לפה ושם לא ראיתי אותו מחוץ למגרש) אולי הוא לקח ללב את הבוז והקללות שטוענים פה שהיו בחילוף (ולא מכוונים אליו כי אין סיבה), כרגע אין לו מקום ב11 בוודאות, וגם לא כמחליף לדעתי אולי הניסוח שלי לא היה ברור, אבל ממש לא שורף אותו, כרגע הוא בטח לא מה שאמרו (אין לו סיכוי סוייר אוהב אותו רק מיכה יצא מזה טוב) ולא מתאים למכבי ת"א, יש לו חוזה אורך טווח, להשאיל לחממה שלנו (בני יהודה) שיצבור דקות, ויחזור שחקן.

מרגוליס חייב לצבור ביטחון. ההבדל בינו לבין מיכה זה ביטחון ודקות משחק. גם זהבי לא ממש עזר לו אתמול, כשפשוט סירב למסור לו את הכדור (וגם במספרת שלו ברחבה, אם הוא היה עוזב את זה ג א ל היה מגלגל לרשת מול השער כי הוא היה פשוט לבד).

אני חושב שיש גם אלמנט של חיבור לקבוצה, וזה שהוא לא היה במחנה האימונים שנה שנייה ברציפות בהחלט בעוכריו. מבחינת אופי, לא נראה לי שמרגוליס הוא דמות מוחצנת (ע"ע זהבי או יצחקי), ולכן הוא צריך שאחד הותיקים (אולי פריצה? אולי ראדי?) ייקח אותו תחת חסותו, או שאחד הצעירים יתחבר אליו.

מבחינת כישרון - פצצת כישרון. נראה שאפילו הוא לא מבין כמה הוא מוכשר ומהיר כי אחרת אין הסבר למה הוא לא ניסה לעבור את המגן שלו כשבודדו אותו.

*אגב, לדעתי היה צריך לנסות לבודד את מרגוליס על המגן באזור הרחבה של בני יהודה, בדיוק כמו שנעשה בהצלחה עם טל בן-חיים במחצית הראשונה.

לא ידעתי איפה לרשום את זה אבל שלשום עטר נחת בארץ בגלל הנבחרת, חבל שלא הביאו אותו לבלומפילד והיינו נפרדים ממנו כמו שצריך

שיבוא נגד בורדו חוץ

חבל שלא השאילו את מרגוליס. לשחקן שהיה גדול על ליגת הנוער הרבה בזכות נתונים פיזיים, ייקח זמן להצליח בבוגרים כשפתאום הוא נתקל במגנים בני 20-30, חסונים ומהירים יחסית לילדים בני 17.

בנתיים עלה המשחק המלא, אם מישהו זוכר במקרה מתי היה המהלך של מאנה שהוא בא מהקו, עשה כאילו הוא מרים חתך לאמצע ופחד לבעוט בסוף?

https://www.youtube.com/watch?v=yi_lamVmsmc&feature=c4-overview&list=UUgbHJENV6UgIZl1Rp_GXCfw

מרגוליס שחקן ואני מאמין שהוא מראה את זה באימונים אם סוסה נותן לו לעלות...

לאט לאט זה ישתחרר לו, אל תשכחו שבני יהודה היו בכוננות ספיגה וקבוצה של קשטן זה לא המקום לצבור בו ביטחון

בשורה התחתונה עדיף בהרבה על מי שהיה על הספסל באותו רגע(כולל דאבור- קודם שיחתום על החוזה ואחכ נדבר לפני זה הוא לא שווה התייחסות)

עוד כמה צ׳אנסים זה יפתח

קוסטה אוכל כובעים ברגיל אז לא להתרגש

מרגוליס שחקן ואני מאמין שהוא מראה את זה באימונים אם סוסה נותן לו לעלות...

לאט לאט זה ישתחרר לו, אל תשכחו שבני יהודה היו בכוננות ספיגה וקבוצה של קשטן זה לא המקום לצבור בו ביטחון

בשורה התחתונה עדיף בהרבה על מי שהיה על הספסל באותו רגע(כולל דאבור- קודם שיחתום על החוזה ואחכ נדבר לפני זה הוא לא שווה התייחסות)

עוד כמה צ׳אנסים זה יפתח

קוסטה אוכל כובעים ברגיל אז לא להתרגש

כן כן.

נחיה ונראה.

רק מה? על הספסל היה את מיכה, שבעשר דקות תרם יותר ממרגוליס ככה ש הטיעון שלך לא מחזיק מים.

אני עוד מחכה למה שאני צריך לקבל מההתערבות

למרות ששכחתי על מה זה היה ומה הפסדת

ולעניינו- נחיה ונראה אבל אם מרגוליס יקבל את הצאנס הוא יבוא לידי ביטוי

כן כן.

נחיה ונראה.

רק מה? על הספסל היה את מיכה, שבעשר דקות תרם יותר ממרגוליס ככה ש הטיעון שלך לא מחזיק מים.

זה לא משנה, בכל מקרה היית צריך להוציא גם את יצחקי וגם את בן חיים, שניהם נגמרו באיזור דקה 60 (ולפני זה),

אם היה עושה חילוף כפול היה ראוי בהחלט, אבל לא צריך לאכול את הראש על ה10 דקות הבדל בין החילוף של מרגוליס למיכה..

אנשים עפו על זה כאילו זה גמר לנו את המשחק..

עומר פרץ משהו זה בטוח.

בירה עליי מתי שתרצה.

ולענייננו? הלוואי.

אני הייתי משאיל אותו לעונה.

אני גם הייתי משאיל אותו אבל הקבוצת בת היחידה שלנו זה הפועל

סיכום מקצועי:

מכבי קבוצה מעל הליגה עם מגנים ברמה של אמצע טבלה. לגבי מאנה אני עוד מאמין באמת שהוא ישתפר, בכל זאת ליגה ספרדית, עבר פציעה וגם רואים שיש לו טאץ וטכניקה והוא יודע לסגור בהגנה. לגבי ייני.. זה פשוט לא התפקיד שלו, אין לו את הכלים הגופניים לבצע אותו. יאמר לזכותו שהוא באמת מנסה כמה שהוא יכול ויותר.