Jump to content

ראדה פריצה

pirlo_21

Recommended Posts

רענן את זכרוני, היה את היד שלמרות שנוימן אמר שזה לא פנדל אחרי ששנתיים הוא מסביר שאם שחקן לא מזיז את היד אין פנדל (גם הרים את היד לעצור את הכדור, גם לא היה פוגע בגוף, גם הגדיל את נפח הגוף, וגם עצר מצב של שער) ומה עוד?

בהתחלה על זהבי? השופט יגיד שנתן יתרון וזה יעבור בשקט יחסי לדעתי...היה משהו שאני לא זוכר?

רענן את זכרוני, היה את היד שלמרות שנוימן אמר שזה לא פנדל אחרי ששנתיים הוא מסביר שאם שחקן לא מזיז את היד אין פנדל (גם הרים את היד לעצור את הכדור, גם לא היה פוגע בגוף, גם הגדיל את נפח הגוף, וגם עצר מצב של שער) ומה עוד?

בהתחלה על זהבי? השופט יגיד שנתן יתרון וזה יעבור בשקט יחסי לדעתי...היה משהו שאני לא זוכר?

לא יודע מה צמד המפגרים אמרו אבל היו 2 פנדלים בטוחים ואדום בעבירה שהובילה לבעיטה של ראדי.

וזה מעבר לעכל תפיסות חולצה שלא נשרקו.

היה עוד 2 מקרים שיכול להיות היו ידיים, ועוד כמה מקרים של תיקולים ברחבה. לא ראיתי את המשחק (בשידור חוזר) אבל אני מניח שהגיע לנו לפחות פנדל אם לא שניים...

אדום זה לא, היו שני שחקנים ביחד עם פריצה.

עזוב קטנות, לא נתייחס לזה רגע לא שמפסידים ולא שמנצחים, מכבי טובה יותר מזה ואתמול רק מזל הציל את קשטן מתבוסה....

אני זוכר רק את היד, כשהסיפור עם זהבי יוחלק לשופט (עזוב שזה היה צריך להיות גול ככה או ככה) אם על זה מדובר סבבה, אם פספסתי עוד טעות שלו אשמח אם יזכירו לי.

נוסף בעריכה:

אורי, לא זכור לי עוד משהו מיוחד...אבל אם אמרת אמרת :)

תביא שיהיה סיבה לשנוא שופטים, טוב נו עוד סיבה...

לא יודע מה צמד המפגרים אמרו אבל היו 2 פנדלים בטוחים ואדום בעבירה שהובילה לבעיטה של ראדי.

וזה מעבר לעכל תפיסות חולצה שלא נשרקו.

תאכלס הוא צודק, 2 האימבצילים האלה לא יודעים בכלל מה הם מוציאים מהפה, אחד קשיש וצריך דחוף בית אבות, השני אידיוט בכללי והדיוט בכדורגל, לא מבין את הקשר שלו לענף אבל הוא פחות מפריע.

הבעיה מתחילה שהם מפרשים משהו והצופים בבית מתייחסים אל זה כאל אמת, יש המון מצבים שהם אומרים בשידורים דברים מסוימים ובכלל קרה ההפך...

הייתה במחצית הראשונה עוד בעיטה לשער שבפגעה ביד של שחקן הגנה בוודאות, ונוימן וארבל מסתכלים על זה ואומרים בנחרצות שלא פגע לו ביד, הייתי בהלם.

לא שזה פנדל כן, פשוט העיוורון מדהים.

בונא סיימתי עכשיו לראות את המשחק בהקלטה. מה זה הדבר המפחיד הזה שמסתובב עם משפחת פריצה בצד שמאל?

5223e43d2b0390b4.jpg

5223e4c32c3a8164.jpg

חשמל.

מכוערת אש

בוא נעשה ככה

אני נותן לך תמונה אתה מצרף אותי לקומץ עמה?

:/

בונא יא ראבאק עוד שלושה שבועות קרית אליעזר@#$%^%$#$%^&%$#$%^&*&^%$#@!@#$%^&*

הנושא הזה עשה לי חשק להסתכל על סירטונים של הויקינג הזה מהשנה האחרונה, הוא חתיכת שחקן מרגש, לא זוכר מתי התחברתי לשחקן זר ככה.

צריך לתת לו אחרי הפרישה להיות מאמן התקפה במכבי.

הנושא הזה עשה לי חשק להסתכל על סירטונים של הויקינג הזה מהשנה האחרונה, הוא חתיכת שחקן מרגש, לא זוכר מתי התחברתי לשחקן זר ככה.

צריך לתת לו אחרי הפרישה להיות מאמן התקפה במכבי.

תאכלס , הוא וקרלוס צריכים להשאר במערכת אחרי הפרישה , יכולים לתרום כ"כ הרבה.