Jump to content

דור מיכה

Sawyer

Recommended Posts

השחקן הכי טוב בהיסטוריה.

איך הוא מחכה, עוד לא, עוד לא, עוד לא. הנה. עכשיו אני יכול בכדור אמן לשים את פריצה מול שער ריק רק לנגוח.

פףףף.

איזה שחקן נדיר. יש לו דריבל הכי טוב בארץ. הוא גם כל כך חכם ואלגנטי במשחק שלו, אין דברים כאלה.

הוא עשה שם באגף שמאל כל מה שבא לו, כמו שאמרתי כבר אלף פעמים, כשהכדור מגיע למיכה אני נרגע.

דור מיכה חייב לפתוח בהרכב, מבחינתי הוא משחק כל משחק 90 דקות.

הוא ופריצה צריכים להיות באנקר. טל בן חיים נתן מחצית ראשונה טובה היום אבל הוא ומיכה דומים באיזשהו מובן בסגנון משחק מהבחינה ששניהם שחקנים שמגיעים מהאגף.

ההבדל הוא שדור מיכה שחקן הרבה יותר לא צפוי, הוא נכנס המון לאמצע ועוזב את האגף והוא מרווח את המשחק, מה שטל בן חיים לא עושה.

זו בדיוק הסיבה למה אני חושב שהשלישייה הקדמית צריכה להיות יצחקי-פריצה-מיכה.

נכון שיצחקי היה חלש היום, אבל לדעתי שלישייה של יצחקי-פריצה-טב"ח תהיה מסובכת ולדעתי שמיכה ישחק במקום בן חיים המשחק יהיה הרבה יותר מרווח ויצחקי יבוא הרבה יותר לידי ביטוי.

הגול של פריצה היום הוא גול קודם של דור מיכה, הוא עשה מהלך אחד ששום שחקן של מכבי לא עשה ב-90 דקות וזה אומר הכל, הוא חייב לקבל הרכב ולא ייתכן שמרגוליס עוד עולה לפניו.

אני מקווה שסוזה יבין ויפה שעה אחת קודם מי זה דור מיכה ומה השחקן הזה נותן בשביל מכבי.

העיקר שניצחנו היום והגיע לנו את הניצחון הזה, יש לנו צמד בלמים ברזל, בני יהודה שהם קבוצה טובה לא הגיעו למצב אחד וזה אומר הכל.

1-0 קטן גדול, תודה לך מכבי.

לילה טוב.

לדעתי דור מיכה צריך לפתוח כשאומרים לו.

דור. בין הדקה ה55 לדקה ה65 אתה מוחלף בכל משחק. יש לך כשעה לשרוף את עצמך. GO.

כשברק יצחקי חייב להיות בהרכב גם. לא אכפת לי אם חלוץ חוד במקום פריצה או ביחד איתו ואז טב"ח הוא המחליף (המהירות שלו מהספסל יהיה נהדר)

אבל מיכה צריך לפתוח.

הוא מקבל הזדמנויות מהספסל. הוא מוכיח את עצמו.

והוא כזה נסיךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך

חסר לנבחרת קשר/חלוץ בצד שמאל במקום עדן בן בסט שפצוע

הבנתי שגוטמן היה היום בבלומפילד כדי לבחור מבין יצחקי ובן חיים. אז נכון שלבן חיים היה יופי של משחק (עד שהתעייף), אבל איזה קטע זה אם גוטמן יזמן את מיכה לנבחרת הבוגרת אחרי שלוזון ויתר עליו בצעירה?

אבנר:

"אני אסביר לכם מה הבעיה של דור מיכה. הוא ממש גרוע בכדורגל ואין לו מושג.

ובכללי, הוא פשוט לא טוב וצריך להתאבד ולא לשחק בחיים."

בלי דמגוגיה. מעולם לא אמרתי שדור מיכה שחקן גרוע, או שאין לו מושג. גם אחרי המשחק היום, אני חושב שטב"ח-יצחקי-פריצה-זהבי זה מרובע התקפי מפחיד ואין לו מקום בהרכב. כשהם מתעייפים - ואצל יצחקי זה עניין של מחצית - הוא אופציה מצוינת מהספסל.

בלי דמגוגיה. מעולם לא אמרתי שדור מיכה הוא השחקן הכי גרוע בליגה, או שאין לו מושג בכלל בכלל בכלל בכלל. גם אחרי המשחק היום, אני חושב שטב"ח-יצחקי-פריצה-זהבי-דאבור-גאל-דור ג'אן-עמית פרחי-מאוויס צ'יבוטה-יונתן כהן-סוהיל ארמלי-ישראל דמקה-מתן חוזז זה מתושלושעשרה התקפי מפחיד ואין לו מקום בסגל הבוגר/נוער/נערים א'. כשהם מתעייפים - ואצל יצחקי זה עניין של מחצית - הוא אופציה מצוינת מהיציע, של נערים ב', דרום.

לא מסכים איתך ואתה יודע את זה.

וזה שאין לך מושג בכל הקשור לדור מיכה לא אומר שום דבר.

היה טוב מאוד היום, ועם הכושר של יצחקי הוא יקבל הרבה דקות גם אם לא יפתח בהרכב

עכשיו אתה סתם מגחיך את הכל. דעתי על דור מיכה ידועה: הכי בינוני בסגל.

אגב, באותו נושא טענת ש 5 שערים ו 3 בישולים זה מספרים לא טובים בשבילו, ושהוא לא מספק את הסחורה.

מאז הבאתי באחד הנושאים על מיכה נתונים של מספר שחקני אגף מכמה קבוצות בליגות בכירות עם נתונים זהים לשל מיכה או אפילו נמוכים יותר בכמות שווה של משחקים. לא ראיתי תגובה לזה.

"מיכה הכי בינוני בסגל"

לפעמים, כשאני רוצה להסביר לסוייר שהוא טוטאלי באהבה/שנאה שלו לדברים, אני תופס את הצד השני בקיצוניות כדי לשחק את המשחק. זה עושה את הדיונים איתו למהנים והיסטריים הרבה יותר.

אבנר:

"אני אסביר לכם מה הבעיה של סוייר. הוא ממש גרוע בכדורגל ואין לו מושג.

ובכללי, הוא פשוט לא טוב וצריך להתאבד ולא לשחק בחיים."

ערכתי כדי שזה יהיה הגיוני.

מזל שדור מיכה הוא אל, הוא חסין אליך!

נ"ב

חייב לתת לך קרדיט, אתה אמרת לי עליו ראשון.

נ"ב 2

עד היום אני מחכה שהוא יבוא לשחק, ושאתה תוריד אצבע.

הייתי רוצה לראות שלישיית התקפית שכוללת את טב"ח-יצחקי-מיכה

גם יש מהירות באגפים (שני שחקנים שעוברים שחקנים אחרים כמו קונוסים, אחד על מהירות והשני בטכניקה) וגם יצחקי הרבה יותר אפקטיבי באמצע.

בלי דמגוגיה. מעולם לא אמרתי שדור מיכה שחקן גרוע, או שאין לו מושג. גם אחרי המשחק היום, אני חושב שטב"ח-יצחקי-פריצה-זהבי זה מרובע התקפי מפחיד ואין לו מקום בהרכב. כשהם מתעייפים - ואצל יצחקי זה עניין של מחצית - הוא אופציה מצוינת מהספסל.

יצחקי לא היה ובחיים לא יהיה שחקן קו

מצד אחד, מיכה כל כך מוכשר וכל כך משנה את המשחק שזה באמת פשע שהוא לא בהרכב.

מצד שני, מיכה הפך להיות ה"סופר-סאב" שלנו, והוא כרגע נראה כמו השחקן היחיד שיכול לעלות מהספסל ולעשות שינוי במשחק.