Jump to content

המהירות של טבח

Anchi

Recommended Posts

אני יודע שזה לא נכון, אבל יכול להיות שהוא משמעותית יותר מהיר אצלנו מאשר בהפועל?

אם כבר מדברים, מן הסתם בספרינטים הוא שד גם כשהיה שם וגם פה. הבעיה היא שאחרי עונה עם דרור שמשון, הוא שופך לאגר בדקה 60, כיאה לשחקן אדום. מקווה שידביק את הקצב ויסגור את הפינה הזאת כמה שיותר מהר, כי החצי שעה האחרונה מאוד חשובה במיוחד שהיריב שלך עייף ומותש.

הוא כלכך מהיר שכל תחילת המשחק זורקים אליו את כל הכדורים שיעוף קדימה, הבעיה עם זה שאחרי כלכך הרבה ספרינטים הוא שופך מנוע.

אני חושב שצריך להגיד לו שיתן הכל עד המחצית לא ישמור כוחות ובמקום שישפוך מנוע דקה 60 פשוט לתת לו להתפרץ מחצית ראשונה ועל תחילת המחצית להכניס את מיכה כשהמגן באגף של מיכה כבר צריך אינפוזיה אחרי מה שבן חיים עשה לו.

חייב שמישהו יעלה פה את הקטע שהוא נתן לעצמו מקדמה ממש מוגזמת באגף ואז פשוט עקף 2 שחקנים מהצד והגיע לכדור

זה היה מהלך פשוט סוריאליסטי

וכן כל משחק דקה 60 פקל שופך לאגר.

חייב שמישהו יעלה פה את הקטע שהוא נתן לעצמו מקדמה ממש מוגזמת באגף ואז פשוט עקף 2 שחקנים מהצד והגיע לכדור

כן על זה אני מדבר, דקה 15.

בכלל נתן 30 דקות אדירות שלא ראיתי הרבה זמן בבלומפילד, יצר הרבה מאוד מצבים.

מה שכן הוא חייב לשפר את הכושר או לנצל את הכח שלו בצורה טובה יותר. בשיטטיות הוא נחלש משמעותית במחציות השניות.

האמת שלא רק הוא היה עייף, אולי אצלו זה קיצוני אבל בסביבות דקה 60-7- השחקנים אצלנו פשוט עמדו ולא באו לקבל כדור ..העייפות הזאת הייתה בולטת אצל כולם.

האמת שלא רק הוא היה עייף, אולי אצלו זה קיצוני אבל בסביבות דקה 60-7- השחקנים אצלנו פשוט עמדו ולא באו לקבל כדור ..העייפות הזאת הייתה בולטת אצל כולם.

סך הכל זה הגיוני, אנחנו מחזור 2, ספטמבר עדיין.

תקשיב, איך שזה קרה אמרתי לחבר שיושב איתי שזה מזכיר לי את הגולים של בייל בזמנו נגד אינטר באלופות. זה היה פשוט משוגע, הוא פשוט העיף את הכדור והתחיל לרוץ. אין דברים כאלה.

להחזיר את טוריחו שייקח אותו לאימונים פרטיים.

הבחור שופך מנוע בדקה 50 ובערך מפסיק לבצע תהליכי מחשבה במוח בדקה 30. אפשר להכניס את דרור לשמשון לעובי הבעיה-או שריר הירך האחורי, אבל הבחור בכושר גופני מזעזע.

דריבל נהדר, מהירות מטורפת יחסית לליגה, יכולת מסירה מעולה-ובניגוד לדעה הפופולרית שהחמצן עוד זורם למוח מקבל החלטות נהדרות במסירה האחרונה.

לטל בן חיים יש פוטנציאל אדיר אבל הוא לא ממשש את הפוטנציאל הזה.

נכון שיש לו מהירות אדירה, נכון שהוא מסוכן מאוד אבל הבעיה אצלו שהוא הרבה פעמים צפוי מצדי, הוא תקוע לא מעט באגף ולא פעם הוא עושה מהלכים לא כל כך חכמים.

יכול להיות שזה עניין של זמן עד שהוא יצבור את הביטחון אבל חסר לו קצת טאצ' עם הכדור לדעתי, הוא מקבל החלטות לא נכונות הרבה פעמים אבל אין ספק שהמהירות שלו זה בונוס אדיר.

אני מקווה וגם מאמין שהוא ישתפר בחלוף הזמן, אין ספק שיש לו הרבה מה לתרום למכבי אבל בשבילי מיכה עולה לפניו בהרכב.

בכל מקרה, שחקן טוב. צריך להיות יותר תכליתי וקילר, מאמין שיגיע עם הזמן.

עוד הערה קטנה - משהו לא ברור לגבי הכושר גופני שלו. מחצית ראשונה מסחררת, מחצית שנייה בסימן שאלה. לא יודע אם זה קשור לכושר גופני או סיבה אחרת.

היה צפוי שישפוך מנוע מוקדם, שיחקן רק עליו כל המחצית, הרגו תבן אדם, נתן לפחות 10 ספרינטים מטורפים.

ולא יודע על איזה קבלת החלטות לא טובה אתם מדברים, היה מצוין היום גם בפס האחרון, עם קצת ריכוז של יתר השחקנים היה כגומר בקל עם שתי בישולים.

אני יודע שזה לא נכון, אבל יכול להיות שהוא משמעותית יותר מהיר אצלנו מאשר בהפועל?

פעם עשו מחקר וגילו שצבע שחור שוקל יותר מלבן, ככה שצבע אדום קהה יותר מצהוב, יכול להיות זה זה, ואם מכבי היו משחקים בכחול רויאל אז בכלל...

פעם עשו מחקר וגילו שצבע שחור שוקל יותר מלבן, ככה שצבע אדום קהה יותר מצהוב, יכול להיות זה זה, ואם מכבי היו משחקים בכחול רויאל אז בכלל...

הרגע הזה שמישהו כותב בפורום של כדורגל "כחול רויאל"

ורק בשביל הקטע, לא יודע כמה שמו לב בטלוויזיה.

מחצית ראשונה כדור של יצחקי באלכסון לפריצה או ראדי (לא סגור) טב"ח בא מהקו הרחוק את כל הרוחב של המגרש באלכסון, מוכן לשים את הבית שלי שאם היו עוד שני מטר בין השוער לכדור הוא מגיע לפניו ואני מדבר על הרוחב של המגרש...מפחיד.

רונן, אני מאמין שאם הוא יעבוד על הכושר טיפה וחמצן יגיע לו למח רוב המשחק, הוא ימצה יותר, בכל ענף ספורט, כשאתה עייף אתה הולך על מה שאתה טוב בו, פייר? כולם יודעים שהוא ירוץ, מה יעשו עם זה? כולם ידעו שעטר יילך ימינה אז? הוא עבר איכשהו וכשזה לא עבד הוא הוסיף לעצמו את הקטע של הבעיטה אחרי נגיעה אחת.

יהיה בסדר... אתמול נתן כמה כדורים לגול, רק מזל מנע מבני יהודה לקבל בראש.